janko13 [BANKSTER] & Loyko [BANKSTER] & Chariseczek [BANKSTER] & Zlomek [BANKSTER] vs. Hamiltonian ~ 33549.89%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • janko13 [BANKSTER] & Loyko [BANKSTER] & Chariseczek [BANKSTER] & Zlomek [BANKSTER] vs. Hamiltonian ~ 33549.89%

    :thumbsup: Dzisiaj Hamiltonianin dał zarobić BANKSTERKOM :thumbsup:
    8o Stało i nie stoi ot cała historia, i to na 12 moonach 8o
    :super: Bardzo dziękuję za fajnego, wesołego ACSa w fajnej ekipce :brawo:



    janko13 napisał(a):

    Ja dedykuje starcie Banksom

    Zlomek_Mistrz napisał(a):

    podziekowania dla ekipy złomujacej za akcje, zgranie.

    Chariseczek napisał(a):

    Dziekuje chlopakom za locik w milej atmosferze wkoncu asc, mistrzu dzieki za cele



    Dnia 25-04-2019 09:47:10 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor janko13 [BANKSTER]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 22.189
    Krążownik 50.010
    Pancernik 30.477
    _________________________________________

    Agresor Loyko [BANKSTER]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 45.000
    Pancernik 65.000
    _________________________________________

    Agresor Chariseczek [BANKSTER]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 26.288
    Krążownik 100.000
    _________________________________________

    Agresor Zlomek [BANKSTER]
    ________________________________________________

    Krążownik 33.015
    Okręt wojenny 5.192
    _________________________________________

    Obrońca Hamiltonian
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.225
    Duży transporter 36.575
    Lekki myśliwiec 356.190
    Ciężki myśliwiec 3.666
    Krążownik 20.620
    Okręt wojenny 849
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 16.594
    Sonda szpiegowska 27.142
    Bombowiec 793
    Niszczyciel 1.045
    Gwiazda Śmierci 114
    Pancernik 12.407
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor janko13 [BANKSTER]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 21.506 ( -683 )
    Krążownik 46.627 ( -3.383 )
    Pancernik 29.609 ( -868 )
    _________________________________________

    Agresor Loyko [BANKSTER]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 43.550 ( -1.450 )
    Pancernik 63.117 ( -1.883 )
    _________________________________________

    Agresor Chariseczek [BANKSTER]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 25.407 ( -881 )
    Krążownik 94.058 ( -5.942 )
    _________________________________________

    Agresor Zlomek [BANKSTER]
    ________________________________________________

    Krążownik 30.619 ( -2.396 )
    Okręt wojenny 5.004 ( -188 )
    _________________________________________

    Obrońca Hamiltonian
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    489.636.766 Metalu, 38.319.644 Kryształu i 30.815.826 Deuteru
    244.818.383 Metalu, 19.159.822 Kryształu i 15.407.913 Deuteru
    122.409.191 Metalu, 9.579.911 Kryształu i 7.703.956 Deuteru
    61.204.596 Metalu, 4.789.955 Kryształu i 3.851.978 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 765.864.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.292.604.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.065.572.600 metalu i 1.289.416.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.047.697.941 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    340.000.000 Metalu i 340.000.000 Kryształu
    850.000.000 Metalu i 850.000.000 Kryształu
    740.547.800 Metalu i 99.452.200 Kryształu
    84.000.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    2.014.547.800 Metalu i 1.289.452.200 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.471.576.736
    Kryształ: 1.121.184.532
    Deuter: -6.927.327
    agresor zyskał łącznie 3.585.833.941 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.899.649.936
    Kryształ: -1.980.759.332
    Deuter: -459.892.673
    obrońca stracił łącznie 6.340.301.941 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
  • OO a nie mówiłem że bez dexa silver jest bezużyteczny, teraz banksterzy przybili ostatni gwóźdź do jego trumny :E :E :E w sumie silver dla dexa zrobił tyle że raz dwa w ramach podziękowania powinien go postawić na nogi ;)
    Atakierom gratki jak widać nie liczy się pędzel tylko malarz :E :E a obrońcy udanego urlopu :D
  • No fajnie to wyglada - sporo przytuliliscie - no niestety zapal dawno minal i takie efekty ze nie bardzo chce sie pilnowac , uwaga skupiona na troche wazniejszej prywatnosci i ogame poszlo na bok u silvera - co jak najbardziej jest dla nas zrozumiale z racji ostatnich wydarzen .

    Brawo - wielkie brawo za zgranie i ze jeszcze Wam sie chce chlopaki :thumbup:
    Silver to chwilowe wiesz o tym ze minie jak cala reszta , przerabialismy juz gorsze sytuacje i ta tez da sie naprawic :thumbup:
    Najwazniejsze zeby tam sie wszystko ulozylo jak nalezy :)
    "największą głupotą jest zrobic sobie wroga w kobiecie, żądza zemsty przechodzi średnio po 7 pokoleniu "

    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
  • Dobrygracz napisał(a):

    OO a nie mówiłem że bez dexa silver jest bezużyteczny, teraz banksterzy przybili ostatni gwóźdź do jego trumny :E :E :E w sumie silver dla dexa zrobił tyle że raz dwa w ramach podziękowania powinien go postawić na nogi ;)
    Atakierom gratki jak widać nie liczy się pędzel tylko malarz :E :E a obrońcy udanego urlopu :D
    Albo masz pusty łeb, albo paranoję na punkcie dexa i silvera. W obu przypadkach powinieneś odstawić OGame i udać się do specjalisty, bo normalny człowiek nie wspomina o jednej/dwóch osobach w praktycznie każdej wypowiedzi.
  • Fenrir napisał(a):

    Albo masz pusty łeb, albo paranoję na punkcie dexa i silvera. W obu przypadkach powinieneś odstawić OGame i udać się do specjalisty, bo normalny człowiek nie wspomina o jednej/dwóch osobach w praktycznie każdej wypowiedzi.
    ojojojojojoj mówi to gość co widzi smoki i pisze o nich opowiadania :E :E :E chcesz może jakiegoś lekarza polecić? :E :E Chociaż patrząc na ciebie to trafiasz na samych konowałów :E :E ty tak masz od zawsze czy trafiasz na dobry towar? Też zawsze chciałem spotkać na żywo smoka a nawet z nim pogadać :D :D :D
    Masz tu link do mojego profilu DOBRYGRACZ i mam nadzieję że mi jakoś udowodnisz swoje "w praktycznie każdej wypowiedzi" ;)
    Ciągle z Monte czekaliśmy aż się tutaj wypowiesz:Lares20 [KNR] & Montezuma [KNR] vs. Fenrir [OLD] ~ 208319.95% ale niestety mody zamknęły temat ;( po dobitce Czubka również zero odzewu już się baliśmy że wyskoczyłeś przez okno czy coś ;(
    Proszę państwa a tutaj fenrir w całej swojej okazałości :E :E
  • Jak napisał Her ^^ stało nie stoi - i wyjątkowo cieszy...
    Czubulus - spontan jakich mało , zwłaszcza jak przez pierwsze 20min zlewa się udostępnione skany przez sojusznika ^^

    Gratuluje finalnego wykończenia i przyjemnego zysku do podziału. Dzielcie i rządźcie ;)

    Silver , powodzenia w realu co by się poukładało - bo wnioskuje że coś się dzieje , a jak będą chęci , czas i natchnienie wracaj i graj.

    Ladys, czy nam się chce... nie wiem , ale na pewno staramy się zwalczać marazm :)
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • Dobrygracz napisał(a):

    ojojojojojoj mówi to gość co widzi smoki i pisze o nich opowiadania :E :E :E chcesz może jakiegoś lekarza polecić? :E :E Chociaż patrząc na ciebie to trafiasz na samych konowałów :E :E ty tak masz od zawsze czy trafiasz na dobry towar? Też zawsze chciałem spotkać na żywo smoka a nawet z nim pogadać :D :D :D
    Podeślij mi swoje zdjęcie, bo zawsze chciałem wiedzieć, jak wygląda wieśniak, który wespół z kolegami się przypierdala albo do zainteresowań dyskutanta, albo do jego rodziny (czyli coś, co czubek uwielbia). Podpowiem ci, że ja dzięki tym smokom mam całkiem fajną kasę (pośrednio), a ty co najwyżej kasę ładujesz w swoje konto tutaj.
  • Fenrir napisał(a):

    Dobrygracz napisał(a):

    ojojojojojoj mówi to gość co widzi smoki i pisze o nich opowiadania :E :E :E chcesz może jakiegoś lekarza polecić? :E :E Chociaż patrząc na ciebie to trafiasz na samych konowałów :E :E ty tak masz od zawsze czy trafiasz na dobry towar? Też zawsze chciałem spotkać na żywo smoka a nawet z nim pogadać :D :D :D
    Podeślij mi swoje zdjęcie, bo zawsze chciałem wiedzieć, jak wygląda wieśniak, który wespół z kolegami się przypierdala albo do zainteresowań dyskutanta, albo do jego rodziny (czyli coś, co czubek uwielbia). Podpowiem ci, że ja dzięki tym smokom mam całkiem fajną kasę (pośrednio), a ty co najwyżej kasę ładujesz w swoje konto tutaj.
    Fajna to ty musisz mice fantazje.
    Ale jak mnie już tu wezwano to jeb jeb twój tato z mamą na fotce dziwą się jak ty się wyklułeś.

    Mówią o mnie że jestem wariat.

    Ale ja to nieźle ogarniam.
  • Fenrir napisał(a):

    Podeślij mi swoje zdjęcie, bo zawsze chciałem wiedzieć, jak wygląda wieśniak, który wespół z kolegami się przypierdala albo do zainteresowań dyskutanta, albo do jego rodziny (czyli coś, co czubek uwielbia). Podpowiem ci, że ja dzięki tym smokom mam całkiem fajną kasę (pośrednio), a ty co najwyżej kasę ładujesz w swoje konto tutaj.
    A co ty taki ciepły na mnie :E :E aż mi się poślady same spięły :E :E Jak chcesz zobaczyć wieśniaka to idź spójrz w lustro :E :E
    Nie wiem czy ogarnąłeś ale napisałeś o tym że zarabiasz całkiem fajną kasę, a o mnie że swoją wydaję na giereczkę. Nie sądzisz że coś ci się poplątało? XDDD
    Tak apropo, wróć jednak najpierw do szkoły, naucz się czytać i odpowiadać bo jak dobrze widzę nie skomentowałeś większości mojej wypowiedzi ;) ah i pod swoim ST nie byłeś taki wyszczekany ;)

    Loyko napisał(a):

    czy pod każdym starciem musimy czytać o smokach i innych wymysłach? dajcie już sobie po buziaku i spokój kochanieńcy ;* :*
    No widzisz, przychodzi taki fenrir co nie gra, nie wie co sie dzieje (ale swoją głupotę musi wylać :D ), w grze nie potrafi się odegrać to musi zrobić z siebie pajaca na forum bo tylko to mu wychodzi :E jeszcze fotki ode mnie chce, a fujjjjj :E :E
  • Ku&*$ Panowie dajcie sobie na wstrzymanie. @Loyko dobrze mówi pod każdym starciem, w każdym temacie obora jakich mało - teksty rodem z podstawówki "tój tata, tówja mama", "ja zarabiam tyle i tyle" !! Dajcie sobie na wstrzymanie nie musicie sie lubić ale trochę tolerancji a najlepiej faktycznie jakbyście sami traktowali sie jak powietrze !! Ktoś zaczepia nie odpowiadasz i tyle w temacie !!


    Bankstery ładnie Wam siadło zarobieni aż miło. @janko13 @Zlomek_Mistrz @Loyko @Farnah nie wydajcie na głupoty. Miłego topienia
  • Gratulowałem na PW, gratuluję i tutaj (mam nadzieję, że Janko przekazałeś :) )
    Niestety, jak się za dużo w realu wywija, to zgrubne doglądanie konta (bo inaczej mojej gry ostatnimi czasy nie można bylo nazwać) schodzi na jeszcze bardziej odległy plan. Do tej pory nawet jakoś to szło - gdyby nie złożenie dodatkowych kilku ekstra dziwnych rzeczy tego pechowego ranka. Przyjaciele wiedzą - dziękuję raz jeszcze za wsparcie.
    Dzięki również za komentarze - te miłe i te mniej.
    Przy okazji dementuję jedną rzecz - po zmianie nicku na koncie i po jego przekazaniu miał grać brat - poklikał troszkę i zmienił zdanie - za ten gong odpowiadam zatem osobiście :)
    Przetapiajcie, bo trochę tej sury na 12 moonach przez pare dni zwożenia było nakitrane ;)
    sobię absolutnie nie życzę SZO :)