50gr out of order ....what for?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Za darmo nie dają... Raczej... Sprawdź ST, na głos krzyczał "Kto moonówki nie dopilnował" pff, no ciekawe kto, czyja to była...? A jak inni myślą? Ktoś, coś?
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…ostID=8597335#post8597335

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    Jeśli pomogłem, daj lajka :thumbup:
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
  • Pewnie jakis push zle poszedl :*** acetyl
    Jesteśmy niewolnikami w białych kołnierzykach. Reklamy zmuszają nas do pogoni za samochodami i ciuchami. Wykonujemy prace, których nienawidzimy, aby kupić niepotrzebne nam gówno. (...) Zostaliśmy wychowani w duchu telewizji, wierząc, że pewnego dnia będziemy milionerami, bogami ekranu. Ale tak się nie stanie. Powoli to sobie uświadamiamy. I jesteśmy bardzo, bardzo wkurzeni.
  • No witam,

    Postanowiłem się wypowiedzieć w swoim imieniu z racji faktu, że ban który dostałem jest efektem polowania GO na top universum...oczywiście informacja którą uzyskałem na ekranie logowania powiedziała mi nic...skontaktowałem się z GO na ircu i oto jaka konwersacja nastąpiła:

    "Ja:[18:19] Hej
    Ja:[18:19] Czy moge uzyskac informacje za co dostalem wlepionego bana...?
    GO:[18:20] zgodnie z tym, o czym pisalem kilkanascie dni temu - uzywanie tor i vpn jest zabronione
    Ja:[18:21] i nie uzywam ani jednego ani drugiego
    Ja:[18:22] pomimo ze to redukuje mi czas na gre o połowę bo czasem nie mam innej opcji jak używać laptopa z pracy...ale nie grałem przez ten czas na VPNie
    GO:[18:24] powiem tak: nie banowałbym gracza nie mając do tego podstaw, a jako że jest Pan top1 poświęciłem tej kwestii wyjątkowo dużo czasu
    GO:[18:25] sugeruję napisanie ticketa do SGO, z pewnością przyjrzą się sprawie
    Ja:[18:26] gdzie się mogę z tym odwołać...to normalnie jaja są jakieś połowa kont na uni to moonowki pushowki, dexowki którymi się ludzie pushują konta kupowane non stop przez paru graczy na uni a Wy mi banujecie konto za to że gdzieś log z vpna się pojawił?
    GO:[18:26] support.gameforge.com/index.php?page=support
    GO:[18:26] ogamepl.comastuff.com/
    GO:[18:28] chętnie przyjrzę się wszystkim potencjalnym puszom, proszę o informacje w takich przypadkach
    Ja:[18:28] xxxx to jest śmieszne serio
    Ja:[18:28] standardowa formula
    Ja:[18:28] tyle razy co jarczyk byl zglaszany
    Ja:[18:29] o kupowanie kont
    Ja:[18:29] krzywe rozliczanie sie ze starc
    Ja:[18:29] 0 reakcji
    Ja:[18:29] tak sie przygladacie ze nic nie robicie
    Ja:[18:29] ile wyszlo w tych logach tego vpna?
    Ja:[18:30] 1 log ?
    GO:[18:30] powinien Pan wiedzieć - podpowiem, że sytuacja miała miejsce wiele razy
    Ja:[18:30] że co proszę?
    GO:[18:30] i mam na myśli okres po ostrzeżeniu, czyli od 18.12
    Ja:[18:31] absolutnie się z tym nie zgadzam....w jakim niby czasie?
    Ja:[18:34] ?
    GO:[18:37] Jako GO nie mam prawa do informowania graczy o dokładnych godzinach logowań - w połowie grudnia otrzymał Pan ostrzeżenie, następnie przebadany został okres od momentu wysłania ostrzeżenia do dnia dzisiejszego - i również wykryto niedozwolone logowania. Jeśli taka odpowiedź Pana nie zadawala, proszę o napisanie ticketa, być może SGO/GA będą bardziej przekonujący."

    Po odbyciu bardzo "produktywnej" konwersacji zgłosiłem ticket odwołując się do SGO w celu wyjaśnienia sytuacji...w końcu fajnie by było wiedzieć kiedy owe logowania miały miejsce i za co dostałem bana bo GO który mnie zbanował nie powie..oczywiście ponad 30h bez podpowiedzi po czym ten sam GO który mnie zbanował odpisał, że odwołanie zostało odrzucone....noszzz kurrr.....cze. To jakieś istne jaja są.

    Powiem tyle. Grałem dokładnie tak samo przez ostatnie 5 miesięcy trwania uniwersum i na każdym poprzednim. Nagle GO się coś przestało podobać...coś odwaliło no i postanowili zbanować...bo top 1 "nie banowałbym gracza nie mając do tego podstaw, a jako że jest Pan top1 poświęciłem tej kwestii wyjątkowo dużo czasu" . Oczywiście, że tak...przyjrzyj się może tym puszom i kupowaniu kont które non stop się odwalają na uni.....Sobie GO urządzają polowanie na top 1...bo tak fajnie. Prawda jest taka, że logowanie przez VPNa co miało miejsce w moim przypadku jest w dzisiejszych czasach sprawą normalną. Używając laptopa z pracy zawsze loguje się tylko przez VPN i tak też się logowałem od kiedy pamiętam grając w OGame...nagle przestało pasować. Nie używałem go od ostrzeżenia ale redukuje mi to możliwość czasu kiedy mogę grać o połowę, bo z telefonu grać nie ma co. Ponad połowa universum loguje się w dokładnie ten sam sposób nie wspominając o setkach puszówek, dexówek, gsówek, na takie 0 reakcji...bo łatwiej zbanować top 1. Do tego jakie pusze, kupowania kont się odwalają na tym uni to szkoda gadać. Zgłaszane dziesiątki razy przez różne osoby do GO...0 reakcji bo po co? Łatwiej wziąć na widelec top 1 i szukać dziury w całym...no i znalazł.

    Nigdy się nie puszowałem grając ani tutaj ani na innym uni. Doszedłem do top 1 spędzając ogromne ilości czasu grając w ten syf i złomując na potęgę. Jeśli ktoś ma do tego jakiekolwiek zastrzeżenia to śmiało chociaż i tak mam to w nosie. Wszyscy którzy mnie znają wiedzą jak gram i gardzę graczami jakich tu pełno którzy matkę by sprzedali byle zezłomować flotę.

    Mam absolutnie dość niekompetencji operatorów tej gry, faktu, że urządzili sobie pokazówkę banując moje konto. Jeśli chcą się czepiać takich szegółów za które zostałem zbanowany zamiast zająć się osobami puszującymi się na potęgę i złomującymi kupowane konta to czemu nie zbanowane została reszta uni?? Może zostałoby z 50 kont do kupy na których do niczego się nie da przyczepić. Dość to dość. nie widzę sensu grać w to w momencie kiedy pojawiają się takie patologie.



    Over and out.

    Pozdrawiam,
    Acet.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Acetonitryl ().

  • czyli jednak dają jeszcze bany z kasacją? :D

    brawo team. jest jeszcze kilka kont na uni do zbanowania.

    a Ty acet już się tak nie wybielaj bo jest kilka kont głównie na 4g i 5g którą nie mają kopalni a tylko parę k DT z kilkomaset kk dexu z który mi robiłeś handel po minimalu i z powrotem szły na urlop...

    czekam na kolejne baniki dla pusherow z tego uni 8-)
    emerytura podejście trzecie :E
  • student87 napisał(a):

    czyli jednak dają jeszcze bany z kasacją? :D

    brawo team. jest jeszcze kilka kont na uni do zbanowania.

    a Ty acet już się tak nie wybielaj bo jest kilka kont głównie na 4g i 5g którą nie mają kopalni a tylko parę k DT z kilkomaset kk dexu z który mi robiłeś handel po minimalu i z powrotem szły na urlop...

    czekam na kolejne baniki dla pusherow z tego uni 8-)
    I z którymi to kontami nigdy nie miałem do czynienia. Możesz wierzyć lub nie, szczerze mam to w nosie i tak tacy krzykacze jak Ty przyjdą i będą wniebogłosy wygłaszać swoje mądrości że jak był top 1 to musiał się puszować ale tak już musi być....zawsze znajdzie się ktoś kto stwierdzi, że to ściema i oszustwo, w końcu taka natura polskiej cebuli :). Zapraszam...spróbuj nauczyć się jak w to się gra i spędzić tyle czasu co ja zamiast obsmarowywać ;). Może wtedy zobaczysz, że da się zrobić top 1 nie puszując się. Do tego czytaj ze zrozumieniem za co ban został wlepiony ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Acetonitryl ().

  • Zostawie swoje subiektywne zdanie na temat tej sytuacji, jako że gram z Acetem tu i na kilku uniach wcześniej, no i mam do tego prawo jak każdy.
    Jak można powyżej przeczytać szanowny GO poświęcił wiele swojego cennego czasu na Aceta bo jest top1, na mnie już sporo mniej bo bana nie mam za to samo przewinienie. I mówię to tu otwarcie, można sprawdzić. Jeżeli ta sytuacja ma spowodować że Acet przestanie grać, to mi przestaje zależeć bo tak jak zawsze powtarzalem, gram dla ludzi, cyferki są na drugim planie.
    A podobno regulamin jest taki sam dla wszystkich.
    To, że GO odpowiada na odwołanie do SGO też jest dla mnie dziwne ale co ja tam się znam.

    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


  • Acet, paradoksalnie ten GO wyświadczył Ci przysługę. Myślę, że mimo rozżalenia to świetnie rozumiesz.
    Owszem, można być top1 w jakiejś umierającej grze na uniwersum zapomnianym przez Boga, graczy i nieboszczkę partię komunistyczną, ale... po co? :) Pomyśl ile czasu i wysiłku Cię to kosztowało. Czas na zasłużony odpoczynek. I jak ktoś Cię poprosi, żebyś wrócił na ogame, to kopnij go w tyłek, ok? :D Nie umiesz grać na pół gwizdka, a ktoś kto gra tak ostro, sam sobie szkodzi.

    Ale oczywiście uważam, że grałeś świetnie. Poczułem, że będziesz top1 jak byłeś top23, teraz czas na Cichegop. On i tak by Cię przegonił, w sumie odchodzisz w dobrym momencie.

    Co do sytuacji - prawdopodobnie sfarmiłeś nie to konto co trzeba. Bywa.
    Si vis pacem, para bellum
  • kamykmocy napisał(a):

    Tylko nie cichyp nowym top1 pls.
    Kamyk, to kwestia kalkulacji, a nie dobrych czy złych chęci. Staram się być obiektywny. Gość zaczął półtora miecha po reszcie obecnej ścisłej topki. Nawet Jarczyk, który też startował trochę później, miał tylko dwa tygodnie w plecy. Ja nie oceniam, tylko stwierdzam fakty. Co by nie robił, jest to bardzo skuteczne. Bardziej niż u innych. Tyle. Imho będzie top1, a potem mocno odsadzi resztę graczy w punktach.
    Si vis pacem, para bellum

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Vertigo77 ().

  • A najskuteczniejsze przetapianie kupionych kont XD zamiast poświęcać czas na granie, obserwacje itd itp wystarczy zapłacić
    oczywiście bez "dopalaczy" również można, trzeba mieć tylko jakieś pojęcie o tej grze
    wiesiek z fenrir już top4 ]:-D a jeszcze niedawno na kontrze "padł" ale sojusznicy się złożyli na odbudowę :E
    i tak się kręci karuzela
    szkoda że tylko za takie rzeczy jak w temacie dostaje się bana, niszcząc to na co zostało tyle poświęcone czasu
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ProSkaner. ().

  • ProSkaner. napisał(a):

    A najskuteczniejsze przetapianie kupionych kont XD zamiast poświęcać czas na granie, obserwacje itd itp wystarczy zapłacić
    oczywiście bez "dopalaczy" również można, trzeba mieć tylko jakieś pojęcie o tej grze
    wiesiek z fenrir już top4 ]:-D a jeszcze niedawno na kontrze "padł" ale sojusznicy się złożyli na odbudowę :E
    i tak się kręci karuzela
    szkoda że tylko za takie rzeczy jak w temacie dostaje się bana, niszcząc to na co zostało tyle poświęcone czasu
    zapewniam Cię że jakbyśmy wiedzieli że tak będzie wyglądał temat odbudowy po starciu i cała jego otoczka to starcie było by tylko obcy &acet vs jarczyk

    co do bana... faktycznie troche paranoja jak dla mnie bo te akcje , które od startu GO tutaj przepuszczali to komedia , a tutaj doczepili się VPNa... to zachwilę będą się czepiać zmiany IP bo przeskiwać będziemy między przekaźnikami sieci...

    szkoda że nie biorą się za multi itp jak wspomniał wyżej Acetonitryl...

    Pozdro z emerytury
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • Vertigo77 napisał(a):

    kamykmocy napisał(a):

    Tylko nie cichyp nowym top1 pls.
    Kamyk, to kwestia kalkulacji, a nie dobrych czy złych chęci. Staram się być obiektywny. Gość zaczął półtora miecha po reszcie obecnej ścisłej topki. Nawet Jarczyk, który też startował trochę później, miał tylko dwa tygodnie w plecy. Ja nie oceniam, tylko stwierdzam fakty. Co by nie robił, jest to bardzo skuteczne. Bardziej niż u innych. Tyle. Imho będzie top1, a potem mocno odsadzi resztę graczy w punktach.
    Vertigo, być może i zostanie tym top1 - tego nie negowałem. Mój post byl tylko lamentem, żeby taki gracz nie był top1:) Zresztą nie wiem co tam za pusze się dzieją, bo nawet z farmienia idlerów 24/24 i dopalaczy 30% takie przyrosty są zwyczajnie niemożliwe. Więc albo tam jest sypane dla GF równo, albo też kwestie którym powinien się przyjrzeć GO
  • Jakiś random- nie wiadomo czy nawet gra na tym uni napisał(a):

    a Ty acet już się tak nie wybielaj bo jest kilka kont głównie na 4g i 5g którą nie mają kopalni a tylko parę k DT z kilkomaset kk dexu z który mi robiłeś handel po minimalu i z powrotem szły na urlop...
    Tak bardzo nie macie pojęcia co się dzieje wokół was XD

    @kamykmocy Akurat cichy i jego akcje są już znane od lat- polecam zapoznać się z jego poczynaniami na uAntares-śmiesznie było xD
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DUDEUSZ ().

  • Kupował konta, w tym słynną CzarnąDamę z bodajże 250 GSami ( wtedy to była ASTRONOMICZNA ilość surowców- dodajmy jeszcze,że uni nie miało ACSa- wówczas konto z taką ilością gęsi nawet nie musiało być wtedy w ścisłej topce flot, i tak nie dało się tego zdjąć) i sobie powolutku je mielił u handlarza:P
    Co do głównego tematu - tak jak powiedzieli przedmówcy- szkoda,że Acet dostał bana za bycie top1 i GO się nawet z tym nie kryje xD. Zwłaszcza patrząc na to, co wyczyniają Cichy oraz Jurek wraz z kolegami z byłego soja :E
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DUDEUSZ ().

  • W tym wszystkim chyba najbardziej boli niesprawiedliwość.
    Osobiście mam w nosie to czy ktoś się puszuje czy nie, traktuję tę grę jak tamagochi które pielęgnuję codziennie, a przy okazji spędzam czas z fajnymi ludźmi.
    I nagle co się dzieje, okazuje się, że indywidualni gracze są przez GO obserwowani i dostaną bana za byle co, a reszta może robić co chce? Serio, każdy średnio zainteresowany gracz wie o przynajmniej kilku przypadkach ewidentnych puszy, a GO mając dostęp do logów jest w stanie obserwować tylko 1 gracza? :D
    Obibok a nie GO, szkoda bo poświęcam na moje tamagochi dużo czasu, a czasem też przelew zrobię i chciałbym żeby zasady były jednakowe dla wszystkich. Każdemu chyba włącza się emaptia jak ktoś traci efekt paru miesięcy pracy nad swoim hobby za taką pierdołę. Trochę jak policja wlepiająca mandat za picie w parku podczas gdy 50m dalej ktoś gwałci nastolatkę.
    Przynajmniej teraz wiem, że nie muszę wyłączać VPN w robocie bo na marne konto top50 nikt nie spojrzy
  • Yossarian napisał(a):

    W tym wszystkim chyba najbardziej boli niesprawiedliwość.
    Osobiście mam w nosie to czy ktoś się puszuje czy nie, traktuję tę grę jak tamagochi które pielęgnuję codziennie, a przy okazji spędzam czas z fajnymi ludźmi.
    I nagle co się dzieje, okazuje się, że indywidualni gracze są przez GO obserwowani i dostaną bana za byle co, a reszta może robić co chce? Serio, każdy średnio zainteresowany gracz wie o przynajmniej kilku przypadkach ewidentnych puszy, a GO mając dostęp do logów jest w stanie obserwować tylko 1 gracza? :D
    Obibok a nie GO, szkoda bo poświęcam na moje tamagochi dużo czasu, a czasem też przelew zrobię i chciałbym żeby zasady były jednakowe dla wszystkich. Każdemu chyba włącza się emaptia jak ktoś traci efekt paru miesięcy pracy nad swoim hobby za taką pierdołę. Trochę jak policja wlepiająca mandat za picie w parku podczas gdy 50m dalej ktoś gwałci nastolatkę.
    Przynajmniej teraz wiem, że nie muszę wyłączać VPN w robocie bo na marne konto top50 nikt nie spojrzy
    No i właśnie o to chodzi...jakby dla wszystkich i od początku były takie zasady to nie ma pretensji...bo i o co? Po prostu bym nie grał wiedząc, że ponad połowę czasu mogę tylko przez VPN logować. A tak? 5 miesięcy cisza, człowiek wpakował kawał życia i trochę grosza...nagle wielki problem...a czemu? bo top1. GO i SGO powinni się wstydzić, że dopuszczają do takich patologii zamiast zająć się przewinieniami niszczącymi tę grę. A w takich sytuacjach to właśnie oni przyczyniają się do niszczenia i wyludniania w niemniejsyzm stopniu niż osoby puszujące się. Zbanowanie mnie pokazowo za używanie VPN wcale nie powstrzyma dziesiątek ludzi którzy mają multum multikont które lecą przez tora...bo tych kont GO nie sprawdzą oczywiście. Wstydźccie się i tyle. Ja osobiście więcej nie będę w OG grać, szkoda czasu i pieniędzy żeby jeden z drugim stwierdzili że się uwezmą i uwalali. Dorado - Mam nadzieję, że będzie dobrze się Wam grać w tej patalogii bo kilku graczy na tym i na innych uni odwalają takie wały że będą nie do ruszenia za chwilę. A GO guzik zrobi jak to GO albo zrobią jak już większosci ludzi się zbrzydnie patrzenie na ten syf. A szkoda, bo miło było powspominać stare czasy i pograć sobie z tyloma fajnymi ludźmi.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Acetonitryl ().

  • Acetonitryl napisał(a):

    Yossarian napisał(a):

    W tym wszystkim chyba najbardziej boli niesprawiedliwość.
    Osobiście mam w nosie to czy ktoś się puszuje czy nie, traktuję tę grę jak tamagochi które pielęgnuję codziennie, a przy okazji spędzam czas z fajnymi ludźmi.
    I nagle co się dzieje, okazuje się, że indywidualni gracze są przez GO obserwowani i dostaną bana za byle co, a reszta może robić co chce? Serio, każdy średnio zainteresowany gracz wie o przynajmniej kilku przypadkach ewidentnych puszy, a GO mając dostęp do logów jest w stanie obserwować tylko 1 gracza? :D
    Obibok a nie GO, szkoda bo poświęcam na moje tamagochi dużo czasu, a czasem też przelew zrobię i chciałbym żeby zasady były jednakowe dla wszystkich. Każdemu chyba włącza się emaptia jak ktoś traci efekt paru miesięcy pracy nad swoim hobby za taką pierdołę. Trochę jak policja wlepiająca mandat za picie w parku podczas gdy 50m dalej ktoś gwałci nastolatkę.
    Przynajmniej teraz wiem, że nie muszę wyłączać VPN w robocie bo na marne konto top50 nikt nie spojrzy
    No i właśnie o to chodzi...jakby dla wszystkich i od początku były takie zasady to nie ma pretensji...bo i o co? Po prostu bym nie grał wiedząc, że ponad połowę czasu mogę tylko przez VPN logować. A tak? 5 miesięcy cicho człowiek wpakował kawał życia i trochę grosza...nagle wielki problem...a czemu? bo top1. GO i SGO powinni się wstydzić, że dopuszczają do takich patologii zamiast zająć się przewinieniami niszczącymi tę grę. A w takich sytuacjach to właśnie oni przyczyniają się do niszczenia i wyludniania tej gry. Zbanowanie mnie pokazowo za używanie VPN wcale nie powstrzyma dziesiątek ludzi którzy mają multum multikont które lecą przez tora...bo tych kont GO nie sprawdzą oczywiście. Wstydźccie się i tyle. Ja osobiście więcej nie będę w OG grać, szkoda czasu i pieniędzy żeby jeden z drugim stwierdzili że się uwezmą i uwalali. Mam nadzieję, że będzie dobrze się Wam grać w tej patalogii bo kilku graczy na tym i na innych uni odwalają takie wały że będą nie do ruszenia za chwile. A GO guzik zrobi jak to GO. A szkoda, bo miło było powspominać stare czasy i pograć sobie z tyloma fajnymi ludźmi.
    Nooo ok, ale po co ten VPN ? Skoro grałeś sobie w pracy i w domu, to po co VPN używałeś ? Chyba, że grałeś w dwie albo trzy albo cztery osoby i używaliście VPNa ? Czy czegoś tu nie rozumiem ? Skoro dostałeś ostrzeżenie, to "zasiadaliście konto".

    Prościej nie można tego wytłumaczyć, wiele ludzi gra w pracy i w domu jak ma taką możliwość, to po co VPN ?
    Nie zrozumiałeś. Nie mam pretensji.
  • Piesiu, u mnie w robocie dostęp do wewnętrznych aplikacji jest możliwy wyłącznie przez firmowy VPN, co oznacza że mój komp pracowy jest podłączony do VPNa przez 95% czasu. Podłączanie i odłączanie się od VPN jednorazowo nie zajmuje dużo czasu, ale robienie tego 50 razy dziennie to mordęga. Tutaj rozumiem Aceta i też by mi ręce opadły jakbym dostał za takiego VPNa bana.
  • A mnie nie dziwi, że GO poświęca więcej czasu na sprawdzanie graczy ze ścisłego top.

    Moim zdaniem to jest w porządku, ale niestety zgoda na push i to tak jawny, że z jednego sojuszu, w jednym układzie są przelewane surowce z jednego konta na drugie i potem konto pushujące idzie od razu na urlop... No ludzie bądźmy poważni.

    Co do Aceta to ja tam nie wiem, ale dostał też ostrzeżenie. Zabronione to zabronione i tyle. Nie wiem dokładnie o co chodzi z tym VPN, ale jeżeli o sieć, to jest coś takiego jak hot spot i można korzystać na lapku z internetu ze swojego telefonu. W czym więc problem?

    EDIT akspitu2
    Lordzik z banem, więc chyba nieaktualne :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hefajstos ().

  • Hefajstos napisał(a):

    A mnie nie dziwi, że GO poświęca więcej czasu na sprawdzanie graczy ze ścisłego top.

    Moim zdaniem to jest w porządku, ale niestety zgoda na push i to tak jawny, że z jednego sojuszu, w jednym układzie są przelewane surowce z jednego konta na drugie i potem konto pushujące idzie od razu na urlop... No ludzie bądźmy poważni.

    Co do Aceta to ja tam nie wiem, ale dostał też ostrzeżenie. Zabronione to zabronione i tyle. Nie wiem dokładnie o co chodzi z tym VPN, ale jeżeli o sieć, to jest coś takiego jak hot spot i można korzystać na lapku z internetu ze swojego telefonu. W czym więc problem?
    Pełna zgoda, że GO powinien poświęcać więcej czasu graczom z topki, tak to funkcjonuje we wszystkich organach ścigania.
    Nie wiem też czy Acet poza tym VPNem jest czysty czy nie. Może nie jest i to wszystko to brawurowa akcja GO zamknięcia największego puszera na uni który w inny sposób był nie do złapania. Może.
    Ale tłumaczenie, które przedstawił GO jest żałosne. Straciłem zaufanie, że GO robią wszystko żeby wyłapać osoby łamiące regulamin, wcześniej myślałem że są nieudolni ale przynajmniej się starają, teraz wiem że nawet się nie starają.

    Szanowni GO, jak chcecie łapać puszerów to jest taka fajna stronka: mmorpg-stat.eu Pewnie ma mniej informacji niż Wasza konsola, ale wystarcza żeby:
    - zobaczyć historię urlopów gracza
    - zorientować się kto kogo zezłomował
    - sprawdzić zmiany nicków na "_oddam"
    - popatrzeć na nienaturalnie wysokie i nienaturalnie niskie przyrosty
    I potem hop do konsoli i analiza logów podejrzanych kont.

    Albo zmieńmy regulamin i wywalmy zapis o pushu i multikontach. Sytuacji na uni to i tak nie zmieni, a niesmak współistnienia równych i równiejszych zniknie.
  • W tym co Yossarian napisał powyżej.
    Tak jak wyżej zostało napisane, nic bym do tego nie miał, jeżeli każdy, który tak jak Acet grał dostał bana - a jak widać napisałem w temacie że były takie logowania i moje konto cały czas jest aktywne - to czemu on ma bana, a ja nie? jest gorszy bo jest na szczycie listy? :E
    Jeżeli przyjdzie mi się pożegnać z dorado, a tak na 99% będzie to jedynego czego będzie mi brakować, to tych ludzi z którymi spędziłem setki godzin na discordzie, chociaż odkąd wystartowała Europa frekwencja wyraźnie spadła :P
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


  • Hefajstos napisał(a):

    A mnie nie dziwi, że GO poświęca więcej czasu na sprawdzanie graczy ze ścisłego top.

    Moim zdaniem to jest w porządku, ale niestety zgoda na push i to tak jawny, że z jednego sojuszu, w jednym układzie są przelewane surowce z jednego konta na drugie i potem konto pushujące idzie od razu na urlop... No ludzie bądźmy poważni.

    Co do Aceta to ja tam nie wiem, ale dostał też ostrzeżenie. Zabronione to zabronione i tyle. Nie wiem dokładnie o co chodzi z tym VPN, ale jeżeli o sieć, to jest coś takiego jak hot spot i można korzystać na lapku z internetu ze swojego telefonu. W czym więc problem?
    Po 1sze po ostrzeżeniu przestałem grać w OGame w pracy. Może z raz zdarzyło mi się z przyzwyczajenia zalogować. Pan GO stwierdził, że było wiele logowań...logów oczywiście ani dowodów nie pokazał, SGO się nie odezwał, wywalone na 102. Zbanują Cię i nawet dowodów Ci nie raczą przedstawić. Bo od 4 dni nie dostałem odpowiedzi na odwołanie, bo po co. Poza tym tu nie chodzi o tego VPNa nawet....jak wyżej, jakby od początku było jasne jak to działa to nie byłoby problemu, nie grałbym i tyle. Czytaj ze zrozumieniem, że po 5 miesiącach nagle okazało się że coś jest nie tak. Nie zamierzam siedząc w robocie zmieniać sieć 100razy i przełączać się na internet z telefonu...tożto jest niepoważne i nawet brzmi niedorzecznie. Jedyne o co tu chodzi to sam fakt, że zamiast zająć się poważnymi przewinieniami GO zajmują się duperelami które łatwo znaleźć jak się uweźmiesz np na top 1. Przykład z góry postów z gwałtem idealnie to odzwierciedla. No a druga sprawa, że sam fakt bycia top 1 zostałem wzięty na widelec a reszta hulaj dusza piekła nie ma. Co to są za porządku że zasady dotyczą tylko wybranych? Wiem że z Waszej perspektywy wszystko fajnie wygląda...ale z mojej niekoniecznie biorąc pod uwagę ile czasu poświęciłem na grę tutaj a reszta może robić co chce bo nie byli top 1.