SprzdaneNaPusz [MNSy] vs. GramBezInternetu [WSNR] & KoniecGry [WSNR] & sandacz [WSNR] & reSPECT [WSNR] & WujO [WSNR] ~ 43087.02%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SprzdaneNaPusz [MNSy] vs. GramBezInternetu [WSNR] & KoniecGry [WSNR] & sandacz [WSNR] & reSPECT [WSNR] & WujO [WSNR] ~ 43087.02%



    W S N R
    :E


    Dnia 03-03-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor SprzdaneNaPusz [MNSy]
    ________________________________________________

    Mały transporter 84.307
    Lekki myśliwiec 302.336
    Krążownik 25.076
    Okręt wojenny 4.955
    Recykler 57.529
    Sonda szpiegowska 2.037
    Niszczyciel 331
    Gwiazda Śmierci 6
    Pancernik 25.553
    _________________________________________

    Obrońca GramBezInternetu [WSNR]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 1.036
    Gwiazda Śmierci 13
    Pancernik 30.110
    _________________________________________

    Obrońca KoniecGry [WSNR]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1
    Pancernik 77.863
    _________________________________________

    Obrońca sandacz [WSNR]
    ________________________________________________

    Pancernik 41.000
    _________________________________________

    Obrońca reSPECT [WSNR]
    ________________________________________________

    Pancernik 39.000
    _________________________________________

    Obrońca WujO [WSNR]
    ________________________________________________

    Pancernik 69.299
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor SprzdaneNaPusz [MNSy]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca GramBezInternetu [WSNR]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 1.035 ( -1 )
    Gwiazda Śmierci 13 ( -0 )
    Pancernik 29.992 ( -118 )
    _________________________________________

    Obrońca KoniecGry [WSNR]
    ________________________________________________

    Duży transporter 0 ( -1 )
    Pancernik 77.577 ( -286 )
    _________________________________________

    Obrońca sandacz [WSNR]
    ________________________________________________

    Pancernik 40.876 ( -124 )
    _________________________________________

    Obrońca reSPECT [WSNR]
    ________________________________________________

    Pancernik 38.822 ( -178 )
    _________________________________________

    Obrońca WujO [WSNR]
    ________________________________________________

    Pancernik 69.102 ( -197 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 5.882.015.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 76.892.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.575.210.400 metalu i 1.733.491.200 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -3.191.857.000
    Kryształ: -2.130.688.000
    Deuter: -559.470.000
    agresor stracił łącznie 5.882.015.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 2.548.054.400
    Kryształ: 1.697.315.200
    Deuter: -13.560.000
    obrońca zyskał łącznie 4.231.809.600 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
    u15 - top 200? (off)
    u56 - top 20 (off)
    uTarazed - top 7 (off)
    uWezn - top 2 (off)
    uAquarius - top 1 (off)
    uEuropa top 2 (off)
  • Dobermanie zadnego bana nie bedzie... Bo GO na tym uni jest albo slepy albo glupi, albo jedno i drugie... Najpierw Unavit i spolka puszuje chlopakow z WSNR, (bana brak), pozniej puszuja sie nawzajem MNS-y - (bany sa), teraz Unavit puszuje znow WSNR i bana nie bedzie... Zreszta podobnie jak z Agresorem Zlo, ktory raz lata jednym kontem z WSNR, pozniej laduje w ich reckach wskakuje na inne konto i lata znow z WSNR w ACS-ach. Juz o lotach na konta z techami 0/0/0 nie ma co wspominac.
    1/10 za caloksztalt wałków na tym uni zarówno agresora jak i broniących.
    P.S. Jak dla mnie to nie Starcie Tytanów, a Starcie Baranów, głownie ze wzgledu na sklad graczy biorących w nim udział.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Z piekla rodem ().

  • Równie dobrze, takie niby wymuszenie pushu można sobie upozorować. Zysk przecież został już zainkasowany, a można było to zostawić w spokoju i rączki byłyby czyste (widać potrzeba dowartościowania się jest silniejsza). Jak dla mnie GO (tudzież ewentualnie SGO) powinni mieć odpowiednie narzędzia do rozstrzygnięcia tego co faktycznie miało miejsce. Co zrobią? Można tylko zgadywać ale podejrzewam, że większość zna odpowiedź.
  • Widzę dużo tu fejkowo pozakładanych kont, a sura jest już dawno odesłana [ciach] na planetę GO, ale plujcie jadem dalej. :E

    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Obraza, offtop
    SOLO - 839977.41%
    ACS - 351347,16%


    uEuropa - 4 501 895,59% = 332 ST
    uWasat - 694384.77% = 61 ST
    uOrion - 450861.08% = 227 ST
    uKassio - 436333.77% = 228 ST
  • Od ilości tej floty aż mi się w głowie zakręciło... Piękne starcie i niesamowity %. Chciałbym chociaż raz kiedyś w czymś podobnym uczestniczyć i zobaczyć jak to jest dostać takie RW :0.

    A tak swoją drogą... Robi sobie człowiek jakiś bunkierek i myśli, że jest względnie bezpieczny a tu wpada z buta taka flotka jak w tym RW i z matki nie ma co zbierać. Smutne ale prawdziwe.

    Jeśli kolega atakujący kończył grę to zrobił to z dużym hukiem. Gratuluję.
  • Fajne starcie - milo popatrzec - unavitowi wszystkiego najlepszego w realu a obronca przetopu bo jest co - [ciach] - osobiscie uwazam ze unavit to leszcz barowy ktory imal sie wszystkiego i tak jak w tej sytuacji checi wymuszenia puschu na Bernie - pozdrawiam GUCIO

    Moderator Neferet:
    Obraza

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez guciek ().

  • Jeśli ktoś jest ślepy to wyjaśnię, złom nastąpił pomiędzy 19:19 a 20:19, złomu było odpowiednio 2,57E9 i 1,73E9 co łącznie daje pulę około 4,30E9, co przekłada się na około 4,3E6 punktów a po podziale na 5 złomujących daje po około 8,61E5 punktów na głowę. Z tego co tu widzę, to w przypadku konta, które na tę chwilę nosi nazwę GramBezInternetu pomiędzy godziną 18:19 a 19:19 (czyli wcześniej) zakończono jakieś badanie i to jest jak najbardziej OK, ale już godzinę później mamy wzrost o 1,16E6 punktów (oczywiście anty poszło w ruch ale przecież kto bogatemu zabroni xP). Jak mam rozumieć GramBezInternetu swoją dolę do GO odeśle ze tydzień czy jak?
  • Kałmuku to nie można już mieć sury zebranej z tygodnia? Ja np miałem dzisiaj rano dokładnie 3kkk mety 2kkk krisu i 1kkk dexu, wklej mój przyrost proszę Cię!
    Najwidoczniej jesteś ślepy i nie wiesz co jest 5. Udajesz jakiegoś finansistę na fejkowym koncie :E

    PS.
    Panie finansisto nie można już napisać 2,57kkk? :E
    SOLO - 839977.41%
    ACS - 351347,16%


    uEuropa - 4 501 895,59% = 332 ST
    uWasat - 694384.77% = 61 ST
    uOrion - 450861.08% = 227 ST
    uKassio - 436333.77% = 228 ST
  • Owszem, można sobie ciułać przez tydzień ale widzę tutaj co najmniej dziwny zbieg okoliczności. Oczywiście nikt poza GO lub SGO wam niczego tutaj nie udowodni bo się nie da a ja zwracam tylko uwagę na pewne aspekty.

    Co do zapisu kkk, to nie ma takich przedrostków wielokrotności dziesiętnych. Jest co najwyżej k, M, G, T, P, E itd. a zapis 1,00E00 jest zapisem bardzo uniwersalnym przy jednoczesnej oszczędności miejsca. [ciach]

    Moderator Neferet:
    Obraza

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez elcfart ().

  • Ach te dziwne zbiegi okoliczności , i to w każdym stejku WSNR O_O dobrze że opozycja niczym pies stoi dzielnie na straży porządku :D

    Jeszcze zapomnieliście dodać że pierwszy był i kasa na konto poszła to i złomy się zaczęły haha :D

    I na pewno zmiana nicku SprzdaneNaPusz miało uśpić czujność czujność żeby nikt nie pomyślał że to pusch , taktycznie :E

    Ja wyfarmiłem z porzuconych kolonii 80 kk , też dostane bana :D ?

    Ogólnie fajne to wymuszenie puschu takie nie za mądre :)

    Gratki , bo spoko obrona a atakerowi braku powrotu na jakikolwiek serw :thumbsup:
  • hehehe...uni niecałe cztery miechy a awantury jak na librze :D:D....pewnie tu trenują te armie troli które zasilają później szeregi Librowe :-]

    Agresor chciał popełnić sepuku i popełnił.Ryje mu tylko uczyniły honor łeb ścinając.[ciach].Gratki dla obrońców.[ciach]

    PeeS

    I te wszystkie Borewicze,Sherlocki i Kojaki niechaj powiedzą.Czemu nie połączyliście tych przyrostów z niedawnymi promocjami na zakup anty i na skracanie badań???

    Osobiście kisiłem surkę ze 3 tyg aby skorzystać z tej promocji zamiast budować MSBN na cholera wie który lvl żeby tylko skrócić badanie astro 23 lvl o miesiąc czasu.

