GBI ODDAM [RETRO] vs. guzik27 ~ 1823.68%

  • GBI ODDAM [RETRO] vs. guzik27 ~ 1823.68%

    Prawdopodobnie moje ostatnie starcie na Aquarius. Swoje już tutaj zrobiłem, dzięki wszystkim za grę :)
    Pozdrawiam RETRO, wszystkich znajomych oraz dostawców deuteru :)
    Do zobaczenia gdzieś na innym uniwersum ;)


    Dnia 06-12-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor GBI ODDAM [RETRO]
    ________________________________________________

    Pancernik 44.444
    _________________________________________

    Obrońca guzik27
    ________________________________________________

    Mały transporter 14.317
    Duży transporter 3.287
    Lekki myśliwiec 1.009
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 7.897
    Sonda szpiegowska 146
    Gwiazda Śmierci 2
    Wyrzutnia rakiet 1.200
    Lekkie działo laserowe 5.218
    Ciężkie działo laserowe 3.146
    Działo jonowe 37
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor GBI ODDAM [RETRO]
    ________________________________________________

    Pancernik 44.258 ( -186 )
    _________________________________________

    Obrońca guzik27
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    7.114.837 Metalu, 13.576.734 Kryształu i 11.797.725 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 15.810.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 301.480.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 103.324.900 metalu i 79.043.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 32.489.296 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 104.859.737
    Kryształ: 85.180.234
    Deuter: 9.007.725
    agresor zyskał łącznie 199.047.696 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -176.684.837
    Kryształ: -127.662.734
    Deuter: -29.621.725
    obrońca stracił łącznie 333.969.296 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8
    u15 - top 200? (off)
    u56 - top 20 (off)
    uTarazed - top 7 (off)
    uWezn - top 2 (off)
    uAquarius - top 1 (off)
    uEuropa top 2 (off)
  • Deki ja bym powiedział że farmy to sie właśnie wam skończyły i dla tego idziecie na nowe Uni gdzie jest ich na razie pełno... A tak na marginesie to na cosmos co pokazales? Klepiesz tam Eco i tyle... Przy parametrach takich jak tu czy na Europie liczy się tylko tepa siła i czas poświęcony grze. Na trochę gorszych parametrach to już tacy z was łowcy nie są... Ty byłeś obok mnie parę układów i co? Przeniosłeś planetę. Dopiero jak mnie na pół dnia odcielo od OGame to Ci się udało... zreszta oba zlomy tutaj zaliczyłem przez złośliwość rzeczy martwych... Bywa:) ale klikam dalej:p Czasem na ST idzie poczytać fajne akcje jakie robią gracze w sojuszu, ale wy tutaj ani jednej takiej nie zaprezentowaliście... Tak jak pisalem wczesniej: tepa siła, nieprzespane noce i jeszcze kasa wydana na anty... Więc nie ubliżaj tym co pomimo zloma jeszcze tu grają bo o was za chwilę nikt tu nie będzie pamiętał... Powodzenia na Europie;)
  • były ST z klikania z pzta, klikanie zawróconej stacji, moonkillingi, ale nie każdy się tym chwali w ST jak inni :) a żeby robić jeszcze ciekawsze rzeczy to trzeba mieć chociaż jakąś opozycję, która się nie boi Ciebie przeskanować... ;)
    u15 - top 200? (off)
    u56 - top 20 (off)
    uTarazed - top 7 (off)
    uWezn - top 2 (off)
    uAquarius - top 1 (off)
    uEuropa top 2 (off)
  • bERN napisał(a):

    były ST z klikania z pzta, klikanie zawróconej stacji, moonkillingi, ale nie każdy się tym chwali w ST jak inni :) a żeby robić jeszcze ciekawsze rzeczy to trzeba mieć chociaż jakąś opozycję, która się nie boi Ciebie przeskanować... ;)
    Dokladnie :D bo sa gracze na ktorych trzeba sie wysilic i zdjac np. moona albo wyklikac z pzta lub zawroconej stacji, a sa tez gracze jak Ty AB Rh plus na ktorych wystarczy zwyczajny lot na bfsa.
  • AB Rh plus napisał(a):

    Deki ja bym powiedział że farmy to sie właśnie wam skończyły i dla tego idziecie na nowe Uni gdzie jest ich na razie pełno..
    nie wiem jak z DeKim, ale to zdanie sugeruje, że wrzucasz bERN'a do worka ludzi którzy latają tylko na farmy ;D mojego sojusznika gość wyliczył na zawrotce z pzta, daleki jestem od tego, żeby go zaliczyć do zwykłych farmerów.. to prawdziwy kot (niepalący!) i chętnie zobaczę, jak pójdzie mu na Europie (o ile w topce zmieni nick, bo na razie do wiadomości publicznej niepodany :D). bERN, tak jak mówiłem, klep tu eko! nawet za bardzo sie o fsy nie musisz martwić, no bo kto Ci tu podskoczy ;)
  • Już skończyłem z Aqua :)
    Na Europie klikam pod takim nickiem jak na forum, na razie tylko eko. Flota po nowym roku prawdopodobnie jeślli będzie trochę czasu ;)
    Pozdro :)
    u15 - top 200? (off)
    u56 - top 20 (off)
    uTarazed - top 7 (off)
    uWezn - top 2 (off)
    uAquarius - top 1 (off)
    uEuropa top 2 (off)
  • Pozdrowienia dla Dekiego, który dziś zdjął aż urlop żeby w środku nocy zrobić mi skany;) dzięki za zrobienie aktywek:D
    bERN to inna klasa zawodników w OGame w przeciwieństwie do Dekiego... I tu przyznaje racje dla Limonoleum. Ktoś kto pisze o innych "metal, kryształ" chyba obraca się głównie w takim swiecie... prawdziwi zwycięzcy odchodzą z klasą co pokazuje bERN. I choć większość zaliczyła od niego zloma, w tym ja, to piszą by klikał dalej... :)
  • Niestety na każdego prędzej czy później przychodzi pora , taka gra :P
    Sam zostałem przez berna spakowany , pokazał że jest wytrwały przy czym to jeden z niewielu graczy z którym można normalnie pogadać i ktury ma dystans do tej zabawy , to się chwali :)
    Graty dorobku i co więcej pisać czas na Europe :thumbsup: