YeahBunny [T R] vs. MahatTalituli ~ 15287.64%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • YeahBunny [T R] vs. MahatTalituli ~ 15287.64%

    Szczerze mowiac, to troche zajelo mi zdjecie tej floty. Wpierw dluga obserwacja obroncy - robil FSy na zbieraj/kolonizuj w usie zamiast na staceje. Pierwsza proba zdjecia kuli - porazka 16gsow padlo, kula dalej stala. Po tygodniu ponowna proba - kolejne 12 gsow padlo kula padla i... Pusto! Po dwoch dniach sciagnalem druga kule w usie a tu na fali piekna flotka :) Tutaj skromne podziekowania do naszych GO i baranow, ktorzy nie potrafia poradzic sobie z lobby - pilot byl, ale dali blokade atakow i obronca bezpiecznie wrocil na planetke. Po tym dostal z 3 kulki i odeszly mi checi do dalszego niszczenia kulek. Wczoraj pierwszy raz nieodebrany fs, braklo kilku minut. Dzisiaj juz siadlo. Sklad floty taki a nie inny, bo reszta wracala z przepalu z bunkra :/

    Pozniej obronca zalogowal i powiedzial, ze i tak mial skonczyc grac :) Oczywiscie pozdrawiam i zycze szczescia po tej dobrej stronie mocy. Do rzeczy:

    Dnia 21-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor YeahBunny [T R]
    ________________________________________________

    Krążownik 150.000
    Okręt wojenny 51.000
    _________________________________________

    Obrońca MahatTalituli
    ________________________________________________

    Mały transporter 10.329
    Duży transporter 551
    Lekki myśliwiec 8
    Krążownik 11.000
    Okręt wojenny 89
    Recykler 12.914
    Sonda szpiegowska 201
    Niszczyciel 4.000
    Gwiazda Śmierci 84
    Pancernik 2
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor YeahBunny [T R]
    ________________________________________________

    Krążownik 139.431 ( -10.569 )
    Okręt wojenny 48.578 ( -2.422 )
    _________________________________________

    Obrońca MahatTalituli
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    29.981.875 Metalu, 9.263.656 Kryształu i 14.128.946 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 451.821.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.945.123.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 950.294.100 metalu i 578.469.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 53.374.477 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 659.905.975
    Kryształ: 477.420.156
    Deuter: -7.009.054
    agresor zyskał łącznie 1.130.317.077 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -1.067.174.875
    Kryształ: -725.335.656
    Deuter: -205.986.946
    obrońca stracił łącznie 1.998.497.477 jednostek.


  • xD gimnastyka przy złomowaniu a tu udało się BFS'a trafić - nieźle, do tego ten zysk miodzio :)
    zawsze zastanawia mnie to dlaczego gracze tuż po trafiemiu piszą że i tak mieli kończyć, ale dzień wcześniej załatwiają sobie trzy kulki :D
    Graty ziąąąą i do przodu :)

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Te kulki to byly prezenty ode mnie jako dla bylego sojusznika, 40% szans na powstanie to powstaly.
    Mnie tez pisal ze bedzie konczyl no i skonczyl w reckach osoby ktora najczesniej skanuje.

    Sam chetnie chcialem go ustrzelic no ale to nie ta ilość floty a kulki mialy przedluzyc czas budowania mojej floty :P.
    Wazne ze nie zapiął urlopu bo nikt tej floty by nie zobaczyl a tak surowka dalej w obiegu.

    Atakierowi gratki samozaparcia. Obroncy powodzenia w ogarniecu zycia osobistego na ktore ostatnio nie miales czasu.
  • Dzięki Guzik za życzenia, tak jak wam pisałem, ostatni atak chyba posłałem w okolicach stycznia, nie mam czasu na grę, etat, własna działalność plus roczna córka, ciężko z czasem na ogame, najważniejsze że % godny wyszedł ;) Urlopu nie załączam, magazyny na wysokich poziomach, ktoś skorzysta, ps. w tym momencie pole wrakowe przywróciłem do służby, więc kto pierwszy ten lepszy, nie będę podnosił floty, stoi na księżycu i czeka na chętnego, pozdr.