TOP 1 SOLO Dzastin Biber [NYGA] vs. dawczu [SKB] ~ 9071.59%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 1 SOLO Dzastin Biber [NYGA] vs. dawczu [SKB] ~ 9071.59%

    [ciach]

    POZDROWIENIA DLA YODA I SAMAEL [NYGA]
    Nastały czarne czasy:D


    Dnia 27-10-2019 16:17:28 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Dzastin Biber [NYGA]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 100.017
    Ciężki myśliwiec 1.883
    Krążownik 27.302
    Okręt wojenny 8.851
    Pancernik 17.299

    _________________________________________


    Obrońca dawczu [SKB]
    ________________________________________________


    Mały transporter 22.295
    Duży transporter 7.522
    Lekki myśliwiec 32.175
    Krążownik 10.002
    Okręt wojenny 5.117
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 9.983
    Sonda szpiegowska 128
    Bombowiec 105
    Niszczyciel 1
    Gwiazda Śmierci 4
    Pancernik 5.007
    Lekkie działo laserowe 15.000
    Ciężkie działo laserowe 500
    Działo Gaussa 200
    Wyrzutnia plazmy 50
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Dzastin Biber [NYGA]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 41.701 ( -58.316 )
    Ciężki myśliwiec 1.070 ( -813 )
    Krążownik 23.217 ( -4.085 )
    Okręt wojenny 8.699 ( -152 )
    Pancernik 17.100 ( -199 )

    _________________________________________


    Obrońca dawczu [SKB]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    20.016.373 Metalu, 14.819.667 Kryształu i 37.484.043 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 385.894.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.608.274.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 583.124.000 metalu i 324.035.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 72.320.083 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez wioślarza na anty.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    agresor nic nie zyskał:D

    Podsumowanie obrońca

    Metal: -943.988.373
    Kryształ: -576.546.667
    Deuter: -160.059.043
    obrońca stracił łącznie 1.680.594.083 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2

    Moderator Neferet:
    Prowokacja
  • Przydały się turborecki, nie sądziłem, że tak szybko będę z nich korzystał :D
    Agresorowi nie gratuluję bo nie chciał. Kamiemu dziękuję za telefon bo sobie kimę przed pracą strzeliłem :D Dok odda, pz pozbierałem ( wielokrotnie pisałem w tym dziale jaki mam do tego stosunek ) także lecimy dalej przynamniej miesiąc :)
    Jedyne czego mi szkoda to tag sojuszu po prawej, za kare bym się usunął z sojuszu :D
  • Chłopcy z SKB postanowili na forum stworzyć własne zasady.
    Obrażanie innych i gołosłowność to chyba jedyne co potraficie zaoferować.
    Nie tolerujecie rzeczy które robią inni bo to złe, a sami możecie to robić.
    Słabe :D
    Chciałem też was przeprosić.
    Ze mimo tak mocnej nie tolerancji i pogardzie trzeba wam było się przeze mnie zmuszać do tak niecnych czynów:D

    BAty to baty
    Każdy kiedyś dostaje
  • Po pierwsze graty atakującemu, Zasłużył na nie :) zebrał czy nie, zezłomował kolegę :/

    Co do zbierania złomu przez obońce hmmm... :) wkurza to i to bardzo. W końcu chyba mi na tym uni najwięcej razy obrońca zbierał PZ :) W SKB za moich czasów nawet już była na to nazwa " efekt Viseriona" :)
    Ale do wszystkiego można się przyzwyczaić :) tak samo jak nie lubię kupowania surówki za anty, stawiania anty obrony, tak samo nie lubię anty recków. Ale gra się tak jak GF pozwala :) wiec rozumiem :)

    A najłatwiej jest wymagać od kogoś honorowego zachowania samemu nie będąc do końca w porządku.

    [ciach]

    Boli was że SKB tylu graczy na tym uni zezłomowało to teraz możecie dać upust waszej fantazji ale to tylko dajecie świadectwo waszej dojrzałości (albo jego braku).

