zgredek [OLD] vs. ProSkaner [KNR] ~ 252008.53%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • zgredek [OLD] vs. ProSkaner [KNR] ~ 252008.53%

    Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie od ostatniego ST. Cel po powrocie miałem jeden i dość długo zwlekałem, a okazji było wiele. Czasu na grę nie ma, a chęci do gry nie te same co kiedyś.
    Obiecałem, że zezłomuje kogoś z KNR i słowa dotrzymałem :D
    Pozdro dla OLD ;)
    Dzięki wszystkim za wczorajszą obecność i wsparcie ^^
    Safar to głównie dzięki Tobie, zmotywowałeś mnie ;)
    Silver dzięki za wiarę ;)
    Wolny dzięki za recki ;)

    PRO Tobie życzę odbudowy lub powodzenia na innym uni :)


    I patrzcie jak wasz wąski skończył :P


    a teraz to co najlepsze, czyli TOP 1 SOLO UNI WEZN :top1:
    Przy tych flotach, które mamy pewnie nie za długo nacieszę się tym osiągnięciem :D



    Dnia 18-03-2019 22:35:01 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor zgredek [OLD]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.010.000
    Krążownik 275.715
    Okręt wojenny 397.362
    Pancernik 352.000

    _________________________________________

    Obrońca ProSkaner [KNR]
    ________________________________________________

    Mały transporter 73.000
    Duży transporter 2.603
    Lekki myśliwiec 1.202.300
    Ciężki myśliwiec 20
    Krążownik 99.703
    Okręt wojenny 100.212
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 370.007
    Sonda szpiegowska 362
    Niszczyciel 10.916
    Gwiazda Śmierci 596
    Pancernik 100.981
    Wyrzutnia rakiet 12.041
    Lekkie działo laserowe 20.000
    Mała powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor zgredek [OLD]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.059.797 ( -950.203 )
    Krążownik 229.647 ( -46.068 )
    Okręt wojenny 366.476 ( -30.886 )
    Pancernik 327.538 ( -24.462 )

    _________________________________________

    Obrońca ProSkaner [KNR]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 4.050 Kryształu i 113.041.128 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 9.069.216.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 36.669.258.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 15.919.444.200 metalu i 9.281.408.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 113.045.178 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    7.652.465.000 Metalu i 7.652.465.000 Kryształu
    8.266.979.200 Metalu i 1.628.948.800 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    15.919.444.200 Metalu i 9.281.413.800 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 10.023.745.200
    Kryształ: 6.566.966.850
    Deuter: -346.024.872
    agresor zyskał łącznie 16.244.687.178 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -20.690.800.000
    Kryształ: -12.764.577.050
    Deuter: -3.326.926.128
    obrońca stracił łącznie 36.782.303.178 jednostek.



    Przez przypadek wyrzuciłem się z S&D, wybacz moja drużyno, będę trzymał za Was kciuki :D
  • Od ProSkanera raczej nie ma się co spodziewać gratek ten typ tak ma. Ja jednak życzę SZO, a Wy przetapiajcie

    Graty, zgredek. Wyjąłeś ProSkanera z ula jak drzazgę z palca.

    A generalnie to mi się więcej pisać nie chce - gratuluję ściągnięcia jednego z największych krzykaczy. Śmieszą tylko kretyńskie PW zaraz po starciu - ktoś zaczął solidnie portkami trząść, że jednak OLD potrafi się odgryźć. Zgredek, oby tak dalej. ;)
  • Wojne jedną wygraliscie pamietajcie ze zawsze moze byc druga ;) w czym problem?
    co do starcia gratulacje, ale Skaner na wlasne zyczenie tak skonczyl ponad godzine mu sie przysnelo.. Jak to dex mowi budziki ciulowe;) Skanerowi tyle razy tlumaczylismy ze byl na celowniku ale no coz;) stalo sie
    Jeszcze raz wielkie gratulacje top1 solo mam nadzieje ze Skaner zaktualizuje topke XD

    Skaner nie łam sie to tylko cyferki ;)
  • Najszczersze gratulacje zgredku, widać twoje skany nie były bezcelowe... Mozna było sie spodziewać, że ta cisza coś znaczy, przed burzą....

    Szkoda nam Pro niezmiernie, mamy nadzieję, że nie przestanie z nami grać ;)

    TOP 1 - bardzo wysoko poprzeczka ustawiona, może kiedyś.... ;)

    a co do ciszy w KNR - zastanówcie się co piszecie, bo waszych postów pod naszymi starciami tez jak na lekarstwo... KNR nigdy cicho nie siedziało, nie siedzi i nie będzie siedzieć ;)

    przegraliśmy wojnę, która, jak widać mogła trwać do 1kk % , chociaż tak jak mówiłem, ona sie nigdy nie skończy....

    miłego przetopu ;)

    Pro, odpocznij i wróć :) z nowymi siłami ;) potrzebujemy Cię ;)
  • Top 1 plus wygrana wojna - no czego chciec wiecej :D :D :D
    Zgredziu to zgredziu - wpada robi rozpierdziel i odpoczywa :thumbsup:
    To teraz na jednego :popcorn:

    Proskanerowi oczywiscie zyczymy odbudowy bo niech cos sie dzieje na tej uni dalej ciekawego :)
    "największą głupotą jest zrobic sobie wroga w kobiecie, żądza zemsty przechodzi średnio po 7 pokoleniu "

    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
  • Brawo zgredziu! jak widać Twoja sława z Oberona została potwierdzona na Wezn, na co wszyscy zapewne nie wierzyli :XP:
    Gratuluję udanego wlotu i TOP1 :top1: :super: takie sponsorowane wieczory to ja rozumiem :tratata:

    Przetapiaj to szybko i czaj się dalej.

