premie

  • Witam, co trzeba zrobić żeby dostać premie
    Ekspansja Imperium?

    Witaj Imperatorze! Położono podwaliny pod potężne Imperium. Sztab dowodzenia pomoże Ci gratis w umacnianiu Twojego imperium. Przyspiesz badania, a otworzysz tym samym ponownie bramy do zasiedlania nowych światów! Powodzenia! Twój pomocnik startowy OGame
  • Kliknij na ikonę znaku zapytania obok ikony wiadomości. Masz do wykonania 10 zadań wprowadzenia.

    Moim zdaniem premie nie są jakieś super-hiper, żeby za nimi gonić. No może poza Komandorem, która ułatwia sprawę z kolejkowaniem niskich poziomów budynków. Z tym punktem osobiście radzę poczekać, aż zbudujemy kilka przyzwoitych poziomów badań. No ale wiadomo, lepiej wydać te dwie dychy na 80.000 antymaterii i kupić usługi pani Komandor na nieco dłuższy okres. Generalnie nie ma się czym podniecać, bo premie to za dużo powiedziane :)

    Edit: Właśnie zorientowałem się, że chybiłem z rychłą odpowiedzią na pytanie. W równoległym wątku słusznie zaznaczyłeś, że kwestia związana z premiami jest kolokwialnie mówiąc - do dupy. Ale tego co tu i tam powiedziałem, nie wycofam :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hermes ().

  • Hermes napisał(a):

    Kliknij na ikonę znaku zapytania obok ikony wiadomości. Masz do wykonania 10 zadań wprowadzenia.

    Moim zdaniem premie nie są jakieś super-hiper, żeby za nimi gonić. No może poza Komandorem, która ułatwia sprawę z kolejkowaniem niskich poziomów budynków. Z tym punktem osobiście radzę poczekać, aż zbudujemy kilka przyzwoitych poziomów badań. No ale wiadomo, lepiej wydać te dwie dychy na 80.000 antymaterii i kupić usługi pani Komandor na nieco dłuższy okres. Generalnie nie ma się czym podniecać, bo premie to za dużo powiedziane :)
    Tutaj masz temat rozwiniety: premie