Faktyczna sytuacja na Ogame- co jest "uczciwe", na co OG przymykają oczy i co ludzie w topce robią, by w niej być

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Faktyczna sytuacja na Ogame- co jest "uczciwe", na co OG przymykają oczy i co ludzie w topce robią, by w niej być

    Witam. Jestem Ave. Wielu mnie zna, acz nie wielu głębiej, ci, którzy mnie znają, wiedzą, jakim typem gracza jestem. Do opisania mam sprawy, które dotykają każdego uczciwego gracza ogame. Nie chodzi jedynie o universum Europa, ale ze względu na to, że tam właśnie grałem, wstawiam w DiD Europa.

    Otóż, pozwolę sobie zacytować słowa pewnego gracza na wstępie. "Nigdy nie osiągniesz poziomu MNS". Racja, pod wieloma względami im nie dorównam, a poniżej wyjaśnię, dlaczego.

    Zaczęło się wszystko od obraźliwego zachowania @unavit, który to przez swe zachowanie i otwarte pisanie o członkach innych sojuszy, nie znając ich, określał mianem "farma". Prawda jest taka, że wszyscy jesteśmy ludźmi, a bycie flociarzem w sojuszu eco jest ciężkie i zdaje się każdy rozsądny gracz to przyzna- granie w sojuszu flotowym i określanie flociarza z sojuszu eco mianem farmy jest wysoce monoperspektywiczne i, co za tym idzie, egoistyczne.

    W trakcie 1 wojny wypowiedzianej sojuszowi CKM przez sojusz MNS zostały użyte GS pochodzące spoza sojuszu, zaraz po nocnej akcji rakietowania, uzgodnionej z sojuszem BS, który to wsparł Nas w wojnie. Sprawa została zgłoszona do OG- do tej pory nie ma na nią reakcji- czy jest to uczciwe, by posiadać choćby osobę "niezrzeszoną", która wysyła gwiazdy śmierci jedynie, ograniczając grę do eco oraz niszczenia moonów- nie sądzę, wobec osób, które grają bez kont wspomagających i skubią wszystko niemal samemu. zarówno GSówki, jak i moonówki, moim zdaniem, nie są uczciwe, a próba użycia ich przez sojusz 3,4 raza silniejszy w momencie wypowiadania pierwszej wojny jest wysoce hańbiące- wedle mej opinii. Rozumiem, zniesienie basha itp, by sobie "pofarmić", jednakoż brak jakiegokolwiek zrozumienia w postach zamieszczonych w temacie wojny jest definitywnie egoistyczne i w sumie głupie. W decydującym STarciu sojusz BS- dla mnie- nie zależnie od decyzji Wakata- wygrał wojnę, Wakat zinterpretował to kolejkowaniem, zamiast przydzielić pz istniejące przed zbiórką złomu po równo do obu stron zbierających i odliczenie tego z bilansu starcia, co spowodowało, niestety, iż sojusz MNS wojnę wygrał.

    Nie długo po pierwszej wojnie pewien znajomy wysłał mi ten oto screen i opisał po krótce sytuację, wybitnie pokazując, iż członkowie, przynajmniej 2, sojuszu MNS pushowali ekstremalnie, za co grozi ban dożywotni, jednakże dziwnym zbiegiem okoliczności, nie było żadnej reakcji administracji gry na zgłoszenie, gracze wciąż grają, pomimo, że screen i historia logów wybitnie wskazują na to, co zaszło, historię logów można sprawdzić- i od tego OG są, to ichni obowiązek.

    Dowód

    Kolejną rzeczą- by nie "jechać" i pokazywać jedynie, iż sojusz MNS jest tym "złem", oto przykład kolejnego zachowania, które zapewne szanowna administracja po prostu oleje- jak resztę przykładów, pomimo, iż ludzie w STarciach nawet piszą o GSówkach, cytując @DawajHaracz, "ostatnio jest moda na zdejmowanie GSówek...", oto rozmowa ze znajomym, który wprost pisze o sytuacji kolejnego pushu ekstremalnego- NIKT się sprawą prawdopodobnie nie zajął- bo wychodzi na to, że takie sytuacje są na porządku dziennym:

    Nothing last 4everLast Thursday at 20:02
    co się stało z Wybrańcem?
    xxxx Last Thursday at 20:02
    sprzedał flotę
    Nothing last 4ever Last Thursday at 20:05
    ee, że co?wziął kasę za to, że ktoś mógł go zezłomować? Komu sprzedał?
    xxxx Last Thursday at 20:12
    nie wiem

    Jak widać, sytuacja jest poważna na tyle, że ludzie się nie boją pisać o takich rzeczach, co świadczy o operatorach gry. Czy coś z tym jednak zrobią- nie wiem, chciałbym, by przepisy obowiązywały równo wszystkich, czy będą, czy też będą równi i równiejsi- to już decyzja OGów.

    Na koniec chciałem podziękować wszystkim, z którymi spędziłem czas i którzy pomogli mi w tym wszystkim się rozeznać, zainteresowani wiedzą o kogo chodzi

    Rozstaję się z Ogame, ponieważ nie mam zamiaru uczestniczyć w tym procederze, urlopu nie zdejmę, ponieważ nie dopuszczę, by ktokolwiek z wielce szanownej "topki" zgarnął moją flotę. Osiągnięcie top 76, top 20 we flotach, bez pushów, kupowania kont, posiadania kont wspomagających, czy bez cwaniakowania i znajomości z szanowną administracją- takim akcentem i tymi osiągnięciami żegnam się z ogame- taki stan był w momencie mojego przejścia na urlop i taki stan liczy się dla mnie, część zgodzi się z tym, część nie.

    Pozdrawiam sojusz, który prowadziłem- CKM, pozdrawiam sojusze, które pomagały w tej nie równej walce, jak i wszystkich, którzy potrafili spojrzeć głębiej, niż okładka książki. Brakuje mi ogame sprzed lat- ci, którzy mogą mnie kojarzyć, będą z jednego określenia, którym mnie obdarzano- poeta, mimo, że sam takowym w tamtym czasie się nie obdarzałem.

    Pozdrawiam i zapraszam do komentarzy i dzielenia się tematem, by dotarł do jak największej części społeczeństwa ogame- może czytając kilka prostych słów i widząc dowody- zrozumieją i przynajmniej część odpuści praktyki, które- tak na prawdę- niszczą tą grę.

    Ave
  • Ja odpiszę tak: OG dawno zeszło na psy.. TEam to jedno wielkie kolesiostwo członkowie teamu grają na różnych uniach i mogą więcej bo przeciez TEam to kolega-koleżanka tego się nie rusza.TAk samo jest z wieloma graczami topki są nietykalni bo:
    -znają się z członkami TEamu
    -kupują dużo anty

    Co do banów: one lecą tylko jak gorąco się robi jak społeczność ogame na forach oficjalnie pisze po raz 20 o kims wtedy leci ban
    Jak zglaszasz ticket to dostajesz odpowiedź tak bezsensowną że masz wrażenie jakby odpisał 10latek tylko raz dostałem sensowną odpowiedź z wytłumaczeniem problemu od Operatora Mihusza faktycznie zajął się sprawą dał konkretną odpowiedź wytłumaczył itd przy całej reszcie nonsens.

    Jeśli zgłaszałeś tickety wklej je tu sam jestem ciekaw co dostałeś w odpowiedzi.

    Tutaj gra się już tylko dla swoich ludzi nie dla osiągów bo osiągi rzadko kiedy są uczciwie zdobywane bez ingerencji osób trzecich
  • Jako ze piszesz o topce to czuje sie wywolany, odniose sie do kilku rzeczy. G-sowki sa dopuszczalne w grze, taki styl gry jak flociarz czy ekonom, zdejmuje moony za % z zysku. Fakt jest jednak taki ze wiekszosc g-sowek sa to subkonta. To ze sie ludzie pushuja to jest na kazdym uni i w wiekszosci sa to znani z tego typy, ale nie rozumie czemu odnosisz sie do topki, topka dla Ciebie oznacza top pusherow ? Mylisz sie bo gwarantuje Ci ze na tyle co ja znam ludzi to przynajmniej 8 graczy z top 10 sie nie pushuje bo poprostu tego nie potrzebuja, ja jak i sojusz WSNR gra tez bez g-sowek, moony jakies zdejmujemy ale swoimi gesiami, powod ? bo nam sie inaczej nie chce bo my juz tym ogame zygamy bardziej niz Ty. Tak ze z ta topka w kazdym zdaniu sfolguj troche bo serio nie jestes zbytnio w temacie.
    Pozdrawiam
  • @KotPali Jak napisałem- piszę o większości uni, bo czytam i obserwuję nie tylko tu, gdzie gram, nie oceniam wszystkich topowiczów a tych, którzy faktycznie tak działają, przykłady z Dorado na przykład- chyba wiesz, o kim pisze, użycie GSówek podczas wojny nie powinno być dopuszczone, używanie jednak ich jest dopuszczalne- czy powinno być- moim zdaniem nie, ale to moje skromne zdanie. W dodatku- piszesz o top 10, czy masz pewność tą samą co do top 100 choćby? 20% oszustów stanowi zdecydowanie za duży procent jak na 1 uni, kiedyś leciały bany w sytuacjach takich, jak choćby te pushe. Kolejną rzeczą jest honorowość, o której nie napisałem- ze zwykłego poczucia honoru należy coś z tym zrobić, gdy zapytałem z prośbą o pomoc w wojnie Twoja odpowiedź była "nie wtrącamy się". Ale honor to rzecz osobista i każdy na swój sposób postrzega to słowo- dla jednych nie przeszkadzanie w pushowaniu jest honorowe, dla innych zaś nie

    Co do ticketów- poleciłem osobom zainteresowanym, które wykryły problem, napisać tickety, bądź oni sami napisali, ja tylko otwarcie wyraziłem swoje zdanie na temat tego, co obserwuję- czy tu, czy w przypadku innych uni, zrobiłem coś, na co- w większości- ludzie nie mieliby "jaj", by zrobić- powiedzieć prawdę bez patrzenia na kary od OGów, czy bez strachu, że topowiczom coś się nie spodoba...
  • Ave napisał(a):

    Kolejną rzeczą jest honorowość, o której nie napisałem- ze zwykłego poczucia honoru należy coś z tym zrobić, gdy zapytałem z prośbą o pomoc w wojnie Twoja odpowiedź była "nie wtrącamy się". Ale honor to rzecz osobista i każdy na swój sposób postrzega to słowo- dla jednych nie przeszkadzanie w pushowaniu jest honorowe, dla innych zaś nie
    Hmmmm, czyli kot i reszta WSNR są niehonorowi bo nie przystąpili do wojny??? No ciekawe :D

    Czyli idąc tym tropem to BS mają honor bo przystąpili??? Jak tak to zapytaj ich co się stało z ich honorem jak sami pakowali wybrańca :thumbsup:
    UNI 6 - [OFF]
    UNI 59 - [OFF]
    RHEA -[OFF]
    Xanthus - [OFF]
    Europa - [OFF]

    Kalyke - ON

    Top 12000 Uni Rhea
    :E

  • @wierzba37 a widzisz cytaty z powyżej, czy jak zwykle w takiej sytuacji chwytasz się brzytwy? Puszczanie płazem puszowania się jest równoznaczne z zezwalaniem na niego i to właśnie post ten miał przekazać.

    Swoją drogą akurat od Ciebie, czy unavita spodziewałem się bardziej wyśmiewania na temat "strachu przed wojną", czy coś równie bzdurnego. Nie odczuwam/odczuwałem go nawet odrobinę. A zwalanie winy na kogoś- doprawdy? Nie pisałem o MNS jedynie, przeczytaj raz jeszcze, a potem drugi i trzeci dla pewności, że dobrze zrozumiałeś.

    Ignorowanie problemu jest dopuszczaniem go do realiów, co w zasadzie jest dopuszczaniem takich akcji. Czy Wybraniec, czy ktokolwiek inny, nie pisałem też jedynie o universum Europa, co również wyżej napisałem, a pana Jarczyka powinieneś kojarzyć...
  • @Ave wysłałeś mi prośbę w pw, bo na swoim uni udzielam się w jednym temacie, to mogę i tu napisać.
    Jak powyżej, puszowanie się w różnorakie sposoby, a gsówka czy moonówka są to dwie diametralnie inne rzeczy :)
    Jeżeli nie jest naruszana zasada multikonta to nie widzę w tym nic złego.

    Mówiąc puszowanie mam na myśli sytuacje jak na załączonym obrazku

    klik
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ProSkaner. ().

  • @ProSkaner. Dlatego też podałem przykłady na wszystko, co opisałem- w tym na pushowanie się i na gsówki- czy powinny być dozwolone- cóż- jeśli ktoś po latach wraca do gry, nie korzystając z żadnych znajomości, jest to "troszkę" nie fair korzystanie z kont pomocniczych, zwłaszcza w przypadku wojny, o tym, że konta takie są dopuszczone- niestety zdaję sobie sprawę, choć, jak już pisałem, moim skromnym zdaniem być nie powinny. Pisałem do Ciebie i dziękuję za reakcję, jak w pw napisałem- podjąłem walkę tam, gdzie inni pasowali- długą i nie równą, ale moja walka pozostanie na forum, problemy dotyczą i Twojego i mojego i każdego innego universum, takoż dobrze by było, gdyby jak najwięcej osób wypowiedziało się w temacie- owszem, mylić się mogę w wielu kwestiach. Lec zasady równości być powinny, piszę z perspektywy swego universum- na którym grałem, a wiem, że w przypadku innych uni jest podobnie, lub gorzej. Zbanowanie top1, standardowa pokazówka, jak widać, mająca na celu zamydlić oczy graczom- w przypadku Europy- słuszny strzał, ale na tym się skończyło...

    Raz jeszcze dziękuję i proszę jeszcze o przekazanie dalej, jako, że sprawa dotyczy w zasadzie wszystkich uni, moim zdaniem każdy gracz powinien mieć możliwość przeczytania i wypowiedzenia się w temacie, a im więcej osób się wypowie, tym większa jest szansa, że administracja w końcu zadziała
  • Rozumiem Cię bo jak wracałem po przerwie do gry na uni izar ponad 3 lata temu miałem te same zarzuty. Musiałem sobie moony robić z własnych lm gdzie inni mieli moonówki itd
    Zwróć uwagę, że ogame to tak na prawdę garstka osób, która w to gra bo jest uzależniona :E samo ogame ewoluowało, po tygodniu ludzie mają księżyce, po miesięcy turbo recki, to nie jest to samo ogame, które pamiętasz...
    nowi ludzie trafiają zapewne przypadkiem. Po tych ponad 3 latach gram na dorado i korzystam z takich kont. Nie puszuje się, nie kupuje kont żeby je przetopić. Gorszym problemem są sytuacje gdzie złomowane są konta wyższe przez niższe - bo jest to zgodne z regulaminem tak jak to miało miejsce na librze i to były grube miliardy surki. A jeżeli masz znajomego, który taką gsówką się zajmie to nie widzę problemu, że księżyc zdejmuje konto inne niż w sojuszu.
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


  • Co do kolesiostwa i stronniczości może dopiszę. Brałem udział w dyskusji na temat wojny CKM-MNS. Ewidentnie było widać, że moderator jest stronniczy. Robił wszystko, zeby przyznać wynik MNS, mimo, że wystarczyło odrobinę pomyśleć aby zobaczyć, ze jego tłumaczenia są błędne. Pisałem to w paru postach, które mod od razu zdejmował. Napisał nawet, że jak się coś nie podoba, to należy zgłosić do supportu. Zrobiłem tak. Ale wiecie kto rozpatrywał zgłoszenie? Ten sam mod - @wakat. Rozpatrywał skargę na samego siebie.
    Więc tak jak pisze Ave - ta gra zeszła na psy.Tu już nie ma bezstronnych operatorów czy modów. Są tylko kolesie. O Antymaterii nie wspomnę bo to wszyscy wiedzą.
  • @Astrino Niestety, anty jest dozwolona i dozwoloną będzie- wiadomo, że lepsi klienci mają więcej, ale to jeszcze jest dopuszczalne- w każdej grze im więcej wydasz, tym masz lepiej- realia rynków gier wieloosobowych, nie istnieje gra wielo osobowa w pełni bezpłatna, zawsze jest coś, co donatorów stawia wyżej- jej możliwości definitywnie powiększają się, ale jak pisałem, anty jest i będzie dozwolona i muszę się tu w 100% zgodzić z @ProSkaner.
  • Według mnie to bardziej polska typowa mentalność. Ktoś ma lepiej to od razu puszer/oszust/złodziej etc.
    Sam tak mam że każdy kto wyżej ode mnie w topce albo robiący st z rękawa to oszust czy puszer ale zdążyłem przywyknąć ze obecnie większość oszustw jest nie do wykrycia. Trzeba się pogodzić i grać, ja gram dla ludzi dlatego przypykam oko na wiele rzeczy. Wiadomo wkurzam się gdy widzę że flota z top10 w ciągu dnia spada po trochę by skończyć na top1k a na boardzie brak ST... Ale niektóre nawet oczywiste wg większości pusze są nie do udowodnienia. GO nie robi nic, ew. udając że działa, też idzie przywyknąć.
    Gsowki czy moonowki standard, sam nie mam żadnej i każdy kto mnie zna wie o tym, najgorsze są konta pomocnicze ale w zasadzie też mam to gdzieś. Trzeba grać na ludzi, znajomych bo czasem wolę się pośmiać na dissie z innych niż robić top1 solo XD
    @Ave zaszłeś mi za skórę nie ukrywam ale rozumiem Twój tok myślenia bo dokładnie tak samo miałem kilka lat temu. Dlatego przede wszystkim dystans do gry, grać dla innych wartości. Prędzej czy później nawet na największego puszera/oszusta przyjdzie kolej.
    Ogame to specyficzna gra, większość to starzy wyjadacze którzy zaczynali na uni cyferkowych jak ja, gramy z sentymentu. Od zawsze team to był wróg nr1 bo ich działania są daremne, każde kolejne pogarszajace grę czy nawet forum.
    Kasacja całej historii z uni cyferkowych to zbrodnia.
    Tutaj w ogóle nie słucha się społeczności, jest tylko jeden cel zarabiać hajs kosztem odchodzących ludzi. Powoli ku całkowitemu upadkowi gry.
    Dlatego albo się kocha ogame albo nienawidzi XD
    Możnaby dyskutować długo na temat gry i graczy ale to nie ma sensu bo nikt z tym nic nie zrobi.
  • @unavit zaskoczyłeś mnie odpowiedzią, szczerze powiedziawszy. Natomiast, jeśli chodzi o przykłady podane powyżej:

    U góry masz odnośnik dotyczący faktycznych screenów z falangi, na których Zwyrodnialec puszuje się na Mateo (co można w pięknym stylu wyczytać z logów- jak pisałem- to już zadanie OG).

    Na temat Wybrańca napisałem już, w zasadzie to był gwóźdź do trumny, miała być przerwa, wyszedł koniec- cóż, bywa...

    Natomiast, jeśli chodzi o ludzi- to właśnie wcześniej próbowałem Ci powiedzieć i cieszę się, że koniec końców się zgadzamy.

    Ja grałem te kilka lat temu, ale sporo się od tego czasu zmieniło, a nie mam w zwyczaju korzystać z dawnych znajomości, zwłaszcza, że po tych kilku latach- cóż- w zasadzie znajomości nie ma, to jak odzywanie się do kolegi po latach- raczej zapomni, aniżeli zapamięta honorowego wierszokletę. Dziś zowię się już poetą, ale doświadczenie w pisaniu wierszy również sporo większe, niźli kiedyś miałem...

    Nic z tym nic nie zrobi- moim zdaniem jest szansa, wystarczy, że wypowiedzą się osoby nie tylko z 1 universum. Niech w 1 temacie wypowiedziały się osoby, które walczą, walczyły, bądź zamierzały z tym walczyć. 10 osób OGi może zignorują, ale policz 100, policz 200. Powoli kalkulacje antymaterii przestaną się opłacać, gdy zobaczą, że więcej osób, niż 1 uni, chociażby, ma dość takiej polityki. Jest to nie równa walka- ale zazwyczaj takie w swej historii toczyłem. "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"...

    Niech policzy się osoby, które odeszły, które odchodzą i które odejdą, jeśli sytuacja się nie zmieni- wyjdzie im więcej, niż aktualnie mają pusherów na universum- moim zdaniem wystarczającą liczbę graczy na 1 pełne uni, a w chwili obecnej sytuacja jest taka, że z samych idlaków, prawie nie złomując na niemal nowym uni można się utrzymać w top 100- co świadczy o rozmiarze tego wirusa zwanego pusherstwem...

    I piszę i będę pisał otwarcie- kolejne 2 powiedzenia: "papier jest cierpliwy" i "prawda zawsze zwycięży".

    Jeśli nic innego nie zostaje- mam nadzieję, że po prostu poczytają i wezmą te kalkulatory do ręki, ile zyskali w krótkim czasie, a ile stracili długoterminowo... Bilans zysków i strat, bilans strat nawet potencjalnych klientów jest na dużym minusie, a ci, którzy już nie grają, a płacili anty lata choćby... Tu powstaje różnica w zysku tymczasowym i długotrwałym... Walczyłem kiedyś i walczę i dz\iś- nie dla siebie, a dla innych. Taka właśnie jest moja natura
  • wierzba37 napisał(a):

    Ave napisał(a):

    Kolejną rzeczą jest honorowość, o której nie napisałem- ze zwykłego poczucia honoru należy coś z tym zrobić, gdy zapytałem z prośbą o pomoc w wojnie Twoja odpowiedź była "nie wtrącamy się". Ale honor to rzecz osobista i każdy na swój sposób postrzega to słowo- dla jednych nie przeszkadzanie w pushowaniu jest honorowe, dla innych zaś nie
    Hmmmm, czyli kot i reszta WSNR są niehonorowi bo nie przystąpili do wojny??? No ciekawe :D
    Czyli idąc tym tropem to BS mają honor bo przystąpili??? Jak tak to zapytaj ich co się stało z ich honorem jak sami pakowali wybrańca :thumbsup:
    Tak się spushowaliśmy na Wybrańcu, że dzień przed złomem pożyczyłem mu 100kk surki - z czego większość kryształu - więc ten push wyszedł mi na minusie :) Jak chcesz, to Ci podeślę jakieś screeny na priv z tej pożyczki, a może nawet zachował się raport jak mu dostarczałem surkę. W tej grze spokojnie można być w top 10 bez pushy ani subkont, sam wszystkiego nie wrzucam co zezłomuję. Moje moony robił gracz ChceszProbePisz (pozdrawiam go z tego miejsca) - notabene wcześniej zezłomowałem go z Wybrańcem, a on za to wyrakietował mi obronę antyfarmingową i satki. GSy też wysyłam ze swojego konta, a jeżeli przekraczam ilość dozwolonych ataków lub nie mam tyle GSów, to je pożyczam - tak jak swoje GSy na Adiika wysłał Ave.
    LUMPY MROKU PAŁER W KROKU
  • Pany... Wy tu gadu gadu, a Badi się bawi w najlepsze :thumbsup:
    Właśnie Prowokatorek jest przetapiany :saint:
    Co w rodzinie to nie zginie , a jaaaakkkk :>

    @NarImmor weź mu tam pokaż jak to się robi, niech chociaż głęboką przestrzeń zrobi nie?

    wrzuc.se/i/5c334e6dd8a46
    Tarazed TOP4 OFF




    "Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana."
  • Ave, operatorzy są wolontariuszami, którzy w większości przypadków mają wywalone jajco na to co się dzieje. Często po prostu olewają sprawę, nie zajmują się do czego się zgłaszali lub po prostu nie znają się na rzeczy albo nie zaglądają.
    Jest może z 2 SGO(nie GO), którzy rzeczywiście coś czasem zrobią i wlepią banana.

    Piszesz ticket i liczysz na szybką odpowiedź/reakcję? Spadłeś z dywanu na podłogę czy co?

    Pusherzy i wszelkiego rodzaju oszuści byli,są i będą oraz nikt ich nie wyłapie. Deal with it.
    Art to żart.



    Stare, niesłuszne zbanowane konto


    I am not a king, I am not a god, I am... worse...
  • @Poka_Bydlaka liczę na to, że się ruszą, jeśli każdy wypowie się, jeśli zobaczą ogrom ludzi, którzy mają dość pusherów. Ilu graczy odeszło? Ilu graczy odejdzie? Czy brak reakcji na zgłaszane pushe, jest rzeczywiście korzystny? Chodzi o antymaterię, oczywiście. Ale czy powiedzmy 700 pusherów, mających 1000 kont na przykład razem, tak policzmy- jest warte tych wszystkich, którzy przez pusherów odeszli/odejdą? Czy rzeczywiście działanie anty pusherowe jest faktycznie korzystne dla poziomu gry i jej jakości? Ostrzegałem przed tym lata temu, dziś ktoś musi walnąć w stół, by ludzie się odezwali i odpowiedzieli w temacie- zaprosiłem osobiście 2 OGów i moda do wypowiedzenia się w temacie, ignorują jak na razie- ale ilu zignorują? 10? 20? Jeśli ludzie zaczną mówić o tym głośno, 200-300 osób już nie zignorują i w tym rzecz. Dlatego piszę do ludzi z innych uni. I dlatego też proszę o rozprzestrzenianie tematu
  • Przykro mi, że to ja muszę o tym pisać... to jest GameForce,a nie Nibylandia. Takich topików było dziesiątki.

    Jedyne co zrobią to:
    a) skasują 3/4 wiadomości
    b) bez słowa zamkną temat
    c) przyjdzie Ciap, sypnie statystykami i tyle
    d) temat pozostawią samemu sobie, aby można było się wypłakać
    Art to żart.



    Stare, niesłuszne zbanowane konto


    I am not a king, I am not a god, I am... worse...
  • Poka_Bydlaka napisał(a):

    Ave, operatorzy są wolontariuszami, którzy w większości przypadków mają wywalone jajco na to co się dzieje. Często po prostu olewają sprawę, nie zajmują się do czego się zgłaszali lub po prostu nie znają się na rzeczy albo nie zaglądają.
    Jest może z 2 SGO(nie GO), którzy rzeczywiście coś czasem zrobią i wlepią banana.

    Piszesz ticket i liczysz na szybką odpowiedź/reakcję? Spadłeś z dywanu na podłogę czy co?

    Pusherzy i wszelkiego rodzaju oszuści byli,są i będą oraz nikt ich nie wyłapie. Deal with it.
    Z tego co wiem wolontariat polega na pomocy innym bez korzyści dla Siebie- tu jest jednak działanie za ulgi i kupony na anty wiec nie obrażajmy słowa wolontariusz .


    Poka_Bydlaka napisał(a):

    Przykro mi, że to ja muszę o tym pisać... to jest GameForce,a nie Nibylandia. Takich topików było dziesiątki.

    Jedyne co zrobią to:
    a) skasują 3/4 wiadomości
    b) bez słowa zamkną temat
    c) przyjdzie Ciap, sypnie statystykami i tyle
    d) temat pozostawią samemu sobie, aby można było się wypłakać
    a: to jest prawie pewne zawsze kasują niewygodną prawdę
    b: tak robi tylko wtedy gdy widzą że lud jest zbyt zbuntowany i nie dadzą inaczej rady
    c: Ona/ On to se może sypać ,... za te sypanie swoje przytula kwestia tego kto w to wierzy
    d: też tak czasami się zdarza chyba że zaczynają sie niewygodne wątki wtedy interwencja zamiatanie ręka ręke kryje
  • KotPali napisał(a):

    Jako ze piszesz o topce to czuje sie wywolany, odniose sie do kilku rzeczy. G-sowki sa dopuszczalne w grze, taki styl gry jak flociarz czy ekonom, zdejmuje moony za % z zysku. Fakt jest jednak taki ze wiekszosc g-sowek sa to subkonta. To ze sie ludzie pushuja to jest na kazdym uni i w wiekszosci sa to znani z tego typy, ale nie rozumie czemu odnosisz sie do topki, topka dla Ciebie oznacza top pusherow ? Mylisz sie bo gwarantuje Ci ze na tyle co ja znam ludzi to przynajmniej 8 graczy z top 10 sie nie pushuje bo poprostu tego nie potrzebuja, ja jak i sojusz WSNR gra tez bez g-sowek, moony jakies zdejmujemy ale swoimi gesiami, powod ? bo nam sie inaczej nie chce bo my juz tym ogame zygamy bardziej niz Ty. Tak ze z ta topka w kazdym zdaniu sfolguj troche bo serio nie jestes zbytnio w temacie.
    Nie lubię udzielać się na forum i ograniczam to do minimum, nie oceniam też jak nie mam poparcia na swoje słowa, swoją drogą co moje podejrzenia rzucone w którąkolwiek stronę zmienią bez jakiegokolwiek dowodu? Mogę sobie ponarzekać, nie lubię też jak ktoś rzuca takie oskarżenia w stronę moją czy ekipy z którą klikam od lat nie popierając tego w żaden sposób, a tak niestety KociePali się zachowałeś ( gyazo.com/ef7735f8824ea274ddc586de1ccbc9bd ) . Co do Ciebie i sojuszu WNSR którzy gracie czysto, wyżej mamy screen z Badiego i Prowokatora, mnie wywołałeś do wstawiana starcia proszę link: ogotcha.universeview.be/en/rep…d3-5c26-b66e-038cfbd09e0b sprawdź sobie teraz liczę że pokażecie co stało się z flotą prowokatora. W temacie gsówek, których nie posiadacie, podam jeden przykład Fabiano i obstrukcja. Jeśli nie jesteś pewny sojuszników pisz tylko w swoim imieniu, jeśli jest inaczej liczę że pokażesz starcia Badi vs Prowokator i wyjaśnisz sprawę Fabiano, a na ten moment odpowiem Twoimi słowami: mdli mnie wasze beztroskie pushowanie sie, jak by to byl element gry.
  • Coraz wiecej znikających flot na uni i nie wiadomo co sie dzieję.
    Moze ruskie chłopaki ich złomują? Bo zauważyłem ze nie każdy z nich wrzuca na board starcie..

    Najpewniej już sie nigdy nie dowiemy tego, a wysyłanie ticketów skończy sie na " dziękuje za zgłoszenie, sprawdzimy to " czyli " przyjąłem do wiadomości, ale mam to w dupie " XD

    Taki to już los, nas graczy. Jedynym rozwiązaniem jest złomowanie puszerów i oszustów.
  • Majtku jak juz wrzucasz screeny to wrzuc tez prosze tego ze skana konta prowo w trakcie "rozbiorki" i podziel sie tym co na nim zobaczyles w miejscu ktore wskazuje stan surowcow.

    To co pokazales mowi kto ile rozwalil i kto ile stracil punktow flot. Nie ma tam informacji o tym kto kogo zbieral, przetapial czy molestowal w inny mniej lub bardziej brutalny sposob.

    Mowisz push... prosze bardzo, masz prawo.

    pozdro