TOP1 ACS Obrona Wueserha [NZD] & Piesiou [NZD] & FortyFour [NZD] & Kamyk_kupiedeuter [NZD] vs. Koshmar [BoD] & jumek [BoSS] & Obcy [BoSS] & Panjan [RiO] & Ryland [RiO] ~ 131622.78%

  • Wczoraj tak na szybko, bo każdy męczył, żeby szybko starcie wrzucać.

    Dzisiaj tak na spokojnie dodam kilka słów.
    Akcja nie była gruba, akcja była oczywista, niewiadomą było czy agresorzy wlecą do końca, starałem się temu pomóc i jak widać i można przeczytać od agresorów to mój blef się udał:




    Starcie też pokazało, którzy gracze trzymają jakiś poziom - czyli @kamykmocy i @Yossarian (FourtyFour).
    Ten drugi to w sumie nic nie stracił, więc nie ma co odbudowywać, natomiast kamykowi życzę zmiany decyzji i SzO... Jest Europka, masz sporo złomu, mocne EKO - dasz radę. Graj i szukaj rewanżu, bo jednak będzie nudno...
    Reszta agresorów... w sumie to nie ma co się wypowiadać... pokrzyczeli na forum, pokrzyczeli i skończyli tak jak grali.


    I jeszcze raz dziękuję całej ekipie biorącej udział - BoD, RiO, BoSS. Dobra organizacja, nie było marudzenia kto weźmie udział w starciu, kto przepali tylko żeby się przelecieć i zawrócić - SUPER.

    Pozdrawiam
    Best SOLO:30'119%
    Best ACS: 29'692%

  • Siema dorado :D Jako lama numer jeden wypadaloby zebym się wypowiedział w tym niezłym boom i rozwiał co wątpliwości.

    1. Nie byłoby tego starcia gdybym owego felernego dnia miał opcje grania z komputera - obstawa gsów niszczących spadaka wpadała 1s po gsach - wysyłana z telefonu, wszyscy znamy te słynne lagi na telefonie :D. Nie wiem dlaczego co niektórzy twierdzą inaczej - nie usłyszałem jeszcze co by było gdybym obstawił moonkilla jak człowiek.

    2. Gra z telefonu nie pozwoliła też obserwować aktywoności w galach, Forty dał jakiś skan pysia z godziny 20:00 z widoczną flotą, jakoś nie wierzyłem w tak grubą obrone koszmara - tutaj to można powiedieć że zgubiła pewność siebie :p a może i podświadomie chciałem dać sobie odpocząć na wiosne.

    3. Gratuluje obrony wyszła wam super, nie rozumiem szczekaczy typu opałka czy laugh aka hardbass - Byliście i zostaniecie słabiakami bijącymi pusze i idlaków. Pokazałem zdaje mi się dużo ładnych stejków na tym uni, więc wstydu nie ma - szkoda że europka nie leciał z nami, bo wtedy skład flot byłby całkiem podobny. A tak to biedak został sam.

    4. Przepraszam mój nowo założony sojusz za taka wtope, tracicie lidera, a na pewno na jakiś czas póki co jadę sobie w sudety na pare dni i zastanowię się czy pomarnować jeszcze odrobine zycia na dorado:) jakby co to 1.5/1.3/500 surki na koncie więc czekam na chętnych na pusz :D papa
  • kamykmocy napisał(a):

    1. Nie byłoby tego starcia gdybym owego felernego dnia miał opcje grania z komputera - obstawa gsów niszczących spadaka wpadała 1s po gsach - wysyłana z telefonu, wszyscy znamy te słynne lagi na telefonie :D. Nie wiem dlaczego co niektórzy twierdzą inaczej - nie usłyszałem jeszcze co by było gdybym obstawił moonkilla jak człowiek.
    @kamykmocy
    nic by się nie stało, moon zostałby i tak obroniony - nie odbierz źle, ale wychodzi Twoja niewiedza na temat zasad działania ogame, w każdym razie wystarczyło 300 niszczarek żeby moon nie spadł (może jak popytasz doświadczonych graczy z wiedzą to Ci wytłumaczą jak to jest możliwe).


    A co do reszty to jak pisałem wyżej :) odpocznij i wracaj, Dorado czeka :P
    Best SOLO:30'119%
    Best ACS: 29'692%

  • kamykmocy napisał(a):

    Siema dorado :D Jako lama numer jeden wypadaloby zebym się wypowiedział w tym niezłym boom i rozwiał co wątpliwości.

