TOP 3 ACS: Akcelerator [SWISTAKI] & John Rambo [SWISTAKI] & ODDAM 04 [SWISTAKI] vs. Benencjusz [NFZ] ~ 107 507.55% "Świstaki NOCĄ odc. 2/2"

  • TOP 3 ACS: Akcelerator [SWISTAKI] & John Rambo [SWISTAKI] & ODDAM 04 [SWISTAKI] vs. Benencjusz [NFZ] ~ 107 507.55% "Świstaki NOCĄ odc. 2/2"

    Witam po raz drugi. Po wielkich problemach z kiszeniem sury z Jaya, pojawił się następny problem. :D :D :D Beny stał od dłuższej chwili, refreshował poniżej 15' raz na matce raz na moonie, więc nie było za bardzo jak wbić. No cóż, na swoje nieszczęście zeskanował mi moona. Ja odskanowałem po jakimś czasie, były minutki i brak floty, która wcześniej stała. Beny lubi nocne eskapady, zatem mógł dać krótkiego fsika... Okno między skanem a minutkami na skanie to jakieś 4min, pierwsza myśl - sprawdźmy PZ. Było późno, mieliśmy puszczać gsy na Jabola i iść w kimę, ale pojawiła się taka okazja, więc fsy zawrócone. 20% klikałem też ja - pz nie zniknął. Przy 10 % już odpadłem, grigor zamulił (poniżej zdjęcie Grigora z powodem jego roztargnienia :D :D :D ), kliknął Akce będący prawie już na odcięciu (prawie jak Frodo)








    Pz zniknął, ale nie było pewności czy dobrze kliknięty. Szybki start, dogranie pod obstawioną godzinę (chciałbym kiedyś takie rzeczy zrobić z kompa, a nie z tel czy z tabletu jak tutaj <X ). Efekt poniżej. Sąsiad coś tam wiosłował, będzie na pełzacze. Pozdrawiamy wszystkich, dedykacje dla Świstaków obecnych jak i tych, których z nami już nie ma. Towarzyszom lotu: dzięki i gratulacje, piękna praca zespołowa i kolejny NFZ w reckach. Do NaSTępnego.


    Obrońcy standardowe Sz/o.




    Dnia 02-11-2019 04:51:41 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Akcelerator [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1
    Lekki myśliwiec 670.410
    Okręt wojenny 25.000
    Pancernik 35.000
    Krążownik 97.511

    _________________________________________

    Agresor John Rambo [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 292.181
    Okręt wojenny 3.995
    Pancernik 6.774
    Krążownik 34.876

    _________________________________________

    Agresor ODDAM 04 [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 524.359
    Niszczyciel 1.039
    Krążownik 63.267
    Okręt wojenny 19.420
    Pancernik 38.249

    _________________________________________

    Obrońca Benencjusz [NFZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 3.575
    Lekki myśliwiec 4.611
    Krążownik 20.397
    Okręt wojenny 30.750
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 90.196
    Sonda szpiegowska 47
    Niszczyciel 20.163
    Gwiazda Śmierci 14
    Pancernik 75.015

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Akcelerator [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Duży transporter 0 ( -1 )
    Lekki myśliwiec 496.179 ( -174.231 )
    Okręt wojenny 24.524 ( -476 )
    Pancernik 34.847 ( -153 )
    Krążownik 91.353 ( -6.158 )

    _________________________________________

    Agresor John Rambo [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 216.382 ( -75.799 )
    Okręt wojenny 3.912 ( -83 )
    Pancernik 6.730 ( -44 )
    Krążownik 32.567 ( -2.309 )

    _________________________________________

    Agresor ODDAM 04 [SWISTAKI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 387.328 ( -137.031 )
    Niszczyciel 1.037 ( -2 )
    Krążownik 59.128 ( -4.139 )
    Okręt wojenny 19.055 ( -365 )
    Pancernik 38.053 ( -196 )

    _________________________________________

    Obrońca Benencjusz [NFZ]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 10.510 Kryształu i 9.414.110 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 2.002.925.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 13.129.522.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 6.169.337.600 metalu i 4.581.417.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 9.424.620 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.690.128.000 Metalu i 1.690.128.000 Kryształu
    1.712.903.000 Metalu i 1.712.903.000 Kryształu
    961.232.000 Metalu i 961.232.000 Kryształu
    1.738.095.600 Metalu i 150.212.400 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    6.102.358.600 Metalu i 4.514.475.400 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 4.635.559.600
    Kryształ: 4.009.496.910
    Deuter: -21.722.890
    agresor zyskał łącznie 8.623.333.620 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -6.244.873.000
    Kryształ: -5.221.793.510
    Deuter: -1.672.280.110
    obrońca stracił łącznie 13.138.946.620 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2

    u7 OFF
    Zagadra OFF
    Hyperion OFF
    Libra OFF
    Galatea ON

    Kupię DEUTER - ZA KRYSZTAŁ - KLIK

    Post był edytowany 7 razy, ostatnio przez John Rambo ().

  • No i macie Benego ubitego :E Zlekceważyłem FSa i takie sa skutki. A mało Swistaki se gaciach nie narobili żeby czasem podstawki od Jabola :D
    Wiec kończę przygode z Ogame i dziękuję za grę. Dziękuję drodzy przyjaciele NFZ za dobrą grę i poświęcony czas.
    Sorry chłopaki ze zlamiłem tu nie ma miejsca na drobne uchybienia taka już gra pozdro.

    A dla was Swistaki graty a wiec czujność się opłacało. Jesteście zgrana paką w obojętnie w jakich porach. Na pewno jeszcze dużo namieszacie.
  • Beny8884 napisał(a):

    A mało Swistaki se gaciach nie narobili żeby czasem podstawki od Jabola :D
    Ręczę, że taki scenariusz był w naszej ocenie wysoce nieprawdopodobny, zatem robienie w gacie nieuzasadnione.


    Beny8884 napisał(a):

    A dla was Swistaki graty a wiec czujność się opłacało. Jesteście zgrana paką w obojętnie w jakich porach. Na pewno jeszcze dużo namieszacie.
    Miłe słowa zawsze w cenie, dziękujemy. Męska decyzja, może zdecydujesz się wrócić, by się zrewanżować. Powodzenia w realu.
    u7 OFF
    Zagadra OFF
    Hyperion OFF
    Libra OFF
    Galatea ON

    Kupię DEUTER - ZA KRYSZTAŁ - KLIK
  • John Rambo napisał(a):

    Beny8884 napisał(a):

    A mało Swistaki se gaciach nie narobili żeby czasem podstawki od Jabola :D
    Ręczę, że taki scenariusz był w naszej ocenie wysoce nieprawdopodobny, zatem robienie w gacie nieuzasadnione.

    Beny8884 napisał(a):

    A dla was Swistaki graty a wiec czujność się opłacało. Jesteście zgrana paką w obojętnie w jakich porach. Na pewno jeszcze dużo namieszacie.
    Miłe słowa zawsze w cenie, dziękujemy. Męska decyzja, może zdecydujesz się wrócić, by się zrewanżować. Powodzenia w realu
    dzięki JR i Akcel za locik!
    To byl zaszczyt z wami lecieć.
    JR ja tez klikalem- nawet pisalem zeby 1s wczesniej dac!! Czyli bylem blizej ;P hahahha
    Musiales dodac to zdjecie. ;D
    Kolejny dobry % wykrecilismy w krotkim czasie.
    Bylo przednio. Od excytacji z znikającym PZ.
    Do szalu radosci jak juz weszło.

    Beny....powodzenia w REALu.
    Wiedzielismy ze Jabola flota na FS i ze nikt juz Ci nie pomoże. Takze sraczki nie bylo. ;)

    Sraczka byla jak pewien pan usunął. Ale to juz zostawie dla siebie :P

    Pozdrawiam wszystkich i jescze raz dziekuje za lot. ;)
  • No trzeba przyznac, poradziliscie sobie... NFZ byl sporym wyzwaniem a teraz to juz troche z gorki, nie zeby juz mialo byc totalnie latwo, ale z gorki :)

    Piekny procencik, czujnosc swietna, zgranie swietne... grac fer tez sie da i prosze!

