Kamyk_kupiedeuter [NZD] vs. Weteran [BLOODREV] & loloki [BLOODREV] & Albatros [BLOODREV] ~ 3180.03%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kamyk_kupiedeuter [NZD] vs. Weteran [BLOODREV] & loloki [BLOODREV] & Albatros [BLOODREV] ~ 3180.03%

    Akcja tygodniowa planowana przez moją skromną osobę.
    Lotka z moonem w układ Weterana w 5 gali. Zdjęcie 3 moonów. Padło w sumie tylko 6gś, także niezły wynik :D. Tak jak myślałem uciekł do 4 gali.
    Kamyk puścił gsy na akcie Weterana, leciał do końca, a po drodze dodał ciężki. No i teraz najzabawniejsze. Koledzy z sojka nie wiem co chcieli zdziałać swoją flotą, ale stracili/ Weteran chciał uciec, ale takie transportuj zrobił, że mu flota wróciła centralnie przed wlotem Kamyka. Jaja konkretne, ubaw niezmierny :D.
    Pozdrawiam N_O_J_A najlepszego dostawcę deksu i rózga dla Kamyka, za to że mi kolegę zapakował.

    Komentarz Od Kamyka:


    Od Europki:
    chciał spierdzielić przed obstawą i bronić resztę fal
    gJ
    bawimy się dalej wariaty :evil: :evil: :evil: :evil:


    Dnia 19-02-2019 19:34:19 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Kamyk_kupiedeuter [NZD]
    ________________________________________________

    Pancernik 41.472
    Okręt wojenny 11.975
    Sonda szpiegowska 7

    _________________________________________

    Obrońca Weteran [BLOODREV]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1
    Duży transporter 50
    Lekki myśliwiec 10
    Ciężki myśliwiec 38
    Krążownik 36
    Okręt wojenny 1.038
    Statek kolonizacyjny 1
    Sonda szpiegowska 47
    Bombowiec 1.944
    Niszczyciel 2.512
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 186

    _________________________________________

    Obrońca loloki [BLOODREV]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 62
    Bombowiec 733

    _________________________________________

    Obrońca Albatros [BLOODREV]
    ________________________________________________

    Mały transporter 3.884
    Krążownik 337
    Okręt wojenny 90
    Sonda szpiegowska 656
    Bombowiec 91
    Niszczyciel 54

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Kamyk_kupiedeuter [NZD]
    ________________________________________________

    Pancernik 41.232 ( -240 )
    Okręt wojenny 11.884 ( -91 )
    Sonda szpiegowska 5 ( -2 )

    _________________________________________

    Obrońca Weteran [BLOODREV]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca loloki [BLOODREV]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Albatros [BLOODREV]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 119.691 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 25.862.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 699.230.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 192.256.500 metalu i 125.746.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 119.691 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    202.710.000 Metalu i 132.418.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 191.415.000
    Kryształ: 121.451.000
    Deuter: -3.480.309
    agresor zyskał łącznie 309.385.691 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -373.218.000
    Kryształ: -240.526.000
    Deuter: -85.605.691
    obrońca stracił łącznie 699.349.691 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
    Jesteśmy niewolnikami w białych kołnierzykach. Reklamy zmuszają nas do pogoni za samochodami i ciuchami. Wykonujemy prace, których nienawidzimy, aby kupić niepotrzebne nam gówno. (...) Zostaliśmy wychowani w duchu telewizji, wierząc, że pewnego dnia będziemy milionerami, bogami ekranu. Ale tak się nie stanie. Powoli to sobie uświadamiamy. I jesteśmy bardzo, bardzo wkurzeni.
  • BartoszK napisał(a):

    No i teraz najzabawniejsze. Koledzy z sojka nie wiem co chcieli zdziałać swoją flotą, ale stracili/
    Nie wiem co tu zabawnego. :(
    Obrona moona była skuteczna i taki był cel - strąciliśmy 6 GSów w 4 gali.
    Jeśli Ty uważasz to za coś głupiego to sorki.
  • Albatros napisał(a):

    BartoszK napisał(a):

    No i teraz najzabawniejsze. Koledzy z sojka nie wiem co chcieli zdziałać swoją flotą, ale stracili/
    Nie wiem co tu zabawnego. :( Obrona moona była skuteczna i taki był cel - strąciliśmy 6 GSów w 4 gali.
    Jeśli Ty uważasz to za coś głupiego to sorki.
    No niezła obrona 6 GSów kosztuję 60kk wasza flota 700kk
    TOP UNI DORADO
    HAIL MNS ! ]:-D ]:-D ]:-D

  • Nie widziałeś co napisałem? uciekł. Puścił fsa pod sam wlot.
    Jesteśmy niewolnikami w białych kołnierzykach. Reklamy zmuszają nas do pogoni za samochodami i ciuchami. Wykonujemy prace, których nienawidzimy, aby kupić niepotrzebne nam gówno. (...) Zostaliśmy wychowani w duchu telewizji, wierząc, że pewnego dnia będziemy milionerami, bogami ekranu. Ale tak się nie stanie. Powoli to sobie uświadamiamy. I jesteśmy bardzo, bardzo wkurzeni.
  • Albatros jeszcze Ci dopowiem. Bombowce nie służą do obrony przed gś :P. Tak na przyszłość ;D
    Szczególnie, że gś mają przeciwko nim szybkie działa :)
    Jesteśmy niewolnikami w białych kołnierzykach. Reklamy zmuszają nas do pogoni za samochodami i ciuchami. Wykonujemy prace, których nienawidzimy, aby kupić niepotrzebne nam gówno. (...) Zostaliśmy wychowani w duchu telewizji, wierząc, że pewnego dnia będziemy milionerami, bogami ekranu. Ale tak się nie stanie. Powoli to sobie uświadamiamy. I jesteśmy bardzo, bardzo wkurzeni.
  • [ciach] chwile mnie na disco nie ma a Ty tu jakies czary mary robisz nie ogarniam tego ;) piekna akcja zabawa przednia byla pewnie ;)
    Kamyk dorobiles owiec XD tylko ja jestem panem OW i latam nini na metal nawet taki pojazd mam 8-)
    Gratki mordeczko ;)
    Obrońcom nie wiem sam chyba szo

    Administrator Forum Toadie:
    Pseudocenzura wulgaryzmu
  • BartoszK napisał(a):

    Albatros jeszcze Ci dopowiem. Bombowce nie służą do obrony przed gś :P. Tak na przyszłość ;D
    Szczególnie, że gś mają przeciwko nim szybkie działa
    Cały czas masz nas za jakiś noobów. Słabo kolego.
    Jak się nie ma niczego pod ręką to się rzuca co się ma.
    O mt i kr nie dopisałeś?
    Tego też się nie rzuca przeciw GS bo nie ma sensu.
  • Mam was za noobów, bo twój kolega nawet nie wiedział dopóki mu nie wyjaśniliście do czego służy niszczenie moonów.
    Bombowce mają sens jedynie przeciw obronie, krk mają sens przeciwko jakiejkolwiek flocie. Nie róbmy już offtopu.
    Jesteśmy niewolnikami w białych kołnierzykach. Reklamy zmuszają nas do pogoni za samochodami i ciuchami. Wykonujemy prace, których nienawidzimy, aby kupić niepotrzebne nam gówno. (...) Zostaliśmy wychowani w duchu telewizji, wierząc, że pewnego dnia będziemy milionerami, bogami ekranu. Ale tak się nie stanie. Powoli to sobie uświadamiamy. I jesteśmy bardzo, bardzo wkurzeni.
  • BartoszK napisał(a):

    Mam was za noobów, bo twój kolega nawet nie wiedział dopóki mu nie wyjaśniliście do czego służy niszczenie moonów.
    Bombowce mają sens jedynie przeciw obronie, krk mają sens przeciwko jakiejkolwiek flocie. Nie róbmy już offtopu.
    Faktycznie koniec dyskusji.
    Skoro już wszystko wiesz i przejrzałeś wszystkie zamiary i znasz nasze wszystkie myśli i uczynki nasze
    to nic tylko klękać i pokłony składać.
    SZG*

    *SZkoda Gadać - wyjaśnienie dla noobów, tych, którzy nie ogarniają, nie mają takiego ubawu i jaj konkretnych.
  • BartoszK napisał(a):

    Albatros jeszcze Ci dopowiem. Bombowce nie służą do obrony przed gś :P. Tak na przyszłość ;D
    Szczególnie, że gś mają przeciwko nim szybkie działa :)
    Kolega Pro sugeruje, że powinniśmy wysłać coś na co Gośki nie mają szybkich dział... Czyli bo ja wiem? Wyrzutnie plazmy? Niech mnie bardziej doświadczony przedmówca uświadomi jak wykonać takową operację. :thumbsup:
  • Po raz kolejny powróćmy do podstaw.


    Jest to statek przeciwko obronie. Zrobiłeś z niego mięso i tylko do tego ta strata się nadała, a biorąc pod uwagę to, że nic nie zyskaliście tylko straciliście, nie czyni z was obrońców tylko ofiary ;)
    Jesteśmy niewolnikami w białych kołnierzykach. Reklamy zmuszają nas do pogoni za samochodami i ciuchami. Wykonujemy prace, których nienawidzimy, aby kupić niepotrzebne nam gówno. (...) Zostaliśmy wychowani w duchu telewizji, wierząc, że pewnego dnia będziemy milionerami, bogami ekranu. Ale tak się nie stanie. Powoli to sobie uświadamiamy. I jesteśmy bardzo, bardzo wkurzeni.