Cała prawda o mnie i o Majsie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Goldak napisał(a):

    A mnie bardziej interesuje ile taki proceder może pochłaniać pieniędzy np. w skali roku?
    Satanael rzuć kwotą, żeby tylko dać zarys jakie pieniądze są pompowane w tą grę.
    Generalnie to zależy od gracza ile chce wydawać na antymaterie , jedni wydadzą 400 zł , inny gracz 1000 zł a inny 20 tys zł .
    Dokładnych sum jakie wydawaliśmy z Majsem na anty + konta do pushu nie podam bo nie ma takiej potrzeby . To każdego indywidualna sprawa co robi ze swoją kasą . Ja pracuję za granicą przy dobrze płatnej pracy , Majs ma prywatną firmę więc też może sobie pozwolić na takie wydatki . Mogę jedynie zdradzić że jeżeli jest więcej takich osób jak Ja czy Majs które wydają tyle pln na anty to Niemcy są bardzo zadowoleni :D A dam sobie rękę uciąć że na pewno jest sporo takich osób .

    Truck driver napisał(a):

    boski napisał(a):

    Truck driver napisał(a):

    buleon napisał(a):

    Tak z innej beczki, dlaczego kont nie można sprzedawać?
    Nie mozesz sprzedac konta na ktorym grasz bo to nie jest Twoja wlasnosc. Twoje konto jest wlasnoscia GF, Ty jedynie na nim grasz a sprzedajac konto z
    Na allegro ludzie sprzedaja poswiecony czas,a konto dalej pozostaje wlasnoscia GF :D
    Nie mowie, ze nie ale trzeba byc chyba desperatem by sprzedac za marne kilkaset zlotych konto nad ktorym spedzilo sie kilka/kilkanascie lat zycia nad rozbudowa :)
    Gdy kończyłem grę na Eridanusie przed fuzją z Q jeden chętny oferował mi prawie 4 tys zł za moje konto . Jak widzisz to nie jest parę złotych :D Skoro oferował tyle za konto to ile musi wydawać siana na antymaterię ? :D
    Ave Racovia !!
  • satanael napisał(a):

    Goldak napisał(a):

    A mnie bardziej interesuje ile taki proceder może pochłaniać pieniędzy np. w skali roku?
    Satanael rzuć kwotą, żeby tylko dać zarys jakie pieniądze są pompowane w tą grę.
    Generalnie to zależy od gracza ile chce wydawać na antymaterie , jedni wydadzą 400 zł , inny gracz 1000 zł a inny 20 tys zł .Dokładnych sum jakie wydawaliśmy z Majsem na anty + konta do pushu nie podam bo nie ma takiej potrzeby . To każdego indywidualna sprawa co robi ze swoją kasą . Ja pracuję za granicą przy dobrze płatnej pracy , Majs ma prywatną firmę więc też może sobie pozwolić na takie wydatki . Mogę jedynie zdradzić że jeżeli jest więcej takich osób jak Ja czy Majs które wydają tyle pln na anty to Niemcy są bardzo zadowoleni :D A dam sobie rękę uciąć że na pewno jest sporo takich osób .
    Nie wiem czym Wy sie zajmujecie i ile zarabiacie ale jesli myslicie, ze jestescie elita kupujac konta pod push jak majs za 100zl to jak to @satanael wspomnial to jestescie w duzym bledzie :D
  • Truck driver napisał(a):

    satanael napisał(a):

    Goldak napisał(a):

    A mnie bardziej interesuje ile taki proceder może pochłaniać pieniędzy np. w skali roku?
    Satanael rzuć kwotą, żeby tylko dać zarys jakie pieniądze są pompowane w tą grę.
    Generalnie to zależy od gracza ile chce wydawać na antymaterie , jedni wydadzą 400 zł , inny gracz 1000 zł a inny 20 tys zł .Dokładnych sum jakie wydawaliśmy z Majsem na anty + konta do pushu nie podam bo nie ma takiej potrzeby . To każdego indywidualna sprawa co robi ze swoją kasą . Ja pracuję za granicą przy dobrze płatnej pracy , Majs ma prywatną firmę więc też może sobie pozwolić na takie wydatki . Mogę jedynie zdradzić że jeżeli jest więcej takich osób jak Ja czy Majs które wydają tyle pln na anty to Niemcy są bardzo zadowoleni :D A dam sobie rękę uciąć że na pewno jest sporo takich osób .
    Nie wiem czym Wy sie zajmujecie i ile zarabiacie ale jesli myslicie, ze jestescie elita kupujac konta pod push jak majs za 100zl to jak to @satanael wspomnial to jestescie w duzym bledzie :D
    Skoro myślisz że wydawaliśmy na konta po 100 zł to jesteś w bardzo dużym błędzie ale z drugiej strony może lepiej że tak myślisz :D
    Ave Racovia !!
  • Truck driver napisał(a):

    satanael napisał(a):

    Jak by każdy sprzedawał nam konta po 100 zł pod push to byśmy mieli tych kont pewnie i ze 100 sztuk ..
    To tylko swiadczy o Was jakim dnem jestescie, ze bez kupowania kont nie jestescie w stanie nic w grze ugrac :D
    Wierz mi że bez tych kont na pewno byśmy coś w grze ugrali . Grałem w to 10 lat i do póki nie zacząłem się pushować szło mi całkiem dobrze . Ale prawda jest taka że konta do pushowania wraz z odpowiednim programem do tego i systemem przez nas opracowanym doprowadziły do takiej przewagi na uni Eridanus że flota moja i Majsa była nie do ruszenia nawet nawet gdyby np na mnie poleciało 5 najwiekszych flot ... To był ten atut że fsa nie musiałem robić praktycznie przez 2 lata gry :D podobnie Majs
    Ave Racovia !!
  • @ciap Słuchaj Ciap, gram w te głupie cyferki od ~2005 roku i sytuacja teamu z perspektywy gracza nigdy nie była kolorowa, w końcu jesteście od tego żeby karać i przestrzegać, bardziej lub mniej, regulaminu, który obowiązuje. Zawsze starałem się podchodzić do odpowiedzi teamu z dystansem, bądź co bądź wszyscy jesteśmy ludźmi, ale proszę, przestań dorabiać ideologię do tego co piszą gracze. Z tego co rozumiem większość graczy, którzy piszą, iż antymateria nijako "chroni" przed banem, banami ma na myśli, że są pobłażliwiej traktowani. Nie widzimy statystyk ani logów tak jak Wy je widzicie, stąd te twierdzenia i pretensje pod adresem teamu. W ciągu ostatnich kilku lat wydarzyło się parę sporych eventów, które były ukłonem w stronę graczy, którzy nie grają uczciwie (chociażby usunięcie publicznych pręgierzy, które miały na celu pozbycie się publicznego linczu :E).
    Wiele osób grających do dziś (w tym ja) miało co najmniej kilka nieprzyjemnych sytuacji z operatorami. Sprzedawanie statusów, bądź olewanie ticketów dotyczących łamania zasad (z dowodami w postaci screenów, których nie przyjmujecie do wniosku dowodowego, a jednak jeśli ktoś ma odpowiednie znajomości, to i screen zadziała;)) to tylko czubek góry lodowej. Tłumaczenie innym jak wygląda rozstrzyganie ticketów ze swojej perspektywy nic nie da, stracisz jedynie nerwy i wzbudzisz do siebie niechęć jeszcze większej ilości użytkowników. Nawet jeśli Ty starasz się być sprawiedliwa, nie oznacza to, iż reszta teamu również taka jest.

    EDIT: Nawet z czysto biznesowego punktu widzenia nie opłaca się banować permanentnie ludzi, którzy ładują kupę siana i przy tym oszukują. Podobny model możemy zauważyć w wielu innych grach FPS, RTS, MOBA.
    In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
  • I to za takie informacje placiliscie lajkami? lul. Nawet tutaj wyłudził od was lajki z anic :D

    Czy byłbym zaskoczony gdyby okazało się, że w top200 jest moze z 70 graczy a reszta to ich multi? raczej nie.