    1. Nie byłoby tego starcia gdybym owego felernego dnia miał opcje grania z komputera - obstawa gsów niszczących spadaka wpadała 1s po gsach - wysyłana z telefonu, wszyscy znamy te słynne lagi na telefonie :D. Nie wiem dlaczego co niektórzy twierdzą inaczej - nie usłyszałem jeszcze co by było gdybym obstawił moonkilla jak człowiek.

    2. Gra z telefonu nie pozwoliła też obserwować aktywoności w galach, Forty dał jakiś skan pysia z godziny 20:00 z widoczną flotą, jakoś nie wierzyłem w tak grubą obrone koszmara - tutaj to można powiedieć że zgubiła pewność siebie :P a może i podświadomie chciałem dać sobie odpocząć na wiosne.

    3. Gratuluje obrony wyszła wam super, nie rozumiem szczekaczy typu opałka czy laugh aka hardbass - Byliście i zostaniecie słabiakami bijącymi pusze i idlaków. Pokazałem zdaje mi się dużo ładnych stejków na tym uni, więc wstydu nie ma - szkoda że europka nie leciał z nami, bo wtedy skład flot byłby całkiem podobny. A tak to biedak został sam.

    4. Przepraszam mój nowo założony sojusz za taka wtope, tracicie lidera, a na pewno na jakiś czas póki co jadę sobie w sudety na pare dni i zastanowię się czy pomarnować jeszcze odrobine zycia na dorado:) jakby co to 1.5/1.3/500 surki na koncie więc czekam na chętnych na pusz :D papa
    Hehe, i taki 'slabiak' skombinowal akcje po ktorej skonczyles w reckach, do momentu tego Twojego posta mialem jeszcze jakis szacunek do Ciebie i bylo mi szkoda ze wpadles w recki, a teraz, to sie nawet ciesze ze zgubila cie pewnosc siebie.

    Nie wiem tylko po co wypominasz jakies pushe jak leciales z najbardziej napushowanym kontem na tym uni :P
  • Kamyk lamka powiedział że ogarnie wszystko sam, zawróciłem moje fale, więc mieliście łatwą obronę.
    Po opisie Waszego przygotowania wychodzi że moje GSy też by padły, ale przynajmniej musielibyście się bardziej wysilić. Spadaka domyślaliśmy się od kiedy powstał malutki moon z sond, może po zobaczeniu takiej obrony moona głosy za nawrotką przeważyłyby.
    Wygrały głosy "Obcy pajacuje, nie ogarnął dexu, bez niego najgorzej remis, opóźniamy na recki i więkssość złomu nasza"
    Pozdrawiam i gratki jeszcze raz.
  • P Y S I U napisał(a):

    kamykmocy napisał(a):

    1. Nie byłoby tego starcia gdybym owego felernego dnia miał opcje grania z komputera - obstawa gsów niszczących spadaka wpadała 1s po gsach - wysyłana z telefonu, wszyscy znamy te słynne lagi na telefonie :D. Nie wiem dlaczego co niektórzy twierdzą inaczej - nie usłyszałem jeszcze co by było gdybym obstawił moonkilla jak człowiek.
    @kamykmocynic by się nie stało, moon zostałby i tak obroniony - nie odbierz źle, ale wychodzi Twoja niewiedza na temat zasad działania ogame, w każdym razie wystarczyło 300 niszczarek żeby moon nie spadł (może jak popytasz doświadczonych graczy z wiedzą to Ci wytłumaczą jak to jest możliwe).


    A co do reszty to jak pisałem wyżej :) odpocznij i wracaj, Dorado czeka :P
    Ktoś tutaj widzę kolejkowanie ma opanowane do perfekcji
    @olszyn4, żebym chociaż z racji tego bana zyskał złamane 1kk surowca, a tak wyszło na to, że muszę oddawać jeszcze deuter do GO za nierozliczony handel... Muszę w tej kwestii chyba również "popytać doświadczonych graczy z wiedzą to mi wytłumaczą jak to się robi. " :E
  • Co tutaj o kolejkowaniu mowic skoro niszczarki koszmara staly na munie minute przed gsem. Poza tym lecialo 2x8 gsow , a koszmar nie dysponowal juz wieksza iloscia niszczar. 44 mogl nie zawracac swoich gsow, a ja moglem puscic dodadotkowe fale i bla bla - rozumiem kolejkowanie, ale po prostu zaznaczylem ze zlamiłem moonkilla jak newbie i to starcie to moja wina (i po mniejszej sztabce reszty soja, że nie przeprowadzili żadnej obserwacji). Graty obrony, a hardbass byleś i zostaniesz szczekaczem co zmienia nicki, szuka kolegów po każdej ze stron i udaje gracza. Życzę jak najszybszego wylądowania w reckach - myślę, że nochal albo europka spakują Cie w tydzień. Ewentualnie zdejmę urlop na 2 dni i zrobię to sam;)
  • P Y S I U napisał(a):

    @kamykmocy nie chce mi sie tutaj wykłócać, ani też nie mam zamiaru tłumaczyć - jak widać większość graczy nie ogarnia, więc po co ich edukować.
    Moona byś nie zdjął choćbyś zrobił wszystko tak jak zaplanowałeś - @Nochowicz_Dorado widzę ogarnia temat więc pewnie potwierdzi moje słowa :)
    Potwierdzam, aczkolwiek mógł @kamykmocy Wam na pewno dużo bardziej skomplikować życie mając normalne warunki złomowania czyt. dostęp do komputera. Zależy od ilości surowca i antymaterii u Koshmara ;) Co by nie mówić jeszcze raz gratuluję i żałuję, że wyszło jak wyszło z moim banem bo było by z pewnością ciekawiej. Do zobaczenia pewnie po weekendzie w galaktyce :)
  • P Y S I U napisał(a):

    @kamykmocy nie chce mi sie tutaj wykłócać, ani też nie mam zamiaru tłumaczyć - jak widać większość graczy nie ogarnia, więc po co ich edukować.
    Moona byś nie zdjął choćbyś zrobił wszystko tak jak zaplanowałeś - @Nochowicz_Dorado widzę ogarnia temat więc pewnie potwierdzi moje słowa :)
    Jego przekonanie co do tego, że moona by zdjął jest przynajmniej weryfikowalne, bo tłumaczy jak miał to zamiar zrobić.
    Wy dla odmiany mówicie: nie nie, to jest wiedza tajemna, nie zdejmiesz moona bo czary mary, jak nie wiesz to się dowiedz, ale nie od nas. Taki trochę bullshit. Proponuję karty na stół.

    Nie moje uni, ale bardzo fajne starcie i ciekawa historia na forum. Gratulacje dla obu stron, że były w stanie się znaleźć w tym miejscu. No i szo dla wszystkich :E
  • @Piciu napisał(a):

    P Y S I U napisał(a):

    @kamykmocy nie chce mi sie tutaj wykłócać, ani też nie mam zamiaru tłumaczyć - jak widać większość graczy nie ogarnia, więc po co ich edukować.
    Moona byś nie zdjął choćbyś zrobił wszystko tak jak zaplanowałeś - @Nochowicz_Dorado widzę ogarnia temat więc pewnie potwierdzi moje słowa :)
    Jego przekonanie co do tego, że moona by zdjął jest przynajmniej weryfikowalne, bo tłumaczy jak miał to zamiar zrobić.Wy dla odmiany mówicie: nie nie, to jest wiedza tajemna, nie zdejmiesz moona bo czary mary, jak nie wiesz to się dowiedz, ale nie od nas. Taki trochę bullshit. Proponuję karty na stół.

    Nie moje uni, ale bardzo fajne starcie i ciekawa historia na forum. Gratulacje dla obu stron, że były w stanie się znaleźć w tym miejscu. No i szo dla wszystkich :E
    Kolejkowanie flot - kto ogarnia ten wie, kto nie wie, niech sie uczy :)
    Best SOLO:30'119%
    Best ACS: 29'692%

  • @Piciu napisał(a):

    P Y S I U napisał(a):

    @kamykmocy nie chce mi sie tutaj wykłócać, ani też nie mam zamiaru tłumaczyć - jak widać większość graczy nie ogarnia, więc po co ich edukować.
    Moona byś nie zdjął choćbyś zrobił wszystko tak jak zaplanowałeś - @Nochowicz_Dorado widzę ogarnia temat więc pewnie potwierdzi moje słowa :)
    Jego przekonanie co do tego, że moona by zdjął jest przynajmniej weryfikowalne, bo tłumaczy jak miał to zamiar zrobić.Wy dla odmiany mówicie: nie nie, to jest wiedza tajemna, nie zdejmiesz moona bo czary mary, jak nie wiesz to się dowiedz, ale nie od nas. Taki trochę bullshit. Proponuję karty na stół.

    Nie moje uni, ale bardzo fajne starcie i ciekawa historia na forum. Gratulacje dla obu stron, że były w stanie się znaleźć w tym miejscu. No i szo dla wszystkich :E

    Jak GSy i atak obstawiający lecą w tej samej sekundzie to GSy walczą pierwsze bo zostały wysłane pierwsze. Koshmar miał niszczar żeby zdjać 2 fale, a my ostatecznie wysłaliśmy tylko 2, więc najpeirw walczyłyby jego niszczary z naszymi GSami, a dopiero potem obstawa rozwaliłaby niszczary. Niszczary do piachu, ale moon żyje. Gdybyśmy wysłali więcej fal Koshmar musiałby dostać więcej surki do przeklikania niszczar albo musiałaby tam się pojawić jakaś broniąca flota od innego gracza.
  • Mieliśmy ten plus że kamyk puszczajac flote na 1sek przed GSem leciał min 11 minut samymi PC, na niszczarki to kilka % predkości, więc tak czy tak, bylibyśmy zawsze PO flocie a PRZED GSem.
    Te 300 niszczarek na fale nie miały zbijać GSow, a je odbić jedynie. Mieliśmy 2h na przygotowanie tego bo tyle leciały Gwiazdy Kamyka.
  • Gratuluję zwycięzcom ;) okazali się sprytniejsi i być może los im sprzyjał w tej akcji- szczęście sprzyja lepszym :D
    Kamyk, prawdziwych zwycięzców poznajesz po tym czy potrafią upaść i się podnieść... Więc nie rozstrząsaj już, tylko albo skończ grę albo zdejmij urlop i graj dalej... Mam nadzieje że nie zostaniesz PUSHkontem...
    A tak na marginesie:
    Nie tak dawno BoD z Hardbassem na czele ściągało do obrony min. mnie Kamyka i Europkę... Chyba padliście ofiarą własnych nieprzemyślanych zachowań... z resztą sam już nie wiedziałem co o was myśleć bo jednego dnia piszecie o wspólne akcje
    a drugiego skanujecie mnie jak byście szukali celu... W życiu trzeba mieć jakieś zasady... Albo się z kimś trzyma sztamę albo nie...
    Widać Wasze Was Pogrążyły...

    Hardbass chylę czoła przed Twoim bicepsem... ;)

    SZO!
  • AB Rh plus napisał(a):

    Gratuluję zwycięzcom ;) okazali się sprytniejsi i być może los im sprzyjał w tej akcji- szczęście sprzyja lepszym :D
    Kamyk, prawdziwych zwycięzców poznajesz po tym czy potrafią upaść i się podnieść... Więc nie rozstrząsaj już, tylko albo skończ grę albo zdejmij urlop i graj dalej... Mam nadzieje że nie zostaniesz PUSHkontem...
    A tak na marginesie:
    Nie tak dawno BoD z Hardbassem na czele ściągało do obrony min. mnie Kamyka i Europkę... Chyba padliście ofiarą własnych nieprzemyślanych zachowań... z resztą sam już nie wiedziałem co o was myśleć bo jednego dnia piszecie o wspólne akcje
    a drugiego skanujecie mnie jak byście szukali celu... W życiu trzeba mieć jakieś zasady... Albo się z kimś trzyma sztamę albo nie...
    Widać Wasze Was Pogrążyły...

    Hardbass chylę czoła przed Twoim bicepsem... ;)

    SZO!
    AB, ja Ci skanow chyba nie puszczalem zadnych :D mooooooze jak widzialem co tam sie z Twoimi gsami stanie ktoregos dnia bo bylem ciekawy

    NZD wczesniej nas wolalo jak Nochal z Jarczykiem na moonie Mirabelki prawie kręcili dymy no i do jakis tam innych pomniejszych akcji, mogli korzystac z naszych fal, ba, dostep do dexu mieli nawet.

    Skoro chcieli tak grac ze jednego dnia koledzy a innego dnia walą moony lub lataja mi po bfsach...to mi pozostalo zagrac tak samo jak oni i zbierac ekipe zeby ich spakowali.

    Siadło.
  • AB Rh plus napisał(a):

    Nie tak dawno BoD z Hardbassem na czele ściągało do obrony min. mnie Kamyka i Europkę... Chyba padliście ofiarą własnych nieprzemyślanych zachowań... z resztą sam już nie wiedziałem co o was myśleć bo jednego dnia piszecie o wspólne akcje
    a drugiego skanujecie mnie jak byście szukali celu... W życiu trzeba mieć jakieś zasady... Albo się z kimś trzyma sztamę albo nie...
    Widać Wasze Was Pogrążyły...
    Rozumiem Twój punkt widzenia, ale przy ocenianiu BoD nie zapominajmy, że to wszystko zaczęło się od tego że Wues zniszczył moona Koshmara :) Biorąc udział w akcji moim priorytetem było wybronić Koshmara, a nie zastanawianie się po czyjej stronie stoje, ani tym bardziej czy będę miał z tego jakiś zysk. Obrońcy ukontentowani że mają zysk, a ja zadowolony że udało się wybronić sojusznika :)
  • @Piciu napisał(a):

    Wy dla odmiany mówicie: nie nie, to jest wiedza tajemna, nie zdejmiesz moona bo czary mary, jak nie wiesz to się dowiedz, ale nie od nas. Taki trochę bullshit. Proponuję karty na stół.
    Ale po co ktoś miałby wyprowadzać przeciwnika z błędu? Toż to utrudnianie samemu sobie roboty :P Przecież w interesie obrońców jest, żeby przeciwnicy dalej NIE WIEDZIELI, potencjalnie zwiększając szansę na kolejny błąd w przyszłości ^^

    @AB Rh plus A co jedno ma do drugiego? Wielokrotnie w swoim życiu ogejmowym zdarzyło mi się polecieć z kimś spoza soju na ACSa, a po wszystkim grzecznie poinformować, że kolegami nie jesteśmy i jak dany osobnik będzie stał to polecę. Kwestia jasnego postawienia granic. :)
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.
  • Hardbass widzę że w przeciwieństwie do Diakona czytasz ze zrozumieniem ;)
    Właśnie o tym pisałem i do Was, że broniliście kolegi nie mam nic. Ale jak przeczytałem to ST to się lekko zdziwiłem, że Kamyk leciał na kogoś od Was, bo nie dawno razem na DISCO planowaliście akcje nawet mnie w to wciągając... Dla tego pisałem o zasadach... W Życiu trzeba je mieć ;)
    Pozdrawiam.
  • To starcie, to jest hit. Wierzyć się nie chce, że do niego doszło :O
    Gruby procent na uni, ciekawe kiedy zostanie pobity?
    Szkoda tylko, że moon finalnie nie spadł i nie było więcej obrońców :E
    Szo nie ma co życzyć, kto będzie chciał się odbudować to zrobi to w taki czy inny sposób
  • Piękna akcja obrońców, wzorcowo zorganizowana, choc aktywnosc na gali wzmożna, więc "wiedz, że coś sie dzieje".
    Gratuluje niefrasobliwosci agresorów, chyba malo im zależało na tym uni.
    Pewnie długo top1 sie utrzyma, nim wyrosną nowe floty na takie %.
    "Wiele rzeczy jest niemożliwe dopóki się ich nie spróbuje, by się przekonać, że naprawdę są niemożliwe"
    Terry Pratchett

    u38:
    solo: 10'945%
    acs: 34'721%
  • Nochowicz_Dorado napisał(a):

    Ktoś tutaj widzę kolejkowanie ma opanowane do perfekcji @olszyn4, żebym chociaż z racji tego bana zyskał złamane 1kk surowca, a tak wyszło na to, że muszę oddawać jeszcze deuter do GO za nierozliczony handel... Muszę w tej kwestii chyba również "popytać doświadczonych graczy z wiedzą to mi wytłumaczą jak to się robi. " :E
    Hehe Pysia zapytaj jak się handluje on Ci powie, niedługo miesięczne przerwy będzie robił za ten handel :P
    Chłopaki ja tu sobie urlopuje, wchodzę na forum, a tutaj jakaś masakra.
    SzO wszystkim, a tym najbardziej rzucającym się życzę powrotu na pręgierz do kumpli.
    Pozdro
    PS.
    Kto teraz floty skupuje jak wszyscy na pręgierzu prawie?
    Jesteśmy niewolnikami w białych kołnierzykach. Reklamy zmuszają nas do pogoni za samochodami i ciuchami. Wykonujemy prace, których nienawidzimy, aby kupić niepotrzebne nam gówno. (...) Zostaliśmy wychowani w duchu telewizji, wierząc, że pewnego dnia będziemy milionerami, bogami ekranu. Ale tak się nie stanie. Powoli to sobie uświadamiamy. I jesteśmy bardzo, bardzo wkurzeni.