RidicPrime [EXP] & Hefi [EXP] vs. Director Explorer ~ 8.66% OBRONA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • RidicPrime [EXP] & Hefi [EXP] vs. Director Explorer ~ 8.66% OBRONA

    Wstawiam za znajomego, który miał niezły ubaw z naszych zawsze obecnych dwu/trzy - tygodniowców :)

    1. Lecieli na aktach - Riddick "Na akty ludzie używają boty" :D :D :D
    2. Skan na 30s przed wlotem i jazda na rysia :D :D :D
    3. Skan 1s po wlocie? - Riddick "A skan po 1sek to Bywa" :D :D :D

    • RidicPrime 18.12.2018 15:49:21 Bywa. Ale nie widzę nadal czym się wykazales takim że piszesz do mnie amatorzy
    • Director Explorer 18.12.2018 15:49:52 ja niczym sie nie wykazalem, za to wy glupota :D
    • RidicPrime 18.12.2018 15:50:37 Dobry dzieciak z Ciebie. Niema z kim pisać


    "Rano top 1 hef-iego zezłomował teraz ty. Chyba na tym uni nie sprzeda konta w dobrej cenie :)" :saint:

    Nie wiem kto co zebrał, ale mniejsza o to


    Dnia 18-12-2018 15:41:07 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor RidicPrime [EXP]
    ________________________________________________


    Krążownik 30
    _________________________________________


    Agresor Hefi [EXP]
    ________________________________________________


    Ciężki myśliwiec 1
    Krążownik 23
    _________________________________________


    Obrońca Director Explorer
    ________________________________________________


    Mały transporter 8
    Duży transporter 11
    Lekki myśliwiec 80
    Ciężki myśliwiec 2
    Recykler 1
    Sonda szpiegowska 12
    Satelita słoneczny 31
    Wyrzutnia rakiet 17
    Lekkie działo laserowe 190
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor RidicPrime [EXP]
    ________________________________________________


    Krążownik 9 ( -21 )
    _________________________________________


    Agresor Hefi [EXP]
    ________________________________________________


    Ciężki myśliwiec 0 ( -1 )
    Krążownik 15 ( -8 )
    _________________________________________


    Obrońca Director Explorer
    ________________________________________________


    Mały transporter 2 ( -6 )
    Duży transporter 7 ( -4 )
    Lekki myśliwiec 7 ( -73 )
    Ciężki myśliwiec 2 ( -0 )
    Recykler 0 ( -1 )
    Sonda szpiegowska 2 ( -10 )
    Satelita słoneczny 4 ( -27 )
    Wyrzutnia rakiet 1 ( -16 )
    Lekkie działo laserowe 16 ( -174 )
    _________________________________________



    Bitwa zakończyła się remisem.


    Agresor stracił łącznie 851.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 839.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 595.700 metalu i 270.200 kryształu.


    Szansa na powstanie księżyca 10%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: -586.000
    Kryształ: -207.000
    Deuter: -58.000
    agresor stracił łącznie 851.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 37.700
    Kryształ: 4.200
    Deuter: -15.500
    obrońca zyskał łącznie 26.400 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8


    4
    2"
  • riidic napisał(a):

    Marshal C napisał(a):

    riidic napisał(a):

    nie gz,
    daj cala rozmowe a nie tylko to co sobie wyciales XD
    a czy bede gral tydzien/dwa czy dzien to nie wasz interes ;)
    czytaj ze zrozumieniem. Ja tylko to wstawiłem więc sam daj bo ja jej nie mam :)
    to popros kolege - albo sie daje cala rozmowe albo nic ;)
    Proszę bardzo. i co tu jest nie tak?
    • Director Explorer 18.12.2018 15:44:02 amatorzy :D
    • RidicPrime 18.12.2018 15:46:44 Racja. Postawienie anty obrony to jest prawdziwy ogar :)
    • Director Explorer 18.12.2018 15:47:42 lecenie na aktach ze swiadomoscia ze tak moze sie stac i ze skanem 1s po wlocie, mistrzostwo :D
    • RidicPrime 18.12.2018 15:48:59 Na akty ludzie używają boty. A skan po 1sek to
    • RidicPrime 18.12.2018 15:49:21 Bywa. Ale nie widzę nadal czym się wykazales takim że piszesz do mnie amatorzy
    • Director Explorer 18.12.2018 15:49:52 ja niczym sie nie wykazalem, za to wy glupota :D
    • RidicPrime 18.12.2018 15:50:37 Dobry dzieciak z Ciebie. Niema z kim pisać
    • Director Explorer 18.12.2018 15:52:49 wystarczyl skan 7-8s przed wlotem i nie mialbym czasu wymienic dexu i przeklikac obrony. Ale jak widac to zbyt trudne :)
    • RidicPrime 18.12.2018 15:54:47 Ok
    • RidicPrime 18.12.2018 15:55:02 Dobrze Chociaż że Ty jesteś ogarem
    • Director Explorer 18.12.2018 15:58:21 nie trzeba byc ogarem zeby wywnioskowac banalne rzeczy.
    • Director Explorer 18.12.2018 15:58:48 zreszta i tak za 2-3tyg nie bedzie tu zadnego z was, tak jak na kazdym uni
    • RidicPrime 18.12.2018 16:00:02 Ok
  • Gratuluje obroncy,. Nie interesujcie sie zbytnio co robie z kontami i dlaczego. Gram jak umiem i tyle ile moge.
    widzicie tylko oddam. nigdy nie widzicie zniszczonych pkt militarnych i mojej pozycji w grze.

    Za to starcie odpowiadam ja. Nie pyklo. Chyba sie jeszcze nie otrząsnalem po zlomie. Moja wina i moje konsekwence. Jestem noobem ok. ale to ja gram po zlomie i mam 38 miejsce bez anty. Sprubujcie sobie tak pograc.
  • Hefi napisał(a):

    Gratuluje obroncy,. Nie interesujcie sie zbytnio co robie z kontami i dlaczego. Gram jak umiem i tyle ile moge.
    widzicie tylko oddam. nigdy nie widzicie zniszczonych pkt militarnych i mojej pozycji w grze.

    Za to starcie odpowiadam ja. Nie pyklo. Chyba sie jeszcze nie otrząsnalem po zlomie. Moja wina i moje konsekwence. Jestem noobem ok. ale to ja gram po zlomie i mam 38 miejsce bez anty. Sprubujcie sobie tak pograc.
    no z tym anty to troche przesadzileś :D
  • Dymy dymy dymy :P Gratulacje :) i sie nie klocic :P nie ma o co pamietajcie to tylko gra :P w ktorej i tak bede najlepszy hahahahha :D zartuje :P

    Pozdrawiam
    Moje 1 konto na forum Rocketman46 (04.12.2005) (Zbanowane)

    POCZATEK OD UNI 5 SOJUSZ OCTOG
    UNIA 32/34/RHEA/Fenrir SOJUSZ SMURFS JAK NIE WIECEJ BO NIE PAMIETAM :D

    OBECNIE SERWER Xanthus i Kalyke SOJUSZ SMURFS:D :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
  • Hefi chce Cię poinformować że nie tylko ty grasz bez anty.
    Zawsze uważałem Cię za dobrego gracza !
    Ale nie ukrywam drażni mnie to co np. było na Europie i za co Largo dostał bana! (W końcu kogoś złapali :)
    Konto z dużą flotą jest sprzedane do gracza z powiedzmy top 10 bo jak to fajnie ktoś napisał " kupowanie surowki za anty już się nie oplaca , bardziej opłaca się kupowanie kont"
    Od tygodnia sam wisze jako oddam i widzę kto do mnie pisze ! Ale wolałem walczyć urlop niż oddać w niepowołane ręce :)
  • tydzien po oddaniu kolega jeszcze na nim gral. moze ten largo kimkolwiek jest potrafi tez zlomowac. Jak juz podejmuje decyzje o odejsciu staram sie zeby konto nie poszlo na zyletki. Zamknijmy ten temat. Tutaj tez pewnie wiecznie grac nie bede. szybko sie nudze przy 8 planetach. Tu jest ciekawie. Jeden blad i zlom nad ranem . Masakra jakaś.
  • Hefi 50 zł to 50 punktów na starcie i komplet oficerów na tydzień. 50 pkt przy kims kto potrafi grać to ogromna przewaga.
    Bez anty 50 pkt robiśz w 2-3 dni , więc nie pisz , że grasz bez anty. Nie odpowiadaj bo mi to lotto , ale też nie pisz bzdur.
    Czy oddałeś koledze tego nie wiem , wiem , że chciałes sprzedac i wiem za ile bo sam mi proponowałeś i jakoś nie interesowało Cie na żyletki. Dowodów nie mam , ale mam prawo przypuszczać , że to Ci sie jednak udało. W sumie nie wiem po co piszecie tutaj o innym uni ;)
    Zawsze byłem ciekaw co robią te pz przy Tobie srednio co ok 2h. Czyzbys robił sobie próby z 0,5 - 1 % ? Czy ktoś " nieumiejętnie" się przypadkiem rozbija o Ciebie ? :E
    Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić.
  • bez spiny panowie :D Kogo Stac tego stac to sobi wykupi anty :) niestety jak i w realu jeden ma malucha drugi Ferrari :) nie ma co sie klocic :D Pozdro wszyscy :)
    Moje 1 konto na forum Rocketman46 (04.12.2005) (Zbanowane)

    POCZATEK OD UNI 5 SOJUSZ OCTOG
    UNIA 32/34/RHEA/Fenrir SOJUSZ SMURFS JAK NIE WIECEJ BO NIE PAMIETAM :D

    OBECNIE SERWER Xanthus i Kalyke SOJUSZ SMURFS:D :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: