Top 1 Solo Gadzilla [DRACARYS ] vs DeSiQ [NN]~2524,87%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Top 1 Solo Gadzilla [DRACARYS ] vs DeSiQ [NN]~2524,87%

    Cześć wszystkim, nazywam się Marijan, pochodzę z Chorwacji. To mój pierwszy post na forum. W samym ataku nie ma finezji. Wstałem, zacząłem skanować i zobaczyłem na księżycu soczystą flotę. Od razu przeteleportowałem się w pobliże i zaatakowałem. Drama zaczyna się po ataku . Zaraz po złomie, dostaję wiadomość od magic, kolegi z sojuszu.

    prntscr.com/odjsr9
    prntscr.com/odjtce
    prntscr.com/odjtna
    prntscr.com/odjtxv
    prntscr.com/odju90
    prntscr.com/odjuhw
    prntscr.com/odjuqu
    prntscr.com/odjuz2
    prntscr.com/odjv74
    prntscr.com/odjvi0
    prntscr.com/odjvqc
    prntscr.com/odjw26

    Ważnym jest, że przed tym atakiem, nigdy koledzy z sojuszu nie informowali mnie o solo atakach i ja też nic nie pisałem jak atakuje solo i nie było do tej pory problemu.

    Drama dalej przenosi się na discord gdzie teraz śmierdzi ksenofobią.

    prntscr.com/odf4yu
    prntscr.com/odfdnc

    Dzień wcześniej wysłałem magic’owi mój nr telefonu, żebyśmy mogli do siebie pisać na whatsappie, by mieć lepszą komunikację w ogame. Magic użył tego numeru by odkryć moją tożsamość i zaczął mi grozić irl.

    prnt.sc/odpxvj

    Co do tego, dlaczego nie jestem w Dracarys. Zostałem wyrzucony z discorda zatem wyszedłem z sojuszu. Przed tym, magic i DeeFJot odeszli z sojuszu, ale jak odszedłem to wrócili.






    Dnia 11-07-2019 03:22:05 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Gadzilla [DRACARYS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.142
    Lekki myśliwiec 67.078
    Okręt wojenny 1.017
    Pancernik 96
    Krążownik 5.946
    _________________________________________

    Obrońca DeSiQ [N N]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.000
    Duży transporter 53
    Lekki myśliwiec 21.116
    Krążownik 1.009
    Okręt wojenny 2.582
    Recykler 1.000
    Sonda szpiegowska 25
    Pancernik 47
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Gadzilla [DRACARYS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 3.978 ( -1.164 )
    Lekki myśliwiec 52.616 ( -14.462 )
    Okręt wojenny 1.017 ( -0 )
    Pancernik 96 ( -0 )
    Krążownik 5.664 ( -282 )
    _________________________________________

    Obrońca DeSiQ [N N]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    5.253.782 Metalu, 2.379.140 Kryształu i 1.033.459 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 70.682.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 295.301.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 185.360.000 metalu i 67.127.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 8.666.381 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 139.259.782
    Kryształ: 50.742.340
    Deuter: 469.459
    agresor zyskał łącznie 190.471.581 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -218.699.782
    Kryształ: -79.511.140
    Deuter: -5.756.459
    obrońca stracił łącznie 303.967.381 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gadzilla ().




  • :E

    (edit)
    Teraz już jasność nastała, ale czy na pewno?
    Gratulacje Marijan :thumbsup:

    Pewnie i tak usuną wszystkie screeny, bo nie po polsku, zatem wbrew regulaminowi i już wiem, kto to zgłosi - prawda @magic :D
    Ale póki nie znikną...

    Nie wiem też, czy miało być Godzilla, czy rzeczywiście Gadzilla ale współczuję Tobie - chłopie z Chorwacji - takiego ex-sojusznika, i musisz wiedzieć, że teksty w stylu "this is poland (sic! małą literą) not some bulshit" niewiele mają wspólnego z polskością, tylko z typowym zaściankiem i słomą z butów, więc się tym nie przejmuj. Powiem więcej, za kilka dni, może tygodni, ci, co zostali w DRACARYS sami się zezłomują, bo któryś nie da znać na disco, że wyleciał, bądź podebrał złom i nie oddał lwiej części "zasłużonym". Żałosne, że tacy gracze nie wiedzą, że sojusz silny jest jego członkami a nie pojedynczym graczem, i to do tego takim zarozumiałym :thumbdown: Trzeba było oddać te 8kk deu, podziękować za wspólną grę sojuszowi i odejść, bo nie da się polemizować na takim poziomie, to jak gra w szachy z gołębiem, nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie chodził dumny jak paw z wygranej...


    "ty nie masz bladego pojęcia, kim jestem w ogame...."

    A kim jesteś, ktoś spyta?
    Przecież każdy ze złomu powstał i w złom się obróci - czyli popularnie rzecz ujmując i odpowiadając: metalem i kryształem, jak każdy z nas 8-)

    Zero klasy @magic - może coś tam latasz z wysokim parciem na szkło, jak widać z przytoczonych screenów i nie tylko, ale współczuję poziomu dyskusji - tak, "...ciemność widzę, widzę ciemność...", skąd ja wiedziałem, że tak ładnie opisuje poziom intelektualny i kulturę osobistą..., a nie tak dawno było o polskim podwórku i cwaniakowaniu...

    Ładny procent Marijan, szkoda, że nie podpiąłeś zbiórki recków, byłoby wiadomo, czy były szanse na ich kontrę w jednym slocie, czy tutaj też mijał się z prawdą. Zysk też niezły, choć z dexem skromnie, nawet bardzo - i jak tu oddać haracz 8kk deu pieniaczowi... ;P

    Oj ludzie, ludzie, zastanówcie się czasami, wyjdźcie z siebie, stańcie z boku i popatrzcie na siebie i swoje postawy, słowa i czyny.

    Powodzenia na szlaku.
    Od upiorów, od potępieńców, od stworów długołapych
    I od istot, co nocą łomocą
    Zbaw nas, dobry Boże!
    Modlitwa błagalna znana jako
    „The Cornish Litany”
    *
    Mówią, że postęp rozjaśnia mroki. Ale zawsze, zawsze będzie istniała ciemność. I zawsze będzie w ciemności Zło, zawsze będą w ciemności kły i pazury, mord i krew. Zawsze będą istoty, co nocą łomocą. A my, wiedźmini, jesteśmy od tego,
    by przyłomotać im.
    Vesemir z Kaer Morhen

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kaper1 ().

  • DeeFJot napisał(a):

    Swoją drogą, wróciliśmy do sojuszu właśnie dlatego, że ukazujesz swoje prywatne wiadomości całemu forum, co jest żenujące. ( print screeny )
    Dostałeś kicka tak samo jak Magic z discorda bo nikt nie chciał tego brudu czytać.
    Pozdrowienia.
    DeeFJot, dołączyliście do sojuszu 12 godzin przed tym jak wstawiłem RW. Jestem pewien, że mój post nie był powodem, dla którego wróciliście do Dracarys.
  • No i w końcu coś się dzieje na forum :E Ja to jestem tylko małym trybikiem w tej machinie ale Ciebie Gadz zawsze lubiłem i szanowałem za grę, gratuluję też top 1 solo bo to piękna rzecz. Jednak pranie brudów publicznie jest moim zdaniem nie na miejscu. Zwłaszcza, że screeny są tylko jednostronne, a Ty też masz trochę za uszami. Magic to niezły świr ale w tym co mówi i pisze jest sporo racji (chodzi ogólnie o jego gadanie nie tylko o to st) . Nie mówię tu o screenach ale o całoksztalcie. Obrońcy Szo. I gdzie kurde jest moje 500k dexu! Rzekłem :)
  • i dont know you Gadzilla but we had our little conversation and i saw you are clever man. WHat can i say - i am very sorry for this idiot not all Polish people are mental ill like this one. Fuck racism and ksenophoby.

    ANd about topic i dont know what to say :D u did good u left Dracaarys if they act like this...

    nice ST btw OBROŃCY sZO


    hahaha ale mam zwałe - ekstra sojusz ekstra ludzie :) nie dziwie się że popieracie pewne zachowania co jeden to lepszy :D