Szkodnik [T R] vs. Pan Niszczarka ~ 5683.24% TOP 1 SOLO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Szkodnik [T R] vs. Pan Niszczarka ~ 5683.24% TOP 1 SOLO

    Wstawiam za sojusznika :)

    Szk napisał(a):

    Skan, lot bum


    Dnia 18-02-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Szkodnik [T R]
    ________________________________________________

    Mały transporter 7.437
    Lekki myśliwiec 55.531
    Ciężki myśliwiec 174
    Krążownik 12.025
    Okręt wojenny 5.253
    Pancernik 1.245

    _________________________________________

    Obrońca Pan Niszczarka
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.173
    Duży transporter 1.203
    Lekki myśliwiec 5.035
    Ciężki myśliwiec 493
    Krążownik 1.748
    Recykler 1.508
    Sonda szpiegowska 68
    Niszczyciel 3.598
    Gwiazda Śmierci 7
    Pancernik 998

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Szkodnik [T R]
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.052 ( -2.385 )
    Lekki myśliwiec 38.065 ( -17.466 )
    Ciężki myśliwiec 136 ( -38 )
    Krążownik 9.844 ( -2.181 )
    Okręt wojenny 4.862 ( -391 )
    Pancernik 1.166 ( -79 )

    _________________________________________

    Obrońca Pan Niszczarka
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    98.448 Metalu, 79.148 Kryształu i 225.569 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 173.208.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 726.682.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 335.627.600 metalu i 232.696.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 403.165 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    127.537.600 Metalu i 24.611.000 Kryształu
    15.440.000 Metalu i 15.440.000 Kryształu
    15.500.000 Metalu i 15.500.000 Kryształu
    100.000.000 Metalu i 100.000.000 Kryształu
    77.150.000 Metalu i 77.150.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    335.627.600 Metalu i 232.701.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 214.745.048
    Kryształ: 186.100.148
    Deuter: -5.321.431
    agresor zyskał łącznie 395.523.765 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -358.585.448
    Kryształ: -285.822.148
    Deuter: -82.677.569
    obrońca stracił łącznie 727.085.165 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8
  • skan lot i push :D
    czy wy macie ludzi za idiotów ?
    pan Pan Niszczarka i pan Szkodnik znali się bardzo dobrze ze sojuszu NOOB.
    po drugi po wczorajszej akcji z wiara :

    KonewA [WIAARA] & Cichy_Buch [WIAARA] & Strasznik_oddam [WIAARA] & Killuminati [WIAARA] vs. Angel Of Death [NOOB] & Rolnik [NOOB] & KapitnChorazyTorpeda [NOOB] & Pan Niszczarka ~ 7110.83% [TOP 2 UNI ACS] - OBRONA
    Pan Anger of Death pisał że kończy grę i dziwnym trafem on i Pan Niszczara lądują w reckach szkodnika

    NIE MA CZEGO GRATULOWAĆ BANDA OSZUSTÓW

    Szkodnik który ze swoja flota top 2 nigdy nie latał przed tymi pushami był top 60 w ilości floty zezłomowanej po tych pushach w ciągu 24 godzin wbił do top 10
  • Kiki napisał(a):

    ale widziałem ze podobne floty poszły dwa dni temu za bilon ale to tylko być może zbieg okoliczności
    Tu historia jest trochę inna, konto było w NOOB, i zostało zezłomowane przez ex-NOOB.

    Po wczorajszej wtopie flot WIAARY, ta flota leciała na jeden z naszych moonów.
    Część sojuszników chciała ja zezłomować, część nie miała czym po wtopie, część podniosła temat pushu.
    Koniec końców odpuściliśmy i by w razie zestrzelenia moona natychmiast postawić nowego.

    W kilka godzin po powrocie ta sama flota ląduje w reckach ex-NOOBa.


    GRATULUJEMY! :)

    Ps.
    Jesteście klasą sami dla siebie :)
    Co więcej to konto było też w WIAARA i myśmy tego nie tkneli.
    Jedna jest WIAARA w galaktyce!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pan Szmata ().

  • fajne te wasze starcia , zwłaszcza ze chyba jakieś synchro sobie na 5 rano zrobiliście , wstają Panowie z TR i pięknie jednemu ląduje flota na top 1 w układzie a drugi ściaga mona gdzie fs wraca również o 5 rano ??
    Magiczna 5 śmiać się tylko chce ale co zrobić TTG , złom na galach w tym samym momencie XD przypadek ? Oceńcie sami ">
    pozdrawiam
    Dominikus




    hiperleksja daje się coraz częściej we znaki

    Bociek napisał(a):

    wystartowałem chwilę przed nałożeniem blokady

    bunny napisał(a):

    No wlasnie, chwile po nalozeniu blokady.
    buahuahaha

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dominikus ().

  • A 3 dni temu pisali do Gundka że chcą skończyć i się rozbić o niego.Nic z tego nie wyszło bo NOOB chciało z tego pushu ST zrobić. A Gundek powiedział że tylko dział DiD jako pożegnanie i nic z tego nie wyszło
    Teraz czekam kto kolejny push zrobi bo oprócz niszczarki jeszcze ktoś miał się rozbijac.Nie chce mi ticketa pisać ale ktoś to pewnie zrobi.
    Gratków nie bedzie.

    Edition: bład

    NAPISZCIE PO PROSTU ŻE USTAWKA
    senwiatraka

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez m.o.u.s.i.k ().

  • Fajne to jest wasze boldupienie wszedzie i ze wszystko zawsze wiecie. ZAWSZE XD

    Mimo wojny z WIAARA lecialem na zatrzymaj gdzie szla misja niszcz. Jednak kiedy spytalem o pozyczke reckow a w odp dostalem koordy i info ze tam duzo recka juz leci, odpuscilem. Nie chcialem robic bitki ktora striggeruje krzykaczy i jeszcze byc w plecy, bo moje recki puszczone jako ostatnie wlecialy by w powietrze (zalozenie).

    Zakup pod pusz? Kapitalna teoria mistrzowie z forum, szkoda ze ta flota miala prawie 50% szans na wyparowanie podczas niszczenia moona. Powrot floty znalo co najmniej kilka osob na uni. Szkodnik polecial bo mial w usie. Mialem smigac z Uosiem, ale po rozmowie ze szkodnikiem doszedlem do wniosku ze nie ma sensu wchodzic sobie w parade; mielismy acsowac ale ostatecznie odpuscilem nocke nd/pon bo praca. Flota niszczarki wracala niecala minute przed 5:00.

    Co do relacji Szkodnik - NOOB, nie znam, wiec sie nie wypowiem. Bitka dobra, ale na pewniaka i bez stresu, to troche umniejsza XD
    Zdecydowanie bardziej cenie solo Kubanczyka, niemniej zysk prawilny, a o to chodzi. Przetopu.

    [ciach]

    Moderator Miikuu:
    prowokacja
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • abecaduo napisał(a):

    Na koniec: krowa, co duzo muczy, malo mleka daje
    Mnie chodzi o co innego, nie broniliśmy moona, bo byliśmy za słabi, z Najtem dawaliśmy radę jednak ktoś powiedział że "qrde będziemy posądzeni o push" bo przecież napisał "kończę grę". Potem wyszło jeszcze ze konto kiedyś było w WIAARA i odpuściliśmy bo by się podniósł RYK. Koniec końców, Wy takich skrupułów jak widać nie mieliście. Bo przecież ST jest ST nawet jeśli NOOB padnie od ex-NOOBa :)

    I tak tu masz rację że kilka osób wiedziało o której ta flota wraca.
    Jednak fajnie mieć jakiś kręgosłup moralny.
    Jedna jest WIAARA w galaktyce!
  • podawać przykład gracza Boo jest bezsensu - gracz ten był wyżej w statystykach od obrońcy i mógł spokojnie się rozbić to jest zgodne z regulaminem gry - silniejszy może zawsze się rozbić o słabszego także tego przykładu nie przytaczajcie :P

    ST faktycznie śmierdzi i pewnie tylko grono ludzi dokładnie wie o co chodzi i moim zdaniem nie ma co się wybielać tylko poczekać co z tym zrobi GO

    jak to ST jest normalne to duże graty a jak push to duże NIEgraty
    pozdrawiam

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Panie szmata, ja nic do was ani wiaarynie mam. Nie adresowalem tego do was, nie dziwie sie se nie lecieliscie po wtopie. Tez bym odpuscil i w sumie odpuscilem, bo duzo rzeczy mi nie pasowalo, a moglem sie nahapac na pewniaka. Ja tez odpuscilem, tak jak wy, co nie przeszkadza ci w szufladkowaniu mnie razem ze szkodnikiem. Tylko dlaczego? Na samymm locie zatrzymaj do twojego sojusznika spalilem prawie 4kk dexu na nic. Nahapalem sie jak ta lala :)

    [ciach]

    Moderator Miikuu:
    offtop
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez abecaduo ().

  • Wielka wrzawa, wielki placz i lament co poniektorych osob..
    Prawda jest taka iz wszyscy wiedzieli czas atakujacej i wracajacej floty - kazdy mogl skorzystac. Nade wszystko wiarra szukala ludzi do obronienia przed atakiem i sumujac nie znalazla odpowiedniej ilosci floty - tak to by zdjeli ow statki bez mrugniecia okiem.

    Jedynie jak widac Szkodanik mial jaja i poprostu zaatakowal ow flote i dokladnie tak bylo - flota wrocila - skan - atak -bum.
    Nie bylo zadnych tekstow dziwnych,logowan czy tez rozmow.

    Pan Niszczarka chcial jak wszyscy wiedza zakonczyc gre - wybierajac opcje niszczenia ksiezyca - wyszlo bardziej prosciej niz to mozliwe.
    Starcie czyste i normalne.. Nie doszukujmy sie nie wiadomo czego..
  • m.o.u.s.i.k napisał(a):

    Edition: A najlepsze ze w opisie skan lot bum i 7gs w składzie floty agresorowi hahaha
    NAPISZCIE PO PROSTU ŻE USTAWKA
    To może przyjrzyj się jeszcze raz temu raportowi i zastanów, po czyjej stronie są te gwiazdy śmierci i czy na pewno była to ustawka, czy może lot na flotę powracającą z misji zniszcz, w której mogła wyparować, ale tego nie zrobiła i Szkodnik zwyczajnie to wykorzystał.

    Prawda jest taka, że swędzą Was pośladki, że wiedzieliście od godziny 24 lub 1 w nocy o tym locie, ale nikt nie miał na tyle jaj, żeby na to polecieć i zazdrościcie Szkodnikowi.

    A recki to pół uni wysłało, żeby domniemane starcie posprzątać. Jakby się Wam udało to byście tutaj pewnie co poniektórzy nawet nie zostawiali komentarzy.

    Podwójne standardy, TFU!

    A Wiara miała jeszcze więcej czasu na wyzerowanie Niszczarki, bo ogłosił wszem i wobec, że kończy grę i ma gdzieś co się stanie z tą flotą, po czym wysłał na misję zniszcz na księżyc któregoś z Sekciarzy.

    Trzeba było się mobilizować, teraz możecie tylko płakać i psioczyć.

    A Wiara miała jeszcze więcej czasu na wyzerowanie Niszczarki, bo ogłosił wszem i wobec, że kończy grę i ma gdzieś co się stanie z tą flotą, po czym wysłał na misję zniszcz na księżyc któregoś z Sekciarzy.

    Trzeba było się mobilizować, teraz możecie tylko płakać i psioczyć.
  • Panowie.. Niszczarka chcial zakonczyc gre - mial na uwadze i chec zniszczenia moona.. wiarra nie miala sily przebicia i odpuscila. Wiec Szkodnik zeskanowal i zaatakowal - tym bardziej iz jest w tym samym ukladzie.. filozofii tutaj nie ma..


    Kiki : "To dlaczego nikt nie skorzystał oprócz niego, a atakujący zebrał wszystko
    zgaduje ze recki były wysyłane co jakiś czas"

    Dzien wczesniej Kiki wiara zostala zezlomoana w ow laczeniu flot.. moze to jest odpowiedz? Bali sie.. typowe ludzkie zachowanie.
    Odnosnie zlomu.. oczywiscie iz zebral.. naturalna postac rzeczy..


    [ciach]



    Zawisc ludzka i zazdrosc nie zna granic..

    Moderator Miikuu:
    offtop
  • Flotka ta i Angela chodziła na czarnym rynku już od tygodnia XD Miało być fajne rw, podstawka, jednak każdy się wycofywał, jak padały szczegóły czyli starcie w ST i push. Trafiła jednak kosa na kamień, problem bo za dużo ludków już wiedziało, że spadną dwie topowe flotki. Więc dawaj moonkill na Wiarę, a nuż się podstawią i dorwie się kogoś na powrocie, rekiny na pewno poustawiane, zawsze coś im tam padnie a jak się wybronią to nie będzie gadki że push bo i Wiarę w to się wplącze. XD OBRZYDLIWE.
    No nie, chłopaki, macie czas i umiejętności, mało kto może sobie pozwolić robić skany, noc w noc o 1,3,5 ale naprawdę walczcie Z KLASĄ... Lepiej smakuje a nie takie krzywe akcje. I jeszcze się tym chwalić. SŁABE.
  • No to i ja sie wypowiem

    Gethauz napisał(a):

    Miało być fajne rw, podstawka, jednak każdy się wycofywał, jak padały szczegóły czyli starcie w ST i push.
    Z tego co wiem wiaara oczywiscie miala propozycje podstawienia sie, ale sie na to nie zdecydowali z blizej mi nieznanych powodow.
    Nastepnie mialem ja sie podstawiac z rosolem pod tego moonkilla. Dostajemy info, lecimy, zbieramy zlom - to nie jest push, skoro w zaden sposob nie mielismy nic wspolnego z wyslaniem tej misji na "niszcz".

    Gethauz napisał(a):

    Więc dawaj moonkill na Wiarę, a nuż się podstawią i dorwie się kogoś na powrocie, rekiny na pewno poustawiane, zawsze coś im tam padnie a jak się wybronią to nie będzie gadki że push bo i Wiarę w to się wplącze. XD OBRZYDLIWE.
    Nie wiem jak mozna dorwac kogos na powrocie z zatrzymaj na moonie, o ile osoba, u ktorej jest ta podstawka nie da info, no ale juz mniejsza o to.
    A wiec poustawiane rekiny - to jest powod dlaczego sie wycofalismy, rosol juz zdazyl spalic 4kk dexu, ja na szczescie jeszcze nie xD
    Po wszystkim okazalo sie, ze zadne rekiny nie byly dograne, po fakcie zalowalismy przepuszczenia darmowego zlomu :D
  • Camper napisał(a):

    wiarra nie miala sily przebicia i odpuscila

    Camper to nie do końca tak.
    Liczyliśmy tę flote podstawiając się we czterech wychodziliśmy na remis ze stratą, wtedy pojawił się Najt, i ściągaliśmy tę flotę. Jednak zorientowaliśmy się, ze to konto Guardian Angel, którego żeśmy się pozbyli z WIAARY. Jakbyśmy tę flotę ściągli, a w zasadzie pierwsze skrzypce grałby tu Najt bo byłby wielki krzyk o push. Tego jesteśmy pewni. Więc odpuściliśmy.

    Mnie nie chodzi o zysk jaki dostał agresor, a o styl :)
    Jedna jest WIAARA w galaktyce!
  • No to i ja się wypowiem :) Bo czytając komentarze krzykaczy że to push bush 0_0 czy inny srush normalnie ręce opadajo :quasi:

    Pan niszczarka po podstawce pod sojusz Wiaara (top2 acs) chcial oddac to co zniszczył (bo był w sojuszu Wiaara) i wysłał na jednego z nich całą flote z misją zniszcz na moona, lot długi prawie 5h czasu było na podstawke odgroma!
    Wyjscia były 2 flota niszczy moon i wraca albo flota rozbija sie o moon, wyszło 3 moon cały i flota wraca :thumbsup:
    Cała topka flociarzy wiedziała o tym ataku i co zrobiła wysłała recki żeby wyzbierać go na powrocie licząc ze ktoś mu zgasi światło :E a oni zarobią jak sie okazało CHYTRY 2 RAZY TRACI ;P paliwo w plecy i złomu 0
    Kohones zabrakło Panowie krzykacze żeby go zdjąć i spakować ??
    Najlepiej na forum wylać żale ze pusz itd haha banda ignorantów :tratata:
  • Może najwiekszy przegrany tego ST się wypowie.Widzę że każdemu kto tu się negatywnie wypowiada ślinka ciekła na moja flote i bardzo dobrze łądna była mi tez sie podobała tylko ciekawi mnie czemu jej nikt nie wyzłomował na dolocie do moona.Jak startowałem napisałem do kolegi z Wiaary że leci prezent ode mnie.Rw w ST chciałem jak najbardziej ale myslałem że go Wiaara wystawi hehe to był mój ostatni lot ale dla pewnosci poleciałem na opcje zniszcz żeby flota wyparowała jakby pierwsza opcja nie siadła rok tem jak konczyłem gre zrobiłem tak samo flota wyparowała i było po kłopocie.Ten lot widze zapisał sie juz w historii uni nie mogłem uwierzyc ze return floty z moona był hahaah.A co do postu kiki przyjacielu jak myslisz ze bez anty nie idzie do top 100 wbic to muszę sie wiele jeszcze od ciebie nauczyc ze że sie dziennie logowałem na konto no coz masz racje powinienem co dwa czy trzy dni sie logowac moze kiedys mnie nauczysz.Ale bardzo sie ciesze ze 2 miesiace mojego farmingu suma sumarum nie dostaly sie w wasze brudne łapska moje małe szakale.Zegnam chłopcy pomodlę sie za was z Bogiem
  • Miałem się nie udzielać. Nie chce mi się też innym tłumaczućjak to było, ale pushu nie było. Całe uni miało 5h na ściągnięcie tych niszczarek, a nieraz i 2 dni stała i nikt jej nie ruszał. Bym musiał rozmowę z discorda wkleić, jaka w sojuszu się odbyła na ten temat, żebyście uwierzyli. A Pan Niszczarka jest z tych co nie wydał ani grosza na anty, ani by konta nie sprzedał