    Moderator Neferet:
    Niesmaczne uwagi oraz obraza
    "...uważaj na to co we mgle.Tam kryje się to,czego nawet bogowie nie chcą widzieć..."

    Dwa sojusze jeden Honor

    Shadow Company
    Steel Dragons Elite

    All Uniwersum - OFF

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MTFAN ().

  • Hmm, faktycznie dzisiejsze przyrosty na tle ostatniego miesiąca wyglądają jak codzienny farming. Same dziwne zbiegi okoliczności.

    Przyrosty w ciągu ostatnich 24h:
    KoniecGry +2,80E6 (+15,31%)
    Wujo +1,97E6 (+8,61%)
    GramBezInternetu +1,83E6 (+9,52%)

    Widzę, że razem się zmówiliście żeby odkładać surkę przez kilka dni a tu nagle, z krzaków wyskoczył unavit i cały misterny plan poszedł w ***

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez elcfart ().

  • Chłopie wymądrzasz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadał, a prawda jest taka, że w dupie byłeś, gówno widziałeś. Starcie oczywiście jest wymuszeniem pushu przez gracza Unavit na naszym sojuszu i cały złom, co do śrubki, został wysłany na planetę GO zaraz po starciu (dostępne raporty wysyłki). Co do zarzutów w stronę Fabiano i Berna o duże przyrosty to wystarczy zajrzeć w dział ST i zobaczyć ile starć chłopaki produkują dziennie, chociażby wczorajsze 26k% na Angerfiscie i nie trudno się domyślić skąd te przyrosty. Ale oczywiście najprościej jest krzyczeć PUSH na lewo i prawo nie posiadając żadnych dowodów. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że my, WSNR, jako chyba jedyny z liczących się sojuszy gramy bez pushowania się, ale oczywiście zawsze znajdą się jakieś ameby intelektualne zarzucające nam push w każdym starciu i już nas od tego mdli, dlatego właśnie wrzuciliśmy powyższe starcie bez żadnego opisu, na przekór i ku uciesze wszystkich trolli ;)

    Temat chyba wyczerpany. Jeśli to kogoś nie przekonuje to niech @bERN wstawi tutaj raporty z odsyłki i będzie wyjaśnione. Bez pozdrowień, trolle.
  • Kolejny bez kultury, sama śmietanka. Jeśli o mnie chodzi to słowa push, użyłem raz (teraz drugi) w kontekście, że takie wymuszenie można sobie upozorować. Zaprzeczysz? Moje wpisy dotyczą tylko tego, że zachodzą tutaj dziwne zbiegi okoliczności pomiędzy podejrzanym wyłożeniem się (niezależnie, w którą stronę miało to pójść) a dużymi przyrostami w krótkich odstępach czasu. Fabiano stwierdził, że złom poszedł do GO ale ja tego nigdzie nie widzę. Jak na razie to tylko Wy (w opozycji do mnie) wypisujecie jakieś głupoty bez próby rozwiania moich wątpliwości, a przecież mogę je mieć. Oczywiście wcale nie musicie się z niczego tłumaczyć i udawać swojej niewinności ale bez postawienia sprawy jasno każdy wyciągnie wnioski samodzielnie na podstawie tego co będzie w przestrzeni publicznej.

    A tak swoją drogą to ładny wykres (konto KoniecGry):

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez elcfart ().

  • 1) Nie można było tak od razu?
    2) Wasze przytyki i obelgi świadczą tylko i wyłącznie o Was samych
    3) Gdzie brakujące 3,92E8 mety? (na pokrycie strat to za wiele i pomijam niechlujnego screena gdzie pierwszy transport poleciał w nieznane ale powiedzmy że Wam wierzę skoro reszta poszła gdzie trzeba)
  • Rozumiem, ale nadal brakuje 9,75E7 mety i to nie jest mała wartość (choć to akurat jest stwierdzenie mocno względne jednak nie jest to jakieś tam marne k). To czy jest to warte ryzyka, nie wiem ale najpierw należałoby zapytać czy istniało jakiekolwiek ryzyko? (choć to pewnie jest już zbyt daleki wybieg niepoparty w tej chwili niczym konkretnym tak więc odpuszczam i ode mnie macie spokój w tej kwestii)
    Odnosząc się jeszcze do tej nadal brakującej wartości: nie wiem co robicie w życiu zawodowo (i raczej nie chcę wiedzieć) ale współczuję tym co was zatrudniają jeśli macie podobne podejście do wszystkiego. Od razu zwracam uwagę, że nie jest to żadna obraza tylko wyciągnięty wniosek na podstawie jakże rzetelnego podejścia do tematu.
    Pozdrawiam i życzę miłej gry - obyśmy się nie spotkali na orbicie bo raczej nie byłoby czego ze mnie zbierać xP