YankeS [PiS] vs. Lucky [NFZ] ~ 812.06%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • YankeS [PiS] vs. Lucky [NFZ] ~ 812.06%

    Yankes napisał(a):

    Lata lecą, dni mijaja, a my nie zapominiamy !: ) Lekki rewanż za Gale chociaz mi sie z niego udalo Top 1 wykrecić, ale jak myślę nie na długo ! Zachował sie z kulturka jak na niego przystało lecz po lekkim przypomnieniu ;)


    Pozdrawiam Cale Pis i Emeryta Obcego !! Wracaj do nas! :)
    Od siebie chciałbym tylko dodać, że cieszy mnie fakt iż mogłem w jakimś tam stopniu przyczynić się do powstania tego RW oraz krótkie ogłoszenie: Kupię Deuter

    Dnia 05-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor YankeS [PiS]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 6.710
    Krążownik 588
    Okręt wojenny 1.011
    Pancernik 693

    _________________________________________


    Obrońca Lucky [NFZ]
    ________________________________________________


    Mały transporter 1.030
    Duży transporter 196
    Lekki myśliwiec 921
    Krążownik 488
    Okręt wojenny 348
    Recykler 1.289
    Sonda szpiegowska 337
    Pancernik 272

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor YankeS [PiS]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 2.973 ( -3.737 )
    Krążownik 517 ( -71 )
    Okręt wojenny 1.005 ( -6 )
    Pancernik 692 ( -1 )

    _________________________________________


    Obrońca Lucky [NFZ]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    1.165.548 Metalu, 1.165.548 Kryształu i 1.165.549 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 17.452.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 91.847.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 52.320.000 metalu i 28.886.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 3.496.645 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    6.588.000 Metalu i 0 Kryształu
    10.300.500 Metalu i 10.300.500 Kryształu
    9.517.500 Metalu i 9.517.500 Kryształu
    13.314.000 Metalu i 9.086.000 Kryształu
    12.600.000 Metalu i 0 Kryształu


    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    52.320.000 Metalu i 28.904.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 40.554.548
    Kryształ: 25.705.548
    Deuter: 1.008.549
    agresor zyskał łącznie 67.268.645 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -53.634.548
    Kryształ: -32.909.548
    Deuter: -8.799.549
    obrońca stracił łącznie 95.343.645 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.2

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Orkan ().

  • Lucky Gal napisał(a):

    Tak, to ten margines przez ktorego uciekliscie w popłochu na urlopy bo nie mogliscie wyleceic 3 us od wlasnego moona bez robienia po gaciach :D to ten sam margines ktoremu placiliscie dexem po minimalu zeby was nie oral a teraz jeden z drugim random pisze jak to sie ze mnie nie smieje- spoko, podaj nick prosze i jak bedziesz uciekal na urlop to nie wymyslaj bajek ze gra ci sie znudzila.




    Przypominam sytuacje z galatea- kto jak skonczyl kazdy wie, o ile mnie pamiec nie myli to ja nie musialem robic fs :D



    co do starcia to nie mam co tu pisac, rozmawialismy na discordzie, gratuluje, jakis tam maly rewanz jest, 2 dni farmienia przy dobrych wiatrach, jak mowie gra sie zacznie sie za jakis czas dopiero, jak czas pozwoli to postaram sie odkuc (o ile zdaze :D ), poki co rosnijcie pany co by wiekszy pz byl ! :D


    ps. Szakuczi sorki za stres na wakacjach :D
  • POnury OutsideR napisał(a):

    Lucky Gal napisał(a):

    Tak, to ten margines przez ktorego uciekliscie w popłochu na urlopy bo nie mogliscie wyleceic 3 us od wlasnego moona bez robienia po gaciach :D to ten sam margines ktoremu placiliscie dexem po minimalu zeby was nie oral a teraz jeden z drugim random pisze jak to sie ze mnie nie smieje- spoko, podaj nick prosze i jak bedziesz uciekal na urlop to nie wymyslaj bajek ze gra ci sie znudzila.




    Przypominam sytuacje z galatea- kto jak skonczyl kazdy wie, o ile mnie pamiec nie myli to ja nie musialem robic fs :D



    co do starcia to nie mam co tu pisac, rozmawialismy na discordzie, gratuluje, jakis tam maly rewanz jest, 2 dni farmienia przy dobrych wiatrach, jak mowie gra sie zacznie sie za jakis czas dopiero, jak czas pozwoli to postaram sie odkuc (o ile zdaze :D ), poki co rosnijcie pany co by wiekszy pz byl ! :D


    ps. Szakuczi sorki za stres na wakacjach :D

    Akurat nie jesteś powodem, ani przyczyną dlaczego mam urlop, a napewno przez takiego jak Ty urlopu nie włączyłem.
    Gdybym miał czasu tylko, co chociaż kilka miejscu temu, musiałbyś się mocno natrudzić żeby chociaż dexy trafic - obserwatorze od 7 boleści.
    A i właśnie, skoro jesteś kozackim obserwatorem, napiszę od razu że będę miał urlop 12-13.09 oraz 20-22.09, także szukaj. Jak nie chcesz czekać, chłopaki mogą pisać jaki mam nick :D

    Ed, ode mnie nawet kropli dexa nie dostałeś :D :D
  • Szakul1983 napisał(a):

    Graty Wielkie!!
    Miło zobaczyć Lucky'ego w Reckach ]:-D
    dodatkowo cieszy smaczek zemsty z Galatei :thumbup:
    Raz go juz widzialem w reckach ]:-D
    Szakul wracaj na Gale najlepiej z tymi wszystkimi ziomkami co są na niebiesko z waszego soja ;)

    PanJan napisał(a):

    Akurat nie jesteś powodem, ani przyczyną dlaczego mam urlop, a napewno przez takiego jak Ty urlopu nie włączyłem.Gdybym miał czasu tylko, co chociaż kilka miejscu temu, musiałbyś się mocno natrudzić żeby chociaż dexy trafic - obserwatorze od 7 boleści.
    A i właśnie, skoro jesteś kozackim obserwatorem, napiszę od razu że będę miał urlop 12-13.09 oraz 20-22.09, także szukaj. Jak nie chcesz czekać, chłopaki mogą pisać jaki mam nick :D

    Ed, ode mnie nawet kropli dexa nie dostałeś :D :D
    Tak tak Lucky tu sie zgodze janek uciekl na urlop po stracie moona na 7 g :)

    Moderator Neferet:
    Zmniejszyłam drzewko z cytatów
  • KRAKEN WTB napisał(a):

    Tak tak Lucky tu sie zgodze janek uciekl na urlop po stracie moona na 7 g
    stracie moona?

    Romeo, jesteś pechem ogame, tak się składa że 2 fale wpadły przed flotą a 4 po flocie i GSy zostały na PZcie (które nawet zebrałem:), przysnąłeś?) [ flota wróciłą wtedy 2 :quasi: :quasi: :quasi: sek przed 3 fala :D?] wiec o jakiej Ty stracie moona mówisz? :D

    btw, silnik w skuterze padł że wtedy nie dojechałeś? :D :D


    Graty raz jeszcze !

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez PanJan ().