tyskie1 [MISIE] vs. Fake MC [DOM] ~ 41768.34% OBRONA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • tyskie1 [MISIE] vs. Fake MC [DOM] ~ 41768.34% OBRONA

    witam,
    może uda się tu jeszcze pozytywnie pokazać,dziś zaprezentuje małą obrone biednego górnika przed hordą gęsi. Górnikom mówie da się, przy odrobinie szczęścia .
    Pozdrawiam cały sojusz ,dzięki za gratulacje i dobre słowo. Atakujący też odpowiedział dobrym słowem życze lepszych ataków i odrobienia strat. Było na pw by nie leciał ,no ale zlekceważył górnika,raczej spodziewana była nawrotka,ale uparcie leciał i doleciał, efekt poniżej.
    Prosze o wyrozumiałość jak są błędy.


    Dnia 09-05-2019 12:30:24 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor tyskie1 [MISIE]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 999
    _________________________________________

    Obrońca Fake MC [DOM]
    ________________________________________________

    Mały transporter 3.427
    Lekki myśliwiec 2
    Ciężki myśliwiec 2
    Recykler 1
    Satelita słoneczny 10.786
    Gwiazda Śmierci 560
    Wyrzutnia rakiet 87.710
    Lekkie działo laserowe 33.000
    Ciężkie działo laserowe 7.715
    Działo Gaussa 670
    Działo jonowe 3.650
    Wyrzutnia plazmy 1.560
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor tyskie1 [MISIE]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Fake MC [DOM]
    ________________________________________________

    Mały transporter 607 ( -2.820 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -2 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -2 )
    Recykler 0 ( -1 )
    Satelita słoneczny 1.905 ( -8.881 )
    Gwiazda Śmierci 402 ( -158 )
    Wyrzutnia rakiet 14.706 ( -73.004 )
    Lekkie działo laserowe 5.427 ( -27.573 )
    Ciężkie działo laserowe 1.278 ( -6.437 )
    Działo Gaussa 111 ( -559 )
    Działo jonowe 627 ( -3.023 )
    Wyrzutnia plazmy 258 ( -1.302 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 9.990.000.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.080.305.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.316.267.200 metalu i 1.860.567.200 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    2.316.267.200 Metalu i 1.860.585.200 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -4.995.000.000
    Kryształ: -3.996.000.000
    Deuter: -999.000.000
    agresor stracił łącznie 9.990.000.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 1.212.283.700
    Kryształ: 1.086.883.700
    Deuter: -202.620.500
    obrońca zyskał łącznie 2.096.546.900 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
  • przy antymaterii i refleksowi, plus lekkiego rozkojarzenia atakującego można rozłożyć spory klucz gęsiny :/

    to nie pierwsze takie starcie że gsy wpadają na minę , bo taka masa robi miazgę , a jak obrońca postował to dziwne że atakujący nie reagował,

    p.s graczu Pazik jak nie masz co wpisać to nie pisz wcale, ciężko przyznać że sojusznik zrobił błąd, to po co jakieś insynuacje...,
  • @KKS gruby aka FAT BOY zakładanie konta na forum pod wstawienie st z multi jest zabronione z reszta miałeś już 2 razy bana za multi na forum więc może i tym razem dojdzie support że to jeden gracz jak i jeden gracz w obronie w grze był
    Szkoda że ta gra się tak zepsuła że legalne jest juz chwalenie się rw z multi tak perfidnie że nawet konto się zakłada na forum.
    Gratów nie ma i nię będzie bo za multi to są bana nie graty

    Tyski pamiętaj odbijesz sobie i nigdy już nie puszczaj gsów i doglądaj je z tel.

    Obrońcy KKS aka Fat Boy BANA !!! Życzę
  • Szczyt bezczelności gruby jak już udało Ci się spakować tyskacza to chociaż mogłeś wstawić już że swojego konta przecież wiadomo że to twoje konto :)
    No ale założyłeś nowe na forum ehhh niezliczone są już te Twoje pushowki i nicki.
    Tyski zamiast tych gęsi spawaj puszki :)
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • No cóż, gsami też trzeba umieć latać...
    Tyski dał ciała po całości i nie ma znaczenia kto robił starcie i kto je wstawia, bo już samo nie wyłapanie przyrostu floty na fake mc źle wróżyło, zwłaszcza że nastąpiło to po pw od obrońcy. Loty gsami są tanie, ale niestety wymagają czasem więcej uwagi niż konwencjonalny szybki lot.
    Gratulacje dla obrońcy kimkolwiek by był, a atakierowi SzO - zarobił u Fake MC niedawno, więc teraz chłopcy wyrównali sobie rachunki ;)
  • Bardzo ładne ST, pokazuje jaką ignorancją wykazują się flociarze wobec biednych górników... FakeMC przetapiaj w eko bo jak widać "umiesz nim latać" O_O O_O


    FILU napisał(a):

    @KKS gruby aka FAT BOY zakładanie konta na forum pod wstawienie st z multi jest zabronione z reszta miałeś już 2 razy bana za multi na forum więc może i tym razem dojdzie support że to jeden gracz jak i jeden gracz w obronie w grze był
    Szkoda że ta gra się tak zepsuła że legalne jest juz chwalenie się rw z multi tak perfidnie że nawet konto się zakłada na forum.
    Gratów nie ma i nię będzie bo za multi to są bana nie graty

    Tyski pamiętaj odbijesz sobie i nigdy już nie puszczaj gsów i doglądaj je z tel.

    Obrońcy KKS aka Fat Boy BANA !!! Życzę


    [ciach]

    Jeśli twierdzicie, że to push konto jakiegoś grubego, to tym bardziej jesteście durniami dmuchając taką napinkę... Nie widze tam udziału innych flot prócz agresora i obrońcy, to tym bardziej pokazuję wasz poziom umiejętności w tej grze skoro dostajecie baty nawet latając na konta eko....

    [ciach]



    Super Moderator Ruda:
    offtop

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bonzo18 ().

  • dawca punktów napisał(a):

    nie ma znaczenia kto robił starcie i kto je wstawia,
    Dawca oj źle piszesz nie pisz tak bo pogrążasz bardziej KKS że to on bronił swojego multi i nie pisać że multi ma przyrosty to już nie jest pushkontem bo nie opłaca się już handel minimalny . Kto ma głowę nie będzie na takim koncie robił 100% pushu lub mielił wszystko na deks ale pozornie coś stawiał a pamiętajcie gruby to nie amator jest dobry w tym co robi a każdy kolejny ban dla niego to lekcja z której wyciąga wnioski i jest coraz lepszy dla supportu który co może zrobić jak IP są inne to tak jak ja mogę przyznać się zanim płonący usiadł na Gilberta ja tam kilka razy się logowałem jak jeszcze płonący nie zabral mu konta właśnie za to .
    Tyski odbudowy i szybkiego rewanżu .
    Obrońcy bana i wyrzucenia z sojuszu DOM kreta
  • Drogi Danielu F nie popadaj w paranoje od początku uni placzesz na prawo i na lewo jaki jestem zły zbierz ekipę poklikajcie PZ zdejmijcie mnie i po kłopocie a nie żale na forum od paru lat wylewasz zamiast wziąć sprawy w swoje ręce w sumie jakiś klaps pisał ze to nie problem wiec panowie Do BOJU !!! wyzwólcie mnie od tego zła zwanego ogame pls :)

    a Tyski widzę poznajesz tajną sztukę rozbijania się :D Tez kiedyś miałem 100k niszczar :E :E :E


    Obrońcy Gratulacje
  • posłuchaj gruby " Mar Cin Cin " bo taki nick masz na fb jak już mnie masz tytułować to Drogi Panie Danielu F. lub FILU a nie zaczepiać jakimiś Daniel F. jak każdy liczący się gracz w ogame zna mnie na fb a jeśli ty sie chwalisz że poznałeś mój profil i zaskoczysz mnie tym to właśnie / śmiechłem/

    KKS napisał(a):

    wyzwólcie mnie od tego zła zwanego ogame pls
    ciebie wyzwolić z gry hmmm to podaj wszystkie twoje multi . czekam na pw z passami do wszystkich twoich kont prócz tego kupionego co grasz teraz bo to ma inną juz napisana historie która niebawem się dokona a na resztę zalogujemy się i pokasuje więc pomogę ci uwolnić cie od ogame :D ale zaczniemy od twoich kont push i multi podaj mi passy do kont :
    BlacKedRaw
    Konus
    KrolZydowski
    mariomar
    bezrobotny
    - bo z tymi kontami wpadasz zawsze na multi oraz passy do kont które dysponujesz i szukasz na nekkar by kogoś by obsadzić by ci tam grał mowa o koncie SerZPodLaski
    jeśli nie podasz mi pasów na pw to nie skoml na forum takich herezji bo się tego juz czytać nie da i nie zaczepiaj mnie bo to żałosne co robisz wywołując mnie na forum
    na razie i nie do usłyszenia oszuście
  • A to dobre, jak jakis pluszak dostaje lomot to zawsze jest wina Grubaska :ocb: A my wszyscy sojusznicy jestesmy jego multikontami :thumbsup: Wszechobecny Grubasek jest wszedzie i widzi wszystko, takze przeswietl panie Danielu F swoj sojusz, bo nie znasz dnia ani godziny jak grube oko mordoru zajrzy do wrot pluszakow.
  • Panie Daniuelu Fil czy Filu już nie wiem jak do Ciebie się zwracać sznowny pro zawodniku ogame...

    Każdemu wypominasz pusze kupowanie kont i wszędzie widzisz syf którzy niby tworzą inni z poza "układu" twojego układu, bo każdy kto jest poza twoim układem jest w zmowie z Grubym który ma układy u GO itp. itd.

    Fakt jest taki, że grubego sam chętnie bym zezłomował, bo przez niego zakończyłem zabawę na u68 spakował mnei w recki ale Ty kolego Panie Fil też próbowałeś latałeś na mój bunkier i nic poza tym... flotę z moona zdjąć to już jajek zabrakło...

    Prawda jest taka, że rzucasz gównem i błotem w każdego, a sam otworzyłeś sobie skup kont, z tych bardziej znaczących CoSieDzieje ostatnie propozycje przejęcia pac-man'owych konto wspomagających, o zakupie z nekkar już nie wspomnę!


    Tyski1 Ciebie akurat bardzo mi szkoda, po łączeniu liczyłem że z kolegami z SGU będzie się układała inaczej współpraca a tym czasem trafiliście w objęcia MISI a tam jak powszechnie wiadomo gówno się kisi :evil: :evil:
    Gdyby nie twoje obecne barwy to rzyczył bym odbydowy ale tak to rzyczę tylko powodzenia w dalszej grze i obyś lepiej dobierał barwy sojuszowe oraz cele :E