    Kusi mnie aby napisać sobie bota, co będzie grał na jakims uni. Farmił idlaków i zobaczymy czy wyłapie bana :D
    Nawet bym zrobił aby spał parę h i robił fs
  • A najlepsze jest to ze taki [ciach] co was wszystkich robił i zarzekal się jaki on jest kryształ bez skazy, napisal sobie jednego posta na forum, bo poczuł się oszukany przez "kolege" a ludzie lajkuja jego posty i przytakuja mu ze tak sataniel dobry napisal prawde majs zly bo oszukał sataniela i się pushuje, a co jeszcze gorsze nie jada po tym [ciach] tylko maja pretensje do GO/SGO ze ich nie złapali :D

    Moderator kruszynka:
    Usunięto obrazę

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Terry ().

  • Terry, ale przeważająca większość topki tak robi. Przyrosty wzięte z kosmosu, handlowe multi, konta schodzące z urlopu i pierwszego dnia dostające złoma, skanujesz kogoś i od razu kilku sojuszników się zapala, można wymieniać długo...
    Niestety, ale ci, którzy mają skilla, są zazwyczaj leniwi, grają, żeby sobie poniszczyć, żeby pozdobywać. I żeby najlepiej nikt nie mógł ich zaatakować. Żeby nie mogli stracić, bo straty boją się najbardziej. To jak gra na kodach. I śmieją się z tych, którzy grają uczciwie.
    Można tylko grać swoje i jeśli jest się cierpliwym, to nawet wygrywać. Ewentualnie lobbować pewne zmiany, ale powiem Ci, że nawet środowisko graczy ich nie popiera. Zdaje się, że albo mają to w d, albo te zmiany w jakiś sposób by im przeszkadzały.

    Lwica jest boska :)
  • satanael napisał(a):

    Wierz mi że bez tych kont na pewno byśmy coś w grze ugrali . Grałem w to 10 lat i do póki nie zacząłem się pushować szło mi całkiem dobrze . Ale prawda jest taka że konta do pushowania wraz z odpowiednim programem do tego i systemem przez nas opracowanym doprowadziły do takiej przewagi na uni Eridanus że flota moja i Majsa była nie do ruszenia nawet nawet gdyby np na mnie poleciało 5 najwiekszych flot ... To był ten atut że fsa nie musiałem robić praktycznie przez 2 lata gry :D podobnie Majs
    hahahaha coś ugrali... z tego co tatko pisał w swoim did wychodziło na to, że jesteś [ciach] do sześcianu i w sumie się to nie zmieniło.
    Piszesz o tym systemie jakby to był jakiś majstersztyk XD a to dno zwykłe. Wow zbudowaliscie konta na uni gdzie Ci dobrzy gracze odeszli, posprzedawali konta wy je kupiliście, bo byliście nikim i nadal jesteście, ale czuj się wyjątkowo taki sukces osiągnąć. :E szkoda że na Q wasza "dominacja" minęła i nie możecie wysłać fsa, a jak wyślicie to lampa nie gaśnie.
    Aha i nie myśl sobie że jesteś jakimś prekursorem w tym pushowaniu :D

    Moderator kruszynka:
    Usunięto obrazę

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marys ().

  • buleon napisał(a):

    Terry, ale przeważająca większość topki tak robi. Przyrosty wzięte z kosmosu, handlowe multi, konta schodzące z urlopu i pierwszego dnia dostające złoma, skanujesz kogoś i od razu kilku sojuszników się zapala, można wymieniać długo...
    Niestety, ale ci, którzy mają skilla, są zazwyczaj leniwi, grają, żeby sobie poniszczyć, żeby pozdobywać. I żeby najlepiej nikt nie mógł ich zaatakować. Żeby nie mogli stracić, bo straty boją się najbardziej. To jak gra na kodach. I śmieją się z tych, którzy grają uczciwie.
    Można tylko grać swoje i jeśli jest się cierpliwym, to nawet wygrywać. Ewentualnie lobbować pewne zmiany, ale powiem Ci, że nawet środowisko graczy ich nie popiera. Zdaje się, że albo mają to w d, albo te zmiany w jakiś sposób by im przeszkadzały.
    No i co z tego ze gra, a widzisz żeby coś poza ogromna flota osiągnęli?
    Gra była tworzona ponad 15 lat temu i zasady tez, sprzęt i programy ewoluowały, natomiast zasady gry nie, złapać kogoś na multi graniczy z cudem. Takie dwa [ciach] co mowa o nich wyżej nie zrobili nic nadzwyczajnego w tej grze, zwykły handel po minimalu dex za kris i tak wkoło i to jest ich maksymalne osiągnięcie w tej grze, rozumiecie zwykly handel a wy ich stawiacie w topce. Gra tak cala "topka" Libry co parę postwo wyżej powiedział miedzy cedzakami stark, gra tak nasza GO która jest odpowiedzialna za rekrutacje nowych GO([ciach]. tu juz jest chyba przegięcie ale chyba do zaakceptowania?) i kazdy gornik na uni. Kupic tanio sprzedac drogo. W tym przypadku dochodzi multi. Mielismy goscia o nicku krakakit na e/q moze gra jeszcze nie wiem. Robil dokladnie to samo ale na ekowym koncie, wszystko szlo w budynki i badania.... ban?? Nie, bo multi ogarnia sie tak latwo jak dupe po sraniu.

    Moderator kruszynka:
    Usunięto pseudocenzurę i obrazę
  • Osiągają. Widać to w ST. To, że nie zdejmą Ciebie, to jedno, ale nie gracie w 10 osób. W ten sposób mają dużo większe możliwości atakowania ekonomów i innych graczy, którzy się w ten sposób szybciej wykruszają. Poza tym odciągają od gry ludzi, którzy widzą, że bez 10 kont nie awansują, nie mają szans.

    Lwica jest boska :)
  • Dlatego głosowanie na najlepszego gracza erid wydawało mi się śmieszne, zważając na to kto tam grał wówczas. Saatanel opisałeś jak to robiłeś i na jaką skale, ale kazdy średnio inteligetny szympans widział co się dzieje. Oczywiście Ty i cała zgraja zaprzeczała. Przynajmniej masz jaja teraz się przyznać, gdy już nie grasz. Ile st, tematow i wpisów było jacy to wy pro nie jesteście...
    TOP2 SOLO Nusukan - 61.245%
    TOP 2 ACS Eridanus - 186.928%
  • Kiedys żeby udowodnić,że operatorzy gry nic nie robią zrobiłem test.Umowilem się z jednym graczem,który i tak już nie grał aktywnie.Robil zssylki surowców na moona a ja to zlomowalem.Zrobilem to trzy razy w ciągu tygodnia.Zadnego bana nie wyłapałem .Jeżeli nie ma zgłoszenia to jest to po prostu olewane.

    Satanael a możesz napisać czy konto mieszko ,które było wcześnie j u was w sojuszu to też był push? Bo dostałeś bana a później ci go zjeli?
  • satanael napisał(a):

    Bunny napisał(a):

    roermond napisał(a):

    Satanael a możesz napisać czy konto mieszko ,które było wcześnie j u was w sojuszu to też był push? Bo dostałeś bana a później ci go zjeli?
    to był push:) teraz to konto to gsowka kilrera:)
    Potwierdzam to był push
    Nawet nie mam chęci przekopiowywać zapisanych swoich postów bo liczyłem się z tym, że zostaną szybko usunięte. Szczególnie te o koleżankach i ich powiązaniach ..ekhm Ruda.. ekhm.

    Mógłbyś @satanael rozwinąć temat programu pod VPN? Który z was pokrywał subskrypcję? Jaki to był program. Może ta informacja okazać się pomocna, jeśli operator zamiast usuwać posty o swoich koleżankach poczyta choć trochę o tunelowaniu.
    Mimo, że takie informację nie znajdują się w panelu administracyjnym to być może okażą się pomocne w wymierzaniu sprawiedliwości. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że są priorytety i telefon od ciap jest ważniejszy niż rozwijanie powiązania między kontami, a szczególnie takich z 30mld dexu bez ładowności.
    Interesujący wolontariat, nie ma co. Korpo i orać wami cały dzień.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gardze wami ().

  • DarthMario. napisał(a):

    satanael napisał(a):

    Wierz mi że bez tych kont na pewno byśmy coś w grze ugrali . Grałem w to 10 lat i do póki nie zacząłem się pushować szło mi całkiem dobrze . Ale prawda jest taka że konta do pushowania wraz z odpowiednim programem do tego i systemem przez nas opracowanym doprowadziły do takiej przewagi na uni Eridanus że flota moja i Majsa była nie do ruszenia nawet nawet gdyby np na mnie poleciało 5 najwiekszych flot ... To był ten atut że fsa nie musiałem robić praktycznie przez 2 lata gry :D podobnie Majs
    hahahaha coś ugrali... z tego co tatko pisał w swoim did wychodziło na to, że jesteś do sześcianu i w sumie się to nie zmieniło.Piszesz o tym systemie jakby to był jakiś majstersztyk XD a to dno zwykłe. Wow zbudowaliscie konta na uni gdzie Ci dobrzy gracze odeszli, posprzedawali konta wy je kupiliście, bo byliście nikim i nadal jesteście, ale czuj się wyjątkowo taki sukces osiągnąć. :E szkoda że na Q wasza "dominacja" minęła i nie możecie wysłać fsa, a jak wyślicie to lampa nie gaśnie.
    Aha i nie myśl sobie że jesteś jakimś prekursorem w tym pushowaniu :D
    A ty dalej te swoje wypociny produkujesz byle by cokolwiek głupiego i debilnego napisać ... Pokaż mi gdzie ja tutaj się szczycę systemem który opracowałem z Majsem ? Pokaż mi gdzie szczycę się że jestem jak to określiłeś "prekursorem w pushowaniu" ? Widzisz pieprzysz co ci ślina na język przyniesie byle by tylko coś napisać . Popatrz lepiej na siebie i jednego ze swoich kompanów w sojuszu (nick silent) . W tym momencie srasz się do mnie a nie przeszkadza ci to że pod jedną banderą jesteś w sojuszu z pusherem ... To jak to jest ? Zachowujesz się dokładnie tak jak ja za czasów gry na Eri :D idioto !
    Ave Racovia !!
  • gardze wami napisał(a):

    satanael napisał(a):

    Bunny napisał(a):

    roermond napisał(a):

    Satanael a możesz napisać czy konto mieszko ,które było wcześnie j u was w sojuszu to też był push? Bo dostałeś bana a później ci go zjeli?
    to był push:) teraz to konto to gsowka kilrera:)
    Potwierdzam to był push
    Nawet nie mam chęci przekopiowywać zapisanych swoich postów bo liczyłem się z tym, że zostaną szybko usunięte.
    Mógłbyś rozwinąć temat programu pod VPN? Który z was pokrywał subskrypcję? Jaki to był program. Może ta informacja okazać się pomocna, jeśli operator zamiast usuwać posty o swoich koleżankach poczyta choć trochę o tunelowaniu.
    Mimo, że takie informację nie znajdują się w panelu administracyjnym to być może okażą się pomocne w wymierzaniu sprawiedliwości. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że są priorytety i telefon od ciap jest ważniejszy niż rozwijanie powiązania między kontami, a szczególnie takich z 30mld dexu bez ładowności.
    Interesujący wolontariat, nie ma co. Korpo i orać wami cały dzień.
    Mógłbym napisać ale tego nie zrobię ponieważ administracja pewnie skasuje tego posta ponieważ uzna to za łamanie regulaminu co może się wiązać z banem na forum a tego bym nie chciał :) Gdybym napisał jaki to był program i jak dokładnie działał , jakie miał funkcje itp to na pewno znalazł by się ktoś kto zaczął by swoją przygodę z pushowaniem :D a tego przecież nie chcemy :D
    Ave Racovia !!
  • satanael napisał(a):

    Mógłbym napisać ale tego nie zrobię ponieważ administracja pewnie skasuje tego posta ponieważ uzna to za łamanie regulaminu co może się wiązać z banem na forum a tego bym nie chciał :) Gdybym napisał jaki to był program i jak dokładnie działał , jakie miał funkcje itp to na pewno znalazł by się ktoś kto zaczął by swoją przygodę z pushowaniem :D a tego przecież nie chcemy :D
    Wystarczy, że podasz adresy tunelowania podpięte pod poszczególne konta. Ta informacja myśle, że starczy. Nie łamie regulaminu. Podajesz IP zewnętrzne serwerów, a nie domów. Z drugiej strony zdaje sobie sprawę, że czytanie i wyciąganie wniosków przez zakazany krąg koleżanek może je przerosnąć. Szczególnie jeśli nie zostały przeszkolone w słowach zaczynających się na litery M jak multikonto oraz P jak push.