Wygląd

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Przekazałem już moje uwagi na PTS, ale i tu podrzucę dla formalności w skróconej wersji :).

    Według mnie zawartość poszczególnych zakładek lepiej wygląda w obecnej wersji, to samo tyczy się paska wyboru prędkości floty i jego funkcjonowania. Może lepiej tego nie ruszać, skoro jest dobrze, a dodać tylko nowe statki?

    Pisałem o tym również tutaj - Nadchodzi nowe - dyskusja



    "Jeśli plan A nie wypali, należy mieć plan B, a nie plan A z odzysku."

    COMA

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Danek ().

  • Tobie sie moze nie podoba ale inni moga miec odmienne zdanie. Wielu nie podobala sie wersja 5.0 gdzie interfejs gry zostal calkowicie zmodernizowany. Czesc graczy nawet zrezygnowala przez ta zmiane calkowicie z gry i do dzis konta sa na urlopach. Ilu przeciwnikow tylu tez zwolennikow. Mi osobiscie sie podobaja takie wizualne zmiany. Bardziej mnie martwia kwestie techniczne ale cierpliwie czekam na to co ma nadejsc.
  • Problem z obecną wersją jest taki, że wystarczy najechać myszką na prędkość aby ją zmienić co przysparza kłopotu i wysyłanie floty staje się bardziej upierdliwe... niech sobie będą te kolorki ale niech chociaż zmienią ten "fjuczer" :<
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • A no generalnie można powiedzieć, że to kwestia przyzwyczajenia i gustu. Niemniej mi nie podoba się takie bezcelowe zmienianie, zamiast tego lepiej jakby dodali coś faktycznie nowego, co usprawniłoby rozgrywkę itd. A skoro mamy możliwość sprawdzania nowej wersji i przekazywania swoich opinii, to to robię :).

    Do 5.0 byłem nastawiony pozytywnie, chociaż z tego co pamiętam też jakieś uwagi przekazywałem, ale to już dawno było. No i jak widać nie należałem do grupy, która wbiła wieczny urlop :D.

    justvroum napisał(a):

    Problem z obecną wersją jest taki, że wystarczy najechać myszką na prędkość aby ją zmienić co przysparza kłopotu i wysyłanie floty staje się bardziej upierdliwe... niech sobie będą te kolorki ale niech chociaż zmienią ten "fjuczer" :<
    Teraz jest tak, że ona sobie "lata" jak ruszasz myszką, ale zmienia się dopiero jak klikniesz w którąś wartość :D. Ediit - jednak potrafi się zmienić jeszcze sama z siebie przy szybkim ruchu myszki po kliknięciu :D.
    "Jeśli plan A nie wypali, należy mieć plan B, a nie plan A z odzysku."

    COMA

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Danek ().

  • Zgadzam się z autorem tematu. Gra sporadycznie idzie z duchem czasu, ale nie można mieć wszystkiego. Gdybym miał bezpośredni wpływ na cokolwiek, pisałbym zupełnie nowy skrypt obok istniejącego, biorąc pod uwagę spore uproszczenia (np. jeden etap odprawy floty, etc.). A kosmetyczne zmiany też są potrzebne.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Bearded: Pomyślałem, że lepiej jednak edytować następny post. ().

  • Elkanen napisał(a):

    I ucieczka flota w 2-3 sekundy?
    A kto tak powiedział? Czyżbyś miał zdolność wyprzedzania cudzych intencji? Kontekst tej wypowiedzi obejmował:
    uproszczenia (np. jeden etap odprawy floty, etc.)
    Jeden etap odprawy, zamiast trzech. Chłopie, robisz problem z niczego, żeby dla własnej pożywki nadepnąć mi na stopę. Następnym razem, gdy poprosisz kogoś o czytanie ze zrozumieniem, przypomnę Ci linkiem ten cynizm. Różnica między innymi dystkutantami, a tobą jest taka, że sporo z nich potrafi udawać głupszych, a ty nie potrafisz mądrzejszego. Lepiej jest gdy nie wchodzimy sobie w drogę (ja przynajmniej staram się tego nie robić).

    @Danek, Nie przejmuj się tym bajzlem w wątku. To tylko kolejny przypadek, w którym autor chce wnieść coś od siebie, a w którym to kolega sam nic nie robiąc, bojkotuje zbędnymi dywagacjami.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Bearded ().

  • Bearded napisał(a):

    Jeden etap odprawy, zamiast trzech. Chłopie, robisz problem z niczego, żeby dla własnej pożywki nadepnąć mi na stopę. Następnym razem, gdy poprosisz kogoś o czytanie ze zrozumieniem, przypomnę Ci linkiem ten cynizm. Różnica między innymi dystkutantami, a tobą jest taka, że sporo z nich potrafi udawać głupszych, a ty nie potrafisz mądrzejszego. Lepiej jest gdy nie wchodzimy sobie w drogę (ja przynajmniej staram się tego nie robić).
    Wystarcza 2 etapy. 1 wybierasz flote i koordy a w 2 ladujesz sure i wio. Tym sposobem nigdy sie nie pomylisz i nie zaladujesz automatycznie sury wysylajac flote na atak.
  • Revenine napisał(a):

    Nowy pasek jest mniej czytelny i sam sie przesuwa na prawdę poprzednia wesja była lepsza, poza tym tez nie rozumiem dlaczego nie można wysłać floty na jednej zakładce, 3x mniej zapytan do serwera, tylko ustawiamy i leci
    myślę że ma to plusy i minusy, ileż to razy ktoś spalił by deuter nie mając możliwości upewnić się czy dobrze ślę flotę

    co do suwaczka nowego przy % prędkości floty... często nie zapisuje kliku na % lotu i przesówa się do maxa co sprawia że można się nieźle przejechać śląc fsa
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn