Ulisses [PUSH_1] & Inny_koles [PUSH_1] vs. PIeknyDAriusz ~ 15155.11%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ulisses [PUSH_1] & Inny_koles [PUSH_1] vs. PIeknyDAriusz ~ 15155.11%

    Życzyłbym sobie, żeby każda akcja wyglądała jak ta. Dzięki @Inny_koles za lot, mimo drobnych przeszkód - ogarnąłeś i wyszło naprawdę fajnie.

    Moon na pocieszenie dla obrońcy. Nic nie napisał więc wrotki na drogę.

    ST dedykuję Madzi, żeby się za bardzo nie złościła, że znów się ciut nie wyspałem tej nocy. Za niedługo będziemy się razem nie wysypiać ]:-D

    Pozdrowienia dla:
    Maniusia
    entro
    Luthera
    Mono
    DarthMario
    Silenta
    skipy
    DSa
    reSPECTA
    deep
    giganta
    Eve
    coolmera
    supreme
    WNE
    Theian
    SCISSORS
    jarleone
    SzatorsK
    Dill
    wodzireja
    Risinga
    Szalonego
    Hell'a
    Sory
    szczurka
    Evangeliona
    Remeke
    Agawy
    Theriona
    Mario666
    .
    .
    .

    Zdrowych spokojnych świąt



    Dnia 21-04-2019 07:32:49 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Ulisses [PUSH_1]
    ________________________________________________


    Gwiazda Śmierci 6.951
    _________________________________________


    Agresor Inny_koles [PUSH_1]
    ________________________________________________


    Gwiazda Śmierci 111
    _________________________________________


    Obrońca PIeknyDAriusz
    ________________________________________________


    Mały transporter 20.000
    Duży transporter 20.000
    Recykler 1
    Gwiazda Śmierci 200
    Wyrzutnia rakiet 480.001
    Lekkie działo laserowe 12.115
    Ciężkie działo laserowe 1.000
    Działo Gaussa 6.000
    Działo jonowe 1.000
    Wyrzutnia plazmy 2.017
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Ulisses [PUSH_1]
    ________________________________________________


    Gwiazda Śmierci 6.946 ( -5 )
    _________________________________________


    Agresor Inny_koles [PUSH_1]
    ________________________________________________


    Gwiazda Śmierci 111 ( -0 )
    _________________________________________


    Obrońca PIeknyDAriusz
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    62.878.666 Metalu, 232.433.173 Kryształu i 30.547.884 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 50.000.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.804.580.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 829.507.000 metalu i 686.004.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 325.859.723 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 22%.
    Olbrzymie ilości metalu i kryształu łączą się.
    Księżyc o powierzchni 8.426 km został uformowany.


    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 867.385.666
    Kryształ: 898.437.373
    Deuter: 25.547.884
    agresor zyskał łącznie 1.791.370.923 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.429.973.166
    Kryształ: -1.397.406.673
    Deuter: -303.059.884
    obrońca stracił łącznie 4.130.439.723 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ulissess ().

  • Pozno w nocy wszedłem na konto,a tam impreza na całego,chłopaki z topowych miejsc ostro jadą z koksem,jak się nie mylę to leciało na mnie 12 fal gs-w,wcześniej mnie pięknie zrakietowali.walcze do końca buduje na szybkiego niszczarki ale mam za mało surowców,przed atakiem gs-w wysłano na mnie 50 tysięcy pancerow,zostawiłem tylko sondy,niszczarki zostały cofnięte,myślałem że księżyc uda się uratować w 1 ataku,niestety padł już w 1.Potem to już mnie widzieli bo flota wracała z pola zniszczeń,,wyliczyły chłopaki co do sekundy więc nie miałem szans na ucieczkę,miałem parę reckow,a tu znowu zdziwienie bo recki wpadły chłopaków 1-2 sekundy po bitwie.Wszystko tak pięknie ustawione że szczęka mi spadła,nie będę gratulował bo mam swoją teorię co do waszej akcji,co do mona to Ulisesa nie twoja zasługa,zapłaciłem aby powstal.l jeszcze jedno na koniec.Zaczynalem grać na uni1 teraz gram na Virgo,i będę dalej grał i będę czekał na wasz upadek,bo to nastąpi,wszystko to kwestia czasu,pozdrawiam swoich znajomych i oczywiście swój sojusz.
    You might say reality is the result of complex negotiations
    between the observer and the observed.
    But that is simply a point of view.
    Mógłbyś powiedzieć, że rzeczywistość to skomplikowana dysputa
    pomiędzy obserwatorem a obserwowanym.
    Ale to jest tak naprawdę, tylko punkt widzenia.

    • NIK PIeknyDAriusz
  • Czyli szczęka Ci opadła, bo wszystko cacy, ale nie pogratulujesz ? Logiczne :E Nie liczyłem i nie oczekiwałem gratulacji z Twojej strony. Biorąc pod uwagę co kiedyś wypisywałeś i w jaki sposób nie chcę nawet poznawać Twojej teori o której wspominasz.

    Dla Twojej informacji, i atak i recki leciały na synchro. Flotę widziałeś, ale wolę napisać...

    Zaczynałeś grać na uni 1 ? Super! Ja też. I co z tego ? Uratowało Cię doświadczenie czy długość grania w ogame ? :E A sorry...nie uratowało.

    Jeszcze dwa słowa co do Twojej wypowiedzi o naszym upadku. Siedź tam sobie dalej i czekaj. Jak nam się znudzi to przestaniemy grać, jak nam się zachce to wrócimy. Gdybyś miał jakieś pojęcie o graniu flotą i lataniu rozumiałbyś ten mechanizm.

    Tyle ode mnie, pozdrawiam
  • Ulisess nic nie trwa wiecznie ☺ jak zakończysz grę też mnie to średnio interesuje,jak stwierdze że pora już na mnie to zakończę przygodę to tak jak z tą grą w.o.t grałem parę lat byłem topowym graczem,zawsze gram uczciwie i samodzielnie.W pewnym momencie człowiek widzi ,ze inni grają na modach,multikontach,na jednym koncie gra parę osób.Tracisz chęci do dalszego grania.Napisalem że świetnie wykonaliście atak 3 graczy 2 top 10 i 1 top 20 na jednego gracza top 98,trzeba przyznać że mega akcja,macie jaja jak dolatywales to myślałeś na pewno o moich pancernikach i ow które nie zobaczyłeś na falandze.Zycze Tobie i kolegom dalszej uczciwej gry.
    You might say reality is the result of complex negotiations
    between the observer and the observed.
    But that is simply a point of view.
    Mógłbyś powiedzieć, że rzeczywistość to skomplikowana dysputa
    pomiędzy obserwatorem a obserwowanym.
    Ale to jest tak naprawdę, tylko punkt widzenia.

    • NIK PIeknyDAriusz
  • Kolego Dariuszu... Analizując Twoja wypowiedź stwierdzam jednoznacznie iż przeniosłeś się zupełnie w inny wymiar rzeczywistości pisząc tego posta bądź kompletnie nie masz pojęcia o czym mówisz.... Jedno z dwóch... Dla jasności dla reszty żeby nie było durnych spekulacji... W akcji brałem udział tylko ja i Ulises. Mona wyzerowalem tylko ja, niszczę wysłał Ulises i później dla pewności ja. Nie było żadnych innych lewych kont czy ch... Wie co jak zwykliscie mówić. Recki były na zero więc nawet pz nie zobaczyłeś jeżeli rozumiesz o czym ja do Cię Spiking. Pance wysłałem owszem by chronić wlatujące fale wszystko zgrane co do sekundy. za jakieś 20 lat ogarniesz...Możesz nie rozumieć po co to wszystko ale ważne że ja wiem...
    Ogólnie miałem nie odpowiadać na Twój wpis bo olewam durne wpisy ciepła cieczą ale żeby nie było znowu gownoburzy w fajnym st mówię jak jest. Ogarnięci będą wiedzieć o czym mówię na Twoje nieszczęście do nich najwyraźniej nie należysz. Na Twoim miejscu pogratulował bym i tyle, ale nie trzeba się wybielić. Grasz tyle czasu jak mówisz co jak widać kompletnie nie przekłada się na umiejętność gry i interpretacji ruchów innych. Jak dla mnie prosta zwykła akcja z lamerskim FS i ku Twojemu zdziwieniu obeszli się bez liczenia. Jest coś takiego jak falanga na księżycu a tam widać wracającego zje..... FS z pz... Od tyle na temat. Ave
    8) Top 1 Solo Virgo 8)
    8) Top 4 Solo Virgo 8)
    8) Top 2 Acs Virgo 8)
    8) Top 3 Acs Virgo 8)
  • zadziwia mnie nieraz znajomość gry to tak jak by przez kilka lat lat jeść czekoladę ze sreberkiem a pewnego słonecznego dnia ktoś ci mówi że można je zdjąć :E
    dawno już nie widziałem takiego pięknego fsa wracającego z pezeta ehhh
    graty pany ładne stadne stadko drobiu
    i więcej takich kąsków ]:-D
    obrońcy dalszego grania w błogiej nieświadomości :]
  • Hmmmm obrońca gra od uni 1 ale fsy robi na pz ...no nie wiem co napisać...myślałem ze takie rzeczy tylko na nowych uni gdzie z poczatku grają tez noobki (bez urazy) :) no nic ..najwyższy czas zainwestować w falangę :E ]:-D ]:-D
    Dla obrońcy SzO
    Dla agresorów gratulacje...takie akcje są lepsze od lotu na flotę bez akty ^^
  • Rozluzniamy worki i posladki. Chlopaki ST wyszlo Wam bardzo fajnie. Darek jest jaki jeest-zawsze znajdzie sie taka maciwoda na uni. Proponuje energie wrzucic w strzelenie nastepnego ST :P takiej wymiany zdan spodziewalabym sie w ST tap łan ACS a nie tuuuuu :D Darek pewnie jeszcze raz trafi w Wasze raki niewatpliwie ;)

    Ja Wam bardzo gratuluje bo jest czego! A to 3 konto tooo moze bylam ja choc o stolek musze powalczyc z Lutherem :D Przetapiajcie na co tam.chcecie ale.lepiej zrobicie wysylajac mi darowizne :D
    DAJ MI ZAPALNIK A WYSADZE CALY SWIAT