Spam własnej floty we wiadomościach - Reaktywacja

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Spam własnej floty we wiadomościach - Reaktywacja

   Hejsia misie!

   Minęło prawie pół roku, kiedy to na forum Origin zgłosiłem swój pomysł odnośnie spamu we wiadomościach (link tutaj). Opisałem tam drobny - moim zdaniem problem, ale niestety dostały się tylko trzy lajki i rozeszło się po łokciach. Zanim poszedłem na to forum, opisałem go oczywiście na naszym, jednak z pewnych powodów (mniejsza o nie) poprosiłem o zamknięcie wątku (link tutaj). Dziś jednak odgrzewam stary kotlet, ponieważ myślę że pomysł jest naprawdę dobry i potrzebny. Jeśli komuś nie chce się klikać, ani wnikać, to pokrótce przypomnę o czym mowa.

   Chodzi o to, że wśród społeczności graczy jest na pewno jakaś część, która gra tylko flotą eko i ewentualnie na farmy. Tu mam pytanie - ilu z Was nuży to odhaczanie wiadomości, których treść i tak nie jest Wam do niczego potrzebna? Ilu z Was wolałoby otrzymywać wiadomości nt. naprawdę istotnych dla Was spraw? Przeleciałem dotąd na wszystkich zaliczonych uni pewnie co najmniej pół miliona razy i klikanie: Wiadomości>Szpiegostwo*>Raporty wojenne*>Ekspedycje>Związki/Transport*>Inne -w kółko i w kółko - jest dla mnie nudne i wkurzające.


   Mam do Was gorącą prośbę, jeśli są tacy, którym mój pomysł jest mniej lub bardziej na rękę, aby wsparli mój wniosek bezpośrednio na nowym, oficjalnym forum, póki coś tam grzebią w skryptach.

   * - Podzieliłbym to na dwie kategorie: raporty gdy jesteśmy Agresorem i te, gdy jesteśmy Obrońcą.
   Oddam konto na forum

   The post was edited 4 times, last by Hermes: Aktualizacja linku docelowego ().