Problem InfoCompte Script

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Problem InfoCompte Script

Witam zainstalowałem ten dodatek... Wszystko działa.. Ale każdy pisze w każdym poradniku o ekonomii rób to co ci wtyczka pokazuje. Buduj to potem to itp. Chciałbym się dowiedzieć - w jaki sposób ta wtyczka podpowiada gdzie to widać.. Mam ją i nic nie widzę. Czy może ktoś tu szybko opisać co i jak działa. Proszę nie wyskakiwać tylko że antigame lepsze albo jeszcze co innego. Proszę tylko powiedzieć mi w jaki sposób uruchomić te podpowiedzi, bądź jak je czytać
    Początkujący YouTuber z wielkimi okazami na swoim kanale:)
  • Aby wtyczka działała jak należy powinieneś odwiedzić wszystkie planety tak aby "zapisała" dane o Twoich kopalniach, badaniach etc. Jeżeli masz komandora wystarczy wejść w imperium planeta/moon i pobierze wszystko od razu.
    Na dole z reszta powinna się pokazać informacja w jakie Menu powinieneś wejść aby wtyczka działała prawidłowo. Jak już wszystko zrobiłeś to wystarczy że klikniesz na strzałeczkę

I pokaże Ci się kolejka budowania.

oraz Działu GiK oraz DiD
    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|IRC #ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • dzięki jesteś [super] Kruszyna!

Tylko myślę, że u mnie występują błędy. Pokazuje mi, że mam budować kopalnie na księzycu i to w dodatku 1 lvl :D gfd

Moderator kruszynka:
    Upominam za wulgaryzm
    Początkujący YouTuber z wielkimi okazami na swoim kanale:)

The post was edited 2 times, last by YTMuszkawAustrii: Już działa wszystko! Można zamknąć ().