ZAKOŃCZONA WYGRANA MNS [MNS] My Nie Spimy 12322,58% vs 1645,17% [CKM] Czarni_Koneserzy_Metalu & [B_S] BlackSun

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ZAKOŃCZONA WYGRANA MNS [MNS] My Nie Spimy 12322,58% vs 1645,17% [CKM] Czarni_Koneserzy_Metalu & [B_S] BlackSun

    1. Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana:

    [MNS] My Nie Spimy vs [CKM] Czarni_Koneserzy_Metalu


    2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają:


    sojusz [B_S] BlackSun dołącza do wojny po stronie [CKM] dnia 18.12.2018







    3. Preferowany system liczenia:


    a) system procentowy


    4. Warunki zakończenia wojny:

    10k % lub rozpad jednego z sojuszy



    5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny:

    - 100 %


    6. Stosunek do RW z ACS:


    a) Liczą się tylko walki, w których każdy agresor i każdy obrońca uczestniczą w wojnie.


    7. Powody (nie są wymagane)


    Są lepsi w statach.. zazdrościmy XD 9

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez unavit ().

  • Po pierwsze- dobrze byłoby poinformować o wojnie wypowiadanej, a nie pisać na forum jedynie, w zasadzie bez podania konkretnej przyczyny, po drugie- wypowiadać wojnę w momencie, gdy nawet nie zna się osób, którym wojnę się wypowiada (owszem, skany były, lecz żadna osoba nie traktowała ich zbyt poważnie- skanuje każdy), jest dość dziwne, takoż proszę o kontakt w grze i podanie konkretnego powodu

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ave ().

  • Ave napisał(a):

    Po pierwsze- dobrze byłoby poinformować o wojnie wypowiadanej, a nie pisać na forum jedynie, w zasadzie bez podania konkretnej przyczyna, po drugie- wypowiadać wojnę w momencie, gdy nawet nie zna się osób, którym wojnę się wypowiada (owszem, skany były, lecz żadna osoba nie traktowała ich zbyt poważnie- skanuje każdy), jest dość dziwne, takoż proszę o kontakt w grze i podanie konkretnego powodu
    to jest powód :
    Są lepsi w statach.. zazdrościmy

    życzymy powodzenia, skoro już wiecie o wojnie

    edit: Dopisałem jeszcze waszą akademie, zeby nie było sytuacji ze ludzie z głownego uciekają do akademii :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez unavit ().

  • unavit napisał(a):

    edit: Dopisałem jeszcze waszą akademie, zeby nie było sytuacji ze ludzie z głownego uciekają do akademii :)
    To się naucz wypowiadać wojny panie regulaminasty :D zamiast dopisywać, powinieneś wypowiedzieć kolejną wojnę.

    Zacznę skany tego unadeb... :) chociaż widzę, że się pochował po 5,6,7 gali.

    EDIT: Jednak tylko jedna planeta w 7, ale i tak się schował :D
    LUMPY MROKU PAŁER W KROKU
  • NarImmor napisał(a):

    unavit napisał(a):

    edit: Dopisałem jeszcze waszą akademie, zeby nie było sytuacji ze ludzie z głownego uciekają do akademii :)
    To się naucz wypowiadać wojny panie regulaminasty :D zamiast dopisywać, powinieneś wypowiedzieć kolejną wojnę.
    Zacznę skany tego unadeb... :) chociaż widzę, że się pochował po 5,6,7 gali.

    EDIT: Jednak tylko jedna planeta w 7, ale i tak się schował :D
    Kim ty noobie w ogole jestes?
    Nie podoba sie to wypad do swoich przydupasów.

    @wakat prosze zadecyduj czy możemy zostawić to jak jest? W sensie w jednym temacie głowny sojusz + akademia, bedzie łatwiej. Oni i tak walczą razem. Dzieki
  • Unavit, człowieku, specjalnie dla Ciebie się tu zarejestrowałem... Bo nie przepadam za takimi pseudoludzmi jak Ty i potrafię im to powiedzieć wprost.
    Więc tak:
    Po pierwsze - jako powód wojny podajesz "bo są lepsi w statach", a jednocześnie wypowiadasz wojnę akademii, która jest znacznie słabsza... Bezmózg?
    Po drugie - Jak się wypowiada wojnę to się pisze to wprost, w grze, a nie ogranicza się jedynie do forum, którego nie każdy czyta... Nie potrafisz powiedzieć w grze wprost - jesteś ci.a

    Podsumowując - przypominacie mi takich "szkolnych osiłków z gimnazjum", którzy boją się podskoczyć do rówieśników, więc polują pod przedszkolem, żeby sobie podnieść ego. Na szczęście ja z czasów szkolnych przepychanek już wyrosłem - chcesz nadstaw mordę. Nie na forum...
  • Astrino napisał(a):

    Unavit, człowieku, specjalnie dla Ciebie się tu zarejestrowałem... Bo nie przepadam za takimi pseudoludzmi jak Ty i potrafię im to powiedzieć wprost.
    Więc tak:
    Po pierwsze - jako powód wojny podajesz "bo są lepsi w statach", a jednocześnie wypowiadasz wojnę akademii, która jest znacznie słabsza... Bezmózg?
    Po drugie - Jak się wypowiada wojnę to się pisze to wprost, w grze, a nie ogranicza się jedynie do forum, którego nie każdy czyta... Nie potrafisz powiedzieć w grze wprost - jesteś ci.a

    Podsumowując - przypominacie mi takich "szkolnych osiłków z gimnazjum", którzy boją się podskoczyć do rówieśników, więc polują pod przedszkolem, żeby sobie podnieść ego. Na szczęście ja z czasów szkolnych przepychanek już wyrosłem - chcesz nadstaw mordę. Nie na forum...
    właśnie po to wywołałem wojnę XD
    żeby posłuchać takich intelygentow jak ty Panie kolego. Płacz i lament bo wojna i stracę statki?
    Szkoda tylko że nie podałeś nicku w grze, jak zwykle w takim przypadku pełna anonimowość... zenada
    Miejcie jaja i skończę płakać bo wstyd
  • Akurat to, że eko większe niż floty to nawet u największych flociarzy będzie większe... Ale sprawdź proporcje, głupcze :)
    U Was flota stanowi 50% całości punktów, w CKM flota to 25% punktów... Więc? Umiesz liczyć?
    Ale przeglądając forum widzę, że lubicie atakować tych z mniejszymi flotami.

    Ja nie płaczę - nie biorę udziału w tej wojnie. Komentuję tylko idiotów, bo tak jak napisałem w pierwszym moim poscie - jak widzę głupotę, to ją wytykam. Tyle.
  • Astrino napisał(a):

    Akurat to, że eko większe niż floty to nawet u największych flociarzy będzie większe... Ale sprawdź proporcje, głupcze :)
    U Was flota stanowi 50% całości punktów, w CKM flota to 25% punktów... Więc? Umiesz liczyć?
    Ale przeglądając forum widzę, że lubicie atakować tych z mniejszymi flotami.

    Ja nie płaczę - nie biorę udziału w tej wojnie. Komentuję tylko idiotów, bo tak jak napisałem w pierwszym moim poscie - jak widzę głupotę, to ją wytykam. Tyle.

    To może podaj swój nick w grze?
    Więcej płaczu niż to warte ziom, każdy może wojować z kim mu się podoba. Nie podoba się? przestać obserwować temat, nara :)
  • Tak, nie podoba mi się głupota, ale to nie znaczy, że będę na nią obojętny.
    Jeszcze parę liczb:
    Średnia wielkość floty w CKM: 146k
    Średnia wielkość floty w MNS: 496k

    To daje Wam stosunek wielkości floty 1:3,4. Innymi słowy (bo pewnie nie rozumiesz tego) jesteście 3,4 razy silniejsi od CKM... i śmiesz wypowiadać im wojnę? Tchórz.

    Jeśli byś miał honor, zaproponowałbyś w warunkach liczenia punktów ten sam stosunek dla wyrównania. Na przykład - każdy punkt zdobyty przez CKM liczony jest razy 3,4. Wtedy szanse są wyrównane i walka jest honorowa.
    Ale trzeba mieć honor.

    [EDIT]: Nie wspomniałem jeszcze o Akademii CKM, którą też "odważnie" włączyłeś w tę wojnę, gdzie średnia wielkość floty na gracza to 80k, a więc 6,2 razy mniejsza niż u Was. Żałosny jesteś.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Astrino ().

  • Astrino napisał(a):

    Tak, nie podoba mi się głupota, ale to nie znaczy, że będę na nią obojętny.
    Jeszcze parę liczb:
    Średnia wielkość floty w CKM: 146k
    Średnia wielkość floty w MNS: 496k

    To daje Wam stosunek wielkości floty 1:3,4. Innymi słowy (bo pewnie nie rozumiesz tego) jesteście 3,4 razy silniejsi od CKM... i śmiesz wypowiadać im wojnę? Tchórz.

    Jeśli byś miał honor, zaproponowałbyś w warunkach liczenia punktów ten sam stosunek dla wyrównania. Na przykład - każdy punkt zdobyty przez CKM liczony jest razy 3,4. Wtedy szanse są wyrównane i walka jest honorowa.
    Ale trzeba mieć honor.
    Człowieku skądś ty się urwał.
    o czym ty gadasz, sprawiasz wrażenie chorego psychicznie
    Chyba nie wiesz na czym polega ogame. Bo patrząc na to dopiero konto założyłes na forum to idź pierw poczytaj FAQ przyda się.
    Możemy walczyć z kim nam się podoba na to pozwala gra i jej zasady a że Ty masz jakieś z tym problem to mnie to nie interesuje
    idź napisz list do twórców gry ze ktoś się bawi i wojuje że sobą.
    Zawsze ktoś będzie słabszy a ktoś silniejszy.. taka gra. Jeśli tego nie rozumiesz to nie jest to dla ciebie idź pograć w chińczyka tam nie trzeba myśleć..
  • @Astrino skoro sojusz CKM jest sojuszem ekowców to spokojnie nikt na nich 100% nie ustrzeli i wojna zakończy się bez rozstrzygnięcia. Co będzie dla dla nich sukcesem że dali radę MNS :D

    Wojna wypowiedzona zgodnie z regulaminem więc trwa ( chyba że @wakat stwierdzi inaczej bo unavit mógł jak zwykle coś zlamić :E )

    Wstawiajcie same RW i bez zbędnej spiny bo i tak mod wpadnie i wszystko wyczysci
    UNI 6 - [OFF]
    UNI 59 - [OFF]
    RHEA -[OFF]
    Xanthus - [OFF]
    Europa - [OFF]

    Kalyke - ON

    Top 12000 Uni Rhea
    :E

  • Tak, ale wypowiadając wojnę z honorem wypowiada się silniejszym. I to, że gra pozwala grać ludziom bez honoru, to na to nikt nie ma wpływu. Ale nie znaczy, że nie mogę oceniać kto postępuje z honorem, a kto nie. Czy w FAQ jest jakiś zakaz tego? Nie widziałem.

    Jak widzę nie przyjąłeś propozycji aby stosować odpowiedni mnożnik dla RW. Który by wyrównywał szanse.
    Tak jak myślałem - honor na poziomie ujemnym.
    Żegnam.
  • Astrino napisał(a):

    Tak, ale wypowiadając wojnę z honorem wypowiada się silniejszym. I to, że gra pozwala grać ludziom bez honoru, to na to nikt nie ma wpływu. Ale nie znaczy, że nie mogę oceniać kto postępuje z honorem, a kto nie. Czy w FAQ jest jakiś zakaz tego? Nie widziałem.

    Jak widzę nie przyjąłeś propozycji aby stosować odpowiedni mnożnik dla RW. Który by wyrównywał szanse.
    Tak jak myślałem - honor na poziomie ujemnym.
    Żegnam.
    Podaj swój Nick w grze
    zaraz sprawdzimy ile masz punktów honoru wielki honorowy graczu.
  • Astrino napisał(a):

    Tak, ale wypowiadając wojnę z honorem wypowiada się silniejszym. I to, że gra pozwala grać ludziom bez honoru, to na to nikt nie ma wpływu. Ale nie znaczy, że nie mogę oceniać kto postępuje z honorem, a kto nie. Czy w FAQ jest jakiś zakaz tego? Nie widziałem.

    Jak widzę nie przyjąłeś propozycji aby stosować odpowiedni mnożnik dla RW. Który by wyrównywał szanse.
    Tak jak myślałem - honor na poziomie ujemnym.
    Żegnam.

    Koleżko,

    Może odrobinę maści na ból tyłka? :) Może jednak grasz w CKM/aCKM i boli Cię, że sojusz musisz opuścić, bo nie podołasz? Jak nie to podaj ten nick w grze i ogarniemy temat, jeśli nie chcesz rozstrzygnięcia na forum to wyślij adres na PW, bo widziałem, że unavitowi proponowałeś F2F :D Jeju, trochę mi Cię (jednak trochę szacunku jeszcze mam, bo z dużej litery) szkoda kolego :) Musisz być smutnym człowiekiem skoro coś takiego roztrząsasz :)

    Również - żegnam.
  • Wojnę można wypowiedzieć tylko jednemu sojuszowi w jednym wątku. Zatem wojna trwa obecnie pomiędzy sojuszami

    [MNS] My Nie Spimy vs [CKM] Czarni_Koneserzy_Metalu

    sojusz [aCKM] Akademia Czarni_Koneserzy_Metalu, jako wymieniony na drugim miejscu w tytule tematu, nie jest w stanie wojny z sojuszem [MNS] My Nie Spimy.
    Proszę jak najszybciej skorygować tytuł tematu oraz treści deklaracji wojennej w pierwszym poście wątku.

    Proszę nadto o zaprzestanie rzucania w siebie inwektywami, każde kolejne tego typu przepychanki będą usuwane.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • Dokładnie jak pisze Gethauz.
    W MNS macie obecnie średnią wielkość floty na gracza 505k
    W CKM jest to obecnie 150k - wypowiedziałeś wojnę.
    W aCKM - 70k - wypowiedziałeś wojnę, wakat anulował
    W FedGal - 108k - wypowiedziałeś wojnę.

    A są inne sojusze, bardziej zbliżone do Was. Na przykład ZBOCZKI. Wojna wyglądała by ciekawie Wy macie 11 graczy, ZBOCZKI 9. Wy macie średnią wielkość floty 500k, ZBOCZKI 496. Im nie wypowiedziałeś wojny. Dlaczego?
    Podobnie z B_S. 10 graczy ze średnią 570k na gracza. Im też "odważnie" nie wypowiedziałeś wojny.
    Wspomniana WSNR ma 18 graczy ze średnią flotą 355k czyli i tak o wiele mniejsza od Waszej, ale im też nie wypowiedziałeś wojny... Odwaga aż bije z Ciebie.
    Wypowiedziałeś wojnę sojuszom gdzie średnia flota to 150k, 70k i 108k... Odważnie kiedy się ma 505k.

    Gdybym grał w twoim sojuszu, to bym wystąpił z niego ze wstydu. Nie chciał bym mieć nic wspólnego z takim tchórzem.

    I co tak dopytujesz o nick w grze? Nikt Ci nie powiedział, że w ogóle gram na tym uni.
  • Astrino napisał(a):

    Dokładnie jak pisze Gethauz.
    W MNS macie obecnie średnią wielkość floty na gracza 505k
    W CKM jest to obecnie 150k - wypowiedziałeś wojnę.
    W aCKM - 70k - wypowiedziałeś wojnę, wakat anulował
    W FedGal - 108k - wypowiedziałeś wojnę.

    A są inne sojusze, bardziej zbliżone do Was. Na przykład ZBOCZKI. Wojna wyglądała by ciekawie Wy macie 11 graczy, ZBOCZKI 9. Wy macie średnią wielkość floty 500k, ZBOCZKI 496. Im nie wypowiedziałeś wojny. Dlaczego?
    Podobnie z B_S. 10 graczy ze średnią 570k na gracza. Im też "odważnie" nie wypowiedziałeś wojny.
    Wspomniana WSNR ma 18 graczy ze średnią flotą 355k czyli i tak o wiele mniejsza od Waszej, ale im też nie wypowiedziałeś wojny... Odwaga aż bije z Ciebie.
    Wypowiedziałeś wojnę sojuszom gdzie średnia flota to 150k, 70k i 108k... Odważnie kiedy się ma 505k.

    Gdybym grał w twoim sojuszu, to bym wystąpił z niego ze wstydu. Nie chciał bym mieć nic wspólnego z takim tchórzem.

    I co tak dopytujesz o nick w grze? Nikt Ci nie powiedział, że w ogóle gram na tym uni.
    Co ma odwaga do zabawy??

    Chcemy polatać po farmach i mieć troche ubaw z takich ludzi jak Ty dostarczasz nam niezwykłej rozrywki. Prosimy o jeszcze, podaj ten nick nie bój się, znasz doskonale statystyki wiec musisz tu grać zapewne masz punkty honoru na minusie i byś wyszedł na hipokrytę, cóż..
  • Proponuje mniej gadać więcej działać . jak widać jest co złomować do wojny ;) 1;0 dla nas



    Sem SweeT [MNS] vs. Bari [CKM] ~ 1259.36%



    Dnia 12-12-2018 11:56:25 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Sem SweeT [MNS]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 49.693
    Okręt wojenny 2.060

    _________________________________________


    Obrońca Bari [CKM]
    ________________________________________________


    Mały transporter 1.705
    Duży transporter 556
    Lekki myśliwiec 847
    Krążownik 127
    Okręt wojenny 1.195
    Recykler 1.010
    Sonda szpiegowska 149
    Bombowiec 380
    Pancernik 1

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Sem SweeT [MNS]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 44.560 ( -5.133 )
    Okręt wojenny 2.060 ( -0 )

    _________________________________________


    Obrońca Bari [CKM]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    1.772.666 Metalu, 849.434 Kryształu i 2.695.900 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 20.532.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 144.877.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 88.104.800 metalu i 37.831.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 5.318.000 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    10.299.200 Metalu i 2.400 Kryształu
    31.310.000 Metalu i 31.310.000 Kryształu


    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    41.609.200 Metalu i 31.312.400 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 27.982.866
    Kryształ: 27.028.834
    Deuter: 2.695.900
    agresor zyskał łącznie 57.707.600 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -96.504.666
    Kryształ: -43.005.434
    Deuter: -10.684.900
    obrońca stracił łącznie 150.195.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8
  • Ja wiem, że zimno na dworze, człowiek przychodzi do domu zmarznięty to chce się rozgrzać ale bez przesady. Na glebę i pompki robić to się rozgrzejecie, a nie podnosić ciśnienie sobie i innym poprzez wdawanie się w słowne przepychanki na forum.

    Wszyscy zdaje się już zanotowali, iż z jednej strony jest sojusz słabszy flotowo, a z drugiej silniejszy i następnych kilkanaście czy kilkadziesiąt postów nie uczyni tego mniej lub bardziej prawdziwym.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • Pominę sens wypowiadania wojny, bo już chyba każdy ma dosyć, ale patrząc na same statystyki sojuszy czy tagi można już raczej wyłonić zwycięzce :D Ciekawe, czy ktoś przyłączy się do bitki po wiadomej dla wszystkich stronie

    Powodzenia, udanych lotów dla jednej i drugiej strony, a przede wszystkim ciekawych starć
  • Popielniczka Na Pety [MNS] vs. Arczi [CKM] ~ 119.6%


    Dnia 16-12-2018 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Popielniczka Na Pety [MNS]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 1.034
    _________________________________________

    Obrońca Arczi [CKM]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 64
    Krążownik 100
    Recykler 99
    Satelita słoneczny 80
    Pancernik 35
    Wyrzutnia rakiet 1.100
    Lekkie działo laserowe 343
    Ciężkie działo laserowe 6
    Działo Gaussa 20
    Działo jonowe 130
    Wyrzutnia plazmy 44
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Popielniczka Na Pety [MNS]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 904 ( -130 )
    _________________________________________

    Obrońca Arczi [CKM]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    774.810 Metalu, 339.851 Kryształu i 17.421 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 7.800.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 18.667.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 8.065.600 metalu i 3.894.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.132.082 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.990.410
    Kryształ: 2.284.251
    Deuter: 17.421
    agresor zyskał łącznie 5.292.082 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -10.677.310
    Kryształ: -6.781.351
    Deuter: -2.340.421
    obrońca stracił łącznie 19.799.082 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8