#11 mateuszgg [MINERS] vs Gozdzik - 6382.55 % TOP 1 SOLO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #11 mateuszgg [MINERS] vs Gozdzik - 6382.55 % TOP 1 SOLO

    prosze o minutke ciszy dla pilotów lekkich mysliwcow ktorzy zgineli w tej zacietej, lecz wygranej bitwie w ilosci 76.013 - bedziemy pamietac! :top1:

    starcie na wariackich papierach co to sie nie dzialo trakcie lotu, akty co chwila gdzie indziej, dexu ubywalo non stop, teleporter wybudowal sie trakcie lotu... MAGIA
    ale tak naprawde to byl bardzo spokojny lot :) ubarwilem troszke poniewaz krazyly legendy o obroncy i o tym jak rozbijaly sie tam floty w dziwnych okolicznosciach... jak sie nie pilnuje lotu to potem jest zdziwko.... tym razem brak przelogowania po magicznej godzinie wiec teleporcik na spokojnie zeby nie zapomniec o reckach albo innych waznych statkach :D pancki rozbijaly sie na 4 gali, zreszta niewiele zmienilyby w bilansie :) flotka, dofarmy poslane, pozostalo jak tu bezpiecznie podzielic prawie 22 tys. recyklerow hehe ale na szczescie slotow mialem troche wolnych, zostawilem sobie tylko 1 czy 2 na opoznienie i skan przed... obronca poprostu zasnal ot cala historia :) zysk tradycyjnie idzie w kopalenki :)

    pozdrowienia oczywiscie dla moich gornikow :) @Motivation dzieki za towarzystwo w trakcie lotu :) pozdrawiam rowniez tych wszystkich ktorzy wtopili u obroncy @...limfa... @fafik666 oraz pewnie wielu innych :D pozdro modek @Neferet :)



    Dnia 26-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor mateuszgg [MINERS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 16.000
    Lekki myśliwiec 133.572
    Krążownik 18.006
    Okręt wojenny 7.405
    _________________________________________

    Obrońca Gozdzik
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.066
    Duży transporter 4.310
    Lekki myśliwiec 76.317
    Krążownik 12.800
    Okręt wojenny 2.006
    Recykler 4.056
    Sonda szpiegowska 969
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor mateuszgg [MINERS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 6.997 ( -9.003 )
    Lekki myśliwiec 57.559 ( -76.013 )
    Krążownik 16.999 ( -1.007 )
    Okręt wojenny 7.402 ( -3 )
    _________________________________________

    Obrońca Gozdzik
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    8.620.761 Metalu, 45.802.977 Kryształu i 30.581.582 Deuteru
    2.155.191 Metalu, 11.450.744 Kryształu i 7.645.395 Deuteru
    538.797 Metalu, 2.862.686 Kryształu i 1.911.349 Deuteru
    134.700 Metalu, 715.671 Kryształu i 477.837 Deuteru
    33.675 Metalu, 178.918 Kryształu i 119.460 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 369.447.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 942.789.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 459.046.500 metalu i 179.208.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 113.229.743 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 204.209.624
    Kryształ: 139.106.496
    Deuter: 38.721.623
    agresor zyskał łącznie 382.037.743 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -663.256.124
    Kryształ: -318.314.996
    Deuter: -74.447.623
    obrońca stracił łącznie 1.056.018.743 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2
  • Tym razem #ModNieCiachaST :>
    Gratuluję zysku oraz procentu na tak młodym uni :)
    I odbywam minutkę ciszy dla pilotów LM, tak jak chciałeś ;P
    Złomuj dalej, powodzenia!

    PS: możesz teraz zgłosić się do konkursu na prowadzącego topkę, żeby dopisać swoje starcie na :top1: miejscu


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy





  • Każdy kiedyś zasypia, szkoda ze nie w mojej okolicy sie to oborońcy zdarzyło :(

    Tak czy siak ciesze się że siedzenie niemal 24/h skończyło w reckach, bo ilość godzin jakie obrońca spedza na og porażająca, mnie by się serio nie chciało non stop wisiec w powietrzu :)

    brawo %, brawo zysku! :)
    u21: 61 ST - 48.626 % - END
    u33: 92 ST - 184.674 % - END
    u50: 49 ST - 155.983 % - END
    LEO: 26 ST - 2593 % - END
    GALATEA: 22 ST - 1788 % - END
    INDUS: 63 ST - 76.329 % - END

    OVERALL: 316 ST - 469 994 % 8-)
  • ...limfa... napisał(a):

    Każdy kiedyś zasypia, szkoda ze nie w mojej okolicy sie to oborońcy zdarzyło :(

    Tak czy siak ciesze się że siedzenie niemal 24/h skończyło w reckach, bo ilość godzin jakie obrońca spedza na og porażająca, mnie by się serio nie chciało non stop wisiec w powietrzu :)

    brawo %, brawo zysku! :)
    Nie wiem czy limfa mówisz o tym wiszeniu na koncie 24/24 o Gozdziku czy o mateuszu.
    Gratki, powiedziałbym wyczucia, ale jakie to wyczucie, skoro skany i tak lecą 24/24 - mateusz wiedziałem, że jesteś dobry, ale jesteś też chyba jakimś cyborgiem, bo ile można siedzieć non stop na koncie.
    Cieszę się tylko, że co Goździk napsuł zabawek innym to napsuł i było tego o wiele, wiele więcej niż podał mateusz.
  • Pusher napisał(a):

    Usagi napisał(a):

    ...limfa... napisał(a):

    mateusz wiedziałem, że jesteś dobry, ale jesteś też chyba jakimś cyborgiem, bo ile można siedzieć non stop na koncie.

    Zgadza się to cyborg. Ma metalowa rękę i czerwony kryształ w oku. Potrafi nie spać miesiącami.

    troszke zedytowało Ci się jakbym ja napisał o tym cyborgu, a to nie ja pisałem. Wiec odrobinkę następnym razem panuj nad edycją posta.
    u21: 61 ST - 48.626 % - END
    u33: 92 ST - 184.674 % - END
    u50: 49 ST - 155.983 % - END
    LEO: 26 ST - 2593 % - END
    GALATEA: 22 ST - 1788 % - END
    INDUS: 63 ST - 76.329 % - END

    OVERALL: 316 ST - 469 994 % 8-)
  • ...limfa... napisał(a):

    Pusher napisał(a):

    Usagi napisał(a):

    ...limfa... napisał(a):

    mateusz wiedziałem, że jesteś dobry, ale jesteś też chyba jakimś cyborgiem, bo ile można siedzieć non stop na koncie.

    Zgadza się to cyborg. Ma metalowa rękę i czerwony kryształ w oku. Potrafi nie spać miesiącami.
    troszke zedytowało Ci się jakbym ja napisał o tym cyborgu, a to nie ja pisałem. Wiec odrobinkę następnym razem panuj nad edycją posta.
    okej kolego będę panował nad edycja -zapisalem się na kurs z edycji tekstu , jak widać jest efekt :rolleyes:
  • Pieknie, gratulacje mateuszgg wylapania wg mnie mimo wszysystko bardzo latwego celu. Jakby mi sie jeszcze chcialo grac, co mialem przez kilka sekund w glowie przed podjeciem decyzji na nie, to juz lotka sie konczyla i obowiazkowo bylbym w ukladzie obroncy, nietylko z flota ale i gsami, wynista by poszla. Ale nie chcialo mi sie juz, musze troche odpoczac, nabrac sil, pobyc z rodzinka co tez intensywnie i bardzo przyjemnie teraz robie :) .

    Obroncy moze nie SzO, bo pewnie nie bedzie mu sie chcialo po takim gongu, zreszta nie latajac a tylko nęcąc agresorow za szybko floty zachecajacej nie postawilby. Ale mam nadzieje ze sie spotkamy na innym uni kiedys...

    Agresorowi wielkiego przetopu, ekonon zeby taaka flote wybudowal to szapoba :D .
    Jakis zlomik? -Widmo chetnie posprzata :P
  • fafik666 napisał(a):

    Agresorowi wielkiego przetopu, ekonon zeby taaka flote wybudowal to szapoba
    Gratulacje Starcia,obroncy Szo
    Fafik proszę Cie,Ekonom zawsze bedzie ekonomem czy jak tam wolisz metalem i kryształem :E wiec niechaj nam rosnie Mateuszek jak najwyzej,zbiory beda tym wieksze ]:-D
    Na tym etapie gry moze i ma troche latawcow ale za 2-3 miesiace Dt u co niektorych beda mialy wieksza wartosc %
  • new_mateuszgg napisał(a):



    Dnia 26-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:

    Nie musisz ucinać godzin i tak każdy tutaj wie w jakich godzinach latasz ;). Co do starcia gratulacje się należą, ale poza samym zyskiem, warto zwrócić uwagę ile i jak dotkliwe poniósł straty obrońca, ponad miliard jednostek strat robi kolosalne wrażenie. Wręcz przykre. Tak btw. obrońca usunął konto xD ? Bo tak szukałem po nicku ile miejsc poleciał, ale widzę, że nick nie istnieje.
  • stresS napisał(a):

    new_mateuszgg napisał(a):



    Dnia 26-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:

    Nie musisz ucinać godzin i tak każdy tutaj wie w jakich godzinach latasz ;). Co do starcia gratulacje się należą, ale poza samym zyskiem, warto zwrócić uwagę ile i jak dotkliwe poniósł straty obrońca, ponad miliard jednostek strat robi kolosalne wrażenie. Wręcz przykre. Tak btw. obrońca usunął konto XD ? Bo tak szukałem po nicku ile miejsc poleciał, ale widzę, że nick nie istnieje.
    zmienil nick top 300

    Bo wilki poluja noca ...

    My Nie Spimy (MNS) - uni ursa ,leo ,rhea ,wezn,xanthus,indus

    Ponyclub - uni hyperion
    United Nightmares (NTM) - uni 33
    Wataha (WTH) - uni 62 , 63