wiaarassie vs. Thrawn [SUICIDE] ~ 10720.14%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • wiaarassie vs. Thrawn [SUICIDE] ~ 10720.14%

    Cześć i czołem
    #191

    Sam nie wiem co tu się odjaniepawla. Wczoraj wieczorem usypiałem na spokojnie dziecko klikając raz na jakiś czas podgląd na jednym z moonów. Po jednym z odświeżeń na 6g pojawiło mi się to:

    Jako że skanów dostaję od ciula to wróciłem do swoich obowiązków (kto ma małe dziecko ten wie, że proces usypiania jest skomplikowany i wielowątkowy [bierzesz na ręce, odkładasz, dajesz pić, przykrywasz kocykiem --> powtórz 40 razy]. Po kolejnych kilku odświeżeniach, gdzie absolutnie nie ukrywałem swojej obecności na koncie zobaczyłem lecąca flotę od byłego konta Bugerusa w składzie widocznym poniżej. Wyleciał jakieś 45 minut po skanach dopiero. Na minutę przed wlotem był skan, opóźnienia zabrakło, więc nie pozostało mi nic innego jak telepnąć flotę i to skasować.

    Prawdę mówiąc byłem świecie przekonany, że będzie to ganbang w stylu tego, jaki dostałem swego czasu na Ursie

    board.pl.ogame.gameforge.com/i…ky-GEN-2420-29-GANG-BANG/

    Dla tych, którzy mają problemy z czytaniem skrót: sprzedane konto rozbiło się o mnie opóźniając flotę pod recki kogoś trzeciego, tak, że złomu nie powąchałem.

    Tutaj jednak zdziwko, bo złom udało się zabezpieczyć.

    Zdaję sobie sprawę, że starcie śmierdzi, ale jeżeli ktoś myśli, że wydałem dwieście ileś tam złotych na konto top 30 coś tam, z flotą niewiele mniejszą od mojej, czterdzieści razy lepszym eko i dużo lepszymi badaniami dla 800 melonów to chyba jest na bakier z logiką. Bo jak dla mnie to zwyczajnie bym się tam przesiadł złomując stare konto abo chociaż ciągnął surę korzystając z tego, ze jest dużo wyżej w statach.

    Kto mnie zna ten wie, że nigdy się nie pushowałem a swoje przyrosty (bardzo nieregularne zresztą) pokrywają się w całości z tym, ile mam czasu na złomowanie i ile mi przyrasta pkt w zniszczonych. Raz w życiu siedziałem na banie to jeszcze za bash, bo po powrocie na nowy wygląd ogame nie wiedziałem, że zmienili zasady i padnięte przy niszczeniu GSy też wchodzą do basha :P .

    Na deser samo starcie:


    Następujące floty stoczyły walkę : 2019-07-04 xx:xx:xx
    Agresor
    wiaarassie
    []



    xx% | xx% | xx%


    Krążownik 22.727
    Pancernik 9.594


    VS

    Obrońca
    Thrawn
    [SUICIDE]



    xx% | xx% | xx%


    Duży transporter 496
    Lekki myśliwiec 278.465
    Krążownik 37.151
    Okręt wojenny 1.375
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 38.000
    Sonda szpiegowska 139
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 27.199

    Wyrzutnia rakiet 1.494
    Lekkie działo laserowe 771
    Mała powłoka ochronna 1




    Agresor
    wiaarassie



    Zniszczone



    VS

    Obrońca
    Thrawn


    Duży transporter 480 (-16)
    Lekki myśliwiec 222.827 (-55.638)
    Krążownik 36.980 (-171)
    Okręt wojenny 1.375 (-0)
    Statek kolonizacyjny 1 (-0)
    Recykler 36.822 (-1.178)
    Sonda szpiegowska 108 (-31)
    Gwiazda Śmierci 1 (-0)
    Pancernik 27.199 (-0)

    Wyrzutnia rakiet 1.168 (-326)
    Lekkie działo laserowe 599 (-172)
    Mała powłoka ochronna 1 (-0)


    Obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie
    1.474.573.000
    jednostek.

    Obrońca straciłłącznie
    249.934.000
    jednostek.

    Na podanych współrzędnych znajduje się
    647.199.000
    metalu i
    424.815.300
    kryształu.




    Agresor zyskał :
    -1.474.573.000


    Metal : -742.360.000 | Kryształ : -542.849.000 | Deuter : -189.364.000

    Obrońca zyskał :
    822.777.500


    Metal : 464.716.000 | Kryształ : 360.759.500 | Deuter : -2.698.000


    W przybliżeniu spalono:
    1
    deuteru




    Gównoburza za 3...2....1.....

    Łącznie 176 ST
  • Dla mnie, wyjątkowo, brzmi legitnie.

    Nie dałes podstaw do jakichkolwiek podejrzeń co do Twojej gry, grasz podobnie jak ja z tego co widze (zarówno okresy intensywnego latania jak i kompletna stagnacja jesli czasu brak).

    Darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada, ktos to kupil i wdupil, czy sie chcial pusznac czy pograc, to sie pewnie nie dowiemy.

    Przetopu niespodzianki i oby dzieciuch byl tak samo absorbujący czasowo, co dający frajde, bo łatwiej Cie bedzie pacnac :P

    A najzabawniejszy w tym wszystkim i tak jest nick "agresora" xD no offense chlopaki xD
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • A bałem się że to ja będę obiektem hejtu bo w dniu kiedy konto spadło z allegro niestety wbiłem temu panu do USa i kasowalem moona, niestety nie padł :(
    Pełen szacun bo wygląda że tym razem konto poszło do jakiegoś słabiaka a nie lamusa który tylko chce się pchać. Ale 100 % skumamy dopiero jak jeszcze trochę pogra. Bez urlopu ofc :P
  • Nie mam podstaw do twierdzenia że to był push - bardzo ładnie to opisałeś i z wpisów z innych Uni oraz zaciągnięcia języka jestem w 100% przekonany o Twojej szczerości, więc jak najbardziej gratuluje, złom pod dom to jest to co chyba każdemu się podoba i daje jakąś tam satysfakcje, w końcu to coś innego jak BF's i nie ma takich akcji zbyt dużo
    Życzę Szybkiego Przetopu w np satelity słoneczne co byś za bardzo nie urósł xD (oczywiście żart)
    jeśli chodzi o atakującego to w sumie jak się uczy to pierwszy egzamin z grania flotą oblany

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421