    Dawczu życzę SzO i do zobaczenia na jakimś nowym uni ;)
    Pozdrawiam

    Moderator Neferet:
    Flame
  • Wiesz o co się rozchodzi?
    O hejt na innych, a chwilę potem popieranie takiego zachowania bo to swoi robią.
    Poskrobałby złom spoko...Zawiną cały bo waluta premium... słabe
    Jeżeli krytykujesz obcych bo tobie zrobili. To czemu u swoich błędu nie widzisz??
    To samo się tyczy pushu. Nic mi nie wiadomo na temat kupowania konta pod złom przez Yode.
    Wiem natomiast ile czasu spędza przy tej grze.Stosunek eco/pkt zniszceń/przyrost są u niego jak najbardziej w normie.
    Ktoś jest lepszy to odrazu pusher....
    Ja to konto dostałem od kolegi... moje poszło w kibel przez brak neta...
    Gdzie tu push??
    Zwykłe przekazanie
    Cieknie na tym forum jadem..... z zazdrości?
    Udało mi się upolować dawcza... oglądałem go dość długo.
    Poświęciłem na to czas.
    A zaraz jeszcze ktoś mi dojebie ze na 100% sprzedał mi konto. ale że zapłaciłem 20zł mniej to zabrał złom :ocb: :ocb: :ocb: :ocb:
    po co w to grać jak to ma tylko kosztować?
    Płacić za stejki?
    Zeby coś udowodnić?
    Komu?
    Mogę kupić komandora. coś trzeba zapłacić za korzystanie z gry. nikt nic za darmo nie robi.
  • Gratuluje top 1.

    Polecam iść do apteki po maść na ból tyłka dla tych co piszą o honorze o anty reckach o tym ze to on a nie kto inny.
    Ludzie spinacie się jakby to od tego cale wasze życie zależało.
    Lezy złom zbieram proste jak budowa cepa.
    Na Wojnie honorem się nie wygrywa.

    Obrońca się odbuduje bo ma z czego i może się zrewanżuje ? czas pokaże. Dodatkowo dok da mu trochę floty.
    Agressor ma jedynie satysfakcje z ustrzelenia floty i Top 1 solo na uni.
  • W końcu jakiś normalny post.
    Spinacie się jak stonka w czasie wykopków. Ja straciłem kilka wirtualnych cyferek i mam to w czterech literach a niektórzy chyba zapomnieli o proporcjach świata wirtualnego z realnym i się przejmują moją stratą bardziej niż ja :D
    Złom zebrany bardziej dzięki turboreckom niż antymaterii bo spawałem je za detroidy, których nie wydaję. Część jest z importu a część z eventów ( tak kupionych za anty, ma to jakieś znaczenie ? każdy sobie mógł kupić ) Poza tym na 6 nanitach nie trzeba było wydać dużo detroidów :)
    Jeden wydaje 500 zł miesięcznie na fajki a ja sobie od czasu do czasu kupię anty żeby grało mi się przyjemniej np. na przeniesionych planetach czy innych udogodnieniach. Ja nikomu nie liczę, że przewala xx na w moim odczuciu głupoty. Każdy sobie gospodaruje $ jak uważa.
    Postanowiłem zrobić sobie turbo na ndp a mogłem postawić za to 15k pancy i agresor mógł by się tylko przyglądać a nie lecieć. Zainwestowałem w badania i dzięki temu złom zabezpieczyłem. Gdybym inwestował ten 1kk pkt we flotę to agresor by pewnie się nie przebił. Doszedł czynnik czujności sojuszniczej bo bez telefonu, że dostałem gonga by mi się nie chciało zwlekać zwłok z łóżka :D
    Agresora niestety zmartwię bo odbudowy mi nie życzył a flota już stoi i czeka na kolejnego złoma :)

    Pozdrawiam i więcej dystansu wszystkim grającym, to tylko cyferki :)
  • Pavilus jak mozna mnie zezlomowac jak nikt mnie nie skanuje w nocy ?? brakuje Wam odwagi czy co ?

    a Ty jak widac potrafisz tylko pisac a sam gowno robisz

    bez odbioru

    zeby nie bylo Dawczu SzO strasznie szybko Ci poszla

    gratuluje
    GrA bEz FaRtA nIc NiE wArTa :):)
    -----------------------------------------------
    To juz jest koniec :)
  • ^KaMiKaZe18^ napisał(a):

    Pavilus jak mozna mnie zezlomowac jak nikt mnie nie skanuje w nocy ?? brakuje Wam odwagi czy co ?

    a Ty jak widac potrafisz tylko pisac a sam gowno robisz
    Po pierwsze to ja nie muszę nikogo złomować a szczególnie Ciebie bo szkoda mi nawet sondy na takiego topa jak TY
    Po drugie to nie ja miałem się wbijać komuś w układ
    A po trzecie jesteśmy w Polsce i używamy znaków polskich jak coś piszemy:)
    też pozdrawiam
  • Te zyski i straty chyba źle podałeś [ciach]. Weź skoryguj te podsumowanie, bo wyszło, że Ty do tyłu, dawczu do tyłu - to gdzie zebrane PZ?

