zeol [SKB] vs. hell rider s [MINERS] ~ 3371.46%

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• zeol [SKB] vs. hell rider s [MINERS] ~ 3371.46%

Lot jak lot, zysk, może przemilczę teraz odpowiem obrońcy ile zebrałem " wielkie nic"
      ale co zrobić liczy się zabawa :D odrobię to gdzieś indziej :)
      z tego miejsca pozdrowienia dla chłopaków z SKB i wszystkich co jeszcze grają
      obrońca ma na początek odbudowy

Dnia 10-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:

Agresor zeol [SKB]

Krążownik 14.269
      Okręt wojenny 2.314
      Pancernik 10.224
      Sonda szpiegowska 1

Obrońca hell rider s [MINERS]

Mały transporter 846
      Duży transporter 1.100
      Lekki myśliwiec 30.000
      Ciężki myśliwiec 21
      Krążownik 5.628
      Okręt wojenny 3.029
      Statek kolonizacyjny 1
      Recykler 2.990
      Sonda szpiegowska 6
      Bombowiec 1
      Pancernik 817

Po bitwie...

Agresor zeol [SKB]

Krążownik 10.832 ( -3.437 )
      Okręt wojenny 2.256 ( -58 )
      Pancernik 10.190 ( -34 )
      Sonda szpiegowska 0 ( -1 )

Obrońca hell rider s [MINERS]

Zniszczony!

agresor wygrał bitwę!

Agresor przejął:
      2.896.736 Metalu, 4.370.940 Kryształu i 1.234.749 Deuteru

Agresor stracił łącznie 106.044.000 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 605.147.000 jednostek.
      Na polu zniszczeń unosi się 237.061.500 metalu i 100.084.000 kryształu.
      Agresor przejął łącznie 8.502.425 jednostek.

Szansa na powstanie księżyca 20%.
      Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.

Podsumowanie zysków/strat:

Podsumowanie agresor

Metal: -69.473.264
      Kryształ: -21.919.060
      Deuter: -6.149.251
      agresor stracił łącznie 97.541.575 jednostek.
      Agresor zdobył 71.663 punktów honoru.

Podsumowanie obrońca

Metal: -167.588.236
      Kryształ: -78.164.940
      Deuter: -30.750.749
      obrońca stracił łącznie 276.503.925 jednostek.
      Obrońca zyskał 16.708 punktów honoru.

Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2

Moderator Neferet:
      Podmieniłam pseudocenzurę na ładniejsze określenie
    • Gratuluje aczkolwiek ten gracz nie jest honorowy i nie zostawil nic z pz, jego zlom troszke pln kosztowal, ale pewnie bajke pusci ze dopalacze mial z licytacji ..

nastepnym razem bedzie lepiej :)

pozdro
      GrA bEz FaRtA nIc NiE wArTa :):)
      -----------------------------------------------
      :fa: Uriel Top 3x[ON] :fa: KaMiKaZe :fa:
    • Hell wachlował szybciej niż Kubańczycy w stronę USA :thumbsup:
      Reszta soja mogła tylko z tylnych miejsc dopingować :popcorn: ... budując kolejną kopalnię :D

A do Panów wyżej, zapomniało się jak to Zeol anty reckami kursował po tym jak Iron Mike go poskładał?

UNI 2: OFF
      UNI 30: OFF
      UNI 35: OFF
      UNI Indus: ON

Dinozaury nie umarły to raz, one nadal są wśród nas...
    • xfenix wrote:

Hell wachlował szybciej niż Kubańczycy w stronę USA :thumbsup:
      Reszta soja mogła tylko z tylnych miejsc dopingować :popcorn: ... budując kolejną kopalnię :D

A do Panów wyżej, zapomniało się jak to Zeol anty reckami kursował po tym jak Iron Mike go poskładał?

oooo pamietam :) zlom jest niczyj dopoki nie trafi w recki i nie wroci bezpiecznie do domku :) szybkiej odbudowy hell :E
    • W 20 minut [ciach] nabudował więcej reckow niż przez cała dotychczasowa grę :D surowców nie było, ale były przyspieszacze XD
      Zabolało, to najważniejsze.
      Aż mi się mordka cieszy jak sobie myśle o klikaniu skracania budowy ze łzami w oczach :D graty zeol

Moderator Neferet:
      Obraza
      17.08.2005r - ...
      Zawsze z fartem 8-)
    • Większość graczy używa anty - co za różnica, czy to będzie relokacja planety, skrócenie badania, antyrecki, czy wymiana u handlarza? Złomując kogoś trzeba się liczyć z tym, że nie uda się zebrać pz.
      Agresorowi pozostaje satysfakcja za zrobienie ST i ładnego % - tak jak napisałeś, sure wywieziesz od kogoś innego.
      Obrońcy życzę odbudowy.

Emerytowany lotnik - 594.287,14%

" I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
    • Jak to w życiu bywa, czasem anty pomaga czasem doskwiera.

% na szczęście nikt Ci Zeolu nie odbierze :) Gratki za wyczucie :)
      u21: 61 ST - 48.626 % - END

u33: 92 ST - 184.674 % - END

u50: 49 ST - 155.983 % - END

LEO: 26 ST - 2593,88 % - END

Galatea: 22 ST - 1788,25 % - END

OVERALL: 250 ST - 393.665 % 8-)
    • Nie ma nic bardziej wnerwiajacego jak upolowales coś a ktoś to nagle wszystko wyzbiera. Także rozumiem ból zeol ale procent ładny :thumbsup:

Btw zostało mało graczy którzy z honorem podejdą w takiej sytuacji i pozwolą zebrać złom ale nadal się zdarzaja
    • A dlaczego masz odrabiać gdzie indziej ? Obrońca na urlop idzie ?:P
      Wiem , ze brak zbiórki boli ( mnie nawet 5kk ;P ) , bo nie po to się złomuje by nawet swoich strat nie zebrać.
      Ryzyko wliczone w zabawę.
      Jednak ktoś mądry kiedyś powiedział: " ST dla chwały , farming dla zysku " i tego sie trzymajmy.
      % pozostanie , zabawa jest a pkt ? Coz ... patrz wyżej.
      Szczere gratulacje za procent.

Ps. Zawsze bawi mnie fakt jak ludzie odwracają sytuację.
      Agresor to lama bo nie pozbierał , obrońca mistrz bo sie wyzbierał.
      Jakby nikt nie zauważył , że było pierdyknięcie i jest tu strona pokonana ...i ona ma powód do płaczu :E
      Farcik pięknie napisał : " klikanie skracania budowy ze łzami w oczach " :D:D:D
    • Gratulowałem na pw zrobie to tez tutaj. Zeol idealnie sie wstrzlił jezeli chodzi o moją nie obecność,brawo za wyczucie.
      dopóki nie bedzie turborecków wieksze złomy w ciagu dnia będą sie konczyć jak ten. Z tego co kojarze moj oprawca tez juz wiosłował na tym uni i jakos sojusznicy tego nie krytykowałi, Rozumiem sa równi i równiesi ale zasady sa dla wszsytkich takie same.

Co do recków, maiłem kilka dopalaczy i troche anty i nie bolało mnie to ze trzeba to kliknąć jak tu nie którzy sugerują. Tylko czy osoby które tak tu pieją nie korzystają z anty w zadnym wymiarze. Bo jaka to róznica czy wydajesz jak na recki skracanie badań czy inne dopalacze to element dozwolony w tej grze a bijecie piane jakby sie nie wiadomo co stało.

Kamikaze miej nastepnym razem odwagę polecić do końca :)
    • hell riders wrote:

Bo jaka to róznica czy wydajesz jak na recki skracanie badań czy inne dopalacze to element dozwolony w tej grze
      Jeśli nie widzisz rożnicy na wydanie w badania , a recki po pz to gratuluję.
      Nie zrozum mnie źle , ale chyba nie chodziło o to na co wydajesz anty tylko o to , że na 20 graczy 2-3 ((honorowych , tak tak są jeszcze tacy) zostawiłoby złom bo "niby" agresor na niego zasługuję. Popatrz na kilka RW , gdzie obrońca się loguje , wymienia kilka pw i zostawia agresorowi pz.
      Oczywiście miałeś prawo zbierać i z tego prawa skorzystałeś. Taka gra.
      Wszyscy akceptują zasady , a sa one takie a nie inne.
      Nikt piany nie bije , w komentarzach zostało tylko wspomniane jak szybko zbierałeś z tego co widzę. ( chyba jesteś przewrażliwiony).
      Zeol ma piękne ST , Ty masz złom , bawimy się dalej :) Pozdrawiam

Ps. Anty ma znaczenie - na co ją wydajesz. Tak samo jak surowce mają znaczenie na co są wydawane.
    • GramBoLubie wrote:

tak samo jak anty. Która dodana jest do gry i służy miedzy innymi do wydawaniA jej chociażby na antyrecki (wszyscy akceptują zasady jak pisałeś wyżej więc nawet wspomnienie o antyreckach jest z pupy-a jak się nie podoba to po co grać??) .Możecie pisać co chcecie ja nigdy złomu bym nie oddał a honor to nie w grze , tu może być co najwyżej dobra wola obrońcy. Nie róbcie z gierki przeglądarkowej pojedynku na szpady ... xD
    • hell riders wrote:

Gratulowałem na pw zrobie to tez tutaj. Zeol idealnie sie wstrzlił jezeli chodzi o moją nie obecność,brawo za wyczucie.
      dopóki nie bedzie turborecków wieksze złomy w ciagu dnia będą sie konczyć jak ten. Z tego co kojarze moj oprawca tez juz wiosłował na tym uni i jakos sojusznicy tego nie krytykowałi, Rozumiem sa równi i równiesi ale zasady sa dla wszsytkich takie same.

Co do recków, maiłem kilka dopalaczy i troche anty i nie bolało mnie to ze trzeba to kliknąć jak tu nie którzy sugerują. Tylko czy osoby które tak tu pieją nie korzystają z anty w zadnym wymiarze. Bo jaka to róznica czy wydajesz jak na recki skracanie badań czy inne dopalacze to element dozwolony w tej grze a bijecie piane jakby sie nie wiadomo co stało.

Kamikaze miej nastepnym razem odwagę polecić do końca :)
      po co leciec do konca jak sie wczesniej zalogowales ?? zeby mi kontre dac hmm :D w sumie dobry pomysl nastepnym razem tak zrobie
      GrA bEz FaRtA nIc NiE wArTa :):)
      -----------------------------------------------
      :fa: Uriel Top 3x[ON] :fa: KaMiKaZe :fa:
    • GramBoLubie wrote:

hell riders wrote:

Bo jaka to róznica czy wydajesz jak na recki skracanie badań czy inne dopalacze to element dozwolony w tej grze
      Jeśli nie widzisz rożnicy na wydanie w badania , a recki po pz to gratuluję.Nie zrozum mnie źle , ale chyba nie chodziło o to na co wydajesz anty tylko o to , że na 20 graczy 2-3 ((honorowych , tak tak są jeszcze tacy) zostawiłoby złom bo "niby" agresor na niego zasługuję. Popatrz na kilka RW , gdzie obrońca się loguje , wymienia kilka pw i zostawia agresorowi pz.
      Nikt piany nie bije , w komentarzach zostało tylko wspomniane jak szybko zbierałeś z tego co widzę. ( chyba jesteś przewrażliwiony).
      Zeol ma piękne ST , Ty masz złom , bawimy się dalej :) Pozdrawiam

Ps. Anty ma znaczenie - na co ją wydajesz. Tak samo jak surowce mają znaczenie na co są wydawane.

jesli poparte jakimis staraniami, obserwacjami to jak najbardziej nalezy :) chcialbym zobaczyc jak dostajesz gonga miedzy odswiezeniami i nie podbierasz zlomu :lool:

gratki zeol zapomnialem napisac we wczesniejszym poscie
    • Gratulacje dla obu stron się należą, wbić się w czas, to też trzeba umieć. Jednak niektórych tu fantazja ponosi o jakiś niehonorowych zbiórkach własnego złomu. Niehonorowo to by było zwyzywać agresora i skończyć grę. Ktoś kto ma łeb na karku kisi na czarną godzinę dopalacze i jakieś drobne sumy antymaterii i krytykowanie takiego podejścia jest nie na miejscu. Poza tym z tego co mi wiadomo recki wysyła się wcześniej, aby doleciały zaraz po ataku, a jeśli akcja jest spontaniczna i nie ma takiej możliwości, to trzeba się liczyć z tym, że nic się nie podniesie, kto jak kto, ale taki noob jak ja nie powinien tego tłumaczyć.
    • GramBoLubie wrote:

Nie zrozum mnie źle , ale chyba nie chodziło o to na co wydajesz anty tylko o to , że na 20 graczy 2-3 ((honorowych , tak tak są jeszcze tacy) zostawiłoby złom bo "niby" agresor na niego zasługuję. Popatrz na kilka RW , gdzie obrońca się loguje , wymienia kilka pw i zostawia agresorowi pz.
      Co tutaj ma do rzeczy honor?
      Jak zobaczysz, że Ci sojusznika ktoś zezłomował i leży pz, to nie polecisz spróbować zebrać, żeby miał na odbudowę, tylko zostawisz, bo należy się agresorowi? Osobiście kilkukrotnie lądując na pz gratulowałem i nie zbierałem złomu, ale nie miałem też nigdy nikomu za złe, tego, że jak wszedł po rw i nie zdążyłem po sobie posprzątać, to mi zwijał złom - kto pierwszy ten lepszy, jest motywacja do kolejnego polowania.

Rzecz jasna to moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać, ani liczyć, ale chciałbym, żeby tylko takie "niehonorowe" zachowania miały w tej grze miejsce ;)

Emerytowany lotnik - 594.287,14%

" I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
    • stresS wrote:

Ktoś kto ma łeb na karku kisi na czarną godzinę dopalacze i jakieś drobne sumy antymaterii i krytykowanie takiego podejścia jest nie na miejscu.
      Ktoś kto ma łeb na karku drogi kolego , zbiera statki na fsa , a nie dopalacze :D

Crion wrote:

GramBoLubie wrote:

Co tutaj ma do rzeczy honor?Jak zobaczysz, że Ci sojusznika ktoś zezłomował i leży pz, to nie polecisz spróbować zebrać, żeby miał na odbudowę, tylko zostawisz, bo należy się agresorowi? Osobiście kilkukrotnie lądując na pz gratulowałem i nie zbierałem złomu, ale nie miałem też nigdy nikomu za złe, tego, że jak wszedł po rw i nie zdążyłem po sobie posprzątać, to mi zwijał złom - kto pierwszy ten lepszy, jest motywacja do kolejnego polowania.

Rzecz jasna to moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać, ani liczyć, ale chciałbym, żeby tylko takie "niehonorowe" zachowania miały w tej grze miejsce
      Nie wyrywaj zdania z całości wypowiedzi. Pod tym co zacytowałeś napisałem , że miał prawo wyzbierać i wyzierał.
      Skoro w grze nie ma honoru to polecisz spróbować zebrać zlom od sojusznika na odbudowe i się nie przyznasz , że zebrałes. :E
      Po co masz się przyznawac ? Tu nie ma honoru ,,,
      Nie wiem czy ja pisze niejasno czy ludzie nie potrafią czytać. Jest gdzies napisane , że obrońca jest beee bo miał antyrecki ?
      Tylko wspomniałem , że są jeszcze , niewielu , ale są gracze co nie zbierają zlomu tak jak Ty! i tyle w temacie.
    • jak pierwsi dojda do turborecków problemy z podbiraniem złomu sie skonczą tak samo jak antyrecki, taki urok serwera do osiganiecia pewnego pułapu w grze:) Panowie co latacie dużo czas najwyższy zrobic turborece wtedy Wasze problemy sie skończa i nie bedize dyskusji kto na co wydał anty:) przeciez wy ja tez wydajecie
    • GramBoLubie wrote:

stresS wrote:

Ktoś kto ma łeb na karku kisi na czarną godzinę dopalacze i jakieś drobne sumy antymaterii i krytykowanie takiego podejścia jest nie na miejscu.
      Ktoś kto ma łeb na karku drogi kolego , zbiera statki na fsa , a nie dopalacze :D
      Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, popełniamy błędy lub dzieją się różne sytuacje losowe na które nie mamy wpływu. Ktoś z Twoich bliskich trafia nagle do szpitala albo rodzi Ci się dziecko, będziesz wtedy myślał o odebraniu floty czy o czymś dużo ważniejszym?