bobiczeq [SNK] & Kosmiczne_piwo [SNK] & jabol1987 [SNK] & Tomee [SNK] vs. cTrl ~ 663.08%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • bobiczeq [SNK] & Kosmiczne_piwo [SNK] & jabol1987 [SNK] & Tomee [SNK] vs. cTrl ~ 663.08%



    Dawno mnie tu nie było po dobrej stronie :D - więc wstawię bo starcie niezłe.

    Skan lot, zawrotka, znowu skan lot i bum :D

    Dzięki panowie za towarzystwo :)

    Pozdrowienia dla całego SNK w szczególności dla największego patałacha Defjuta :*:*






    Dnia 21-06-2019 11:47:35 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor bobiczeq [SNK]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.799
    Okręt wojenny 1.700
    Pancernik 396
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Agresor Kosmiczne_piwo [SNK]
    ________________________________________________

    Pancernik 732
    Lekki myśliwiec 303
    Krążownik 200
    Okręt wojenny 1.122
    _________________________________________

    Agresor jabol1987 [SNK]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.626
    Okręt wojenny 986
    Pancernik 279
    _________________________________________

    Agresor Tomee [SNK]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca cTrl
    ________________________________________________

    Mały transporter 10
    Duży transporter 207
    Lekki myśliwiec 2.328
    Ciężki myśliwiec 11
    Krążownik 171
    Okręt wojenny 706
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 741
    Sonda szpiegowska 151
    Bombowiec 184
    Pancernik 60
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor bobiczeq [SNK]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.082 ( -717 )
    Okręt wojenny 1.697 ( -3 )
    Pancernik 396 ( -0 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor Kosmiczne_piwo [SNK]
    ________________________________________________

    Pancernik 731 ( -1 )
    Lekki myśliwiec 243 ( -60 )
    Krążownik 187 ( -13 )
    Okręt wojenny 1.122 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor jabol1987 [SNK]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.112 ( -514 )
    Okręt wojenny 986 ( -0 )
    Pancernik 279 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor Tomee [SNK]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca cTrl
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    5.849.139 Metalu, 796.417 Kryształu i 3.322.777 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 5.806.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 94.454.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 46.354.000 metalu i 19.953.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 9.968.333 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 47.905.139
    Kryształ: 19.282.917
    Deuter: 3.281.777
    agresor zyskał łącznie 70.469.833 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -67.771.139
    Kryształ: -27.834.417
    Deuter: -8.816.777
    obrońca stracił łącznie 104.422.333 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
  • dziwne troche jak dla mnie,ale mam wrażenie że to jakaś ustawka,być może sie myle...
    ale podanie od ctrl wisiało u nas 1,5 tygodnia,ale ze wzgledu na wojne nie przyjmowaliśmy nowych,
    dzień po zakonczeniu wojny ,wycofanie podania i dzwon
    jak ja skanowałem ctrl był bardzo aktywny i sie pilnował,mam wrażenie że chcieliscie nam go wcisnąć do soja,
    a po wojnie przerobiliscie go na żyletki,tak to odczułem
    ale jesli sie myle ,to graty,bo ctrl był całkiem dobrym graczem,SZO o ile bedzie a SKN-owcom szybkiego przetopu bo z tym skilem to róznie bywa,ale anty na szybkie przyrosty to macie na bank
    pozdro i frajdy z gry,poczekamy jeszcze ze 2 miechy,zobaczymy co czas pokaże
    Gram tylko z sympatii do tej gry.
    Satysfakcja z gry,to STeki.
    Relaks w wolnej chwili przy zimnym browarku.
  • gwi4zdor napisał(a):

    smierdzi pushem :thumbdown:
    taaa wiadomo :D



    Śpiochowaty napisał(a):

    dziwne troche jak dla mnie,ale mam wrażenie że to jakaś ustawka,być może sie myle...
    ale podanie od ctrl wisiało u nas 1,5 tygodnia,ale ze wzgledu na wojne nie przyjmowaliśmy nowych,
    dzień po zakonczeniu wojny ,wycofanie podania i dzwon
    jak ja skanowałem ctrl był bardzo aktywny i sie pilnował,mam wrażenie że chcieliscie nam go wcisnąć do soja,
    a po wojnie przerobiliscie go na żyletki,tak to odczułem
    ale jesli sie myle ,to graty,bo ctrl był całkiem dobrym graczem,SZO o ile bedzie a SKN-owcom szybkiego przetopu bo z tym skilem to róznie bywa,ale anty na szybkie przyrosty to macie na bank
    pozdro i frajdy z gry,poczekamy jeszcze ze 2 miechy,zobaczymy co czas pokaże
    dla mnie tez bylo dziwne ze stal, C|TRl dawno dawno temu byl u nas w soju i zostal wywalony za brak aktywnosci od tego czasu sie mscil i latal mi po satkach, dzis zauwazylem ze stoi z minutkami to polecielismy. Jak widac nie musimy wam nikogo podsylac zeby wygrac wojne bo ja wygralismy... czy Ty moze tez jestes naszym szpiegiem i dales sie zezlomowac? ;p :D

    Co do skilla to nie nasze pol soja uciekalo albo wisialo na urlopie wiec wiesz...

    z tym anty to juz tez nudne - bo kazdy z niego korzysta wiec przestancie plakac bo to zalosne sie robi :)

    szkoda ze ctrl zalaczyl urlop kojenego gracza mniej :(
  • nacpewnonie kazdy korzysta z anty,ja jej nie mam i nie kupie,to bank
    po drugie wojne wygraliscie,bo wtopiłem,to fakt,ale ja nie dygałem latac czy atakowac
    po 3 niebawem my byc może załozymy wam wojne rewanżową,niech powstaną wieksze floty,bo na razie to takie floty buduje sie kilka dni
    po 3 ,to ze naszych 3 czy 4 osoby było na urlopie i są z powodów rodzinnych,to w niczym chyba nie zmieniało faktu ze mogliscie tez sami atakowac,was było 9 dodajrze w sojuszu i nikt w to nie wnikał
    nie płacz jak dziecko,kazdy gra swoje,a forum jest do własnych przemyślen i wypowiedzi,nie każdy jest nieomylny i jak pisałem,mogło tu być wszystko,bo nie jedno się widziało już tutaj na ogame
    wolnośc słowa i dwa kroki ode mnie,bo dyskusja z Tobą to jak stanie przy gównie i odganianie much
    żegnam,przetapiajcie i szkoda że 1 mniej na uni,ale niebawem zostanie tu garsta,wtedy zobaczymy kto i co potrafi,bo nie wierze że jest taki gracz co w reckach nie był,ale ważne kto jak z tego sie podnosi i jakie ma podejscie do gry
    miłęgo dnia
    Gram tylko z sympatii do tej gry.
    Satysfakcja z gry,to STeki.
    Relaks w wolnej chwili przy zimnym browarku.
  • piękne ostatnie starcie sojuszu SNK,to wasz ostatni wspólny lot :)
    terazdostaliście po uszach,koniec skilla i nawet dla boboka nie pomogliscie w SZO
    cały wasz skil
    sojusz SNK zakończył kariere na tym uni,przetapiajcie solo ,bo tak graliscie
    obrońcy SZo i rewanzu na każdym z osobna,chetnie dołacze do ACS
    pozdro skiloowcy a bobikowi SZO,bojego STeka w reckach nie widać,ale wiemy kto to :P
    Gram tylko z sympatii do tej gry.
    Satysfakcja z gry,to STeki.
    Relaks w wolnej chwili przy zimnym browarku.
  • Śpiochowaty napisał(a):

    piękne ostatnie starcie sojuszu SNK,to wasz ostatni wspólny lot :)
    terazdostaliście po uszach,koniec skilla i nawet dla boboka nie pomogliscie w SZO
    cały wasz skil
    sojusz SNK zakończył kariere na tym uni,przetapiajcie solo ,bo tak graliscie
    obrońcy SZo i rewanzu na każdym z osobna,chetnie dołacze do ACS
    pozdro skiloowcy a bobikowi SZO,bojego STeka w reckach nie widać,ale wiemy kto to :P
    nie podniecaj sie tak :)

    sojusz tylko zmienil nazwie no i uciekla jedna menda o ktorej nie warto mowic

    bobqowi nie bylo jak pomoc bo zaspal dowiedzielismy siee po starciu

    masz jakies kompleksy wzgledem nas ze tak nas przesladujesz? nie wiem pomoc jakos? bo widze ze ewidentnie to jakas mania jest
  • a todziwne,było was tylu,zostało połowa mniej,a odeszła 1 osoba :)
    to fakt,cos ze mną nie tak,chyba zle licze
    co do pomocy bobikowi,nie mówie po starciu a teraz ,ślijcie mu paczki
    nic do was nie mam,ale obserwuje waszego skilla:)hehe
    ten cały dzidzej fajfus to naprawde lamus,obstawiam że max jeszcze miesiąc bedzie na 1 stołku
    bobik,sam musisz sobie poradzić,bo słabe zgranie z SNK,zmiana nazy,roszady z sojem byłym WINTER,zabawne
    jak powiedziałem bobik odbuduj się szybko i graj,bo malo nas ,a po nowym uni ,kolejni pójdą pod urlopy
    czekam na więcej i iło mi tu gościć na forum,czy to w ST po lewej stonie czy prawej,bo nie spinam pośladów jak wy
    przetapiajcie póki czas,jeszcze karma wróci :)
    Gram tylko z sympatii do tej gry.
    Satysfakcja z gry,to STeki.
    Relaks w wolnej chwili przy zimnym browarku.
  • Śpiochowaty napisał(a):

    a todziwne,było was tylu,zostało połowa mniej,a odeszła 1 osoba :)
    to fakt,cos ze mną nie tak,chyba zle licze
    co do pomocy bobikowi,nie mówie po starciu a teraz ,ślijcie mu paczki
    nic do was nie mam,ale obserwuje waszego skilla:)hehe
    ten cały dzidzej fajfus to naprawde lamus,obstawiam że max jeszcze miesiąc bedzie na 1 stołku
    bobik,sam musisz sobie poradzić,bo słabe zgranie z SNK,zmiana nazy,roszady z sojem byłym WINTER,zabawne
    jak powiedziałem bobik odbuduj się szybko i graj,bo malo nas ,a po nowym uni ,kolejni pójdą pod urlopy
    czekam na więcej i iło mi tu gościć na forum,czy to w ST po lewej stonie czy prawej,bo nie spinam pośladów jak wy
    przetapiajcie póki czas,jeszcze karma wróci :)
    ciezko odpowidziec na ten post bo ciezko go zrozumiec - prosilbym pisac po polsku nastepnym razem.

    Jedyne co moge sie zgodzic tak dzidzej to lamus dlatego go z nami nie ma - poplakal sie i odszedl po czym zezlomowal kogos z soja majac go w buddy - jest zwyklym smieciem i dlatego nie mamy z nim juz nic wspolnego
  • dobra to i ja się wypowiem zmusiliście mnie do użycia konta forumowego brawo wy ;] (od takiego czasu się nie logować nawet nic nie wstawiać a tu proszę udało wam się )

    a więc generalnie miałem pracować w piątek okazało się że jest wolne i jak by to powiedzieć dobra zabawa nigdy nie pogardzę fs był na jakąś 6 odebrałem ale że później wyszło jak wyszło nie można nie odespać imprezy więc nie wycelowałem z godzinami na sen i po prostu najzwyczajniej w świecie zaspałem ;]

    co do kolejności szybki urlop na odpoczynek i cieszenie się ładną pogodą oraz urokami Dolnego śląska a teraz czas wrócić do gry i bawić się dalej z wami Panowie ;]
    ?:>
    teraz mogę oficjalnie pogratulować bo nawet na to nie miałem czasu więc jeszcze raz gratulacje ;] ale może po raz pierwszy gratulacje ?:> ;]


    Hihot losu HaHaHaHaHa