HypnOS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gotenks napisał(a)
    Witaj :)

    Twój największy % solo i ACS ? :D

    Ja jestem ogólnie nieudacznikiem ogame'owym. Nie mam zielonego pojęcia ile miałem najwiecej %, ale 100% chyba nie przekroczylem. W ACS... no coz, chyba nic ufarmiłem

    Pamiętasz mnie z IRC ? :D

    Jasne, ze pamietam ;d

    Pozdro :)

    Ułożone by kasai <3
  • Z bliżej nie zananych mi powodów mój ulubiony marud (aczkolwiek dżecik i Goldi stanowią silną konkurencję :D) nie ma jeszcze w swoim temacie mojego wpisu. Z wielką radością jednak ten błąd teraz naprawię ;).

    Hypciu - zacznę od pytania, które od zawsze mnie nurtowało. Co sprawia, że dana osoba trafia na Twoją listę zatytułowaną "do zawazelinowania" :D?
  • widze, ze mam male zaniedbania w tym temacie :P
    zaczne od konca, bo tak i sie wyswietla w Pokazywanych Ostatnich Postów: 15 :P

    cohontes:
    gran canaria czy Fuerteventura :P

    que? nie rozumiem :D


    Aurum:
    Jak tam sie trzyma Twoj lipny OS :]
    Sam jestes lipny :P Moj OSik jest spoko i napewno lepszy od Debiana (tfu!) :P A tak na serio, to chyba zaczne bawic sie w jakies ubunta, kabunta i te inne user friendly - kupa wiary to ma, a ja tego na oczy nie widzialem. Potestowac warto ^^


    succubus:
    hypnosiku kiedy będziesz w krk lub w katowicach i zagranicznych okolicach :P ?
    SoniC mowil, ze mam nie przyjezdzac, bo dostane po kubku :P Jak tylko zrobicie jakis zlocik w normalnym=nie-sesja terminie, to postaram sie wpasc :D Ale nie za granice, bo nie mam juz waznego paszportu :P


    Mroczny Lol
    Chelsea czy Barca? ^^
    Arka czy Lech? ^^ :P

    FC HypnOS Blotniki :)


    CSM:
    może mieszkasz w Komornikach ? ;>

    Nie, nie :P Do Komornik mam jakies 20km. Ale jestem w tej gminie, w miejscowosci oddalonej o jakies 2km od Komornik co tydzien :)
    A co, jestes z Komornik?:>


    Olivka
    Czesc;]

    Ile Ty masz tych funkcji oprcz modkowania i supportowania?

    Dlaczego Mod a nie GO? Bardziej interesujacy "zawod"?

    No coz - jestem tylko modkiem i supporterem (w dwóch wydaniach :P)
    Dlaczego mod, a nie GO? Bo praca GO jest żmudna i dla mnie osobiście nudna - to rutyna. Codziennie 20x multikonto, 50x bash itd. Poza tym czasem widac, ze user robi wałki, ale trzeba sobie przy nim przysiedziec, zeby moc mu to udowodnic. Jak w sadzie - wszycy wiedza kto zabil, ale zeby mu to udowodnic, to juz inna bajka; co do modkowania - modkuje KGI - dzial, ktory, jest bezposrednio zwiazany z moimi zainteresowaniami. Dlatego też jest to niewatpliwie (dla mnie!) bardziej interesujący 'zawod'


    Oprawca i znęcacz futrzasty aka Żubrzyk ;]
    Z bliżej nie zananych mi powodów mój ulubiony marud (aczkolwiek dżecik i Goldi stanowią silną konkurencję :D ) nie ma jeszcze w swoim temacie mojego wpisu. Z wielką radością jednak ten błąd teraz naprawię ;) .

    Hypciu - zacznę od pytania, które od zawsze mnie nurtowało. Co sprawia, że dana osoba trafia na Twoją listę zatytułowaną "do zawazelinowania" :D ?