    Ogólnie graty % i nie pisz, że nie honorowo ktoś podbierał złom, bo nie ma tutaj reguł, jedni zbierają po sobie złom, inii pushująsię na multi inni wkładają gruby hajs i jaka tu równość do tych co grają uczciwie i normalnie?

    Moderator Neferet:
    Obraza
  • Usagi napisał(a):

    Te zyski i straty chyba źle podałeś Czarnuchu. Weź skoryguj te podsumowanie, bo wyszło, że Ty do tyłu, dawczu do tyłu - to gdzie zebrane PZ?

    Ogólnie graty % i nie pisz, że nie honorowo ktoś podbierał złom, bo nie ma tutaj reguł, jedni zbierają po sobie złom, inii pushująsię na multi inni wkładają gruby hajs i jaka tu równość do tych co grają uczciwie i normalnie?
    obaj są do tylu... To łatwo policzyć... Agresor 380kk-zysk z wlotu 70kk czyli 310 na minusie jest agresor
    Dawczu od całości zniszczeń podanych tam odejmij zebrany złom to i tak wyjdzie -800kk
    Także gratulacje top 1 solo
    I obu życzę SZO
  • Usagi napisał(a):

    Te zyski i straty chyba źle podałeś [ciach]. Weź skoryguj te podsumowanie, bo wyszło, że Ty do tyłu, dawczu do tyłu - to gdzie zebrane PZ?

    Ogólnie graty % i nie pisz, że nie honorowo ktoś podbierał złom, bo nie ma tutaj reguł, jedni zbierają po sobie złom, inii pushująsię na multi inni wkładają gruby hajs i jaka tu równość do tych co grają uczciwie i normalnie?
    Jeżeli obrońca zbiera całe pz po przegranej to ciężko o zysk dla kogo kolwiek
    chyba że farming był ogromny.


    Rozchodzi się nie o to że zebrał, a o to że za antymaterie. czego sami podobno nie tolerują(chyba że robią to oni)
    Ale ile ludzi tyle pkt widzenia...
    Ja już mam to w dupie. Trzeba poprostu brać pod uwage przy każdym ataku funkcję pay to win
    ,,Wojny wygrywa się złotem, nie armią''
    Cersei Lannister
  • Nie pisz "oni" bo starcie było nie Ty vs całe SKB tylko vs ja. Jak mi znajdziesz choć jeden wpis, w którym hejtuję kogoś za to, że użył antymaterii to przyznam rację. Nie trać jednak czasu bo nie znajdziesz. Ja to akceptuję ponieważ jest taka możliwość w grze i trzeba się liczyć z tym, że złomu można nie zebrać. Nie podoba się nie musisz grać.
    Nie chcę być już złośliwy ale gdyby te "godziny obserwacji" miały miejsce to byś wiedział, że na niektórych moonach mam po 500-1000 recków. Biorąc pod uwagę telep recków + 6 lvl nanitów + turborecki, które w niecałe 2.5 minuty lecą w obie strony + trochę zachomikowanych detroidów zrozumiałbyś, że na zbudowanie recków poszło okrągłe 0 anty (nie licząc handlarza). Jeżeli napiszesz, że nigdy nie kupiłeś antymaterii to jeszcze może bym zrozumiał żal ale jak kupiłeś choć raz to czy wydałeś ją na oficerów czy na coś innego to jakie to ma znaczenie ?
  • Gratuluje pieknego starcia, piekny %. Obroncy SzO.
    A propo zaistnialej spiny, chcialbym powiedziec, ze Gnito jestes wzor i ideal do nasladowania. Wpakowal sie na podstawke Limfy u mnie, dostal zloma jak ostatni noob. Anty wydales na rakiety zeby nam chociaz obrone rozwalic i odrazu cyk, nowe konto z nowa flota, tym razem z silnym eko. Nie wydaje mi sie, zeby kupowanie kont bylo fair. Szkoda, ze rozmowy z poprzednim wlascicielem, na temat sprzedawania kont, przepadly.