Wersja 7.x - dyskusja

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ser Presidente napisał(a):

      Muniek napisał(a):

      Ser Presidente napisał(a):

      wlasnie sie spushowalem na 60% weartosci pkt ciaglymi wymianami i obracaniem sura, jutro topimy i czekamy na placz, ta wersja to swoista apokalipsa tej i tak juz ledwo zyjacej gry
      drugim kontem ?
      nie, wszystkie moonowki gsowki deuterowki, 100kk deuteru za 130kk metalu, handlarza za 3500 anty i znowu, juz mnie palec boli od przeklikiwania sury, zjem cos i jedziemy dalej, top1 czeka


      No spoko a kiedy konczysz gre ? max za 5-7 dni ?
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • Muniek napisał(a):

      Ser Presidente napisał(a):

      Muniek napisał(a):

      Ser Presidente napisał(a):

      wlasnie sie spushowalem na 60% weartosci pkt ciaglymi wymianami i obracaniem sura, jutro topimy i czekamy na placz, ta wersja to swoista apokalipsa tej i tak juz ledwo zyjacej gry
      drugim kontem ?
      nie, wszystkie moonowki gsowki deuterowki, 100kk deuteru za 130kk metalu, handlarza za 3500 anty i znowu, juz mnie palec boli od przeklikiwania sury, zjem cos i jedziemy dalej, top1 czeka
      No spoko a kiedy konczysz gre ? max za 5-7 dni ?
      dlaczego mam konczyc? myslisz ze cos mi zrobia? ze znajda na ktorym koncie kto jak handlowal? wiesz co sie teraz dzieje na "rynku"? to pralnia pushkont nic wiecej, ja poprostu uswiadamiam graczy grajacych uczciwie, wydajacych realne pieniadze na gre jak wlasnie sa dymani, nikt tego teraz nie przetopi zeby nie bylo placzu na boardzie, ale poczekaj kilka dni i obserwuj co sie bedzie dzialo w przyrostach, rynek mial czy ma sens TYLKO w przypadku wylaczenia handlarza, pisali o tym przedmowcy, widza to prosci gracze, nie widzi tego GF, ART znajac nasza sp[olecznosc powinien sie dwoic i troic zeby zatrzymac te aktualizacje- niedziela handlowa byla tego najlepszym przykladem, kto glupoi to cos oddal, kto ruszyl glowa tak pochowal sure i transporty ze obecny team nie potrafiacy zauwazyc ze koles farmi 24 od miesiecy nic nie znalazl. Kazda zmiana w tej grze to zmiana pod przygotowywanie produktu jakim jest ogame pod stulejarzy trzaskajacych sie pod wielkosc floty zlomujacych swoje konta jedno za drugim. W tym momencie poziom gry na ogame jest smiesznie slaby, z kazda taka zmiana odchodza gracze grajacy z pasji- niewielu ich zostalo jednak zapewniam ze po tym cyrku zostanie jeszcze mniej
    • @Art
      Jest wszystko ok, tak? Tak ma wyglądać OGame? Nie zaburzyliście w żaden sposób gry? Z jednej strony zamykacie drzwi na nieuczciwy handel, żeby otworzyć wrota na legalne pushowanie się. To jest jakaś żenada.

      Emerytowany lotnik - 856.607,43%

      " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
    • Ser Presidente napisał(a):

      Muniek napisał(a):

      Ser Presidente napisał(a):

      Muniek napisał(a):

      Ser Presidente napisał(a):

      wlasnie sie spushowalem na 60% weartosci pkt ciaglymi wymianami i obracaniem sura, jutro topimy i czekamy na placz, ta wersja to swoista apokalipsa tej i tak juz ledwo zyjacej gry
      drugim kontem ?
      nie, wszystkie moonowki gsowki deuterowki, 100kk deuteru za 130kk metalu, handlarza za 3500 anty i znowu, juz mnie palec boli od przeklikiwania sury, zjem cos i jedziemy dalej, top1 czeka
      No spoko a kiedy konczysz gre ? max za 5-7 dni ?
      dlaczego mam konczyc? myslisz ze cos mi zrobia? ze znajda na ktorym koncie kto jak handlowal? wiesz co sie teraz dzieje na "rynku"? to pralnia pushkont nic wiecej, ja poprostu uswiadamiam graczy grajacych uczciwie, wydajacych realne pieniadze na gre jak wlasnie sa dymani, nikt tego teraz nie przetopi zeby nie bylo placzu na boardzie, ale poczekaj kilka dni i obserwuj co sie bedzie dzialo w przyrostach, rynek mial czy ma sens TYLKO w przypadku wylaczenia handlarza, pisali o tym przedmowcy, widza to prosci gracze, nie widzi tego GF, ART znajac nasza sp[olecznosc powinien sie dwoic i troic zeby zatrzymac te aktualizacje- niedziela handlowa byla tego najlepszym przykladem, kto glupoi to cos oddal, kto ruszyl glowa tak pochowal sure i transporty ze obecny team nie potrafiacy zauwazyc ze koles farmi 24 od miesiecy nic nie znalazl. Kazda zmiana w tej grze to zmiana pod przygotowywanie produktu jakim jest ogame pod stulejarzy trzaskajacych sie pod wielkosc floty zlomujacych swoje konta jedno za drugim. W tym momencie poziom gry na ogame jest smiesznie slaby, z kazda taka zmiana odchodza gracze grajacy z pasji- niewielu ich zostalo jednak zapewniam ze po tym cyrku zostanie jeszcze mniej

      Nie chodziło mi o to czy Cie złapią.
      Chodziło mi o to ile czasu bedzie chciało ci sie przeklikiwać tak surke.
      Ekscytująca gra....
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • ciap napisał(a):

      400kk deuteru za 500kk metalu... >_>
      To co teraz? Trzeba korzystać czy jak ktoś tu z teamu pisał ... "uważajcie, bo poniesiecie konsekwencje" ?

      Arti85 napisał(a):

      Ktoś może się pochwalić ilością Anty jaką zdobył na ekspedycji?
      uni eko x7
      odkrywca
      pełzacz w składzie

      664 anty / 718 - gdzie wcześniej standardem było ok 350 anty.
      Rentier
      TOP1 Wezn (po UF)
      TOP1 Oberon
    • Muniek napisał(a):

      Ser Presidente napisał(a):

      Muniek napisał(a):

      Ser Presidente napisał(a):

      Muniek napisał(a):

      Ser Presidente napisał(a):

      wlasnie sie spushowalem na 60% weartosci pkt ciaglymi wymianami i obracaniem sura, jutro topimy i czekamy na placz, ta wersja to swoista apokalipsa tej i tak juz ledwo zyjacej gry
      drugim kontem ?
      nie, wszystkie moonowki gsowki deuterowki, 100kk deuteru za 130kk metalu, handlarza za 3500 anty i znowu, juz mnie palec boli od przeklikiwania sury, zjem cos i jedziemy dalej, top1 czeka
      No spoko a kiedy konczysz gre ? max za 5-7 dni ?
      dlaczego mam konczyc? myslisz ze cos mi zrobia? ze znajda na ktorym koncie kto jak handlowal? wiesz co sie teraz dzieje na "rynku"? to pralnia pushkont nic wiecej, ja poprostu uswiadamiam graczy grajacych uczciwie, wydajacych realne pieniadze na gre jak wlasnie sa dymani, nikt tego teraz nie przetopi zeby nie bylo placzu na boardzie, ale poczekaj kilka dni i obserwuj co sie bedzie dzialo w przyrostach, rynek mial czy ma sens TYLKO w przypadku wylaczenia handlarza, pisali o tym przedmowcy, widza to prosci gracze, nie widzi tego GF, ART znajac nasza sp[olecznosc powinien sie dwoic i troic zeby zatrzymac te aktualizacje- niedziela handlowa byla tego najlepszym przykladem, kto glupoi to cos oddal, kto ruszyl glowa tak pochowal sure i transporty ze obecny team nie potrafiacy zauwazyc ze koles farmi 24 od miesiecy nic nie znalazl. Kazda zmiana w tej grze to zmiana pod przygotowywanie produktu jakim jest ogame pod stulejarzy trzaskajacych sie pod wielkosc floty zlomujacych swoje konta jedno za drugim. W tym momencie poziom gry na ogame jest smiesznie slaby, z kazda taka zmiana odchodza gracze grajacy z pasji- niewielu ich zostalo jednak zapewniam ze po tym cyrku zostanie jeszcze mniej
      Nie chodziło mi o to czy Cie złapią.
      Chodziło mi o to ile czasu bedzie chciało ci sie przeklikiwać tak surke.
      Ekscytująca gra....
      ta aktualizacja odebrala mi resztki checi na gre, stac mnie na to zeby klikac sobie kilka godzin dziennie transporty i handlarza, zawsze chcialem byc w centrum zainteresowania i w tym procederem wlasnie dam upust moim wewnetrznym pragnieniom, nie dziw sie ze gram w to tak jak GF chcialo, chyba ze jestes sklonny uwierzyc w to ze NIKT tego az tak nie przemyslal i GF zrobilo to co zrobilo przypadkowo?
    • dexPL napisał(a):

      To co teraz? Trzeba korzystać czy jak ktoś tu z teamu pisał ... "uważajcie, bo poniesiecie konsekwencje" ?
      Ja bym korzystał - konsekwencje czego? jest legalnie wystawiona oferta? to legalnie kupujesz i legalnie sprzedajesz dużo drożej, rynek reguluje ceny przecież...

      Emerytowany lotnik - 856.607,43%

      " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
    • proszę o wyjaśnienie na czym polega handel. Chciałem spróbować. Kliknalem 1kk dexu za 1.7 krysza. I od razu wystartował dex do mnie. A czy kryształ mam odesłać sam czy może jakos automatycznie wystartuje?
      I czy można jakoś cofnąć zakup ?
      @ciap wiesz?

      Może.mi ktoś pomóc?
      I dlaczego niektóre znaczki przy handlu są zielone A niektóre szare? Ja klikalem w szary znaczek
    • arts napisał(a):

      proszę o wyjaśnienie na czym polega handel. Chciałem spróbować. Kliknalem 1kk dexu za 1.7 krysza. I od razu wystartował dex do mnie. A czy kryształ mam odesłać sam czy może jakos automatycznie wystartuje?
      I czy można jakoś cofnąć zakup ?
      @ciap wiesz?

      Może.mi ktoś pomóc?
      I dlaczego niektóre znaczki przy handlu są zielone A niektóre szare? Ja klikalem w szary znaczek
      leci juz do kupującego, ale nie widzisz u siebie tego
    • @Piciu napisał(a):

      arts napisał(a):

      proszę o wyjaśnienie na czym polega handel. Chciałem spróbować. Kliknalem 1kk dexu za 1.7 krysza. I od razu wystartował dex do mnie. A czy kryształ mam odesłać sam czy może jakos automatycznie wystartuje?
      I czy można jakoś cofnąć zakup ?
      @ciap wiesz?

      Może.mi ktoś pomóc?
      I dlaczego niektóre znaczki przy handlu są zielone A niektóre szare? Ja klikalem w szary znaczek
      leci juz do kupującego, ale nie widzisz u siebie tego
      dzięki. A to tak zawsze będzie że nie widać czy to błąd?
    • Gram od ok. 2003 r. Grałem jak nie było jeszcze polskiego Ogame i płatnych opcji. Oszuści byli banowani, a w topce byli po prostu najlepsi. Angielski się szlifowało na angielskim forum. Od kilku lat nie gram lub przychodzę tylko na okres jesienno-zimowo-wczesnowiosenny.

      Napiszę tak: zaryzykuję stwierdzenie, że przynajmniej połowę graczy stanowią tacy jak ja – ludzie, którzy pamiętają stare Ogame i grają tylko z sentymentu. Jeżeli zostaną tylko bananowe dzieci z dostępem do kart kredytowych rodziców, to będzie to koniec gry. Ja poklikam do wczesnej wiosny i żegnam się z Ogame na zawsze.
    • Naprawdę poziom tej firmy sięga dna. Jak można wdrożyć coś skoro wiadomo, że ma masę błędów... Ktoś dostał premię świąteczną za wyrobienie się w terminie, a my wszyscy ponosimy tego konsekwencje. No może po za pusherami... Majs na święta kupi sobie 30 kont :D.

      @Art jak się zapatrujesz na tranzakcie wykraczające poza obecnie przyjęte widełki handlowe?
      Ja to widzę tak: system pozwala mi wymienić się 5:1 za pomocą transporterów i wiem, że dostanę za to bana. Może tak samo potraktować rynek? System pozwala mi wymienić się surowcami na rynku 5:1 ale powinno być to karane takim samym banem.
    • spirycik napisał(a):

      Naprawdę poziom tej firmy sięga dna. Jak można wdrożyć coś skoro wiadomo, że ma masę błędów... Ktoś dostał premię świąteczną za wyrobienie się w terminie, a my wszyscy ponosimy tego konsekwencje. No może po za pusherami... Majs na święta kupi sobie 30 kont :D.

      @Art jak się zapatrujesz na tranzakcie wykraczające poza obecnie przyjęte widełki handlowe?
      Ja to widzę tak: system pozwala mi wymienić się 5:1 za pomocą transporterów i wiem, że dostanę za to bana. Może tak samo potraktować rynek? System pozwala mi wymienić się surowcami na rynku 5:1 ale powinno być to karane takim samym banem.
      W obecnej chwili jest to rozwiązanie GF - i jako takie nie podlega interpretacji polskiego supportu. Rynek do poprawy i tyle. Powinny być sztywne kursy na wymianę oraz flotę - odpowiadające obecnym cenom. Niewielkie różnice mogą być - ale zasada procentu składanego (bo tak została wywindowana cena za gsa) - jest tutaj bez sensu

      A najlepiej wywalić to gówno zwane rynkiem. Klasy, statki są ok - natomiast rynek popsuł całą grę. To jest w 5% narzędzie do wymiany nowymi statkami (aby nie zmieniać klas) - a w 95% narzędzie do legalnego pushu

      A teraz oczywiście będzie "Nie wiedzieliśmy, że tak to będzie" / "Otrzymaliśmy zapewnienie, że kursy nie będą z dupy" - a już od kilku miesięcy niektórzy pisali, że rynek to będzie piękne cudo do pushu - i nic więcej.
      Rentier
      TOP1 Wezn (po UF)
      TOP1 Oberon