Fat Boy [KOMORNIC] vs. nscr [Pac-Man] ~ 339847.18% TOP 1 SOLO U 68 TOP 2 OGAME.PL

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Fat Boy [KOMORNIC] vs. nscr [Pac-Man] ~ 339847.18% TOP 1 SOLO U 68 TOP 2 OGAME.PL

    Witam
    Jest to moje PB solo a zarazem TOP 1 SOLO U 68 a wiec wam opowiem jak do tego doszło
    Jakiś czas temu dowiedziałem się że NSCR kończy karierę w ogame starałem się go zwerbować w nasze szeregi lecz odmówił ze to definitywny koniec z nałogiem i konto przekazuje Encepence każdy z nas wie jak Ence dba o flote i jak łatwo go ustrzelić z BFs to juz 3 x na u 68 jak go ktoś trafia wiec ustawiam lotkę pod jego ul i stawiam powoli tp
    Nic nie zapowiadało że encepence dzisiaj padnie wybiła 3 lecą skany po okolicy nic ciekawego się nie dzieje wiec budzik na 5 rano wstaje skan w 9 gali i stoi flota sprawdzam stan dexu a tu tylko 40kk mało ponieważ jak pisałem wcześniej mam tam świeża lotkę jakieś resztki po stawianiu tp wiec zacząłem produkcje magazynów by przetopic DT na Dex dla nie dowiarkow skanujcie lotke w 9 bd zaskoczeni nawet nanity postawiłem ;d i złudne topienie Dtkow na dex około 40 min zajęło mi skompletowanie dexu EncePence dalej off wiec startuje po drodze problem z rekami na pomoc przybywa sojusznik i wszystko po naszej stronie

    Pozdrawiam Najlepszy sojusz u 68 KOMORNIC :E :E Buddy i dostawców deu

    <3 M <3



    Dnia 11-05-2019 06:25:32 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Fat Boy [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 10.238.715
    Krążownik 1.000.028
    Okręt wojenny 297.250
    Pancernik 747.309

    _________________________________________

    Obrońca nscr [Pac-Man]
    ________________________________________________

    Mały transporter 330.000
    Duży transporter 108.000
    Lekki myśliwiec 2.200.000
    Ciężki myśliwiec 400
    Krążownik 223.000
    Okręt wojenny 23
    Statek kolonizacyjny 55
    Recykler 441.000
    Sonda szpiegowska 67.567
    Bombowiec 1.300
    Niszczyciel 222.400
    Gwiazda Śmierci 100
    Pancernik 300.000
    Wyrzutnia rakiet 1.361
    Lekkie działo laserowe 1.582

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Fat Boy [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 7.383.167 ( -2.855.548 )
    Krążownik 928.107 ( -71.921 )
    Okręt wojenny 293.480 ( -3.770 )
    Pancernik 742.417 ( -4.892 )

    _________________________________________

    Obrońca nscr [Pac-Man]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    772.020.914 Metalu, 543.009.570 Kryształu i 471.204.087 Deuteru
    128.670.152 Metalu, 90.501.595 Kryształu i 78.534.015 Deuteru
    64.335.076 Metalu, 45.250.797 Kryształu i 39.267.007 Deuteru
    32.167.538 Metalu, 22.625.399 Kryształu i 19.633.504 Deuteru
    16.083.769 Metalu, 11.312.699 Kryształu i 9.816.752 Deuteru
    8.041.885 Metalu, 5.656.350 Kryształu i 4.908.376 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 14.149.921.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 14.150.213.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 80.319.033.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 80.332.119.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 20.004.983.600 metalu i 13.979.734.800 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 58.400 metalu i 58.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.363.039.485 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 10.704.741.334
    Kryształ: 11.086.778.610
    Deuter: 406.141.741
    agresor zyskał łącznie 22.197.661.685 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -40.728.716.834
    Kryształ: -32.059.027.910
    Deuter: -9.907.413.741
    obrońca stracił łącznie 82.695.158.485 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0

    Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez KKS ().

  • Marcin więcej takich akcji, ranek wyglądał słabo pusto cicho i głodno. No to do innych zajęć , jakiś czas później sms, myśle ktoś pomylił pory hehe, a tu.. lot.. Dzięki za wymianę do samego końca sms, wraz z odliczaniem , wejdzie nie wejdzie itd..., potem pojawiająca się akta bez pz bezcenne dopiero po 8 sekundach wypluło, liczenie trwało , nie ma co dawkują emocje :)

    Gratulacje , gratulacje , gratulacje pokazałeś jak sie lata i po co jest flota , nie chowasz ją po kątach , nie podpinasz się na gapia ,tylko grasz aktywnie , super wyszło i kolejnych.
    Ku chwale Komornic !

    p.s korzystając z okazji trochę prywaty ,wszystkiego najlepszego dla Dziuńka :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AMAV ().

  • Ooo losze...
    Graty top1


    Super Moderator Ruda:
    proszę o bardziej rozbudowane wypowiedzi
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • ŁADNE STARCIE , GRATY :)

    Obrońcy SZO bez wzgledu na to kto to jest:)

    DLA HAMERA ...
    Hamer masz racje , ale czasem jest tak , ze jak cos Ci sie taaaaak bardzo spodoba, to az nie mozesz mówic , tak jest z tym starciem , wiec rozumiesz ? ale dopisze teraz suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez halszka ().

  • Ładne to mało powiedziane , dużo pracy włożonej i opisanej mega ładne starcie , piekny zysk O_O no nie stety encepence czas na emeryture lub walcz dalej .
    I nie oszukane :thumbsup:

    Dzisiaj z rana gdzieś w oddali lata złom , gruby encepence rozwalił :tratata:

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • jeszcze raz graty dla atakującego a obrońcy odbudowy jeśli ma takie życzenie, bo graczy coraz mniej a jeszcze coś z doku sensownie wróci i można coś popsuć

    [ciach]

    starcie mocno przebiło poprzeczkę na top i teraz , znów każdy kto umie posługiwać się flotą na swój rozmiar, coś pokaże ciekawego i tego życzę aby w tym dziale pojawiło się więcej takich starć
    gratulacje FAT BOY


    Super Moderator Ruda:
    offtop
  • Puk Puk!!
    Kto tam?

    [ciach]

    Gruby ze swoimi zabawkami.

    Gif z ogromną eksplozją i w tle wybuchy i strzały.

    Graciochy kolejnego podbicia swojego PB, wysoko zawiesiłeś poprzeczkę, ale jak chcesz to potrafisz.
    Zysk kosmiczny, w końcu będzie Cię stać na zakup paliwa XD


    Super Moderator Ruda:
    wulgaryzm
    Mam ciało boga. Szkoda tylko, że Buddy.
  • Witam wszystkich graczy i idiotów.

    Na wstępie pragnę uprzejmie poinformować wszystkich tych którym popuścił zacisk i zabrudzili kauem połowę mieszkania biegnąc do kompa by zobaczyć to na co czekali niektórzy nawet kilka lat

    W DNIU 2.05.2019 WYSŁAŁEM DO SUPORTU FORMULARZ PRZEKAZANIA KONTA GRACZOWI ENCEPENCE
    dlaczego nie zmienił nicka to już sobie sami wymyślcie albo poczekajcie na sraczkę teoretyków spiskowych XD
    tego samego dnia po wysłaniu zgłoszenia ostatni raz wylogowałem się z konta, kolejne logowanie to już Ence.

    EDIT: w trakcie pisania tego posta dotarły do mnie sugestie że ST kupione przez Grubego.... szczerze? wali mnie to i te wasze rozkminki :D Iide zaraz do knajpy na browara i tluste zarcie XD rozesłalem na gg skrina z rozmowy z suportem gdzie przekazuje konto i sram na to.

    wszystko na legalu oficjalnie w relacji nscr -> ence, przykro mi że zburzyłem wam to święto ale ja nscr prowadzący swoje obecne konto od odpalenia uni Deimos nadal pozostaje nie poskładany :D mimo tego że latałem atakowałem, organizowałem z sojuszem wieloosobowe akcje czasami przeciw wieloosobowej bardzo groźnej ekipie przeciwnej, nie jeden raz wystawiałem swoją flotę i podejmowałem ryzyko nie jeden raz zwyczajnie był fart lub przeoczenie przeciwnika do ostatniego dnia opieki nad kontem moja flota cały czas rosła. to tyle do tych sierot które mi naspamowały telefon, gg i pewnie wysłały kuriera z kwiatami XD

