TOP 1 solo Dr Zgon [REC] vs. KoNcZe GrE [Whisky] ~ 4185.51%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 1 solo Dr Zgon [REC] vs. KoNcZe GrE [Whisky] ~ 4185.51%

    Co nie którzy doczekać się nie mogli :)
    Nie będę opisywał bo wy lepiej napiszecie historię tego starcia.
    Pozdrowienia dla sojuszników.


    Dnia 13-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Dr Zgon [REC]
    ________________________________________________

    Mały transporter 10.000
    Lekki myśliwiec 20.000
    Okręt wojenny 8.118
    Pancernik 624
    Krążownik 11.058
    Sonda szpiegowska 2
    _________________________________________

    Obrońca KoNcZe GrE [Whisky]
    ________________________________________________

    Mały transporter 7.094
    Duży transporter 618
    Lekki myśliwiec 11.977
    Krążownik 5.103
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 5.644
    Sonda szpiegowska 1.396
    Gwiazda Śmierci 5
    Pancernik 2.000
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Dr Zgon [REC]
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.018 ( -4.982 )
    Lekki myśliwiec 9.980 ( -10.020 )
    Okręt wojenny 7.873 ( -245 )
    Pancernik 610 ( -14 )
    Krążownik 10.168 ( -890 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca KoNcZe GrE [Whisky]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    14.059.914 Metalu, 11.776.171 Kryształu i 7.430.942 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 101.709.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 554.715.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 256.624.200 metalu i 161.926.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 33.267.027 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 201.415.114
    Kryształ: 143.252.971
    Deuter: 5.440.942
    agresor zyskał łącznie 350.109.027 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -311.396.914
    Kryształ: -212.650.171
    Deuter: -63.934.942
    obrońca stracił łącznie 587.982.027 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
    Quantum x5 - Top 2/2 END (BOSS, newLK, DobrySen)
    Eridanus x5 - Top 5/2 END (Klinika, ZŁY SEN)
    Himalia x5 Top 1/1 END (REC,EVIL)
  • MoonDragoon napisał(a):

    Nie będę opisywał bo wy lepiej napiszecie historię tego starcia.

    Eee tam, nie wstydź się, napisz, w końcu nic co ludzkie, nie jest nam obce XD :


    O, widzę, że skowronki już częściowo odbudowane i pięć życzeń jest, więc masz, co tam sobie wymarzyć, byleby nie kolejne "Oddam, bo kończę", bo to zawsze rodzi i rodzić będzie wątpliwości...

    Fela uwolniony od nałogu, może oddać się błogiemu lenistwu i urokom lata. Pozdrawiamy, choć krótko z nami byłeś i z przytupem, jak widać, odszedłeś.
    Od upiorów, od potępieńców, od stworów długołapych
    I od istot, co nocą łomocą
    Zbaw nas, dobry Boże!
    Modlitwa błagalna znana jako
    „The Cornish Litany”
    *
    Mówią, że postęp rozjaśnia mroki. Ale zawsze, zawsze będzie istniała ciemność. I zawsze będzie w ciemności Zło, zawsze będą w ciemności kły i pazury, mord i krew. Zawsze będą istoty, co nocą łomocą. A my, wiedźmini, jesteśmy od tego,
    by przyłomotać im.
    Vesemir z Kaer Morhen
  • kaper1 napisał(a):

    MoonDragoon napisał(a):

    Nie będę opisywał bo wy lepiej napiszecie historię tego starcia.
    Eee tam, nie wstydź się, napisz, w końcu nic co ludzkie, nie jest nam obce XD :


    O, widzę, że skowronki już częściowo odbudowane i pięć życzeń jest, więc masz, co tam sobie wymarzyć, byleby nie kolejne "Oddam, bo kończę", bo to zawsze rodzi i rodzić będzie wątpliwości...

    Fela uwolniony od nałogu, może oddać się błogiemu lenistwu i urokom lata. Pozdrawiamy, choć krótko z nami byłeś i z przytupem, jak widać, odszedłeś.
    keperku co do odbudowy straconych lm to nie było problemu bo odbudowałem je zaraz po starciu na Dejfie czy jak mu tam.

    prntscr.com/oerwng

    Patrząc na to uniwersum to same konta oddam,oddane, oddam_oddam, czekam na wyrok itp, nie ukrywam że pisałem do feli jedynie z czystej ciekawości czy ktoś mu coś zaproponował i kto. Kto ma trochę rozumu i spojrzy na to konto domyśli się że flota jaką miał nie mogła powstać z tym rozłożeniem planet i z tym eko. Nie raz ZłySen pisał do mnie że flota stoi na 4gali, zazwyczaj po nocach, od tamtej pory był obserwowany praktycznie każdej nocy. Na dzień-dwa przed starciem została mu trafiona produkcja stoczni na 4 planetach, lot był z 3 na 4g - zysk około 40 baniek mimo że recki leciały godzinę udało się zebrać, kolejna próba z 7g na 6 nie była już owocna bo obrońca napisał że jest:

    prntscr.com/oerys4

    Wiedziałem że czuje się bezpiecznie i nie pilnuje floty na 4g więc przeklikałem astro i puściłem kolonizator z myślą szybkiego moona i telepa, jednak Fela zorientował się o co chodzi i przeniósł flotę. Nie tylko ja wiedziałem jak słabo była pilnowana ta flota a wielu inny również, najlepiej by było gdyby ją trafił ten co ją wypuszował - ale przykro mi i zawiodę was wszystkich - nie byłem to ja.

    Dziękuje za uwagę i do zobaczenia.
    Quantum x5 - Top 2/2 END (BOSS, newLK, DobrySen)
    Eridanus x5 - Top 5/2 END (Klinika, ZŁY SEN)
    Himalia x5 Top 1/1 END (REC,EVIL)
  • Jejku, @MoonDragoon, opowiastka godna pochwały, czyli umiesz opisać historię starcia i to jeszcze jak ciekawie!
    Powiem, że gdybyś był kobietą, dał bym Ci soczystego buziaka XD - lubię takie opowiastki :thumbsup:

    MoonDragoon napisał(a):

    Kto ma trochę rozumu i spojrzy na to konto domyśli się że flota jaką miał nie mogła powstać z tym rozłożeniem planet i z tym eko.
    No właśnie, jak zobaczyłem RW na ogólnym w soju, kilka spraw mi nie pasowało, bo mieliśmy chrapkę na Felę z Sub'em ale jakoś nie udało się zsynchronizować a później Sub przeszedł do reala a Fela wpadł na WHISKY, krótko, bo krótko, jak widać.


    MoonDragoon napisał(a):

    nie ukrywam że pisałem do feli jedynie z czystej ciekawości czy ktoś mu coś zaproponował i kto
    No i dobrze, bo o tym też wiedzieliśmy i dostałeś odmowę, jeżeli się nie mylę, stąd uśmiałem się nieźle, że pewnie cisnąć będą ludziska o push, choć to był śmiech przez łzy, bo dlaczego WHISKY miałaby dostać przy okazji. Może sobie zweryfikujemy kryteria naboru, ostatecznie 8-)


    MoonDragoon napisał(a):

    co do odbudowy straconych lm to nie było problemu bo odbudowałem je zaraz po starciu na Dejfie czy jak mu tam.
    Gratuluję gąsek i lmów - siła drzemie w skowronkach ;)

    Wracając do starcia, pusher raczej nie opóźnia na minimalu, z tego, co wiele razy się widziało. Zatem coś tam jednak podejrzenia były i lot nie był na pełnym relaksie, skoro 2 żurawie się zabłąkały a jeden z nich padł.
    Gratulacje Top i zysku - robi wrażenie. Rychłego przetopu, czyżby w lmy? ;P
    Od upiorów, od potępieńców, od stworów długołapych
    I od istot, co nocą łomocą
    Zbaw nas, dobry Boże!
    Modlitwa błagalna znana jako
    „The Cornish Litany”
    *
    Mówią, że postęp rozjaśnia mroki. Ale zawsze, zawsze będzie istniała ciemność. I zawsze będzie w ciemności Zło, zawsze będą w ciemności kły i pazury, mord i krew. Zawsze będą istoty, co nocą łomocą. A my, wiedźmini, jesteśmy od tego,
    by przyłomotać im.
    Vesemir z Kaer Morhen