    Woow, Zuber napisal posta w moim temacie. /me czuje sie dumny
    Teraz juz tylko niech sie Ogórek wpisze i poczuje sie wazniejszy od Sirka :P
    A co do pytania, no cóż, bossie; za każdym razem, kiedy spotykam jakąś osobę wywołuję funkcję wazelina_s_c;
    losuję nick osoby do zwazelinowania ze zbioru wszyskich niezakwalifikowanych osob; nick osoby, którą wylosuje dopisuję do listy "do zawazelinowania" wraz z jej kontem forumowym, kontami w grze oraz authem z IRC'a;
    osobom niewylosowanym zwiekszam priorytet o 1, jesli za drugim razem ich nie wylosuje, to usuwam z listy "do_przydzielenia" i zapisuje na liscie "do not vaseline" :)
    Czyli jak widać czysto losowo :P
    $ logout

    Ułożone by kasai <3
  • Dlaczego ostatnio tak mało marudzisz mi na IRC i gg? Goldi to ma urlop, więc jemu wybaczam, ale liczylem, że chociaż Ty jeden postarasz się pomęczyć biednego, zaniedbywanego smodka :D.
    Powiedz mi też, co byś zrobił idąc pierwszy raz do zoo :].
  • Muszynianek napisał(a)
    Czy jesteś za legalizacją marichuany ?

    Nie! Jestem poza tym za delegalizacją papierosow (a wlasciwie zakazem palenia w miejscach publicznych, w domu robta co chceta)
    Czy kochasz swoją Ojczyznę ?

    Niestety nie ;( Jestem strasznie rozczarowany tym krajem, czasem naprawde wstydze się mojej narodowości. Niestety duża część Polakow to nadal neandertaldczycy (oczywiscie "klimatow wiejskich" nie pomijam ;]).
    Mam nadzieje, ze bedzie lepiej. Co prawda staram sie w swoim, co prawda ograniczonym, zakresie jakoś działać na polepszenie wizerunku polski za granicą. Niestety prawdopodobnie nie zostane w Polsce po skończeniu studiow. Wiem - to prawie złodziejstwo - wykształcić się na koszt panstwa a potem zasilic szeregi innego, no ale coz - szczypta egoizmu i dbałosci o wlasną kieszeń.
    Czy poszedł byś na wojnę walczyć za kraj ?

    Zalezy z jakim stopniem wojskowym. Jesli bylby to stopien nizszy niz oficerski, to nie.

    przykro mi, ale wydaje mi sie, ze ta Pani jest ode mnie dost duzo mlodsza, przepraszam za moj gust

    Ułożone by kasai <3
  • Hyyyypcio - guess who's back :D. Powiedz mi Ty mój ulubiony obiekcie dręczenia modów, co byś zrobił, gdybyś nagle dostał licencje na zabijanie i jaki miałoby to wpływ na forum :D? Pamiętaj, że Żubry są pod ochroną ^^.
  • Żubrzyk napisał(a)
    Hyyyypcio - guess who's back :D.

    Tinky Winky?
    A nie... to jakis futrzasty Smrodek :P
    Powiedz mi Ty mój ulubiony obiekcie dręczenia modów, co byś zrobił, gdybyś nagle dostał licencje na zabijanie i jaki miałoby to wpływ na forum :D? Pamiętaj, że Żubry są pod ochroną ^^.

    Hm, ogladales moze DeathNote? Nie? No w sumie ja tez nie :P Heh, widziałem 2 odcinki. Jakiśtam SzuruMuru znajduje książeczę - Death Note - należącą do bożka śmierci (gdy ten biegał sobie po ziemii, zgubił ją). Od tamtej pory aż do końca miejsca w notesie może wpisywać tam imiona dowolnych osób. Każda osoba, której imię zostanie do niego wpisane, umrze. SzuruMuru pomyślał więc sobie, że będzie eliminował wszystkich zwyrodnialców. W dziwnych okolicznościach gineli groźni przestępcy. Myślał, że robi dobrze uwalniając świat od tych szumowin. Nie zauważył jednak, że z jakiegośtam rodzaju wojownika o sprawiedliwość stał się zwykłym mordercą.
    (z góry przepraszam, jeśli przekręciłem fabułę DeathNote'a - jak mowilem, nie ogladalem go :P)
    Tak wiec wracając do Twojego pytania... pewnie użyłbym tej lincencji tak, jak ten SzuruMuru, bo nie umialbym sie oprzec pokusie :p Jaki wpływ miałoby to na forum? Pewnie dobry, bo spamerzy znikneliby w niewyjasnionych okolicznosciach :D

    Ułożone by kasai <3
  • zamęczanie czas rozpocząć :fgrin:

    jakie bułeczki lubisz najbardziej ?
    co jadasz zwykle na sniadanko ? :P
    gdybys byl dinozaurem to jaki by to byl dinozaur :D
    ulubiona zabawka z dziecinstwa ? ^^
    umiesz grac w tenisa ? :P
    paroweczka czy kielbaska ?
    lubisz jak pada deszczyk ? :>
    gdy za oknem burza szaleje co bardziej lubisz jak sie blyska czy jak grzmi ? czy moze nie lubisz :>


    :fgrin:
    "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
    that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

    Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

    Multikonto 1/2
    Lady Claire/khartvin

  • Lady Claire napisał(a)
    zamęczanie czas rozpocząć :fgrin:

    jakie bułeczki lubisz najbardziej ?

    Ojaa, nie znam sie na nazwach bułeczek, ale najlepsze bułeczki to takie duuuże, okrągłe, z makiem i... slodką "skórką" (^^) na wierzchu
    co jadasz zwykle na sniadanko ? :P

    Bułeczke z paróweczką w środku ;)
    gdybys byl dinozaurem to jaki by to byl dinozaur :D

    PteroDaktyl ;) Dlaczego pterodaktyl? bo to jedyny latający dinozaur, jakiego znam. Zawsze chcialem latać. W te wakacje musze zrobić licencję na szybowiec! Ot co ;)
    ulubiona zabawka z dziecinstwa ? ^^

    kamień i kij ;] zawsze lubilem rzucać się z kolegami kamieniami, albo obkładać kijami :DD
    umiesz grac w tenisa ? :P

    tylko stolowego ;)
    paroweczka czy kielbaska ?

    zależy o co pytasz :P Niech będzie kiełbasa ^^
    lubisz jak pada deszczyk ? :>

    no niezbyt ;p wole słoneczko ;)
    gdy za oknem burza szaleje co bardziej lubisz jak sie blyska czy jak grzmi ? czy moze nie lubisz :>

    wole jak sie błyska, niż jak grzmi, bo grzmoty zmuszaja mnie do podgłaśniania muzyki ;) generalnie w ogole nie lubie burz, bo za często prąd wtedy wyłączają ;)

    Ułożone by kasai <3
  • perONE napisał(a)
    Z czym kojarzy Ci się banan, oczywiście pytanie bez podtakstów :p

    Z długim, prostym i soczystym owocem ;)

    podoba Ci sie moja sygna ?? a ten napisik pod nią :D fajny prawda ??
    no to przejdzmy do najwazniejszego :D

    będziesz?? moze inaczej wpisać na liste ??

    Sygna jest brzydka :P Ale na zlocik wpadne ^^


    Zeruel, ze wzgledu na Ciebie wolalem napisac, ze nie ogladalem tego :P Balem sie jak diabli :P

    Ułożone by kasai <3
  • HypnOS napisał(a)
    perONE napisał(a)
    Z czym kojarzy Ci się banan, oczywiście pytanie bez podtakstów :p

    Z długim, prostym i soczystym owocem ;)

    podoba Ci sie moja sygna ?? a ten napisik pod nią :D fajny prawda ??
    no to przejdzmy do najwazniejszego :D

    będziesz?? moze inaczej wpisać na liste ??

    Sygna jest brzydka :P Ale na zlocik wpadne ^^


    przepraszam masz coś do mojej sygny :irrit:??
    no jak wpadniesz to bardzo dobrze ^^ zapisałem =) i nie musisz się martwić do zadnego pulsaru nie idziemy :O

    dlaczego lubisz kolor różowy:>??
    co czujesz gdy siedzisz przy Żubrze :D??