Logo sojuszu

    • Logo:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Logo sojuszu

      Witam!
      Jako iż grafika komputerowa w moim wydaniu skończyła się na Paincie, proszę was dobre Ludki o pomoc w stworzeniu logo sojuszu.
      Niezbędne informacje:


      Rodzaj pracy : Logo sojuszu
      Tematyka : Kosmos i browary :D
      Materiały : Beer on the moon
      Preferowane wymiary : W sam raz na Logo sojuszu... Ciężko mi powiedzieć jakie dokładnie wymiary ;) Najwyżej sobie odpowiednio dopasuje sam. Ogólnie chodzi o to, żeby przerobić odpowiednio grafikę, której link wkleiłem wyżej.
      Nazwa sojuszu to "30 Plus".

      O jakie przeróbki byśmy prosili:
      1. W lewym górnym rogu, w miejscu gdzie jest przestrzeń kosmiczna umieścić jakieś ładne statki :ow: Niszczarki, pancki, GSy... Tak żeby leciały w stronę planety.
      2. Na prawym ramieniu astronauty, umieścić plakietkę z Polską flagą i nazwą sojuszu. Czyli w miejscu gdzie plakietki się doczepia do munduru na przykład ;) Nazwa sojuszu może być "30+" zamiast "30 Plus".
      3. Jeżeli się da, to pod nogami astronauty, na skrzynce z piwem, umieścić napis "Browar Pod Stodołą Ad. 2018r." :D Prawa autorskie do nazwy browaru są na legalu jak coś, bo to mój browar domowy i ja zezwalam na użycie tej nazwy ;)
      4. Na powierzchni księżyca, zaraz pod horyzontem w miejscu gdzie kończy się planeta, umieścić MOTTO. Byłoby super gdyby wyglądało ono "naturalnie", tak jakby ktoś wyrzeźbił je w podłożu. Jeżeli jest to zbyt trudne to można umieścić je w inny sposób (wstawić baner z napisem? ?( )
      Prosiłbym o 3 różne wersje bo motta też są 3:

      a) "Dwa PIWA na raz, trzymają wasze floty z daleka od nas"
      b) "Nic tak nie łączy jak kredyt hipoteczny... I Ogame"
      c) "Silni! Zwarci! Niebezpieczni! I Pijani..."


      Nie chcemy żadnych "świecących" liter czy nazw. Chodzi o to, żeby było prosto i schludnie :)
      Dla osoby, która wykona logo, przewidziana jest nagroda w formie buteleczki domowego piwka, w stylu "Porter Bałtycki" ;) Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość bo aktualnie trwa tzw. Refermentacja więc piwko musi jeszcze poleżeć z 3 miesiące.
      I żeby było jasne... Nie ściemniam ;) Jak obiecuje to znaczy, że będzie :D

      W razie pytań pisać śmiało... Jakoś się dogadamy ;)