ciamajdek [WINTER] & Malack [WINTER] & AmstelL [WINTER] & Starrk [WINTER] & markus [KAC] vs. asherl [WarriorS] ~ 1 089 992.94% TOP 1 ACS UNI LIBRA czyli asherla opisanie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Czyli mozna powiedziec, ze jeden atak byl niezgodny z przepisami. Jakoś mało przy prawie 40 sekundowym rozstrzale. Myślę, że to serwer nie wytrzymał. A atakierzy musieli sprawdzac bo obrońca należy do topowego sojuszu. Zreszta juz sie raz nacieli jak nie sprawdzali.
    Zatem, jeszcze raz życzę szybkiej odbudowy a Winterom kolejnych starć. Swoją drogą nikt z woriorrsów nie wykukal Amstella i Malacka??

    "wykukać" w sensie zobaczyć że sie usadowili w pobliżu.

    Moderator Neferet:
    Posty połączyłam
  • To było tak proste do przewidzenia co tu się będzie na forum działo, że aż żałuję że nie kupiłem popcornu.

    Po pierwsze gratulacje ekipie rozbiórkowej - majstersztyk :) Zysk się zgadza, % też, TAGi też i sam obrońca spod tego TAGu też. Przetapiajcie na nowe latajki byle nie w eko bo Was Kefi pod biurko swoje zaprosi za takie haniebne czyny :)

    Co do postów tych najgłośniejszych, którzy ustalili linię obrony poprzez atak na agresorów tego starcia... W zasadzie to ciężko cokolwiek napisać o tym galopie hipokryzji. Ta gra już dawno ewoluowała w taki a nie inny sposób każdy coś tam za uszami ma ale jak słyszę jak ktoś doszukuje się źdźbła w czyimś oku a w swoim belki nie widzi to krew człowieka zalewa. Hipokryci zapomnieli jak sami spamowali jak się dało jeszcze za czasów Wasat przy obronie mohera, żebyśmy nie mogli podnieść flot na zatrzymaj - "ale przecież to nie to samo podnieść flotę żeby bronić kogoś a podnieść żeby uciec" bo wtedy lecieli hipokryci a nie ich opozycja więc można było :E . Dzisiaj z kolei falę spamować również mogli bo to oni się bronili - jakby atakowali spamować nie można - pamiętajcie!. O ilości kont oraz zsyłkach sury co widać na fali w galaktyce nawet nie będę wspominać.

    [ciach]

    Gratulacje ekipie rozbiórkowej jeszcze raz a hipokrytom biada i hańba!

    Wasz biedny Miś :)

    PS: Sypnijcie no pare kryształków z asherla :P

    Moderator Neferet:
    Offtop
    Mi_Hau
  • Einsteinowi loki by wyprostowało gdyby tego dożył.Taki ścisk dupy wystąpił we wszechświecie ze aż czasoprzestrzeń zaczęła pulsować.Za diabła nie opisałby tego zadnym E=mc2

    Graty ekipie lagująco-złomującej a obrońcy SzO,choć gdyby miał odbudować tylko te uczciwie postawione stateczki to pewnie dalej woziłby sie MTkami.....no i jednym GSem :-|

    Uśmiechu więcej kochani....życie jest za krótkie :)
    "...uważaj na to co we mgle.Tam kryje się to,czego nawet bogowie nie chcą widzieć..."

    Dwa sojusze jeden Honor

    Shadow Company
    Steel Dragons Elite

    All Uniwersum - OFF
  • asherl napisał(a):

    DarthMario. napisał(a):

    Yossar napisał(a):

    Zatem, jeszcze raz życzę szybkiej odbudowy
    Odbudowa będzie tak szybka jak przyrosty majsa :D Będzie backup po prostu. Starcie powstało w sposób nielegalny.
    wierzyssz w to ? bo ja nie ;)
    @Yossar w nocu lotkami podlecieli, tak mi sie wydaje przynajmniej ;)
    Takie moje zdanie (mogę się mylić, jestem zwykłym trollem boardowym), starcie powstało w sposób nielegalny -> łamie zasady gry czyli ja bym przywrócił floty do stanu przed starciem. To jest dosyć poważny argument aby się o to starać.
    A jeżeli nie, to oni i tak odsyłają całą sure, Ty masz dok + pewnie sojusz wspomoże.
  • DarthMario. napisał(a):

    Yossar napisał(a):

    Zatem, jeszcze raz życzę szybkiej odbudowy
    Odbudowa będzie tak szybka jak przyrosty majsa :D Będzie backup po prostu. Starcie powstało w sposób nielegalny.
    Cóż Maryś.
    Mam nadzieje, że też będziesz miał jaja aby mnie przeprosić publicznie, jeśli okaże sie, że jesteś w błędzie, tak jak ja przeprosiłem Ciebie swego czasu :)
    Mówiąc szczerze, wcale Cię o to nie posądzam ;)

    [ciach]
    Wyjaśnię tylko że do starcia nie doszło jak twierdzi obrońca 18;02;30, a dokłądnie 18:02:15. Nasze recki zbierały 18:02:16. Przy zawróconej stacji wiadomości z gry zazwyczaj bywają przekłamane.
    To jak to było ashrel? Byłeś na koncie i nie wiesz kiedy doszło do starcia? Czy po prostu kłamiesz nam wszystkim w żywe oczy?

    Także bajdużenie o ponad pół minuty na ucieczkę, to zwyczajna nie wiedza lub łgarstwo obrońcy.

    Gdyby ktoś z Was, z Tobą włącznie Marysiu, latał częściej na zawrócone starcie, wiedziałby, że przekłamania w wiadomościach gry, przy dużych starciach to standard. Wtedy uniknęlibyśmy nieporozumień.

    A gdyby za zamulanie fali, lub powracającej floty, przez nie powiązanych graczy, odpowiadali sami agresorzy, to temat zawróconej stacji w ogame mielibyśmy z głowy. Wystarczyłoby żeby obrońcy ze swoich pushówek posłali kilka ataków i zgłosili to jako zamulanie fali. generalnie śmiech na sali :)


    Jeszcze raz dzięki za akcję.
    Brawo My

    Obrońcy lizak :)

    Moderator Neferet:
    Offtop



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • @AmstelL ale za co przepraszać? Czy ja Was obrażam i wyśmiewam tak jak Wy to robiliście u mnie? Nie.
    Odniosłem się tylko do bussingu. Jeżeli były ruchy flot na 6 lub mniej sekund przed dolotem floty to starcie nielegalne. To jest fakt.
    Latałem nie raz nie dwa na zawrocone stacje i nigdy mnie gra nie okłamała. Nawet przy st z legendy weszło tak jak było w ruchach flot, a wiadkę wczytywało długo.
  • na backup bym nie liczyl :P
    Pushiwki pobanuja a reszte zostanie jak jest :E taki urok tej gry :P

    Ktos tam wspominal o tym ile uczciwej floty padlo u asher ? A ja zapytam ile uczciwej floty lecialo w acs ??

    Ktos tam tez pisal ze winter nie grali na quaoar :D tak tez bym na waszym miejscu wymazal to z pamieci :D :D

    Jeszcze co do spamu to nie tak dawno klikalem bpkow ktorzy zaczeli taki sam spam pod falange :E ostatecznie zlomujac wlasna flote :E ta gra zeszla juz dawno na psy a dzieki takim graczom jak malak, inar, deki I tym podobnym leszczon co tylko kupuja konta I zlomuja przede wszystkim wlasne konta odechciewa sie grac choc jak sie uda zezlomowac takich baranow to satysfakcja jest po sti kroc wieksza niz oni maja z wlasnej pusherki :E
  • asherl napisał(a):

    gyazo.com/98212f866b759c3fc8a40b26a0534f1a

    prosze ;)
    nawet jezeli byl lag jak mowisz , dalej mialem 23 sekundy i w tym czasie 5 atakow ;)
    W tym czasie dostales wiadomosc w grze a skoro byles na koncie i widziales co sie dzieje to zapewne masz scrreny z czasami wlotu flot atakujacych, ktore juz pewnie poszly razem z ticketami wiec moze pochwalisz sie tymi screenami?
    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Prowokacja
  • Truck driver napisał(a):

    asherl napisał(a):

    gyazo.com/98212f866b759c3fc8a40b26a0534f1a

    prosze ;)
    nawet jezeli byl lag jak mowisz , dalej mialem 23 sekundy i w tym czasie 5 atakow ;)
    W tym czasie dostales wiadomosc w grze a skoro byles na koncie i widziales co sie dzieje to zapewne masz scrreny z czasami wlotu flot atakujacych, ktore juz pewnie poszly razem z ticketami wiec moze pochwalisz sie tymi screenami?

    sorro03 napisał(a):

    Ktos tam wspominal o tym ile uczciwej floty padlo u asher ? A ja zapytam ile uczciwej floty lecialo w acs ??
    Uczciwej floty raczej bylo niewiele ale te floty spakowaly innego oszusta :D poprawcie mnie jesli sie myle :)
    oczywiscie ze mam, chcesz api ?
  • DarthMario. napisał(a):

    @AmstelL ale za co przepraszać? Czy ja Was obrażam i wyśmiewam tak jak Wy to robiliście u mnie? Nie.
    Odniosłem się tylko do bussingu. Jeżeli były ruchy flot na 6 lub mniej sekund przed dolotem floty to starcie nielegalne. To jest fakt.
    Latałem nie raz nie dwa na zawrocone stacje i nigdy mnie gra nie okłamała. Nawet przy st z legendy weszło tak jak było w ruchach flot, a wiadkę wczytywało długo.
    Twierdzisz że starcie powstało w sposób nielegalny.
    Ja nie mam takich starć w CV ;)


    asherl napisał(a):

    gyazo.com/98212f866b759c3fc8a40b26a0534f1a

    prosze ;)
    nawet jezeli byl lag jak mowisz , dalej mialem 23 sekundy i w tym czasie 5 atakow ;)
    Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
    Nie wiesz kiedy doszło do starcia, czy celowo nas okłamujesz?



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • starcie mialo powstac 23 sekundy po moim powrocie , tfu inaczej , starcia mialo nie byc , ale wasza flota wlatywala 23 sekundy po powrocie mojej f. Jak wrocila moja to zajalem sie próbą wyslania statkow, wiec finalnie nie wiem czy opoznialiscie jeszcze czy nie , z wiadomosci ogejmowej wnioskowalem ze tak - moge sie mylic ze taki lag, co nie zmienia faktu ze 23 sekundy to wystarczajaco duzo czasu by wyslac jedna flote na moona nie uwazasz?

    Edit:

    a prosze ja Cie bardzo

    1:cr-pl-138-0b04e5d067985d7b0695c97692f05e6437130850
    2:cr-pl-138-b2abbf6a5db3c3a85372a4d5072716e752f8f62f
    3:cr-pl-138-e6a6f489692f1fb3d5170315178e26a894cbfa2f
    4:cr-pl-138-cb32892191e00d2285213ec437d41b50fff3057e
    5:cr-pl-138-721de968708977f76a6b4e2d07772908562efced
    6:cr-pl-138-7cc0bb5ae1b02766a3cea78a38ee02c1aa1d5787
    7:cr-pl-138-9b28292ff6d66c8a81899a19b6d46df29f14bdd9
    8:cr-pl-138-04fa3e831fb2db1075f95d1d8829b1f2fd9e637a
    9:cr-pl-138-a60ea5502b3a82a6dd6462584a966f99acc69778
    10:cr-pl-138-ba160828c8e08cae5ddebd341a1993719846374d
    11:cr-pl-138-978b08ed41f31a45dc08c2431071900570cd89f5
  • Po pierwsze graty zacnego zysku i ogromnego % :) Widzisz Amstaszi idzie prowadzić za rączkę i nawet malaczi podepnie flotę :)


    DarthMario. napisał(a):

    @AmstelL ale za co przepraszać? Czy ja Was obrażam i wyśmiewam tak jak Wy to robiliście u mnie? Nie.
    Odniosłem się tylko do bussingu. Jeżeli były ruchy flot na 6 lub mniej sekund przed dolotem floty to starcie nielegalne. To jest fakt.
    Latałem nie raz nie dwa na zawrocone stacje i nigdy mnie gra nie okłamała. Nawet przy st z legendy weszło tak jak było w ruchach flot, a wiadkę wczytywało długo.
    Tak tak Maryś. Przecież starcie Terrego :E
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • nie wiem co powiedzieć, a rzadko mi się to zdarza :E

    może zacznę od tego Asherl, że to, że Cię spakowali jest wyłącznie Twoją winą :cursing: Nie oceniając w tym miejscu kwestii lagowania serwera i zarzutu, że ekipa złomująca powinna dostać bana za bugusing, Jak kuźwa można było - wiedząc że nikt od nas praktycznie nie może zdjąć u - tak zlamić i puścić długiego fs -_-

    I co by nie powiedzieć gratki się w tym miejscu agresorom należą nie tylko za procent, powalający zysk ale przede wszystkim za wyczucie czasu. To nie jest pierwsza taka sytuacja, pierwszy raz Ci się upiekło i pomimo żółtej kartki dałeś ciała drugi raz.

    Cała reszta w mojej ocenie jest bez znaczenia. To ile było sekund i czy był czy nie było laga i czy się bany posypią. Tyle w temacie. Równie dobrze mogłeś zostać wyklikany z dokładnością do 3 s i nic byś nie zrobił. Co więcej zapewne żadnego backupu serwera nie będzie, a agresorzy co najwyżej dostaną bana na 3 dni za buggusing i tak się to pewnie skończy. Ale mówiąc szczerze dla takiego procentu i zysku sam bym popierdział na urlopie 3 dni ;) Nie ma co się prężyć i trzeba wziąć to na klatę.

    Żal że nie mogliśmy podjąć rękawicy i wystawić godnej ekipy w defensywie.

    Dwa słowa jeszcze odnośnie tej całej napiny którą czytam powyżej.

    Po pierwsze zwracam uwagę na wytyk dotyczący lagowania falangi przez obrońcę i jego sojuszników, czy też jeszcze na wasacie lagowania kont aby nie mogły wystartować z podstawkę - nie jest to zabronione przez regulamin i tym samym jest to dozwolone, a czynienie komukolwiek z tego tytułu zarzutu jest po prostu głupotą. Natomiast w drugą stronę - lagowanie serwera przed starciem jest wprost zakazane przez regulamin gry za co sam nota bene pierdziałem już raz na banie i myślę że to agresorów nie ominie.
    [ciach]

    [ciach]


    I te ostatnie zdanie proszę traktować jako uszczypliwość z mojej strony zachęcającą do dyskusji :D
    Także Agresorom gratki, Asherl SzO, no i w związku z [ciach] .... "nostalgiczną atmosferą" jaka zapanowała w soju wśród moich sojuszników obiecuję rewanż ;)

    Moderator Neferet:
    Offtop i pseudocenzura
  • Znowu spóźnię się do klienta przez to zajście ale super się wszystkich czyta :)

    Samego RW gratuluję bo pokaźne floty wzięły w nim udział :) Zysk jak z jakiejś uggameli :D

    Samego zajścia już mniej bo była lekka pomoc nie do końca czysta z powodu nie znania czasu lądowania :)

    asherl głowa do góry - odbudujemy powoli :)

    Schan, avi - odchowajcie maleństwo trochę i wracajcie przypomnieć malakowi w czym jest najlepszy :D
  • Wypada pogratulowac procentu i ilosci floty ktora zostala spakowana, blad obroncy i chyba lekka pycha ze jest niezniszczalny robiac dlugiego fsa jak zaden z sojusznikow nie moze zdjac urlopu w razie jakis problemow.
    @AmstelL tez mysle ze starcie nie bardzo uczciwe o ile oczywiscie byl jakis ruch flot na 6sek lub mniej przed wlotem, sam wisialem za takie cos na banie a pisanie tam przez kogos ze ta zasada nie dziala mija sie z prawda. Pisza tam ludzie ze lagowali falange, slowo uzyte na wyrost nikt nie lagowal falangi a poprostu wyslal floty na atakuj zeby wam utrudnic wylapanie zawrotki co jest dozwolone, tak samo jak skanowanie w momencie jak wy chcieliscie puscic jakies tam zatrzymaj.
    Zastanawia mnie jedno po co bylo przetapiac konto i pushowac sie jesli wasze floty starczaly na takie starcie a teraz tylko macie niesmak, banow nie dostaliscie bo pewnie wszystko odbylo sie zgodnie z zasadami handlu lub tam ktos byl wyzej nizej i sura szla za darmo. Chyba i bez tego byscie sobie poradzili, wystarczylo wybrac odpowiedni moment co obronca umozliwil, do tego jak by worriorsy mogli zdjac urlop to chyba nawet takie floty jak macie teraz sa troszke za male zeby im cos zrobic wiec po co to przetapianie?
    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Obraza
  • Tak czytam i nie rozumiem gdzie wy tu bugusing widzicie? Bo nie rozumiem?
    Przecież w 24h można daną planetę/księżyc zaatakować 6 razy :ocb:
    Ataki można ustawić w tej samej sekundzie i nie jest to przestępstwo (co jest częstą praktyką gdy się coś wyliczyło) - co innego by było z misją SZPIEGUJ, ale sam obrońca napisał, że ktoś w całym tym zamieszaniu zapomniał poprostu.. o wcześniej puszczonych pilotach 8-)

    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Flame
  • Latajacy_w_chumrach napisał(a):

    Tak czytam i nie rozumiem gdzie wy tu bugusing widzicie? Bo nie rozumiem?
    Przecież w 24h można daną planetę/księżyc zaatakować 6 razy
    Ataki można ustawić w tej samej sekundzie i nie jest to przestępstwo (co jest częstą praktyką gdy się coś wyliczyło) - co innego by było z misją SZPIEGUJ, ale sam obrońca napisał, że ktoś w całym tym zamieszaniu zapomniał poprostu.. o wcześniej puszczonych pilotach

    [ciach]

    Tak dla przypomnienia:

    Art napisał(a):

    Bugusing przy użyciu sond szpiegowskich
    Na 6 sekund (lub mniej) przed atakiem (dolotem floty) zakazujemy jakichkolwiek działań ze strony agresora bądź obrońcy a także wszystkich innych osób, które mogą doprowadzić do lagów, bugu z nierozstrzygniętą walką lub uniemożliwienia ucieczki obrońcy.

    To, że za bugusing w FAQ zapisane jest o działaniach za pomocą sond, nie oznacza, że lagowanie gry i uniemożliwienie tym samym obrońcy ucieczki za pomocą ataków jest dozwolone.


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King