    Obrońcy pakiecik
    :gszo:

    Wąski is the best :lool:
    OGame'owa emerytura
    _________________________
    *zezwalanie na przekręty przez GO/SGO/GA jest żałosne*
    *polski support to kółeczko wzajemnej adoracji*
    *Art do odwołania*
    *grę zabijają nieuczciwi gracze, leniwy support i czubulus*
  • Graty Zgredku , no powiem Ci , że mnie przytkało .... procent powalający , zysk miodzio :)
    Życze więc szybkiego przetopu i lataj dalej :)

    ProSkaner SZO :) Marek ma racje , to tylko cyferki :) jak sadze jestes dla swojego sojuszu wiele warty jako człowiek nie posiadacz floty :)

    WSZYSTKIM OLDOM GRATY WYGRANEJ WOJNY :)

    PS. Zgredku sprzedasz mi kryształ po minimalu za metal ? :D
  • Ze maiłeś tyle dexu zgredku ze by polecieć.
    Gratuluje top 1 ciekawe na jak długo.



    Fenrir napisał(a):

    Od ProSkanera raczej nie ma się co spodziewać gratek ten typ tak ma. Ja jednak życzę SZO, a Wy przetapiajcie

    Graty, zgredek. Wyjąłeś ProSkanera z ula jak drzazgę z palca.

    A generalnie to mi się więcej pisać nie chce - gratuluję ściągnięcia jednego z największych krzykaczy. Śmieszą tylko kretyńskie PW zaraz po starciu - ktoś zaczął solidnie portkami trząść, że jednak OLD potrafi się odgryźć. Zgredek, oby tak dalej. ;)
    To tak jak od ciebie nie ma co liczyć na gratulacje czy OLD ale to poziom wychowania jak i gry wychodzi. Dużo pisania i same śmieci.


    (ciach!)

    Moderator mntek:
    Wycieto prywatne wycieczki do gracza nie związanego ze starciem
    Mówią o mnie że jestem wariat.

    Ale ja to nieźle ogarniam.
  • Moi drodzy nie napędzajcie sie wzajemnie , bardzo prosze .
    Możemy wszyscy komentować grzecznie , a nie wytwarzac gownoburze , wiadomo , że każdy może mieć własne zdanie i ma prawo je wypowiedzieć , ale dlaczego robicie to tak, żeby urazić druga strone ? i to jest uwaga do obu sojuszy , wybaczcie mi, ze to pisze , ale trochę znam osób z Wezn , rozmawiam z nimi , wszyscy jesteście fajni , ale każdy jest inny , nie można mieć pretensji do innych graczy, że graja tak a nie inaczej . A jesli ktos nie chce sie wypowiadać to sie nie wypowiada i tyle, nie psujmy takich chwil kiedy oglądamy piękne ST a w tle toczy sie walka werbalna z nuta groźby .

    Teraz zycze wszystkim miłego wieczoru , wiele rw powyzej 180 procent :)
    i oczywiście po :piwko: dla kazdego :)
  • 3 groszę ode mnie:
    - gratuluje Zgredek trafienia, niestety przysnęło mi się, fs wrócił 21:40, RW jest o 22:35 wiec i tak długo Ci to zajęło :)
    - przepraszam sojusz, dałem ciała, znam siebie i w gruncie rzeczy wiedziałem że ten dzień przyjdzie nie sądziłem że tak szybko :D
    - OLD niech się cieszy ma swoje 5 minut, szkoda że to tylko zwykły bfs, w bardziej finezyjnych akcjach już pokazaliście skilla, ale jest powód to się cieszcie
    - na koniec czy będzie odbudowa - nie wiem, po części już bym odpoczął po tych kilku latach ciągłej gry, a po części szkoda mi teraz kończyć.
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


  • gratuluję top 1! Starcie do zapamiętania!

    Teraz życzę wszystkim kolejnego starcia z 40%, jak ktoś woli to może być starcie z ok 15%, a ja jakoś najbardziej lubię starcia z 4-6%
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • Wow, aż mnie w kościach zabolało :P :thumbsup:

    Ale Proskaner to nie raz flotę zostawiał na kilkanaście minut. Nawet ja miałem kiedyś lecieć jak jeszcze grałem, ale jakoś tak chęci brakowało do lotu. No ale w nadszedł czas na koniec tej floty. Gratuluję Zgredkowi bo to on jest najlepszym graczem Oberona i Wezn, chociaż mojej floty nie udało mu się trafić. Szkoda tylko, że się zrobił taki leniwy :P

    Życzę Czubkowi i Fenowi żeby przestali się czubić, bo kto się czubi ten się lubi :D

    Oby tak dalej OLD !
    "Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do Twojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"
  • Przydalo by sie wpisac gratulacje top 1 ladnie siadlo trzeba przyznac no pro racja juz kilka razy flota stala bez opieki... Bawimy sie dalej a co do wojny mogliscie dac ten procent co knr proponowalo to kiedy nowa wojna hehe az2 strony po co tak walczycie ciagle :) czekam na przebicie tego procentu :P
  • No nareszcie Zgredas :D ile trzeba było czekać? W końcu zabrałeś się do roboty ;) Mam nadzieję że to nie koniec :popcorn: przetapiaj i jedziesz dalej!
    Electra/Quantum - OFF aggressive
    45.251% 54.267% 85.196% 97.465% 101.063% 133.225%
    301.518%
    465.888%
    936.675 % exTOP 1 WORLD
    WEZN - OFF R32 [WSNR]
    21.336 %
    111.331 %
    82.675 %
    EUROPA - OFF R32 [LUMP]
    NORMA - ON ;] [LUMP]