Ban

 • Rozwiązane

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

 • Jakiś czas temu oddałem konto sojusznikowi, który twierdził, że będzie na nim grał. Po pewnym czasie dostałem je z powrotem, a jego główne konto wystrzeliło mocno z topką i mnie prześcignął. Wiem, że bez problemu można wysyłać surowce z lepszego konta na słabsze, ale zastanawiam się czy taki proceder jest legalny jeżeli robi to jedna osoba. On twierdzi, że konto oddał dalej co na pewno nie jest prawdą. Czy można legalnie się pushować grając na dwóch kontach i wysyłać na słabsze konto surowce?
  U 9
  U 48 - D23
  U 55
  U 61
  U Rigel
  U Ursa
  U Polaris
  U Fenrir [ON]
 • O ile nie jest to multikonto (1 osoba - 2 konta) to jak najbardziej legalne. Jeszcze nie wprowadzili zakazu wysyłania surowców do słabszego gracza. Jednakże otrzymane surowce musisz wydać na siebie lub przekazać komuś niżej w statystykach. Wtedy tamta osoba musi wydać je na siebie lub wysłać niżej itd itp ;)


  'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

  S. King
 • PDW wrote:

  Czy można legalnie się pushować grając na dwóch kontach i wysyłać na słabsze konto surowce?

  Nie. Zgodnie z Zasadami Gry jeden gracz może posiadać tylko jedno konto na danym uniwersum. Jeżeli podejrzewasz, że jakiś gracz posiada multikonto możesz wysłać zgłoszenie ze swoimi podejrzeniami poprzez Support. Obsługa Gry sprawdzi konta i jeżeli faktycznie dochodzi w ich przypadku do naruszenia zasad gry zostaną wobec nich wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

  oraz Działu GiK oraz DiD
  Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|IRC #ogame.pl
  moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3