Raven [SUICIDE] vs. chmieleks [WETERAN] ~ 13598.05% + 2765.2%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Raven [SUICIDE] vs. chmieleks [WETERAN] ~ 13598.05% + 2765.2%

    Mialem nie wstawiac innych raportow niz na Bsach ale to starcie troche mnie zdziwilo i zmartwilo jak mozna w ten sposob zachowac sie po wtopie.
    Obserwowalem sobie chmieleksa przez dluzszy czas i postanowilem wkleic sie kolonkiem w jego us, tak jak kiedys jak dostal wiekszego dzwona
    Poslalem pc na kolonka, zeskanowalem moona na ktorym weszly minutki i wystartowalem. Pc dotarly do celu mimo akt na 6 gali
    na moonie bylo tez sporo surki ale lecialem 6 us obok wiec dolatywaly troche pozniej, niestety zagapilem a chmieleks podstawil reszte flotki i tez wtopil.
    Na sam koniec poslalem po raz kolejny pc zeby zebraly surke ktora 1 dofarm nie dal rady wyfarmic, wszystko byloby ok gdyby nie wiadomosc:
    chmieleks
    30.12.2018 20:20:02
    [ciach] daj zyc chlopie
    chmieleks
    30.12.2018 20:29:46
    Koncze gre wiec ta reszte ci tez zostawilem
    chmieleks
    30.12.2018 20:47:00
    Za chwilke reszte z 6 gali ci podstawie bo umawialismy sie na cala flote wkoncu
    Raven 30.12.2018 20:47:48
    ja lece po surke i to moj ostatni atak :) niechce wystawianej flotki, daj slabszym sojusznikom

    Do zbiorki reckow nawet nie ogarnalem co do mnie napisal, skojarzylem fakt i przypomnialo mi sie jak wypisywal po banie na zapalskym ze
    konczy gre i jesli ktos na niego wyleci i trafi to zglosi to jako push. Nie wiem co chcesz tym osiagnac ale przyjmij wtope na klate i odejdz z tego Uni.
    Za Twoje ostatnie zagrywki i tak nikt nie bedzie Cie mile wspominal. Tyle ode mnie. Jesli faktycznie zamierzasz to zglosic jako push i jakims cudem dostane
    bana to wrzuce kasacje, obiecuje :) po ostatnich wyczynach administracji tylko lekko bym sie zdziwil :D
    recki zebralem 25 min po starciu niestety nie wszystkie bo przez dofarm poslalem troche za malo, przyznac sie Rolnik? Sorro? ktory ukradl? :P minuty mi zabraklo
    nie bede wstawial zbiorek :D 950kk zarobilem

    glowny wlot

    Dnia 30-12-2018 20:15:20 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Raven [SUICIDE]
    ________________________________________________


    Pancernik 100.000
    Sonda szpiegowska 9

    _________________________________________


    Obrońca chmieleks [WETERAN]
    ________________________________________________


    Mały transporter 22.491
    Duży transporter 41.106
    Ciężki myśliwiec 104
    Krążownik 1.000
    Okręt wojenny 495
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 15.930
    Sonda szpiegowska 9.710
    Niszczyciel 441
    Gwiazda Śmierci 43
    Pancernik 16.327
    Lekkie działo laserowe 14.131
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Raven [SUICIDE]
    ________________________________________________


    Pancernik 96.635 ( -3.365 )
    Sonda szpiegowska 5 ( -4 )

    _________________________________________


    Obrońca chmieleks [WETERAN]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    29.875.231 Metalu, 29.875.232 Kryształu i 12.725.812 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 286.029.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.840.848.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 663.033.500 metalu i 696.771.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 72.476.275 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: -71.074.769
    Kryształ: -104.728.768
    Deuter: -37.749.188
    agresor stracił łącznie 213.552.725 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.276.248.731
    Kryształ: -1.295.939.732
    Deuter: -341.135.812
    obrońca stracił łącznie 2.913.324.275 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8

    nieudany dofarm


    Dnia 30-12-2018 20:28:41 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Raven [SUICIDE]
    ________________________________________________


    Mały transporter 20.000
    Krążownik 15.000

    _________________________________________


    Obrońca chmieleks [WETERAN]
    ________________________________________________


    Duży transporter 500
    Lekki myśliwiec 1.055
    Statek kolonizacyjny 1
    Sonda szpiegowska 260
    Pancernik 3.601
    Lekkie działo laserowe 9.044
    Mała powłoka ochronna 1

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Raven [SUICIDE]
    ________________________________________________


    Mały transporter 1.601 ( -18.399 )
    Krążownik 6.968 ( -8.032 )

    _________________________________________


    Obrońca chmieleks [WETERAN]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    4.526.466 Metalu, 4.526.467 Kryształu i 4.526.467 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 306.524.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 334.713.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 155.821.500 metalu i 120.698.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 13.579.400 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: -192.911.534
    Kryształ: -88.495.533
    Deuter: -11.537.533
    agresor stracił łącznie 292.944.600 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -132.307.466
    Kryształ: -157.433.467
    Deuter: -58.551.467
    obrońca stracił łącznie 348.292.400 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8

    dofarm pc

    Dnia 30-12-2018 20:50:45 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Raven [SUICIDE]
    ________________________________________________


    Pancernik 96.635
    _________________________________________


    Obrońca chmieleks [WETERAN]
    ________________________________________________


    Mały transporter 7.489
    Krążownik 464
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 460
    Sonda szpiegowska 243
    Lekkie działo laserowe 6.059

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Raven [SUICIDE]
    ________________________________________________


    Pancernik 96.635 ( -0 )
    _________________________________________


    Obrońca chmieleks [WETERAN]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    38.415.204 Metalu, 29.964.084 Kryształu i 4.096.962 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 64.093.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 14.434.000 metalu i 10.624.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 72.476.250 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 38.415.204
    Kryształ: 29.964.084
    Deuter: 4.096.962
    agresor zyskał łącznie 72.476.250 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -76.371.704
    Kryształ: -54.242.584
    Deuter: -5.954.962
    obrońca stracił łącznie 136.569.250 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8


    Super Moderator Ruda:
    nie cytujemy pw z wulgaryzmami


  • Nie pierwszy raz przez Suicide złapany, i nie pierwszy raz kombinuje jak by tu się zemścić.. Tak że graty Rav za wlocik % jak i zysk wyszedl fajny ;) przetapiaj i lataj dalej a takimi jak chmielek sobie glowy nie zawracaj ;p
    Farmie SZo i kolejnych lotów w smieciarkach..
  • Po pierwsze to gratuluję bo wykombinowane fajnie. Po drugie zachowanie Obrońcy poniżej krytyki Bo teraz każdy kto dostanie złoma napisze do GO, że to była ustawka i agresorowi się ban należy. Dno i wodorosty i i jeszcze kupa mułu. Nie mogę pojąć jak dorośli ludzie bo za takich uważam graczy nie potrafią z twarzą przyjąć porażki. Szkoda jednak, że nawet sojusz obrońcy nabrał wody w usta, ale chyba to złośliwość ludzka do tego prowadzi a la ja dostałem to niech i on dostanie. I teraz na koniec swojego długiego wywodu powinienem napisać " Niech teraz ktoś mnie zezłomuje to ma bana" :noob:
    Refleksji życzę z końcem roku i rozumu na nowy. Dziękuje.


    A i jeszcze jedno bo mi się tak przypomniało ten kto ukradł złom o którym pisze Raven niech szybciutko zobaczy czy jest wyżej od obrońcy bo jeśli Agresor bana wyłapie to złomo podbieracz też ;):D
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gladiator81: Zapomniałem o jeszcze jednej kwestii. ().

  • Gratulacje trafienia Raven, znowu Ci się udało.
    A może raczej szczęście to wypracowana gotowość która w końcu tworzy okazję :)
    Co do wywodów obrońcy wiedziałem że przydadzą się kiedyś zrzuty rozmowy z nim gdy podobnie mnie straszył.

    Zresztą w sygnaturze u mnie jest wszystko.

    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez stark87 ().

  • [ciach]
    stark87 Kapitan Żbik byłby z Ciebie dumny!!! Graty Atakującemu jeszcze raz a Obrońcy już dziękujemy.


    Super Moderator Ruda:
    obraźliwy flame mniam, czcionka zmniejszona
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Chmielowi życzę odbudowy jeżeli będzie chciał nadal grać. Kolonię Ravena zobaczyłem już po złomie. Rzeczywiście dziwna sytuacja z powiększonym PZtem.
    A odnosząc się do waszych wypowiedzi myślę, że Chmiela tak samo jak i wiele osób w sojuszu zirytowała decyzja GO za amatora. Wszystko wskazuje na to, że Zapalsky dostanie permanentnego bana. Surowce z dofarmu już odesłał natomiast jest zobligowany do zwrotu całości. Nawet złomu z głównej floty gdzie akcja wyglądała identycznie jak Ravena.
    Reasumując niestety uzasadnienia GO są enigmatyczne. Nic z nich nie wynika. Nie są przedstawione dowody.
    Nie zdziwię się jeżeli ktoś kto nie przepada za Ravenem zgłosi to jako push :)
    A z Chmielem grałem bardzo długo jeszcze na poprzednim uni i cenię go więc wszelkie osobiste wycieczki proszę zachować dla siebie.
    Przy okazji Szczęśliwego Nowego Roku ;)
    U29 - OFF
    Yildun- ON
  • Maicon napisał(a):

    Chmielowi życzę odbudowy jeżeli będzie chciał nadal grać. Kolonię Ravena zobaczyłem już po złomie. Rzeczywiście dziwna sytuacja z powiększonym PZtem.
    A odnosząc się do waszych wypowiedzi myślę, że Chmiela tak samo jak i wiele osób w sojuszu zirytowała decyzja GO za amatora. Wszystko wskazuje na to, że Zapalsky dostanie permanentnego bana. Surowce z dofarmu już odesłał natomiast jest zobligowany do zwrotu całości. Nawet złomu z głównej floty gdzie akcja wyglądała identycznie jak Ravena.
    Reasumując niestety uzasadnienia GO są enigmatyczne. Nic z nich nie wynika. Nie są przedstawione dowody.
    Nie zdziwię się jeżeli ktoś kto nie przepada za Ravenem zgłosi to jako push :)
    A z Chmielem grałem bardzo długo jeszcze na poprzednim uni i cenię go więc wszelkie osobiste wycieczki proszę zachować dla siebie.
    Przy okazji Szczęśliwego Nowego Roku ;)
    Co Ty chłopie piszesz?? Choć Raven jest w tak zwanej opozycji jako taki sam złomiarz jak on muszę go bronić. Nie znam wcześniejszego starcia na którym po dostawaliście bany, ale tam została zezłomowana obrona jeśli się nie mylę konto typowo przygotowane pod push a Ty to porównujesz. Raven trafił z lotki Chmiela który jak wyczytaliśmy z rozmowy ze Starkiem gra sobie eko. Jeśli zastanawia Cię powiększony pz to czytaj padł dofarm Ravena bo nie grający i "ustawiający się pod push" Chmielu podstawił flo pod dofarm po czym sam wpadł na pomysł lub ktoś mu podpowiedział aby zostawił flo bo to przecież miał być jednak push a nie obrona. Ot tak Wasz kryształowy kolega vel sojusznik załatwia sytuację w której dostał złoma. Słabe moje zdanie o Was. Brońcie oszusta bo Zapalsky może perma dostać, ale zaraz czy perm to nie trzeci raz push???? Zupełnie kryształowo u Was. a to niby Owce to Ci źli???
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Gladiator81 napisał(a):

    Słabe moje zdanie o Was. Brońcie oszusta
    Proszę czytać ze zrozumieniem. Nie napisałem, że to push tylko, że osoby, które nie przepadają za Ravenem mogę takowy zgłosić. Z tego co wiem Zapalsky trafił flotę. Później poleciały z różnych sojuszy ataki na dofarmy na amatora. Ot cała historia przygotowanego konta dla różnych sojuszy i kilku graczy.
    Myślę, że tylko Chmieleks mógłby się ustosunkować co do przebiegu starcia natomiast określanie kogoś durniem jest wielce niestosowne.
    W tej grze wypowiadam się tylko za siebie bo wiele rzeczy już widziałem (multikonta, pushe itd). Zresztą popytaj w sojuszu osób, które grały na Fidis. Myślę, że sporo historii mają do opowiedzenia.
    U29 - OFF
    Yildun- ON
  • Przepraszam a jak mam nazwać osobę która straszy część unii tak bo to nie tylko Stark i Raven dostali taką pogróżkę, że jak go trafią to zgłosi to jako wystawkę?? Mądrale?? dostał złoma i co zgłosi , że to była ustawka?? My nie musimy lubić Ravena on nie jest golonką w piwie , ale jakiś poziom gry powinien być. Dostałeś gonga to albo odbudowujesz, albo kończysz gre i tyle a nie bo kolega może dostać perma to zbanujmy też innych. W głowę się puknijcie. Raven-owi wielkie gratki ubicia gracza z takimi zachowaniem.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Masakra , idąc tokiem rozumowania obrońcy ktokolwiek ośmieli się go zaatakować to ma tiketa o pusch , to może i o spamy sondami zaczniemy kombinować haha
    Zawsze lubiałem takich szczekaczy bo większa satysfakcja ze złoma i nawet zazdroszczę takiej wyszczekanej i bezczelnej ofiary :D
    Wielkie gratki bo pokazujesz na prawdę wielką klasę i miło się na to patrzy , o co tylko proszę to wrzucaj stejki nie tylko na " ulubieńcach " bo cieszy oko jak stary kolega ciśnie na przód w takim stylu to się chwali :thumbsup:
    Tobie szybkiego przetopu a obrońcy rychłej kasacji bo dno ...
    A poza tym szczęśliwego i owocnego happy new year :xwink: