czubulus [KNR] & Dobrygracz [KNR] & ViZZioN [KNR] & El Marek [KNR] vs. Absynt [LOW] & El Charizard [BANKSTER] ~ 322494.37%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gdy na U68 Mili złomował Yes Mana - głośna akcja z udawaniem podstawki - to przynajmniej mieli tyle godności aby łapać na powrocie. Nie wiem jak nisko trzeba upaść, aby fałszować screeny w przeglądarkowej grze. Ale potem czytam wasze komentarze i teksty typu "To jest gra strategiczna i taka była strategia" albo "Cel uświeca środki"... W życiu realnym, jak złodziej was okradnie to nic nie robicie - w końcu taka jest strategia złodzieja, aby żyć w dostatku :)

    Wstyd, żenada, szorowanie w dno od spodu.

    PS. A to, jaki był Chari to niczego nie tłumaczy - dwulicowy, zakłamany kombinator. Trudno. Ale tym złomem kolejne osoby udowadniają, że są identyczne jak to, z czym niby walczą.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • Gratuluje starcia, nie popieram takich akcji, ale w tym wypadku skonczyla sie tak jak powinna, dziwi mnie hejt skoro sam poszkodowany pretensji nie ma to swiadczy o tym ze jego zagrywka byla moralnie podobna, szkoda tylko ze kolejny aktywny gracz z tego uni znika. Przetopu 8)
  • Chari, odpoczywaj - żyj życiem prawdziwym :)

    Dłuższy czas zastanawiałem się czy komentować czy nie... Będę mało oruginalny - ale zawsze taki jestem... staram się być obiektywny. Oczywiście nie cieszy mnie fakt sojusznika w reckach. Chari osobowość ma jaką ma, moje zdanie na temat swoich czynów także zna.

    Nie ma co wylewać pomyjów na Absynta czy agresorów - tak ,mało moralna zagrywka ale każdy sobie z tego sprawę zdaje. W obecnej sytuacji myślę że można to zrozumieć... ja rozumiem. Nie pochwalam wykonania , nie mniej rozumiem skąd finał.

    ale... @czubulus. @ViZZioN zapewniam Was że ani Yoduś, ani ja nie pozwolili byśmy na realizacje zamysłu Chariska - bo tak się po prostu nie godzi.
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • Jest takie powiedzenie kto mieczem wojuje ten od miecza ginie - tak właśnie jest w tym przypadku nie wciągając się już w detale.
    Jest okazja to trzeba wykorzystywać...gratulacje.

    Miło dexik ze wróciłeś do gry, licytator od razu wyciągnął z polki te zakurzone tabliczki z kwotami 100 mln++ xD, a i krystian się na pewno cieszy, to jest dopiero przyjaciel, który obrażany jednak ostatecznie wybacza i dalej wspiera surowcem :). Taki już jest ogejm -ciężko z nim zerwać. Widzimy się w galaktyce
  • To i ja sie wypoweim.... DNO, SZAMBO

    Prawda ktoś wyżej napisał że chariego chciało wielu spakować(w tym ja, wiele nie brakowało i trafiłby w dobre recki xD) za to jaki był dwulicowy, chorągiewa. Ale panowie(specjalnie przez "p") troszke honoru, nie za wszelką cenę.

    Nie bazuje sie na czyimś zaufaniu, albo sie ktoś umawia i działają razem nawet na potrzeby jednej akcji a pozniej wraca wszystko do starego systemu albo poprostu nie odpowiada i koniec. Nie robi sie z siebie debila i fauszola (przynajmniej ja tak mam).

    Nie mogliście go inaczej dostać to bylo trzeba w miej łądny ale legalny sposob. Co do agresorów, albo do tego jednego agresora

    "KTO Z KIM PRZYSTAJE TAKI SIE STAJE"

    Jesteś na to żywym dowodem.


    Ps. Nie gratuluje bo nie ma czego
    Ps. Chari nie pisz że ten pseudo kolega Absynt postąpił jak profesjonalista, nie musisz się już nikomu podlizywać
  • O tempora, o mores!