    Gratki wyczucia, wyliczanki i lotu :)
    Milego i sprawnego topienia

    W tej grze mozna popelnic kilka bledow pod rzad ktore ujda na sucho a innym razem popelnic jeden ktory ktos wykorzysta. No niestety.
    Beny wszystkiego dobrego w zyciu.
  • Wiesz hollus jak jest... Ja konto oddalem, kraken konto oddal- 2 ogromne floty sojuszu poszly na przemiał wiec ja bym sie do konca sukcesem nie cieszył, to kto te konta nabył jest mniej istotne bo chodzi o sam fakt ze "równowaga" sie mocno zachwiała. Kto ogladal film Gladiator? pewnie kazdy, tam tez nowy cesarz czy jaki on tam mial tytul cieszyl sie na myśl pokonania niepokonanego gladiatora- szkoda ze pierw wbił mu sztylet pod żebra... Tu sytuacja jest dosc podobna :p

    % ladny, zysk ladny- wypada pogratulowac co też czynię :) drzemki benka musialy go kiedys zgubić hehe
    A fructibus eorum cognoscetis eos


    Darkstar napisał(a):

    Ton wypowiedzi ten sam, arogancki, pełen pychy i pewności siebie, nawet śledztwo swoje robiłem i czytałem posty etc, to Ty xD
  • Ej łobuzie, film oczywista oglądałem ale my nikomu kosy pod żebra nie wbijaliśmy :P
    To że oddaliście konta i ostatecznie zostały przemielone/wyszły z sojuszu są pewną drogą i kamyczkami (chociaż ze strony opozycji mało ambitnymi) właśnie do powrotu do równowagi - z Twoją i JNRa flotą zdecydowanie równowagi nie było, jak były momenty że chyba w top 6 z 5 flot było z NFZ :) zresztą stara zasada - zawsze bije się tego kto jest najsilniejszy i teoretycznie nie do ruszenia żeby nie uzyskał takiej przewagi w której się już go dogonić po prostu nie da, więc i powrotem do równowagi. Oddanie kont faktycznie ułatwia bo tak byście mieli więcej atutów w tej wojnie ale taki los.... także coś cieszy mniej, coś bardziej, a tutaj każdy (no prawie) walczy o to żeby być jak najwyżej a reszta zeby go z tego piedestału zrzucić.
    a póki co NFZ się jeszcze trzyma i ma floty do powalczenia więc gramy dalej, los jest przewrotny.

    Co do starcia dzięki lotnikom za lot, już koło 2 zasypiałem na siedząco ale jakoś dotrwałem, szczególnie jak pztka zniknęła to już mi się spać odechciało całkiem.
    Jeśli Beny nie wracasz (a powrotu życzę, także jakiegoś rewanżu); to życzę powodzenia w realu.
    rachu ciachu i do piachu
    Leo - Draco - Deimos - Izar - Libra - Galatea


  • Rownowaga to dopiero teraz wrocila do normy :). Wczesniej nie bylo rownowagi. A co do kont, no coz, byc moze te wasze dwa konta to akurat suma wszystkich pushow oraz uczciwych starc wygranych flota z pushy haha... bez urazy, taki żarcik bo wiadomo... wyszlo jak wyszlo ostatecznie ale momentami fajnie sie tu gralo z wami.
  • Jak zawsze gdy akcja ja spie chyba ze ja cos organizuje :E . Szkoda ze beny konczy Bo zaczynalem lubic nasza zabawe :E

    A wam swistaki juz kolejnych nie moge zyczyc bo uni do reszty zmieni sie w swiat ekonomiczno botujacy :E

    A tak powaznie topcie co macie I czekam na kolejne

    Beny powodzenia w realu