Papa Smurf [SMURFS] vs. Ulisses [PUSH_1] ~ 3086.2%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Papa Smurf [SMURFS] vs. Ulisses [PUSH_1] ~ 3086.2%

    Pozdrowionka dla wioski, @Ulissess mam nadzieję że kac nie będzie duży bo tylko tak tłumaczę sobie zostawiony nektar 8|





    Dnia 26-01-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Papa Smurf [SMURFS]
    ________________________________________________


    Mały transporter 55.000
    Pancernik 10.000
    _________________________________________


    Obrońca Ulisses [PUSH_1]
    ________________________________________________


    Duży transporter 28.500
    Statek kolonizacyjny 6
    Recykler 5.403
    Sonda szpiegowska 1.034
    Gwiazda Śmierci 1
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Papa Smurf [SMURFS]
    ________________________________________________


    Mały transporter 54.899 ( -101 )
    Pancernik 9.974 ( -26 )
    _________________________________________


    Obrońca Ulisses [PUSH_1]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    612.077 Metalu, 58.151.041 Kryształu i 223.212.382 Deuteru
    153.019 Metalu, 14.537.760 Kryształu i 56.434.380 Deuteru
    38.255 Metalu, 3.634.440 Kryształu i 14.108.595 Deuteru
    9.564 Metalu, 908.610 Kryształu i 3.527.148 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 2.614.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 450.528.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 161.750.400 metalu i 146.869.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 375.327.271 jednostek.



    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    161.750.400 Metalu i 146.883.800 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 161.581.315
    Kryształ: 222.873.651
    Deuter: 296.892.505
    agresor zyskał łącznie 681.347.471 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -230.902.915
    Kryształ: -285.803.851
    Deuter: -309.148.505
    obrońca stracił łącznie 825.855.271 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8
  • Ulissess napisał(a):

    Gratuluję, dlaczego stało się tak, a nie inaczej już wytłumaczyłem i wcale nie jest to kac

    Ale jedno jest pewne, teraz dałeś mi motywację do tego żeby tu wrócić także - dziękuję
    Strach się bać :D ! Ale miło nam że wrócisz do tego pięknego wirtualnego świata :)

    Papa - moje wielkie gratulacje , przetapiaj ten nektar :) I dziękuje ze w końcu znalazł się nasz super Ulisek w ST po drugiej stronie , idealnie pasuje to do tego: ,, Pszczółka Papa sobie lata (ooo)
    Zbiera nektar gdzieś na kwiatach
    A Pan Gucio w tulipanie
    Czeka sobie na śniadanie "


    Ulisesie Szo w twoim wypadku to chyba już nie ma :D bynajmniej nie przy złomie dt ?!
  • Szef325 napisał(a):

    Ulissess napisał(a):

    Gratuluję, dlaczego stało się tak, a nie inaczej już wytłumaczyłem i wcale nie jest to kac

    Ale jedno jest pewne, teraz dałeś mi motywację do tego żeby tu wrócić także - dziękuję
    Strach się bać :D ! Ale miło nam że wrócisz do tego pięknego wirtualnego świata :)
    Papa - moje wielkie gratulacje , przetapiaj ten nektar :) I dziękuje ze w końcu znalazł się nasz super Ulisek w ST po drugiej stronie , idealnie pasuje to do tego: ,, Pszczółka Papa sobie lata (ooo)
    Zbiera nektar gdzieś na kwiatach
    A Pan Gucio w tulipanie
    Czeka sobie na śniadanie "


    Ulisesie Szo w twoim wypadku to chyba już nie ma :D bynajmniej nie przy złomie dt ?!
    Bać ? A czego ? A no tak...zapomniałem, że przecież wg niektórych zastraszałem kogoś w życiu realnym, żeby uzyskać korzyść w ogame :E

    Wcześniej brakowało motywacji i chęci, a przez wczorajszy incydent na który nie miałem wpływu, a był mi o wiele ważniejszy niż te cyferki - trzeba nadrobić te "straty" i tyle.
  • Ulissess napisał(a):

    Szef325 napisał(a):

    Ulissess napisał(a):

    Gratuluję, dlaczego stało się tak, a nie inaczej już wytłumaczyłem i wcale nie jest to kac

    Ale jedno jest pewne, teraz dałeś mi motywację do tego żeby tu wrócić także - dziękuję
    Strach się bać :D ! Ale miło nam że wrócisz do tego pięknego wirtualnego świata :) Papa - moje wielkie gratulacje , przetapiaj ten nektar :) I dziękuje ze w końcu znalazł się nasz super Ulisek w ST po drugiej stronie , idealnie pasuje to do tego: ,, Pszczółka Papa sobie lata (ooo)
    Zbiera nektar gdzieś na kwiatach
    A Pan Gucio w tulipanie
    Czeka sobie na śniadanie "


    Ulisesie Szo w twoim wypadku to chyba już nie ma :D bynajmniej nie przy złomie dt ?!
    Bać ? A czego ? A no tak...zapomniałem, że przecież wg niektórych zastraszałem kogoś w życiu realnym, żeby uzyskać korzyść w ogame :E
    Wcześniej brakowało motywacji i chęci, a przez wczorajszy incydent na który nie miałem wpływu, a był mi o wiele ważniejszy niż te cyferki - trzeba nadrobić te "straty" i tyle.

    Ulis , nikt nie napisał tutaj o zastraszaniu w życiu realnym , ale skoro sam o tym wspomniałeś to pewnie musi być coś na rzeczy :ocb: :ocb: :ocb: :ocb: Wyobrażam sobie jak to musialo wyglądać : przyjeźdza Ulises pod Dom denata i grozi AK47 że jeśli nie przeslesz surki na moje konto dostaniesz headshota :juzpotobie: :juzpotobie: :juzpotobie: :juzpotobie:

    Ulis - jak sam tego doznałeś i odczułeś, wystarczył ,, ten moment " aby dostać klapsa.. Kazdy z nas pewnie miał przypadek podobny ( jak ja ostatnim razem kiedy siedzialem u klienta o 2 min za długo i nie zawróciłem w odpowiednim momentcie krótkiego Fs. ) - ale cóż gramy dalej :idea: :idea: :idea:
    PS. Ale czy dla Ciebie są ważniejsze sprawy niż cyferki na ogame to bym grubo się zastanowił nad tym ( świadczą o tym nie które twoje wpisy i komentarze - nie przytoczę żadnych bo nie chce mi się ,, kopać " :czytam: :czytam: :czytam: .
  • Szef325 napisał(a):

    Ulissess napisał(a):

    Szef325 napisał(a):

    Ulissess napisał(a):

    Gratuluję, dlaczego stało się tak, a nie inaczej już wytłumaczyłem i wcale nie jest to kac

    Ale jedno jest pewne, teraz dałeś mi motywację do tego żeby tu wrócić także - dziękuję
    Strach się bać :D ! Ale miło nam że wrócisz do tego pięknego wirtualnego świata :) Papa - moje wielkie gratulacje , przetapiaj ten nektar :) I dziękuje ze w końcu znalazł się nasz super Ulisek w ST po drugiej stronie , idealnie pasuje to do tego: ,, Pszczółka Papa sobie lata (ooo)Zbiera nektar gdzieś na kwiatach
    A Pan Gucio w tulipanie
    Czeka sobie na śniadanie "


    Ulisesie Szo w twoim wypadku to chyba już nie ma :D bynajmniej nie przy złomie dt ?!
    Bać ? A czego ? A no tak...zapomniałem, że przecież wg niektórych zastraszałem kogoś w życiu realnym, żeby uzyskać korzyść w ogame :E Wcześniej brakowało motywacji i chęci, a przez wczorajszy incydent na który nie miałem wpływu, a był mi o wiele ważniejszy niż te cyferki - trzeba nadrobić te "straty" i tyle.
    Ulis , nikt nie napisał tutaj o zastraszaniu w życiu realnym , ale skoro sam o tym wspomniałeś to pewnie musi być coś na rzeczy :ocb: :ocb: :ocb: :ocb: Wyobrażam sobie jak to musialo wyglądać : przyjeźdza Ulises pod Dom denata i grozi AK47 że jeśli nie przeslesz surki na moje konto dostaniesz headshota :juzpotobie: :juzpotobie: :juzpotobie: :juzpotobie:

    Ulis - jak sam tego doznałeś i odczułeś, wystarczył ,, ten moment " aby dostać klapsa.. Kazdy z nas pewnie miał przypadek podobny ( jak ja ostatnim razem kiedy siedzialem u klienta o 2 min za długo i nie zawróciłem w odpowiednim momentcie krótkiego Fs. ) - ale cóż gramy dalej :idea: :idea: :idea:
    PS. Ale czy dla Ciebie są ważniejsze sprawy niż cyferki na ogame to bym grubo się zastanowił nad tym ( świadczą o tym nie które twoje wpisy i komentarze - nie przytoczę żadnych bo nie chce mi się ,, kopać " :czytam: :czytam: :czytam: .
    Ten kto powinien wiedzieć co się stało wie. Pogratulowałem w grze i pogratulowałem na forum. Tyle w temacie tej dzisiejszej "straty".

    A swoim tekstem o tym, że ogame jest dla mnie najważniejszy po prostu mnie zabiłeś chłopie...bardzo ale to BARDZO bym chciał, żebyś jednak poszukał tych moich wypowiedzi gdzie twierdzę, że właśnie tak jest. Od miesiąca puściłem może 20 (słownie dwadzieścia) misji szpiegowskich, a na konto logowałem tylko po odbiór fsa. Ale tak jak kiedyś napisałem, co ja tam wiem, inni przecież wiedzą lepiej :E
  • @Ulissess dzięki za gratulacje tutaj i w grze.
    Powód już znam i wierzę że to nie był kac, i cieszę się że można rozmawiać grać normalnie
    i nie chować urazy, umieć przyznać się do błędu, lenistwa, i innych rzeczy :piwko:

    Takie postawy wśród graczy są bardzo rzadko spotykane jeszcze raz dzięki


    PS.
    Twoje paliwo już zużytkowane :)

    Dzięki też innym za gradki - i zapraszam do działu wojny tam jest początek i cd tej historii tego st
    i wiem że to przypadek zupełny .
  • Gratki wlotku , po co te ciągłe kłótnie? w ogame to jak w życiu nie można ciagle brać czasem trzeba coś dać :) Zobacz Ulis dla Ciebie to nic a pomyśl sobie ile radości sprawiłeś profesorkowi hehe :E
    niema co się spinać jak sie nie upilnuje to ktoś korzysta a pretensje tylko do Siebie można mieć no niestety, raczej ze wiele rzeczy ważniejsze, ogame dla nas jest a nie my dla ogame ludzie...
    od ponad chyba miesiąca Ulis przypominał idlaka na tym uni - w sensie zero zangażowania od fsa do fsa chyba każdy to widział? sam fakt ze latasz sobie fsy Profesor o czymś świadczy.
    a ty Ulis zobaczyles wql ze cos ubyło na koncie czy tylko po polu wrakowym się skapnełes? haha jeszcze raz graty i o to w tej grze chodzi by złomować - więcej dystansu i zabawy życzę
  • Barry napisał(a):

    Gratki wlotku , po co te ciągłe kłótnie? w ogame to jak w życiu nie można ciagle brać czasem trzeba coś dać :) Zobacz Ulis dla Ciebie to nic a pomyśl sobie ile radości sprawiłeś profesorkowi hehe :E
    niema co się spinać jak sie nie upilnuje to ktoś korzysta a pretensje tylko do Siebie można mieć no niestety, raczej ze wiele rzeczy ważniejsze, ogame dla nas jest a nie my dla ogame ludzie...
    od ponad chyba miesiąca Ulis przypominał idlaka na tym uni - w sensie zero zangażowania od fsa do fsa chyba każdy to widział? sam fakt ze latasz sobie fsy Profesor o czymś świadczy.
    a ty Ulis zobaczyles wql ze cos ubyło na koncie czy tylko po polu wrakowym się skapnełes? haha jeszcze raz graty i o to w tej grze chodzi by złomować - więcej dystansu i zabawy życzę
    Ale ja się o nic nie spinam. Jak mówię, pogratulowałem w grze, pogratulowałem na forum i tyle. Nie było nigdzie miejsca w którym bym się choć próbował w jakiś sposób usprawiedliwiać czy zwalać na coś/kogoś winę. Znam realia tej gry, wiem po co się lata. Ale pisanie coś w stylu, że ta gra to dla mnie wszystko, co próbował insynuować owca jest sporym nadużyciem z jego strony. Jak grałem w ostatnim czasie chyba każdy zauważył, choćby właśnie Ty @Barry. Zresztą ludzie...to tylko kilka moonów z dexem, a wychodzi na to, że będzie to jeden z najbardziej "obleganych" tematów zupełnie niepotrzebnie wg mnie. I nie, nikomu nie odbieram przyjemności z tych starć.

    Barry zalogowałem, zobaczyłem atak i wiedziałem co się stało :E Czy poczułem różnicę ? Hmmm nie szczególnie :P
  • gwi4zdor napisał(a):

    tytul: "Najlepszy gracz virgo" zobowiazuje ;)
    gratuluje podszczypania top1 :D
    Aż się zachłysnąłem kawą, musiałem o tym wspomnieć :E


    Gratulacje dla Profesorka, przecież tak jak sam napisał, to że ktoś zostawił/zapomniał do czego sam się przyznaje nic nie oznacza.

    Przecież ja wstawiałem w ST ze mną w roli przegranego, że wiedziałem, że Profesorek mi GSy sprzątnie, ale miałem to gdzieś. Tak samo @Ulissess nie będzie się rozmieniać na drobne z powodu paru tirów i 900kk dexu ;)

    @Ulissess liczę nadal, że napiszesz ticket o pomoc w odbudowie - pomożemy! :E


    Uni 21

    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879%/ST

    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rising ().

  • Ładnie:) dosłownie schön:))

    Profesorek rozwinął skrzydła, a i odwagę :)

    Przypomina mi się dawna sytuacja z tej unii, kiedy to jeszcze świętej pamięci Henio grał ;p. Po złomie od gracza top 300-200 (już mnie pamięć zawodzi) przeniósł jako top1 ( i we flo i w pkt ) wszystkie planety do jego us wydając przy tym nie botyczną sumkę aby się odegrać. Bo kto by się odważył na top 1 lecieć i moony w noc czyscić :) ale to jest to właśnie " zdrowe podejście do gry" i brak pokory oraz przyznania się do winy:) co tutaj aż z pokłonem wystąpiło :brawo:

    Tak, że Papcio zweryfikuje czas, czy top 1 ma pracie:) pilnuj układów, ew szybkie konta i bloki w us :)

    A co do ważności Ogame ponad życie....myśle, że dla każdego topowego gracza był taki moment (a w szczególności złomiarza ) bo mimo możliwości jakie nam Ogame daje, to bez zaangażowania, chęci oraz poświęcenia wielu by nie miało tego co ma obecnie.

    W kazdym razie gratuluje, Tobie Profesorku ataku, Ulissess'owi zachowania:)

    :fa: Pozdrawiam Gus. :fa:

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Gustlik ().

  • moj post był skierowany bardziej do osób typu owca , każdemu możne coś wypaść, czy może porostu olać. mMilon razy olałem wracające gsy bo wolałem iść spać i nigdy nie rozumiałem potem podniety ludzi którzy to trafili - no trafili graty i tyle za czujność i wytrwałość bo ogame te cechy nagradza. A potrafiłem nawet za to dostać reprymendę w soju - no sorry ale moon nie spadł chciałem się wyspać i tyle w temacie :) jeszcze raz graty Profesor takie strzały po tysiącach skanach cieszą i dają siły na więcej :)
  • Rising napisał(a):

    Aż się zachłysnąłem kawą, musiałem o tym wspomnieć
    @Rising pij spokojniej do gazety ;) to tylko cuś przy obrazku

    Ludzie, co wy tu wypisujecie ?
    Piszecie jakby było to nie wiadomo jakie starcie...

    PRZECIEŻ TO BYŁ ZWYKŁY FARMING ,,,

    wpadł procent bo liczba DT była odpowiednia

    Nie ma nic nadzwyczajnego w tym starciu ,Ulisses doskonale wie jak gram,
    stoi na moonie i tu podkreślę ZYSK to się leci i czy to jest top 1 czy top 300 nie ma znaczenia
    na tym ta gra polega, i nie trzeba się tłumaczyć z przyczyn , zaspałem , to tamto jak niektórzy gracze to robią
    nie ma sensu - taka jest ta gierka to nie warcaby czy szachy to szybkie Uni Virgo.

    Inaczej jest z planetami
    jesli zysk jest zbyt niski nie ma sensu obrońcy niszczyć obrony czy satek.(ponizej starcie przykładowe)
    dla mnie osobiście takie starcia to... sorki nie znajdę odpowiednich słów.

    gyazo.com/a5d6b4abee51ca5bf9794268265fd6b9
    Oczywiście każdy w tej kwesti ma swoje zdanie, moje jest takie jak powyższe,
    Oczywiście są wyjątki od reguły i tyle w temacie.
    Natomiast jeśli jest zysk to się także leci proste.

    Pozdrawiam
  • Uaaa sporo w tyle w St i wojnami jestem. No moje gratulacje Profesor. Czujność pierwsza klasa. Farming zwykły co prawda jak mówiłeś ale samo to że na top 1 podkręca imprezę. A nie potrzebnie. Starcie jak każde inne i tyle. Powody nieobecności obrońcy to jego sprawa, a Tobie jeszcze raz graty za wyczucie.
    8) Top 1 Solo Virgo 8)
    8) Top 4 Solo Virgo 8)
    8) Top 2 Acs Virgo 8)
    8) Top 3 Acs Virgo 8)