    Jestem skłonny zrozumieć działania Marka et consortes, rozumiem że mieli ciśnienie na Chariego, rozumiem że nie bez powodu, Chari jaki jest każdy wie. Oceniam to negatywnie ale rozumiem. Ale z całym szacunkiem nie rozumiem tylko Absynta, co Ciebie skłoniło do tego żeby się tak zeszmacić ? trochę surowców Ci odpalą z pańskiego stołu ? Słabe to. Bardzo.

    Chari z całym szacunkiem, ale Absynt sprzedał Cię za paczkę fajek, [ciach] Ci bez mydła, a Ty piszesz że jest profesjonalistą ? :? chyba mamy inne definicję tego słowa. No ale spoko. Powodzenia. ,


    Super Moderator Ruda:
    pseudocenzura
  • No cóż większego wała i zeszmacenia się już chyba nie mogło być - no cóż OGame dawno upadło pod tym względem na każdym prawie Uni. Gdyby wróciły stare czasy to przekrętasy już dawno by kiblowali na kasacji, niestety dobrali Ci co chcą zarobić kasę z tymi co uwielbiają przekręty plus do tego kółeczko wzajemnej adoracji - efekt mamy jaki mamy. Na szczęście ludzie którzy zaczęli grać lata temu mają dalej w sobie pewne zasady i wartości, których się trzymają.

    Gratulacji nie będzie bo nie ma za co!

    Po komentarzach tego co musiał zakładać drugie konto z kropeczką widać że dalej dupa boli że ktoś potrafi się zgrać i kogoś odbudować, a wy biedni nie mogliście przejąć tej surki :XP: - polecam zażyć więcej życia realnego niż wirtualnych cyferek :saint:

    Miłego wieczoru XD prost
    OGame'owa emerytura
    _________________________
    *zezwalanie na przekręty przez GO/SGO/GA jest żałosne*
    *polski support to kółeczko wzajemnej adoracji*
    *Art do odwołania*
    *grę zabijają nieuczciwi gracze, leniwy support i czubulus*
  • Witam drogie dzieci, dzisiaj przeprowadzę wykład pt "Moralność Kalego w świecie ogejma, w kontekście bólu odbytu leszczy."

    Zacznijmy od Pana @Fenrir .Jak to jest, że na Oberonie wypisywałeś Dexowi i innym Oldom, jakimi to oszustami nie są, jakich to wałków nie kręcą, a następnie po fuzji do nich dołączasz i wypisujesz reszcie to samo? Siedząc z takimi ludźmi w jednej ekipie z automatu tracisz prawo do wytykania komukolwiek czegokolwiek. Rozumiem, że jak Wezna spotka kolejne UF, to te swoje farmazony wypisywał komuś innemu? xD To samo w starciu na freemanie - szydzenie z czyichś błędów owszem, ale jak już ktoś wytknie Twoje, znacznie bardziej idiotyczne błędy - " no kruci daj mi spokój nie mam czasu na gierkę :(((( ". Zadziwiające, zawsze jak ktoś dostaje bęcki, to nagle nie ma czasu na grę :E. Tak jak ten Pan co to idlaki darmo 20h dziennie bo chęci nie ma :E
    Klasyczny przykład Sienkiewiczowskiej moralności Kalego. Hipokryzja at its finest. I taki protip na koniec - nagrywanie pulpitu/ używanie programów do robienia screenów pulpitu co X sekund- jest całkowicie legalne :]. W większości smartfonów jest nawet taka funkcja wbudowana w nakładkę na Androida.Informuję bo jakiś czas temu miałeś również i to o ból dupki;)

    Co do starcia. Liczy się efekt końcowy, który tu został osiągnięty bezbłędnie. Zabawne jest to, jak to co niektórzy krzyczą o braku honoru, a czyny Pana Charizarda już nie przeszkadzają. Ponownie- jak Kali ukraść krowa, to git, jak Kalemu to be. Najśmieszniejsze, że samemu poszkodowanemu nie przeszkadza taki zwrot akcji, jak sam twierdził, sam pogratulował wykonanej egzekucji xD

    Przypomina mi się słynne starcie na Bejocie z Libry, przed fuzją jeszcze.



    Rzadko zgadzam się z boćkiem, ale tu ma rację- co uni ta sama śpiewka. Ciągle nie możecie wyleczyć swojego bólu dupy spowodowanym tym, co KNR z wami zrobiło. Pewna grupka zdominowała Oberon, ale nie że względu na własne umiejętności- po prostu nikogo więcej na tym Uni nie było. Przewagę punktową zdobyła tylko że względu na specyfikę macierzystego uni (wielokrotnie szybsze eko i złom niż na niewiele starszym Izarze/ wieeele starsze niż Wezn przed UF). Skoro ktoś nie zna podstawowych mechanik gry ( a o czym świadczą wypowiedzi np. o używaniu "czitów", czyli kolejkowania w starciu na Jadelite, i innych takich rewelacji)- nie ma wątpliwości, że umiejętnościami tej przewagi nie zdobyła.Ta sama grupka zebrała się wraz z niedobitkami że swojego uni,żeby zniszczyć tą "zbieraninę nieogarów" z Wezna, i spotkało ich niedoczekanie- okazało się, że farmienie idlaczków, mimo że daje ogromne zyski, nie jest w stanie równać się z używaniem mózgu do operowania flotą. Czary, Voodoo, dziwne czupryny, szamańskie sztuczki.


    Wniosek- róbcie sobie dalej dobrze lajkami. Może to coś zmieni.
  • Chciałem troszeczkę się wczoraj rozpisać ale jak to mówią po alkoholu za kierownice i do internetów nie siadamy :E

    Pan wyżej bardzo ładnie wszystko wyjaśnił, cieszy mnie niezmiernie fakt że są ludzie którzy swoją drogę do mądrości przebyli a nie wegetują na starcie jak co niektórzy ;) Większość została ładnie wytłumaczona ja dodam tylko od siebie jeszcze raz scenariusz:

    1. Chari stwierdza, że zezłomuje sobie Absynta w lamerski sposób,
    2. Wpada jednak na pomysł, że najpierw wykorzysta Absynta żeby lamersko załadować Vizza na minę,
    3. Absynt dostaje cynk co planuje wobec niego Chari, łączy fakty do kupy po czym stwierdza że ma dość dwulicowych zagrań Chariego i zamierza się bronić!
    4. Doprowadza do spakowania floty Chariego JEGO WŁASNYM SPOSOBEM.


    Jeżeli w takim wypadku samoobrony ludzie krzyczą że łoooo lamerstwo mega wał, szambo, dno, zeszmacenie, sprzedałeś się, nie masz honoru... no to cóż "wincyj" można rzec :E :E :E sierstek, herhor, safar itd. jak widać potrzebują trochę więcej czasu na rozwój :E :E
    SKUP KONT "KRYSTIANO" "Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?" ;)
    Ciekawi mnie dlaczego ci co najbardziej krzyczą nie skomentowali tego topicu w jakiś racjonalny sposób :E

    Jeszcze halszka pisząca jacy to są wspaniali ludzie XDDDDDD nowy ewenement na forum, z jednej strony pisze łooo nieeeee jak mogliście zezłomować mojego charisteczka, Absynt sprzedałeś sie X( a z drugiej popiera zdanie Angelisna które jest całkiem przeciwne :E :E :E

    O fenrirze to już nie będę wspominał, ZłodziejSmalcu ładnie go podsumował. Zresztą, co mamy wymagać od gościa który po pierwsze traktuje mechanikę gry jako wykorzystywanie bugów a po drugie miał okazję wypowiedzieć się w swoim temacie i to dwukrotnie gdzie tego nie zrobił. Pokazał że metal oraz kryształ głosu nie ma i właśnie tak bym to zostawił i więcej nie ruszał, no chyba że ktoś lubi się pobrudzić ;)

