Gumowy Kaczor [POPiS] & Kierowca Bombowca [MTM] & Dreadnoughtus [GLORY] vs. Rocketman [SMURFS] ~ 1152.26%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gumowy Kaczor [POPiS] & Kierowca Bombowca [MTM] & Dreadnoughtus [GLORY] vs. Rocketman [SMURFS] ~ 1152.26%

    WIEC TAK GRATULACJE DLA KACZORA I BOMBOWCY :) POZWOLILEM SOBIE WYSTAWIC TE ST JAKO OBRONCA A DLATEGO ZE DREADNOUGHUT TO SKONCZONY [ciach] ZACZNIJMY OD POCZATKU BYL U NAS W SOJUSZU MNIEJSZA O TO PISALEM Z NIM OSTATNIO NORMALNIE GADKI SZMATKI CZY MAM CELE CZY POLECE Z NIM W ACSIE ITD BYLY STOSUNKI POKOJOWE...LECIALEM NA GOSCIA PATRZE A NA POWROCIE WYLAPALI MNIE GLOWNIE DO DREAD WYSLALEM KOPIE ATAKOW I ??
    I ODEZWAL SIE pan [ciach] krotko mowiac [ciach] :)

    [ciach]

    ogolnie gratulacje ze wyliczenie :) a buddy nie mial to mogl leciec wiekszosc tu napisze :) Trudno :) Powroce niedlugo pozdrawiam :)


    Dnia 27-01-2019 22:10:47 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Gumowy Kaczor [POPiS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.336
    Lekki myśliwiec 1.705
    Ciężki myśliwiec 58
    Okręt wojenny 14
    Pancernik 297
    Krążownik 303

    _________________________________________

    Agresor Kierowca Bombowca [MTM]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 6.290
    Ciężki myśliwiec 94
    Krążownik 800
    Okręt wojenny 215
    Mały transporter 509
    Pancernik 600

    _________________________________________

    Agresor Dreadnoughtus [GLORY]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 17.000
    Ciężki myśliwiec 300
    Pancernik 500
    Krążownik 1.500
    Okręt wojenny 1.200
    Mały transporter 2.429

    _________________________________________

    Obrońca Rocketman [SMURFS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 805
    Lekki myśliwiec 2.292
    Ciężki myśliwiec 11
    Krążownik 771
    Okręt wojenny 1.722
    Pancernik 74

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Gumowy Kaczor [POPiS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.946 ( -390 )
    Lekki myśliwiec 1.415 ( -290 )
    Ciężki myśliwiec 52 ( -6 )
    Okręt wojenny 14 ( -0 )
    Pancernik 297 ( -0 )
    Krążownik 291 ( -12 )

    _________________________________________

    Agresor Kierowca Bombowca [MTM]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 5.264 ( -1.026 )
    Ciężki myśliwiec 82 ( -12 )
    Krążownik 785 ( -15 )
    Okręt wojenny 215 ( -0 )
    Mały transporter 408 ( -101 )
    Pancernik 600 ( -0 )

    _________________________________________

    Agresor Dreadnoughtus [GLORY]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 14.161 ( -2.839 )
    Ciężki myśliwiec 264 ( -36 )
    Pancernik 500 ( -0 )
    Krążownik 1.448 ( -52 )
    Okręt wojenny 1.200 ( -0 )
    Mały transporter 2.045 ( -384 )

    _________________________________________

    Obrońca Rocketman [SMURFS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 22.951.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 144.467.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 83.860.700 metalu i 31.364.900 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 67.741.700
    Kryształ: 24.690.900
    Deuter: -158.000
    agresor zyskał łącznie 92.274.600 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -103.682.000
    Kryształ: -38.133.000
    Deuter: -2.652.000
    obrońca stracił łącznie 144.467.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8


    COS MI SIE UDALO ZEBRAC


    Flota dostarczyła: 2.807.700 Metalu, 2.100 Kryształu i 0 Deuteru
    Flota dostarczyła: 7.160.000 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru
    Flota dostarczyła: 11.520.000 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru
    Flota dostarczyła: 1.110.000 Metalu, 1.110.000 Kryształu i 0 Deuteru
    Flota dostarczyła: 5.760.000 Metalu, 5.760.000 Kryształu i 0 Deuteru


    Moderator Miikuu:
    pseudowulgaryzm; obraza
    Moje 1 konto na forum Rocketman46 (04.12.2005) (Zbanowane)

    POCZATEK OD UNI 5 SOJUSZ OCTOG
    UNIA 32/34/RHEA/Fenrir SOJUSZ SMURFS JAK NIE WIECEJ BO NIE PAMIETAM :D

    OBECNIE SERWER Xanthus i Kalyke SOJUSZ SMURFS:D :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
  • Zacznę klasyką: Obroncy SzO ;] a atakerom gratki:)
    A tak na poważnie, z racji że o mnie mowa to dołożę coś od siebie, bo czemu nie, chyba po to ten wątek powstał.

    Pan szanowny Rocket, był ze mną w sojuszu SMURFS na początku uni. Przez okres świąteczny miał U więc praktycznie zero kontaktu w okresie kiedy ja tam byłem, nie było buddy ani nic przez ułamek sekundy. Żadnej wspólnej akcji wtedy jak i ostatnio.
    Ostatnie rozmowy? Ostatnio po skanie, spytałeś co to za skanowanie byłego sojusznika. Ja Ci odpowiedziałem, że już nie będę, co też uczyniłem. Żadnych akcji nie robiliśmy wspólnych ponieważ odpowiedziałeś po tym skanie, że Ty tutaj nawet floty nie masz to nie ma co skanować. Do ACS mam innych znajomych bliżej jak sam widzisz. Nie mam tej rozmowy ponieważ już zostały skasowane, ale jak stwierdziłeś dzisiaj to Ty screeny masz, więc czekam na dowody.
    W każdym sojusz na starcie informuję, że gra dla mnie moonówka i co to za konto. Potwierdzi Ci to całe GLORY, któro dzisiaj takową informację po moim dołączeniu dostało. Tak samo było w SMURFS.

    Co do wiadomości to wysyłaj prawdziwe, a nie poprawione, co?:) Jak uda mi się wrzucić to screeny wylądują zaraz. Nie ładnie manipulować w ten sposób.

    Co do starcia, może uchylisz rąbka tajemnicy jak do tego doszło?:>
    Nie? To śpieszę z wyjaśnieniem.

    Wyleciałeś na cel jak się świeciły akty i na moonie i planecie. Surka była w czasie Twojego lotu przesyłana na moona bo planowany był fs, także zero kampienia:) Lecialeś w 1 slocie na 100%, bez opóźniania mimo akt na matce czy też na moonie. Sam sobie zgotowałeś ten los bo wystarczyło posłać w slotach i nie chciałoby mi się w nic bawić.

    1,5k recy Twoje na odbudowę boś wiosłował reckami z rękawa ale to jest wkalkulowane w tę gre, tak samo jak kontry.

    Także tyle ode mnie.

    Screeny z rozmowy przed wlotem(nie umiem w ogejmowy forum to wrzucam wsio co się da:)

    [ciach]

    Moderator Miikuu:
    cytowanie wulgaryzmów; obrazy




    "Dreadnought" is an English term for the predominant type of battleship in the early 20th century.
    Deriving from the words "dread" (fear) + "nought" (nothing).

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Vastator ().

  • słodki jezu Rocket co z Tobą nie tak ze nie potrafisz zaakceptować tego co się stało i rozrzucasz gnojem wokół ?! To nie Twoje zycie legło w gruzach tylko pare cyferek i obrazków, weż na wstrzymanie Fred...
    A i takiej manipulacji faktami nie widzialem juz od dawna - TVN 24 przy Tobie to wzór objektywizmu i rzetelności :/
    ktos kiedyś powiedzial: " kto jest bez winy niech pierwszy rzuci gnojem " ... czy jakoś tak XD Pomyśl o tym stary ;)
    I tak zalogowałem sie Tylko po to zeby sciagnąć Cie na ziemie Rocket ;)

    No a teraz czas na klasyczne: "Graty pieknego wlotu, procenty juz duzo większe ale liczy sie dobra zabawa ! przetapiać na puszki bo mało , obrońcy SzO" ( choć nalezy sie kupa kamieni) .
    Cieplutko pozdrawiam ;)
  • Matko, kolejny płaczek co nie potrafi zaakceptować swojego błędu. Rocket przecież jakbyś wysłał poprawienie atak to nikt by Cię nie kontrował, a jak jesteś lamka to masz co chciałeś. OGame to gra błędów, popełniłeś poważny błąd i za niego zapłaciłeś.

    Gratuluję panowie akcji i ubicia płaczka :D
  • gratki Atakującym!

    A Rocetowi więcej dystansu do gry!
    Jak bym nie latał z każdym z kim zamienię parę wiadomości to na tak umierającym uni nie miał bym na kogo latać :)
    Dla przykładu parę dni temu napisałem do Veli bo ktoś stał bez FSa potem miałem od niego skany. I traktuje to jak normalna rzecz jest okazja to się współpracuje, a jak się nie jest w jednym soju, buddy itp. to traktuje to jako normalną rzecz.
  • Nabuchodonozor napisał(a):

    Matko, kolejny płaczek co nie potrafi zaakceptować swojego błędu. Rocket przecież jakbyś wysłał poprawienie atak to nikt by Cię nie kontrował, a jak jesteś lamka to masz co chciałeś. OGame to gra błędów, popełniłeś poważny błąd i za niego zapłaciłeś.

    Gratuluję panowie akcji i ubicia płaczka :D
    Nabu ale jak masz zioma z którym sie nie skanujecie i tylko jego do kontry w okolicy to lecisz na pewniaka...
    Chociaż z drugiej strony to nie to samo Ogame co 10 lat temu, że miedzy sojuszami byly przymierza i to mocno respektowane a jak gracze ustalili, ze się nie skanują to logiczne, że na siebie nie latają...
    No ale to nie Ogame 10 lat temu. I słowo ludzkie warte mniej niż wczorajsze wygazowane piwo.

    Po prostu, Rocket na złego gostka trafileś. Tez mnie trafili z kaczką pomino, że się nie skanowaliśmy bo pisalismy o recki itp. No ale trudno. Jak mówiłem- jestesmy po prostu chyba starej daty albo mamy jakąś głupią moralność.
  • Mordi napisał(a):

    Nabuchodonozor napisał(a):

    Matko, kolejny płaczek co nie potrafi zaakceptować swojego błędu. Rocket przecież jakbyś wysłał poprawienie atak to nikt by Cię nie kontrował, a jak jesteś lamka to masz co chciałeś. OGame to gra błędów, popełniłeś poważny błąd i za niego zapłaciłeś.

    Gratuluję panowie akcji i ubicia płaczka :D
    Nabu ale jak masz zioma z którym sie nie skanujecie i tylko jego do kontry w okolicy to lecisz na pewniaka...Chociaż z drugiej strony to nie to samo Ogame co 10 lat temu, że miedzy sojuszami byly przymierza i to mocno respektowane a jak gracze ustalili, ze się nie skanują to logiczne, że na siebie nie latają...
    No ale to nie Ogame 10 lat temu. I słowo ludzkie warte mniej niż wczorajsze wygazowane piwo.

    Po prostu, Rocket na złego gostka trafileś. Tez mnie trafili z kaczką pomino, że się nie skanowaliśmy bo pisalismy o recki itp. No ale trudno. Jak mówiłem- jestesmy po prostu chyba starej daty albo mamy jakąś głupią moralność.
    Jak dla mnie z takich akcji wyłączone są osoby z soja i buddy i wiadomo, że ich kontrować nie będę. A to że z kimś tam byłem w soju czy gadałem to, żaden argument. Jeśli z kimś mam układ a nie mam go w buddy (bo nie przyjmuje buddy) to ustaliliśmy sobie wcześniej zasady i się ich trzymamy. Tu nie było takiego czegoś, także nie wiem do kogo pretensje. Panowie, chwila dialogu i kończą się nieprzyjemne sytuacje. Uni jest nudne, każdy orze jak może, więc nie dziwią mnie takie sytuacje, ale nie popadajmy w skrojnosci. Trochę dystansu.
  • Mordi, nigdy nie było pisane, że się nie skanujemy, tak jakoś wyszło od początku uni, że się skanami nie wymienialiśmy. Raz napisałeś o recki i je Ci chciałem wysłać czy tam wysłałem nawet i nawróciłem bo log był. Po gongu Cię spytałem co i kto wleciał ale to z ciekawości przed stejkiem chciałem wiedzieć. Twoim rozumowaniem, z miejsca piszę do wszystkich ludzi na uni o pożyczkę recków i nie będą na mnie latać.
    Nie wspomnę, że Twój ziomal (taką mam nadzieję) to rozbija o mnie sondy pare razy w tygodniu i pierwszy byś wiedział o tym, że stoję.
    I jak już piszesz o wszystkim, to może napisz o tej sytuacji kiedy leciałem na Lucyfera, który jest na pierwszej gali z Tobą w układzie. Kampił na 7-dmej gali. Byłem parę minut przed wlotem i znalazłem planetę, przeskanowałem po czym porzucił tę planetę. Nie wmówisz mi, że to nie Ty leciałeś mu na podstawkę, i że na tym polegał cały tamtejszy plan:)
    Przecież taki ktoś honorowy by napisał wtedy, żebym nie leciał bo to podpucha, prawda?
    "Dreadnought" is an English term for the predominant type of battleship in the early 20th century.
    Deriving from the words "dread" (fear) + "nought" (nothing).

  • Gratki!!!! Widze ze ładnie flotka poszła w górę przetop na pancki bo ich troszkę mało masz co do obrońcy szkoda ale to jest własnie ogame. Kumple są w realu a nie w grze przeglądarkowej tu się liczą tylko staty. Jak bym miał taka możliwośc to sam bym to wykorzystał nie bedac juz w sojuszu. Za błędy trzeba płacić nikt nie wysyła wszystkiego w 1 slocie na 100% porażka na całego. Jak nie oni to ktoś inny za 2 dni by to wykorzystał wiec nie ma co płakać zwykła głupota