Wersja 7.x - dyskusja

• Masakra!
      Sami stwarzacie problemy sa jeszcze gracze ktorzy maja "sporo surowca" z rynku i do tej pory nie sa zbanowani tak samo jakies ildery/szaraki czy konta zielonei oni sami nie odsylaja tego chodz mogli na planete GO SGO mimo ze maja flote przy SOBIE! dlaczego oni nie sa zbanowani w dalszym ciągu chodzby profilaktycznie , i teraz co ja , pawelos, yoss czy jeszcze tam ktos polecimy na jakiegos gracza co ma zbugowana flote oraz surowce okradniemy go ile wlezie zniszczymy mu stateczki i nagle sie obudzicie ze OJEJ ALARM? ze to sura z buga? flota z buga? czy ja lub inni gracze jestesmy wrozkami ? mamy skrzydelka i latam sobie . co ja lub inni mamy wam napisac ze bedziemy atakowac tego czy tego gracza?czy wy wogole graliscie kiedys flota? prosze mi odpowiedziec jak sie zachowacie jak npzejde sobie z urlopu poskanuje sobie galaktyki i nawet 11 gale tez :E i znajde sobie taka tlusta swinke o ekowca np takiego jak zawszei powiedzmy bedzie tam 10kkk surowca plus z 500k dt czyli gruby dylizans z dexem.powiedzmy ze te konto bedzie top 22 :E czyli wysoki top i dobry ekowiec jak na quantumowe starndry i prosze mi powiedziec co mi zrobicie jak sobie je zaatakuje (skad ja mam wiedziec skad pochodza te surowcejesli na quantumie przewaznie sa tluste gorniki)wydam anty na lotke np i sproboje ataku z ukladu, poswiece swoj czas sondy sojusznikow antymaterie deuter i bedziecie mi chcieli wmowic ze to push? niektorzy gracze nie musza sie pushowac zeby byc wysoko i osiagac nasze cele,sami sobie sprwadzcie rynek kto z niego korzystal i korzysta w dalszym ciągu.
      powinniscie od razu blokowac te konta ktore maja nadmiar surowca a nie sie przygladac i pisac o odsylce bo zanim wam odesla to zostana pewnie przefarmieni przez 10 osob z czego polowa trafi uczciwe a reszta nie .dlatego powinniscie nalozyc na konta z tym surowcem prewencyjny ban do czasu odebrania surowca przez was czy w postaci surowca, floty, badan czy kopalni...
      BRUNCIA IS MAJ NEJM

<: Uni Quantum <:
      :fa: Sojusz Zły Sen & IRA :fa:

• Jakby ktoś chciał się łudzić, że ludzie wykorzystujący buga dostają/dostaną bana to informuję, że sam założyłem dwa lewe konta do tej rynkowej "zabawy". Na obu bug pośmigał aż miło, i żadne nie ma bana.

Elo z fartem mordy.

P.S. Na swoim koncie wbiłem urlop i raczej poleci kasacja.

P.S.2. Surowce sobie leżą niewydane i skasują się z lewymi kontami.
    • @Piciu wrote:

Jakby ktoś chciał się łudzić, że ludzie wykorzystujący buga dostają/dostaną bana to informuję, że sam założyłem dwa lewe konta do tej rynkowej "zabawy". Na obu bug pośmigał aż miło, i żadne nie ma bana.
      Moje testowe konto znaleźli, więc jak chcą to potrafią. Napawa to pewnym optymizmem, ale nie wierzę, że uda im się wyczyścić uniwersa ze wszystkich lewych surowców, które często zostały już nieświadomie wyprane.

Art1` wrote:

chyba miesiecy
      lub lat
      bo wszystko trzeba recznie robic
      a i tak wszystkich nie zlapia
      bo logi maja swoj limit
      wiec dobrze ztajniaczeni bede topic powoli
      i tyle ich widziales na pregierzu
      co nic
      Nigdy nie zrozumiem tej współczesnej poezji :P
      Uni1: Maki Maki vel Gin [ETREA] - RIP
    • @Art a kiedy zamierzacie poprawić samoczynne odświeżanie się strony po zleceniu jakiejkolwiek budowy w stoczni? Przed wersją 7.1 wszystko pojawiało się w kolejce i od razu można było dodawać następne. A teraz po wyborze budowy czegokolwiek strona po sekundzie się odświeża.
    • Chyba już wszytko zostało powiedziane na temat "to co gf zrobiło z tą grą ..." ale takiego zaorania się nie spodziewałem.
      -odkrywca dostał kolejny cios, który odbił się echem nawet na zagraniczny forach, nakaut.
      przez 5 dni na 50 expów dziennie mam średnio (1 obego), surowca 50 kk. Strach teraz wysyłać flotę na expa bo nigdy się nie zwróci.
      - firefox popularna przeglądarka nadal ma problem paskiem prędkości floty, a wydawało by się że to priorytet do naprawy.
      - gość z sojuszu ma na swoich kontach ok 780mld deuteru, na dis pisze codzienne daje info czy "maluchy żyją". Widać jak Go ukarało oszustów :thumbsup:
    • Nenen wrote:

Chyba już wszytko zostało powiedziane na temat "to co gf zrobiło z tą grą ..." ale takiego zaorania się nie spodziewałem.
      -odkrywca dostał kolejny cios, który odbił się echem nawet na zagraniczny forach, nakaut.
      przez 5 dni na 50 expów dziennie mam średnio (1 obego), surowca 50 kk. Strach teraz wysyłać flotę na expa bo nigdy się nie zwróci.
      - firefox popularna przeglądarka nadal ma problem paskiem prędkości floty, a wydawało by się że to priorytet do naprawy.
      - gość z sojuszu ma na swoich kontach ok 780mld deuteru, na dis pisze codzienne daje info czy "maluchy żyją". Widać jak Go ukarało oszustów :thumbsup:
      tak ukarało że jak ktoś w handlu dostał lewy surowiec to każą mu go oddać ze stratą tzn oddajesz surowiec a nie odzyskujesz tego co za niego dałeś... tak jest ze mną mam nakaz oddania bo zgłosiłem podejrzenie że paliwo jest lewe i mam 72h na oddanie przy czym nic za to nie dostaje nawet tego co sam dałem w zamian do konta banowanego już... a wiele kont lewych nadal gra aktywnie
    • New

Przedmioty na Ekspedycji (17-18.01.2020)

smoki wrote:

Drodzy Gracze,

w dniach 17-18.01.2020, przez cały dzień (00:01 - 23:59) podczas ekspedycji macie szanse zdobycia przedmiotów (tych samych, które są oferowane przez funkcję Import / Export i na aukcjach).

Powodzenia!

Wasz OGame.pl Team
      @Art @smoki Jak ten event się ma do wersji 7.x. W tej wersji na ekspedycji wysyłając pioniera można znaleźć cały czas przedmioty, a zatem ta "promocja" traci swój sens w wersji 7.x.
      :dobry: :dobry: :dobry: :dobry: :dobry: