Ozyrys32 [GLORY] vs. MocnySpliff [BOSS] ~ 354.49%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ozyrys32 [GLORY] vs. MocnySpliff [BOSS] ~ 354.49%

    Witam ponownie akcja spontan flota stała na moonie i była prze ze mnie dziś obserwowana ,stała,stała kolegi jednak nie było ale zdarzył się ktoś z soja ze mu aktywke robił .
    Jednak mu nie wyszło.
    Jestem bardzo zadowolony ze kolegę ubiłem bo konto powstało czysto za kasę, zero finezji.
    Złomik zebrany w całości,choć pożyczka reckow byla i to gruba .
    Dziekuje graczowi Viserion bo bez niego takich zysków by nie było.
    Pozdrowienia ku chwale sojuszu niech wieść idzie w świat ;]]]]



    Dnia 10-01-2019 19:11:23 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Ozyrys32 [GLORY]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 3.000
    Pancernik 375
    _________________________________________


    Obrońca MocnySpliff [BOSS]
    ________________________________________________


    Mały transporter 7
    Duży transporter 253
    Lekki myśliwiec 36
    Okręt wojenny 605
    Recykler 294
    Sonda szpiegowska 50
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Ozyrys32 [GLORY]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 1.475 ( -1.525 )
    Pancernik 371 ( -4 )
    _________________________________________


    Obrońca MocnySpliff [BOSS]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    117.333 Metalu, 117.333 Kryształu i 117.334 Deuteru
    351.666 Metalu, 351.667 Kryształu i 351.667 Deuteru
    583.333 Metalu, 578.068 Kryształu i 588.599 Deuteru
    935.069 Metalu, 289.034 Kryształu i 319.385 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 6.440.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 44.850.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 25.550.000 metalu i 9.899.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 4.700.488 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: -2.707.599
    Kryształ: -348.898
    Deuter: 1.316.985
    agresor stracił łącznie 1.739.512 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -33.792.401
    Kryształ: -13.793.102
    Deuter: -1.964.985
    obrońca stracił łącznie 49.550.488 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8
  • Konto powstało czysto za kasę?.. Ja już po twoim pw w którym napisałeś że skoro posiadam antymaterie to napewno dostałem ją od mamy na święta, stwierdziłem że musisz mieć bardzo kiepską sytuacje finansową... żeby kupno antymaterii kojarzyć z kasą od mamy... to że ty siedzisz w wieku ponad 30 lat na garnuszku u rodziców nie znaczy ze inni ludzie nie radzą sobie z samodzielnościa i finansami tak samo jak ty... owszem kupiłem sobie antymaterie... za równowartość średniego zestawu sushi w kuchniach świata ( chociaż wątpię że się orientujesz ) i nie wydałem jeszcze nawet połowy tej antymaterii... czyli znacznie mniej niż ponad połowa twoich Sojuszników, którzy wedle twojej opinii tez w takim razie maja konta czysto za kasę... nie mam czasu ani ochoty siedzieć tu nonstop wiec antymateria pozwala mi między innymi nie stracić czasu na szukanie kupców na deuter czy skrócic czas budowy za pomocą wcześniej kupionych za grosze robotow .. nikt rozsądny nie potrzebuje jej w wielkich ilościach żeby trzymać sie dość wysoko w statach... wystarczy w głowie sobie pokalkulowac co na uniwersum o danych parametrach opłaca się budować ... ale komuś kogo nigdy nie było na nią stać widocznie trudno to sobie wyobrazić... to po pierwsze..

    Po drugie... jakoś przed 17 ostatni raz byłem na koncie... wyszedłem z domu po 17.. miało być na chwile ale wróciłem w środku nocy... i poza twoimi skanami nie dostałem żadnego innego skana ani od sojuszników ani nikogo innego do prawie godziny 20... czyli godzine po twoim ataku... skad ty nabrałes tych informacji o aktywkach od sojuszników? Nie układaj tam sobie w głowie historii.. historie tworzą się same... ale ty przed kompem w nich nie uczestniczysz...

    Po trzecie sugerowanie komuś ze ma konto czysto za kase bo wydał 50 czy nawet 100 zł na antymaterie i dopisywanie do tego ze pewnie za hajs od mamy (takie pw dostalem od agresora) poniża tylko ciebie... bo pokazuje jak bardzo sobie w życiu nie radzisz... gdyz dla wielu z nas to jest godzina a często nawet nie godzina pracy...

    Na koniec pogratuluje.. mimo że wolałbym bez tych komentarzy ale skoro prowokujesz to masz odpowiedz jakiej chciałeś

    Graty ładnego zysku... pozbawiłes mnie wydobycia kopalni z prawie półtora dnia kopania... wzbogaciles się o 10 krotne swoje dzienne wydobycie... czyli ładny zysk.. przetapiaj
  • Graty, bo zysk przedni. Jesli chodzi o anty to ta sama spiewka co zwykle - punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.


    RozdajeMoony napisał(a):

    Panowie :) domniemuje ze jestesmy dorosli ;) po co te utarczki, byla flota nie ma floty, bedzie znowu po SzO :) i to sie liczy, a czy ktos wspomagal sie anty, niech pierwszy splunie kto z top 100 nie wydal zlotowki ;)
    To gdzie mam pluc?
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • abecaduo napisał(a):

    Graty, bo zysk przedni. Jesli chodzi o anty to ta sama spiewka co zwykle - punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.


    RozdajeMoony napisał(a):

    Panowie :) domniemuje ze jestesmy dorosli ;) po co te utarczki, byla flota nie ma floty, bedzie znowu po SzO :) i to sie liczy, a czy ktos wspomagal sie anty, niech pierwszy splunie kto z top 100 nie wydal zlotowki ;)
    To gdzie mam pluc?
    Rozdziera koszule niczym Rejtan :D jeszcze raz gratulacje akcji :)
  • [ciach]

    Starcie ladne, duzo czasu bylo na obrobienie konta, Ozyrysowi sie udalo, za to gratulacje.

    Obroncy - sojusznikowi, musimy koniecznie popracowac nad wymiana danych typu numer telefonu. SzO MocnySpliff da Ciebie, napewno taka bedzie, dobrze ze z nami zostajesz i dobrze ze masz bardzo solidne eko. A strata 50 baniek na tym poziomie gry to juz nie taka strata, mozna ja teraz w piec minut odrobic. Lecimy dalej


    Moderator Miikuu:
    offtop
    Jakis zlomik? -Widmo chetnie posprzata :P