wolny [OLD] vs. Jarex [OPE] ~ 5058.24%

  • wolny [OLD] vs. Jarex [OPE] ~ 5058.24%

    Tom III ostatnie starcie Old vs. Jarex
    kolega nic się nie nauczył wystarczyło poszukać na fali jego gsy
    nie był to problem przy takiej znajomości galaktyki przez Dexa
    wyliczony i zezłomowany
    Jarex pewnie miał nadzieje że 82 gsy przetrwają jak widział flotę Dexa
    a tu około 10 minut przed dolotem kolejna flota leci :)
    złom na budowę podebrany :)

    pozdro Old
    w szczególności dla Silver88


    Dnia 23-12-2018 09:55:09 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor wolny [OLD]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 179.963
    Niszczyciel 20.021
    Pancernik 30.992
    _________________________________________

    Obrońca Jarex [OPE]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 82
    Wyrzutnia rakiet 3
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor wolny [OLD]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 178.694 ( -1.269 )
    Niszczyciel 19.904 ( -117 )
    Pancernik 30.763 ( -229 )
    _________________________________________

    Obrońca Jarex [OPE]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    2.458.613 Metalu, 11.401.577 Kryształu i 31.180.377 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 110.230.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 820.006.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 288.597.000 metalu i 217.227.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 45.040.567 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    277.537.000 Metalu i 206.167.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 209.000.613
    Kryształ: 183.523.577
    Deuter: 25.990.377
    agresor zyskał łącznie 418.514.567 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -412.464.613
    Kryształ: -339.401.577
    Deuter: -113.180.377
    obrońca stracił łącznie 865.046.567 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8
  • ViZZioN napisał(a):

    graty ten gosc to chyba dziennie po 50gsow spawa i zarazem traci skad on na to surke bierze :D
    To multikonciarz albo oszust. Codziennie z dwóch dodatkowych kont zasoby mu spływają (mam skany transportów) - i zaraz po fuzji zapewne za to byli wszyscy na banie. Gdyby był dobry - to juz dawno by poszło zgłoszenie i ban - a tak - to dylemat - zgłaszać czy lepiej farmić oszusta :D
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • czubulus napisał(a):

    @dexPL
    Zastanawiające jest to że multikonciarz ciągle robi te same błędy. Nie sądzisz ?




    Skoro wiecie o oszustwie i nie zgłaszacie tego do operatora gry, tylko sami czerpiecie z tego korzyści.
    To jak to nazwać ?
    Multi i pushe między członkami OPE zostały między innymi zgłoszone przeze mnie dwukrotnie, jeśli GO przydzielony do Wezn nie umie się tym zająć, to nie nasza sprawa jako sojuszu.

    A jak już festiwal hipokryzji się rozpoczął to jak nazwiemy wasze przymykanie oczu na regularne pushe w KNR i brak jakiegokolwiek zgłoszenia Kane'a? Że nie wspomnę o kilku, jeśli nie kilkunastu waszych multi, które bardzo wesoło się przenosiły w tę i we wtę z waszymi planetami na początkach uni. Zatem jak to nazwać, jeśli wiecie o oszustwie i nie zgłaszacie tego do operatora gry, tylko sami czerpiecie z tego korzyści?
  • @czubulus

    Nie moja sprawa, że ktoś nie potrafi grać. Czasem komuś coś doradzę (jak widzę błąd, albo moim zdaniem błąd) - ale każdy gra sam. I sam odpowiada za swoją grę. A jak ktoś popełnia błąd - to moją rolą może być także wykorzystanie tego. Może wreszcie poczyta i nauczy się lepiej grać?

    Co do oszustwa - tak. Ja jestem pewien, że tam jest oszustwo. Mam trochę wskazówek. Dowodów nie mam - bo dowodu może mieć GO / SGO. Tak, zgłaszaliśmy to wcześniej - ale jak widać może się mylimy (skoro bana ostatnio nie było). Coś jeszcze masz do dodania w tym temacie?

    PS1. Fajny portret, nie wiedziałem, że grasz w Ogame. W sumie to nawet ciekawe.
    PS2. Ciekawe kto latał gsami na 5:387? Czyżby to było konto "czubulus"?
    PS3. Macie GO w sojuszu, a jednocześnie ganiacie multikontami (jak to Vizzion powiedział "to nie problem, że Kane ma multikonta, problemem było tylko to, że o nich nie powiedział w sojuszu"). Hmm, może byście tak zgłosili Kane za multikonto i pushe?
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • @Wojak
    A gdzie ja stwierdziłem ze to multi dex'a ? Po prostu jest to zastawiające że gracz ciągle popełnia te same błędy.

    @Fenrir
    To się nazywa Paserstwo bezpośrednie lub pośrednie według KK.

    Mam wrażenie że ty to masz zdolność odszczekania się nawet psu sąsiada na klatce schodowej nawet gdy ten nie szczeka.

    Wskaż te regularne pushe, bo ja wiem o jednym którego prowodyrem był własnie Kane ale z nami już go nie ma.

    W jednym muszę przyznać ci racje że GO na Wezen to ma wyrobione zdanie na graczy bo kwity wiszą po kilka dni.

    @dexPL
    Pewnie że latam na 5;387 robię to tak samo jak @'Fenrir'

    Ale po wyminie pw z tobą miałem wrażenie że jesteś osobą z zasadami tzw prawilny i walczysz z całym złem na uni.
    A to nie wiedziałem że Vizzion nie ma z tym problemu.

    P.s
    Wesołych Świat
    Mniej Ciśnienia, więcej luzu i dystansu do gry.
    Mówią o mnie że jestem wariat.

    Ale ja to nieźle ogarniam.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez czubulus ().

  • czubulus napisał(a):

    Wskaż te regularne pushe, bo ja wiem o jednym którego prowodyrem był własnie Kane ale z nami już go nie ma.
    Cóż za zabawny zbieg okoliczności, że krzyczysz o braku zgłoszenia takiej sytuacji do GO po naszej stronie, gdy sam wiesz o pushu Kane'a i nic z tym nie zrobiłeś.
    Daleko szukać nie trzeba, chociaż nicków nie zapisywałem - co jakiś czas u was magicznie wraca konto "bo kolega oddał" i kilka dni później magicznie nowy właściciel zapomina zrobić FS-a/robi znacznie krótszy, niż powinien. Dziwnym trafem w pobliżu waszych układów. Zresztą bany za push na początku Wezna nie poleciały dla członków KNR za krzywe spojrzenia.
    Ja po prostu jestem uczulony na sytuację, w której złodziej krzyczy "łapać złodzieja", a tym zajmuje się większość członków twojego sojuszu.

    PS. A wasz stosunek do oszustw najlepiej podsumowuje wcześniejszy cytat Vissiona. :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Fenrir ().

  • To moze i ja sie wypowiem skoro kazdy mnie cytuje;) Jak ktos ma zapachacze kont to mnie to naprawde nie interesuje..;) mam powazniejsze problemy na glowie niz zglaszac ludzi za multi z ktorego tak naprawde zysku nie maja :) ale starcia tak jak mowicie ze nagle konto wraca i dostaje dzwona to juz bankowo jest zglaszane ;) nikt do tego starcia na poczatku sie nie przyznawal dlatego kazdy byl kryty..;) wiadomo wkoncu jeden sojusz potem wszystko wyszlo na jaw jak bylo i co sie dzialo ;) a Fenrir, czym sie zajmuje wiekszosc czlonkow naszego sojuszu? bo nie za bardzo wiem o co chodzi.. tak jak Czubek napisal wskaz te pushe bo mowa jest ciagle o jednym za ktore ludzie uczestniczacy w tym juz otrzymali kare bo nie rozumiem z czego ta gownoburza;)
  • Koniec trylogii. Graty jeszcze raz obu złomującym.

    Czubulus całe to wrzucanko i złośliwości powyżej zbędne, ale Twoja wina bo zacząłeś i sprowokowałeś...
    Jako, że mamy święta wesołych wszystkim, oby nam się dobrze wspólnie grało (uczciwie też).


    Ender StarTide - Fleet of Heaven uni14.pl
    Ender StarTide uni25.org
    Vimes (Groszek, Ender1) Kingsajz Mizar
    Ender Old School Oberon