    Z końcem kwietnia zakończyłem swoją przygodę z tym nałogiem. Od kilku miesięcy moja gra to był zwykły FS i ew na potrzeby sojuszu udział w jakiejś akcji, kompletna strata czasu a jednocześnie ogromne obciążenie życia prywatnego, zwłaszcza tutaj na u68 gdzie miałem przyjemność pograć w wyjątkowym towarzystwie starych doskonałych graczy którzy poziom i jakość tej zabawy wynieśli na samą górę a co za tym idzie utrzymanie się jako flociarz oznaczało jeszcze więcej pracy i czasu bo chwila nie uwagi i kończysz w magazynie PN lub Komornikach. Jakiś czas temu pedofil zaczął odstawiać u nas swoje znane wszystkim tu żałosne akcje rakietowania co wymusiło na mnie jeszcze dodatkową mobilizacje, zidentyfikowanie jego kolesi na nekkar, kupno dwóch kont tam wydawanie hajsu, jednocześnie przygotowanie konta GIEES do zwalenia 20baniek bunkra jakiegoś kolesia z misie już nie pamiętam nicka Killer coś tam nabicie 5 stów anty, uciułanie przez sojusz surowców na RMP do akcji przygotowanie przez przyjaciela sojuszu skryptu co by to wszystko wyklikał w jedną noc czyli jednocześnie spisanie GIEESA na straty [BAN] czas czas czas czas już wszystko gotowe i nagle pierwszy złom ENCE....... to był dla mnie punkt zwrotny. Cale surowce z GIEESA poszły na odbudowę Ence, ja wrzuciłem urlop na kilka dni i czytałem to wszystko tak z boku dochodząc do wniosku że
    [ciach]
    nie warto marnować czas, człowiek ma 37 lat a zaczynał 14 lat temu, zrobiłem rachunek sumienia i uznałem że chyba mnie posrało że wydaje tyle hajsu na jakąś grę żeby komuś dowalić, że marnuje tyle czasu na to i przede wszystkim że wkręciłem się w awanturę z tym kretynem tak że zacząłem się zachowywać jak on kiedy mówi o PN. Ten rachunek sumienia zamknął temat ogejm :D
    oddałem swoje konto ENCE, oddałem 6 kont pomocniczych, oddałem sojuszowi wszystkie konta zatyczki pokasowałem mejle i fejkgg i zamknąłem ten rozdział :D

    i tyle :D

    korzystając z okazji i traktując ten wpis jako rodzaj mojego pożegnania, szkoda że tutaj bo każdy by chciał aby dorobek jego kilku lat pracy służył komuś tak jak mnie ale stało się jak się stało więc chciałbym tutaj przekazać kilka osobistych słów pozdrowień


    NIe wiem ile osób jeszcze się w to bawi a zaczynało na u10 gdzie miałem przyjemność grać we wspaniałej ekipie sojuszu ŚWIATLO :D której spoiwem były zloty co kilka miesięcy a później ogejm :D byliśmy słabi ale pyskaci i zadziorni - prekursorzy wojen w systemie Antaresa hahahah - wspaniałe wspomnienia i przygody :D

    później była przerwa i nadszedł serwer Deimos

    Sojusz [SET] :) bardzo fajna świeża ekipa sporo nowych graczy stawiających pierwsze kroki, @halszka pozdrawiam serdecznie mimo kwasu który w którymś momencie zrujnował naszą przyjaźń i zamienił ją w to w co zamienił, nasze drogi się rozeszły to stawiając grę na bok i rywalizację szczerze pozdrawiam i dziękuje że mogłem poznać ciebie i młodego :) cały czas obserwuję twoje forum i widzę że świetnie się tym bawisz więc ile sił starczy tyle wszystkiego dobrego.


    Wszystkim graczom sojuszu PacMan którzy pokończyli przygodę jeszcze na Dejmosie a przede wszystkim @Diet Coke który rozpoczął moją drogę w PacMan a który dawno temu poszedł po rozum do głowy i zrobił to samo co ja dziś


    DZIADZIA KOMORNIK - człowiek instytucja, chciałbym tu napisać opisać tego człowieka ale musielibyście czytać ten wpis cały dzień, ci co mnie znają wiedzą jak bardzo jestem [ciach] pod względem zaufania knucia i kombinowania czasami aż irytuje. Dziadzia był jedyną osobą która miała pasy do mojego konta. Z tego co widzę to nie ma chyba osoby która by powiedziała złe słowo na jego temat, facet ma swoja markę i jego słowo jest warte więcej niż słowo 90% graczy. Bardzo dziękuję że miałem ten zaszczyt grać z Tobą w jednej ekipie na dejmosie, że znosiłeś moje dziwactwa jak ty to nazywałeś. Cieszę się że mamy stały kontakt bo nie obrażając innych ta relacja jest dla mnie na samym TOP.

    Sojusz Pac-Man :) mały ale wspaniały, no dobra - napisze to..... zbiór alkoholików i meneli XD hahahahahah BANDA POJEBÓW....... tutaj zbyt wiele nie napiszę bo co w Pac to zostaje w Pac :D ale jak pisałem wam na tablicy tak napiszę tutaj jeszcze raz,
    dziękuję WAM wszystkim za to że mogłem grać z wami w jednym zespole
    dziękuję za to że mogłem mówić że jestem waszym sojusznikiem
    dziękuję że kiedy ktoś mówił PacMan to kojarzył mnie z wami
    dziękuję że znosiliście mój dziwaczny sposób bycia, brak zaufania, że każde z was wykazało się cierpliwością i dało mi czas abyśmy sobie wzajemnie zaufali
    dziękuje że tolerowaliście moje pijackie spamowanie po nocach i bełkot :D że staraliście się to odczytać i coś odpisać hahah
    dziękuję że znosiliście moją ideologie i pijackie fantazje co bym zrobił z Yolandii z grupy Die Antwoord XD [ koncert 3.06.19 w wawie, bilety już są może się uda-szykujcie piwnice] oraz wszystkie inne Mansony, Slipknoty czy inne udziwnienia egzorcyzmy - tutaj ukłon do DZIADZIA - który zwyczajnie nie rozumie :*
    ALE NAJBARDZIEJ DZIĘKUJĘ wam za to że mogłem być bo bez WAS byłbym nikim, nie ma nscr bez was, wszystko co udało mi się osiągnąć to dzięki wam. A co osiągnąłem to już nie mnie oceniać, sieroty napiszą że nic, ktoś napisze że coś, nie ważne bo nic z tego wszystkiego nie udałoby się gdyby nie WY :)
    dziękuję wam za te parę akcji niektórych kilkudniowych :D @SzamanU68 za nieprzespane noce, były sytuacje gdzie samych zapisanych kartek było sto a i tak do końca nie było wiadomo czy wjedzie XD
    dziękuję wam że jesteście. DANKE :D

    @sloyek - bardzo fajna postać i bardzo wymagający przeciwnik - życzyłbym wam tu na u68 takich relacji po obu stronach barykady jaką ja miałem ze sloykiem na Dejmosie. Bardzo solidny i konkretny przeciwnik który nie wybaczał błędu a cały czas obserwował jednocześnie szanował przeciwnika i wiedział że chwila jego nieuwagi i też jest po sprawie. Wzajemny szacunek na najwyższym poziomie, setki godzin rozmów, a nawet jedna wspólna akcja a cały czas obok tego świadomość że jesteś celem i bierzesz udział w rozgrywce. Dziękuję że miałem przyjemność rywalizować z taką osobą na dejmosie.

    i na koniec u68

    Dziękuję że mogłem poznać takie osoby jak miłe panie PN i Komornik :) bardzo fajne babki pozdrawiam sojusze PN i Komornik - świetne zespoły które napędzają to uni i mają doskonałych lotników którzy nie jeden raz napędzili mi stracha :D a raz nawet udało się poskładać jednego w obronie mimo to cały czas szacunek i kultura w relacji. Zyczę wam samych sukcesów i starć które nie koniecznie muszą być zbudowane na oszustwie ;)

    Pozdrawiam również większość graczy w sojuszu MISIE z którymi miałem przyjemność pograć chwilę.

    no to tyle: WALCIE SIĘ xDDDDDDDDDDDD

    PAC-MAN

    bawcie się w to ile wam sił starczy i jeszcze dłużej :D

    na dowidzenia dla WAS

    :evil: :evil: :evil: wasz bóg z wami :evil: :evil: :evil:




    Super Moderator Ruda:
    wulgaryzmy
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • Drogi nscr piszę list z psychiatryka może dojdzie :)
    [ciach] głupoty XD to ja dziekuje za wszystko teraz to mam więcej kmin niż kiedyś bo jestem pomniejszoną wersją ciebie i nigdy cie nie przebije XD gra u twojego boku to zaszczyt z resztą ekipy te nieprzespane noce jak milion w totka bo porozmawiać można było jako jedyny doceniasz głupiego [ciach] 17-latka XD ale cóż ja staram się kończyć to co zapoczątkowaliśmy te plany to wszystko jest jeszcze w moich rękach! to dzięki tobie kanalio coś osiągnąłem i doceniłem! ten stek 80k dzięki tobie tylko!
    te 3 miesiące z wami to była zabawa wieczne jazdy alkoholowe gadanie przez kamerke wkurzanie się za spam na mess
    więcej nie dam rady napisać sam wiesz jak było jest i będzie!
    WIDZIMY SIE W LIPCU U MNIE NA 18-urodziny GDZIE SIE [ciach] Z KRZYCHEM!


    w razie czego będę pisał ci sms'y mam telefon i prochy odkładam
    Pozdrawiam cię cieplutko i powodzenia w realu mi się też układa mój drogi mistrzu <3

    PAC-MAN

    Super Moderator Ruda:
    wulgaryzmy
  • Hmmm - ciekawe
    Agresorowi pogratuluje Wyniku i %
    Obrońcy - powodzenia w realu i wszystkiego dobrego

    kontrwywiad pozdrawia CGDP ;)


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>