    Mały apel do mojej ekipy KNR. Fanie było dolewać oliwę do ognia, "wędkować" @Darth_Yoda ;) ale jak widać mentalna przepaść między nami a oberonem jest kolosalna. Wystarczy cofnąć się do okresu fuzji. Jakie to kozaczki nie były, jak się naśmiewali z nas że jako o wiele słabsi gracze robimy sobie ul, że mamy zablokowane 3 układy i pewnie zablokujemy więcej żeby w 30 minut nikt nie doleciał :quasi: minęło pare miesięcy i Ojej a cóż to się stanęło...? :D Bez nas to by nawet nie wiedzieli że 15 są warte kolonizowania, "wielcy ekonomowie" :lool: Pozostaje im tylko wypisywanie bzdet na forum. Gdyby nie ono to co niektórzy by z okien wyskakiwali a tak to chociaż mogą dać upust swoim emocjom ;)

    Reasumując, przestańmy wdawać się w dyskusje z dzbanuszkami i dalej róbmy swoje a oni niech sobie krzyczą na forum ;)
    Pozdro KNR!
  • czy tu sa jacys czytający ze zrozumieniem ? nie bronilam tej lamki Chariska , pomimo, że go lubie :) z góry załozyliscie , że poparłabym Chariska gdyby jego plan sie udał , to wasza sprawa
    dla mnie postepowanie absynta jest niedopuszczalne
    nie czepiałam sie knurów bo po co , doskonałości sie nie czepiam nigdy :)
    a to, że Smerfów i Banksterów bardzo lubie to chyba nie zbrodnia , CZY TEGO MI NIE WOLNO ????? jako ludzie sa super i tyle w temacie,
    jest jakies rw i nagle czytam o rzeczach, które zdarzaja sie na innym uniwersum , z innymi ludxmi , czytam o pushach i innych rzeczach , o których nie wiem nic i nie chce wiedzieć , to sprawa innych i ich sumienia
    nie chce czytac kopiowanych zdań
    kopiowanych rozmów

    ból [ciach]. moze występuje u innych ale za przeproszeniem chcę grac normalnie , bez przekleństw ze strony szanownych rozmówców, z poszanowaniem innych ludzi, i nagle wpisuja sie jakies persony, obce , no bo przeciez [ciach] trzeba podtrzymac
    wstretne zachowania , wstretne słownnictwo

    zacznijcie uprawiac sporty to moze wasza agresja sie gdzies rozejdzie

    NIECH ZAPANUJE SPOKÓJ NA WEZN , latajcie , złomujcie ale nie rzucajcie sie jak hieny na innych ludzi, nawet najgorszemu czlowiekowi winnismy szacunek


    Super Moderator Ruda:
    pseudocenzura
  • Mozecie uważać sie za bohaterow, wasze [ciach] na czele z puklem i devastatorem beda wam poklaskiwac, dołącza do tego wasi znajomi z innych uni i wierni obroncy ale dla wiekszosci graczy byl to pokaz frajetrstwa. Osiagnelicie naprawde duzo, tego wam nie mozna odebrac ale przez to jedno ST straciliscie w oczach wielu. Zapisaliscie sie w historii tego uni z fajnymi ST, poswiecacie tej grze naprawde duzo czasu, to widac i nie ukryjecie tego.. wiele faktow na to sie sklada, czasem ktos nie zdazy kliknac podgladu po zejściu z urlopu, a juz leca do niego wasze sondy. A tu teraz trafilo sie starcie dzieki, ktoremu zapisaliscie sie tez w historii wezn jako najwieksi [ciach], bo tylko tak to można nazwac. Gdyby chari cos takiego zrobił, to tak samo bym o nim napisal. Jaki on jest to kazdy dobrze wiedzial. Prawie kazdy chcial go dorwać no ale nie w taki sposob.. [ciach]


    Super Moderator Ruda:
    upominam za obrazę i prowokacje