KotPali [WSNR] vs. Left [CKM] ~ 6199.54%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • KotPali [WSNR] vs. Left [CKM] ~ 6199.54%


    WSNR
    Dnia 13-01-2019 09:33:53 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor KotPali [WSNR]
    ________________________________________________

    Recykler 2
    Lekki myśliwiec 82.708
    Krążownik 8.001
    Okręt wojenny 1.997
    Niszczyciel 100
    Pancernik 14.856
    Mały transporter 19.484
    _________________________________________

    Obrońca Left [CKM]
    ________________________________________________

    Mały transporter 3.161
    Duży transporter 1.062
    Lekki myśliwiec 45.010
    Krążownik 5.100
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 5.065
    Sonda szpiegowska 22
    Satelita słoneczny 179
    Niszczyciel 227
    Gwiazda Śmierci 5
    Pancernik 2.006
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor KotPali [WSNR]
    ________________________________________________

    Recykler 2 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 59.156 ( -23.552 )
    Krążownik 7.744 ( -257 )
    Okręt wojenny 1.970 ( -27 )
    Niszczyciel 99 ( -1 )
    Pancernik 14.651 ( -205 )
    Mały transporter 13.797 ( -5.687 )
    _________________________________________

    Obrońca Left [CKM]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    15.594.416 Metalu, 24.767.611 Kryształu i 22.163.363 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 143.579.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 693.892.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 395.023.200 metalu i 224.931.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 62.525.390 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 41%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 316.022.616
    Kryształ: 204.318.811
    Deuter: 18.559.363
    agresor zyskał łącznie 538.900.790 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -414.778.416
    Kryształ: -260.551.611
    Deuter: -81.087.863
    obrońca stracił łącznie 756.417.890 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8
  • Żałuj Dawaj :)
    Nie dość, że flota to w tranzitach miałem z 70kk surówki. Właśnie zbierałem na kolejny poz astro.
    Mam pytanie do Kota i ogólnie do topki ale nie jest to atak tylko czysta i szczera ciekawość.
    Czy takie wstawanie w nocy czy też niespanie odbija się w prawdziwym życiu? Czy nie zaniedbujecie przez to żony, dzieci i bliskich itp ?
    Jeśli macie pracę nocną to takie granie nie rzutuje na Waszą wydajność w pracy i zarobki ?
  • Generalnie to zadał dobre pytanie, ja sie sam nad tym zastanawiam...

    Ale juz Ci left odpowiadam ;)

    Granie w takim trybie jak gra kotek, uncle no i teraz fabiano jest niemozliwe, w przypadku kotka i mike jestesmy niemal pewni, ze tam graja na kontach z kims hmm? wujo? tatar? badz jakies inne osoby, co do fabiano to chyba po prostu jakis robot :D

    nikt nie zarwal tyle nocek co oni i nikt tyle nie skanuje, nie poswieca sie tej grze, trzeba sie ich zapytac jak to na nich wplywa, moze maja lajtowa prace, moze sa z gimnazjum i jeszcze sie ucza a w szkole odsypiaja na lekcjach a najlepsza opcja jest taka, ze sa wysmienicie bogaci i nie musza pracowac, ludzie sa rozni, a jacy sa oni wiedza tylko oni :D

    Pozdro kotek, graty trafienia, odrabiasz straty i do nastepnego, obys jak najszybciej znow przyspal sprawe :thumbup:
  • JohnyDree napisał(a):

    Generalnie to zadał dobre pytanie, ja sie sam nad tym zastanawiam...

    Ale juz Ci left odpowiadam ;)

    Granie w takim trybie jak gra kotek, uncle no i teraz fabiano jest niemozliwe, w przypadku kotka i mike jestesmy niemal pewni, ze tam graja na kontach z kims hmm? wujo? tatar? badz jakies inne osoby, co do fabiano to chyba po prostu jakis robot :D

    nikt nie zarwal tyle nocek co oni i nikt tyle nie skanuje, nie poswieca sie tej grze, trzeba sie ich zapytac jak to na nich wplywa, moze maja lajtowa prace, moze sa z gimnazjum i jeszcze sie ucza a w szkole odsypiaja na lekcjach a najlepsza opcja jest taka, ze sa wysmienicie bogaci i nie musza pracowac, ludzie sa rozni, a jacy sa oni wiedza tylko oni :D

    Pozdro kotek, graty trafienia, odrabiasz straty i do nastepnego, obys jak najszybciej znow przyspal sprawe :thumbup:
    Haha normalnie szok :D O zyciorys to mnie ostatnio w szkole proszono 20 lat temu :D no ale ze nie pierwsi pytacie to was uswiadomie :P
    Wiek 40 lat, praca na wlasnej dzialalnosci, srednio 8-10 h dziennie, dwoje dzieci zona. Co jeszcze zarobki? Ciezkie kafle jak tu ktos kiedys wspomnial :D
  • KotPali napisał(a):

    Haha normalnie szok :D O zyciorys to mnie ostatnio w szkole proszono 20 lat temu :D no ale ze nie pierwsi pytacie to was uswiadomie :P Wiek 40 lat, praca na wlasnej dzialalnosci, srednio 8-10 h dziennie, dwoje dzieci zona. Co jeszcze zarobki? Ciezkie kafle jak tu ktos kiedys wspomnial :D

    Sparwdzales w ciagu ostatnich 2 miesiecy czy ta zona i dzieci jeszcze tam sa? XD
    A za takie granie to kazda normalna kobieta by Ci ciezkim kaflem przypindolila w glowe :thumbsup: