Wersja 7.x - dyskusja

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • dla mnie rynek to masakra.

      legalne oszukiwanie. To jest chore - jak mozna to akceptować.
      Jak na dłoni widać jakie osoby oszukują sobie miedzy głównym kontem, a swoimi PUSH kontami.

      jakaś żenada - po prostu GF dało dupy na całego tutaj. Przelicznik to powinny być widełki z regulaminu - nie jakaś chała jak kto chce.
      Sprzedanie 10kk dex za 45kk kryszki to jakaś masakra - słabszy gracz tyle płaci za dex ? ?
      Albo 100kk za 500kk metalu które poszło ? ? - i niech mi powie administracja, że to normalne jest ? ? ?
    • już raz na początku tego tematu napisałem, że rynek to jeden z lepszych pomysłów jaki GF wdrożyło (wtedy tłumaczyłem dlaczego).
      GO powinno bardziej się skupić na tępieniu multi kont, nie trzeba mieć licencji detektywa, żeby zobaczyć że niektóre konta, mimo że grają i się rozwijają to większa część ich zysku idzie tylko do jednego gracza.
      "Naród wspaniały, tylko ludzie ***** ".

      Dochodzimy do sytuacji w której sami nie chcemy się rozwijać, bo daje nam to nowe możliwości oszukiwania. Nie tędy droga, zamiast walczyć gracze vs. team, powinno być gracze & team vs. oszuści.
    • chill,

      jak mamy taki team OGAME World ?
      Ze zmiany które mogą być rewolucyjne robią z gry pośmiewisko ?
      Jak mozna nie płakać.

      Jak widać, ze coś nie działa to czemu nie reagują szybko ?
      Wprowadzenie korekty w współczynnikach to nie magia = > programista 1 roku studiów by im to zrobił.

      Ale jak się jest głuchym to co mozna robić jak tylko pisać o tym.

      Szczerze = jak się nic nie zmieni to sam załoze sobie z 2-3 konta i się będe bawił jak wielu innych graczy tutaj.
      Czemu Ja grając zgodnie regułami mam być karany.

      Dałem im w tym roku około 1000 zł na anty i żądam pilnowania aby zasady były równe dla wszystkich takie same.

      A nie była grupa która robi co chce bo ma wyjebane na to co o nich powiedzą - do tego czasu zanim ktoś ruszy dupę dorobią się kilku mln pkt.
    • chill napisał(a):

      ale przecież oferty na rynku są publiczne, nikt nie broni kupić szybciej oferty multikonciarza.

      Oferty multikont robi sie w drugą strone.
      Nie wystawiasz GSia za 70% ceny do sprzedania tylko wystawiasz oferte kupna GSia za 70% ceny.
      Wtedy nikt normalny Ci nie sprzeda - tylko multikontem se klikasz ;)
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • Szukałem, może słabo, ale nie znalazłem żadnego oficjalnego stanowiska, że którakolwiek z aktualnych funkcji w grze jest błędem. Karanie z tego powodu kogokolwiek byłoby dużym nadużyciem ze strony teamu.
      Nowa wersja dała nowe możliwości i okazje a z okazji się korzysta a nie zastanawia czy to dobrze czy źle.


      Muniek napisał(a):

      chill napisał(a):

      ale przecież oferty na rynku są publiczne, nikt nie broni kupić szybciej oferty multikonciarza.
      Oferty multikont robi sie w drugą strone.
      Nie wystawiasz GSia za 70% ceny do sprzedania tylko wystawiasz oferte kupna GSia za 70% ceny.
      Wtedy nikt normalny Ci nie sprzeda - tylko multikontem se klikasz ;)
      Z tej strony na to nie spojrzałem, tutaj faktycznie słabo to wypada, ale z drugiej strony dzięki rynkowi łatwiej wyłapać takie multikonta. Jeśli sprzedaje ze stratą tylko jednemu graczowi to więcej dowodów chyba nie potrzeba, a jeśli sprzedaje każdemu te gsy poniżej kosztów produkcji to w czym problem.
    • chill napisał(a):

      Szukałem, może słabo, ale nie znalazłem żadnego oficjalnego stanowiska, że którakolwiek z aktualnych funkcji w grze jest błędem. Karanie z tego powodu kogokolwiek byłoby dużym nadużyciem ze strony teamu.
      Nowa wersja dała nowe możliwości i okazje a z okazji się korzysta a nie zastanawia czy to dobrze czy źle.


      Muniek napisał(a):

      chill napisał(a):

      ale przecież oferty na rynku są publiczne, nikt nie broni kupić szybciej oferty multikonciarza.
      Oferty multikont robi sie w drugą strone.Nie wystawiasz GSia za 70% ceny do sprzedania tylko wystawiasz oferte kupna GSia za 70% ceny.
      Wtedy nikt normalny Ci nie sprzeda - tylko multikontem se klikasz ;)
      Z tej strony na to nie spojrzałem, tutaj faktycznie słabo to wypada, ale z drugiej strony dzięki rynkowi łatwiej wyłapać takie multikonta. Jeśli sprzedaje ze stratą tylko jednemu graczowi to więcej dowodów chyba nie potrzeba, a jeśli sprzedaje każdemu te gsy poniżej kosztów produkcji to w czym problem.

      W tym że moze sprzedawac sobie "koledze" po 70% wartosci i nikt mu nie wmówi ze to multikonto.
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • Muniek napisał(a):

      chill napisał(a):

      ale przecież oferty na rynku są publiczne, nikt nie broni kupić szybciej oferty multikonciarza.
      Oferty multikont robi sie w drugą strone.
      Nie wystawiasz GSia za 70% ceny do sprzedania tylko wystawiasz oferte kupna GSia za 70% ceny.
      Wtedy nikt normalny Ci nie sprzeda - tylko multikontem se klikasz ;)
      Ale jak dajesz zapytanie na 5mld dexu to tobie policzą podatek
    • @Piciu napisał(a):

      @Art budzimy się

      Czy rynek działa zgodnie z intencjami GF?
      no BA! dziala jak w morde strzelil xD

      ja dla odmiany powiem ze skoro inni moga sie legalnie pushowac to czemu wszyscy nie zaczniemy?;d przeciez to legalne;d zamiast plakac idzcie spobie porobic po 5 kont i do dziela xD
      No Sacrifice, No Victory...
      Punish and Enslave

      przed zlomem nie ucieknie nikt, nawet Hitler xDDD ---> youtube.com/watch?v=B1v_YTE5dOg
    • skup deuter napisał(a):

      Albo 100kk za 500kk metalu które poszło ? ? - i niech mi powie administracja, że to normalne jest ? ? ?
      Kiedyś były takie przeliczniki 1;2;5 dkm i było dobrze albo nawet nie było wcale przez jakiś okres przelicznika.

      Dlaczego ktoś ma nie zarabiać na tym a drugi tracić? - tak wygląda rynek. Jeden się bogaci kosztem innych jak w rzeczywistości - jakoś nikt nic z tego nie robi problemu.

      Ktoś może robić pioniery czy pełzacze albo rozpruwacze i chce je sprzedać po max. przeliczniku żeby zarobić na nich. Tak wygląda rynek. Za mniejszą stawkę nie ma sensu sprzedawać.

      A drugi gość kupuje za taką cenę bo jak nie kupi to nie będzie miał jak w życiu.

      Zbieracza stać zapłacić za rozpruwcza czy pioniera każdą cenę i każdy przelicznik bo ma dodatkowe % eko.

      Generała stać na pełzacza czy pioniera bo dzięki swojej szybkości i przewadze technologicznej zrobi więcej napadów, może sprzedać po max. rozpruwacze. Itd.

      Odkrywca znajdzie dużo statków na ekspedycjach i je sprzeda i ma hajs - nawet po minimalu . Etc.

      Ci co się pushują to nie sobie tam robią i tak pewnie mają już takie floty, że i tak mają przewagę.

      PS. Kupuje cały czas pioniery i rozpruwcze za metal i dex po max i czasem minimalnym. Fajna sprawa nie muszę nic robić odbieram kiedy chcę, samo się kupuje no exxtra . A inni niech sobie robią co chcą, widzę, że handel statkami tam tanio kupi drożej sprzeda na tym to polega.

      Ludzie kupują lub sprzedają statki lub surowce po minimalu, żeby się ich pozbyć bo każdy kupi, a po max. jeśli chce zarobić i nie zależy mu na tym.

      Miłej zabawy :)

      Super Moderator Ruda:
      nie kolorujemy postów

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Apofis ().

    • Moj post zniknal z przyczyn ze teram knebluje mi usta napisze jeszcze raz art musi odpoczac gdyz wdrozenie nowej wersji to meczacy proces i weekend to za malo aktualizacja jest fajna ozywila bardzo uni sam czesto patrze na ranking zeby widziec przetasowania mysle ze nie tylko ja wiec jak dla mnie zdecydowanie ozywila uni
      cala prawda "rynku" pozdrawiam

      Johnkopytko z klanu Kopytkow
      Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3
    • kryształowy filu korzysta z dobrodziejstw rynku i przetapia "kolegi" konto cosiedzieje w legalny sposób , brawo ... tym co latali nocami i zbierali ileś miesięcy czy lat uczciwie flotę , pytam jak się czujecie ??? generalnie rynek pokazał jaki kryształowy i uczciwy jest niejeden gracz, tak trzymać :)
    • Panie i Panowie.

      tak oto doczekalismy sie kolejnego dzieciatka GF... szkoda ze kolejne CHORE



      smoki napisał(a):

      Nowe uniwersum o nazwie





      Mensa





      Zostanie otwarte 20 grudnia 2019












      Universum będzie posiadało następujące parametry:





      prędkość ekonomii 7x (produkcja surowców, budowa budynków, stocznie)


      • prędkość flot 1x (czas lotu, czas użycia teleportu, rakiety międzyplanetarne)


      • 70% złomu ze zniszczonych statków trafi na pole zniszczeń


      [b]• BRAK ładowności sond szpiegowskich


      [b]• 50% współczynnik zużycia deuteru


      • 7 galaktyk


      • +25 pól










      życzymy sukcesów i satysfakcjonującej gry
      Wasz OGame Team

      no brak mi slow poprostu... ostatnie uni ktore wychodzi;d wiec widze zamkniecie tej gry jest blizej niz mi sie wydawalo XD
      No Sacrifice, No Victory...
      Punish and Enslave

      przed zlomem nie ucieknie nikt, nawet Hitler xDDD ---> youtube.com/watch?v=B1v_YTE5dOg
    • na moje oko to ankieterzy chcą spokoju (normalnie żyć) ale grać, nie 15-20 lat

      prędkość eko, badań, stoczni wskazuje na to, że nie chcą czekać na wszystko tygodniami

      prędkość flo i ilość galaktyk wskazuje na to, że jednak chcą spokojnie się wyspać lub iść do kibelka bez ogame

      zużycie deuteru oraz % z bitwy wskazuje na to, że nie chcą grać pasywnie tylko troche polatać

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kermit ().