tyle ładnych pushówek

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • john nie musisz mi tego tlumaczyc ja to wiem. Ja poruszam kwestie gry GO/SGO. Oni są takimi samymi graczami jak Ty i ja i tak samo pewnie łamią przepisy gry jak to ma miejsce przez innych graczy ( tego tyczy sie właśnie ta dysusja czyli multi kont). I to jest chore!!!!
    Bedac operatorem gry na jednym uni i grajac na innym gdzie jest operatorem jego kumpel... Opisałem to post wyżej.
    To jest problem i to rodzi patologie.
    Wpisy pod ST przez GO/SGO też są w mojej opini nie pitrzebne, gdyż rodzą podejżenia że stejk jest zrobiony przy pomocy operatora.
  • Kiedyś udało mi się wyklikać fs'a moon <-> moon. Pamiętam jak tłumaczyłem się na ircu przed kilkoma operatorami jak udało mi się to zrobić (Dawne lata) .
    Nie bronię i nie oskarżam nikogo, ale nie zawsze musi być tak, że ktoś jest SGO na jednym uni, a gra sobie spokojnie na drugim i musi być oszustem ?! .
    Nieuczciwi gracze zawsze byli, są i będą. Po prostu niektórzy maja małe ego i tyle :popcorn: :}

    UNI 11,24,27,48 - OFF
    Ogame 2005-2010/11 _ 2016 ->
    po kilku latach przerwy

    Uni 68 - ON

    Łączna ilość ST: 40 <> Łączny %: 45.794,32%
    Best Solo: 3773,83% <> Best ACS: 6380,93%
  • Filu co do PN i Poziomki plus te bany, to co ty tu wypisujesz to normalnie miazga , po LSD bym lepiej tego nie napisał :) skąd ty bierzesz taki stek bzdur :glaszcze:

    HUMOREK START

    [ciach] , :help: Filu leci sposobem prostym kilka kont i ma chłop przyrosty ,żadnych starć do działu nie wstawia ,pisze stek bzdur i nas rozbawia :uhuh: a kto ma dobrego skila wisi na ścianie w ramce u Fila :noob: ,[ciach] :lool: co tu zaradzić co tu począć czas go zezłomować i od gry dać mu odpocząć :juzpotobie: może w tedy coś za skutkuje filu bez floty usiądzie przed monitorem :komp: i pożałuje , z kończą się wpisy i durne gatki i ludzie :dyskusja: na forum wypiszą gratki :graty: . Czy to się uda nie mam pewności Filu nabierze pokory i wróci do nas w lepszej Jakości :klaun:
    HUMOREK KONIEC

    LusizAMstrągHamer

    Moderator kruszynka:
    Upominam za flame.

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez -hamer- ().

  • Jeśli już Hamer z Pn się wpisuje Oznacza !!! to, że PN jest w desperacji stać ich na zrobienie wszystkiego- niezależnie od tego jak głupie, kontrowersyjne i nieprzemyślane by to było. Czyli post hamera który nawet nie potrafi nicku dobrze napisać .
    Znaczy to iż. Osoba która już nie ma żadnych pomysłów nie wie co zrobić jest w dołku nawet brzytwy się chwyta czyli zrobi wszystko nie ważne czy dobre czy złe, aby wyjść z tej sytuacji. Ale jedno jest pewne ile byś nie wymyślał ani sojusz PN jak to nie korzystaliście z pomocy ATM i pisał FILU to.... FILU tamto ... to pamiętaj takie ostrygi zjadam a ty nawet nie leżałeś koło ostryg.
    Są ludzie jak Hamer (i niestety, jest ich wielu w PN ), którzy złoszcząc się, dotkliwie i panicznie próbują zmienić temat.
    Toksyczny gniew ogarnął cię hamer a to taki gniew, który występuje o wiele za często u ciebie i pn , o wiele za intensywnie i trwa o wiele za długo.
    Osoby, które są w bliskich relacjach zwami , odnoszą poważne zaskoczenie co wy wyrabialiście prze 5 lat z sojuszem ATM . A konsekwencją toksycznego gniewu może być m.in. głęboki smutek po utracie sojuszu pushówek przez PN , depresja, wycofanie z interesu kilka kont czyli sojuszu ATM, niskie poczucie własnej wartości ( bo zbraknie już na czym się pushować i kupować deks) czy pozostanie w bezradności z powodu braku taniego deksu i odbudowy yesmena . Ta ostatnia powoduje nieumiejętność radzenia sobie w grze ( bez masowego sojuszu pushowego) oraz bezrefleksyjną utratę go ( prawdopodobnie to 3 masowy BAN sojuszu ATM wiec witaj Permie !!!), co się z wami i z tobą hamer stanie .

    Boom szakalaka hamerciu jesteś pikuś więc nie startuj do konwersacji i nie wywołuj FILU do tablicy bo pogrążasz sojusz i bekę robisz z ludzi dających ci łapkę w górę .

    Koniec z taniutkim deksem zaczniecie latać, po bunkrach, po idlakach, po coś co nawet przynosi 10 kk zysku a nie jak teraz śmieliście się z takich lotów jak ciągnęliście deks z ATM po min. Terz zobaczycie jak to jest jak ja czy inni latamy by zarobić na loty miniST . Teraz zobaczycie jak taki gracz @john malkowitz007 musi ile siły i czasu włożyć by tak aktywnie grac i tyle ataków mieć na własnym koncie teraz czapki z głów pusherzy i zobaczcie jak to ciężko jest zarobić

    ps: hamer nie ośmieszaj sie i nie wywołuj mnie ponownie nie masz kolego szans
  • Filu
    po :
    1 - ja cię lubię , nie wiem czemu ale cię lubię
    2- ja jeszcze ani razu nie handlowałem z ATM
    3-z powodu ciebie czy kont się akurat nie złoszczę
    4-jak widzisz zaznaczyłem humorek ten wpis żebyś go nie brał do siebie ale ty jednak już nic nie odróżniasz


    FILU napisał(a):

    Toksyczny gniew ogarnął cię hamer a to taki gniew, który występuje o wiele za często u ciebie i pn , o wiele za intensywnie i trwa o wiele za długo
    :help: :help: :help: :help: :help: :help: [ciach]
    Filu pisz dalej ile wlezie lubię to co piszesz to jest niesamowite :glaszcze:

    Moderator kruszynka:
    Upominam za flood

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • @FILU a Ty..?
    Czy jesteś w stanie pod przysięgom zeznać,że grasz w tą grę uczciwie.?
    Póki co,oskarżasz..ale zadaj sobie pytanie,czy sam grasz uczciwie,i jeżeli tak jest,to napisz jakie są granicę uczciwości.
    W końcu Wielki Architekt jesteś.
    Napisz,proszę,społeczność U68 od Ciebie tego oczekuje.
    Niech chociaż raz,będzie jakość,a nie ilość..słów.
    "nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów"
  • Helooo :)
    Zaś zrobiła się gównoburza Filu kontra reszta.
    Nie znam ani Fila ani reszty, ale naprawdę widzę, że macie sobie dużo do pogadania :)
    Mam dla Was rozwiązanie waszych problemów otóż:
    POKAŻCIE W GRZE JACY Z WAS KOZACY :) POLUJCIE NA SIEBIE I W KOŃCU ZEZŁOMUJCIE COŚ. Ty Filu kogoś z PN a PN zezłomujcie Fila i tyle w temacie.
    Jest takie powiedzenie: "Kozak w necie [ciach]w świecie" część z Was ma właśnie takie motto życiowe.
    Proszę Was aby się nie obrzucać inwektywami tylko pokażcie jacy z Was gracze. Każdy dysponuje fajną flotą jesteście flociarzami więc poskładajcie kogoś z przeciwnego obozu i wtedy okaże się kto jest KOZAK naprawdę
    Tyle w temacie :)

    Moderator kruszynka:
    Upominam za pseudocenzurę
  • @Uziel gram w tą grę tak uczciwie jak wy i inni a jak graja PN ??? coś chcesz się rozwinąć ? z wyjaśnieniami ATM ma bana za multi a że kupowaliście od nich deks po minimalu zsyłką na jedno konto a handel nawet po minimalu nie jest zabroniony więc nie wyłapała połowa PN tylko dla tego banów.

    Gra hmm jak i jak uczciwie hmm chyba jak ty ale jak ty grasz no weź powiedz ciekaw jestem jak określisz się stawiając mnie jako kopia twoich działań .
    [ciach] W grze zdarza się dużo sytuacji, które wyprowadzają nas z równowagi, są powodem bezsilnej rozpaczy, gniewu i w końcu nienawiści.W gniewie nie docierają do nas żadne informacje, nasz mózg się blokuje i skupiony jest na bólu po utracie sojuszu i odsłonięciu całej uni swoich pushkont oraz na obiekcie westchnień i zazdrości czyli mnie . Wszystko interpretujesz na korzyść gniewu i prób skanowania z lewych kont gdyż z ATM "nida się na razie :D) . Nie widzi się że odkrywacie olejne konta w avalonie :) . No cóż notesik juz prawie zapchany kontami z wami powiązanymi jesteś/jesteście "najnajnajlepsiejsiii" - tu sprawdź słownictwo bo u ciebie trochę na bakier jest z konstrukcja postów.

    [ciach]

    Moderator kruszynka:
    Upominam za offtop
  • @selena !!! skąd wiesz że mówię prawdę !!! przecież ATM to nie wasze pushkonta !!!! kto ma do nich passy!!! kto wlazł na konto i sprawdził za co macie na pushkontach BANY!!!

    nawet śnieżny bałwanek przed domem ogarnął i podpowiedział że 12 kont w soju na banie to raczej nie za wulgaryzmy ale kto to potrafił by rozkminić ? no cóż tylko ten bałwanek przed domem bo w PN nie załapali że za multi 12 kont stoi a dalej myślą że za próby moonowe .

    Ja wasz architekt i idol udowadniam że PN jako manipulant od dawna jest zbyt słaby przy mojej perswazji. Moja perswazja ma na celu przekonać was do racji czy zdania mojej osoby, która to właśnie stosuje perswazję biorąc was pod włos . Zasadniczo każdy z nas stosuje perswazję, nie każdemu jednak rzeczywiście udaje się przekonać gracza lub sojusz do przedstawianych przez niego poglądów.Perswazję którą stosuje dla was odróżnia ją od manipulacji przede wszystkim to, że ja FILU, którą ją stosuje, nie czyni tego w celu uzyskania jakichś korzyści kosztem skrzywdzenia was a przyznanie sie do winy jak to przed chwileczka zrobiła to Selena ( jestem WIELKI ) jak i wcześniej wystarczyło "poddusić" poziomke i wszystko wiedziałem buhahaha FILU podziwiam cie i lofciam ( czyżbym pisał też w 3 osobie hmm ) a i na studiach zawsze było i sor powtarzał zamieniać i zadawać pytanie rzeczownikami nie czasownikami a odbiorca się zagubi i wywali kawę na ławę .
    Bujaka FILU jesteś WIELKI i po co ty kosisz ten PN ? chcesz by więcej odkryli nicków powiązanych w sojuszu avalon hahaha

    [ciach]
    Selena bądź konstruktywna i nie zadawaj takich pytań bo to banał dla lamy nie dla weterana a po drugie proponuje by każdy odetchnął i policzył do 10, będziemy mieli kilka godzin spokoju jak sie tylko nie zbulwersuje uziel że został zbagatelizowany

    [ciach]

    Moderator kruszynka:
    Usunięto offtop
  • Selene napisał(a):

    ps2. ja słyszałam że te bany to za płatności...
    ups, sorki zapomniałem, mój błąd, no faktycznie wyleciało mi to z głowy że PN nie dostaje Banów tylko hmmm? jak to było? Selene kurde jak to leciało? a już wiem mam olśnienie :) Pó dostaje Blokady Techniczne które są zawsze wyjaśnione a reszta uni ma Bany i wszystkie Bany kto jakiego by nie dostał to i tak Ban Push będzie.

    Selene napisał(a):

    Czekam na przeprosiny z Twojej strony w tym momencie bo ja bana nie miałam, owszem miałam 2 albo 3 blokady nałożone z przyczyn niezależnych ode mnie ale zawsze były zdejmowane. Uważam więc że bana nie było.
    Czyli wszystko w temacie cool, to teraz ja wydam też oświadczenie JA FILU i wielki idol sojuszu PN tez miałem dwie Blokady techniczno/płatnosciowe bo GF nie ogarnia zagranicznych przelewów ale po wyjaśnieniu z bankiem blokady były zawsze zdejmowane .

    uuuu ulżyło mi :) ale jestem teraz wolny
    zapraszam innych by sobie ulżyli i napisali o swoich Banach czyli Blokadach technicznych ( prócz jednego delikwenta z tego uni bo o rekordzistach "blokad technicznych" pomówimy kiedy indziej jak uzbiera się niebawem jeszcze jeden perm
  • Kłamiesz @FILU - uwierzę w jedną blokadę za płatności bo pisałeś do mnie jakbyś nie miał innych znajomych co to w ogóle takiego - a że to był ten drugi ban to znaczy że pierwszy był za co inne.
    I kłamiesz również pisząc co niby napisałam na temat banów. To jest Twoja chora przekręcona interpretacja mojego wcześniejszego posta.

    To skąd to Twoje info o banach? bo nie odpowiedziałeś.
  • Selene napisał(a):

    osobie która była odpowiedzialna za rakietowanie nas i puszczanie dziwnych ataków - czyli tobie.
    pytam sie grzecznie skąd masz takie info !!! podaj dowody jeśli nie podasz dowodów że niby panciorek to ja, to przestań wprowadzać herezje i dezinformacje . Każdy wasz przekręt, oszustwo będzie karane a każda chamska zagrywka będzie miała echo podwójnej mocy bo czasy waszego kozakowania kończą się razem z wiadomością i próbami zaproszenia na zlot, co za wazeliniarstwo.
    Czekam aż udowodnisz mi że ja rakietowałem lub dziwne ataki puszczałem ! koniec pobłażania wam.
    Czekam jutro i proszę mi podać dowody że to ja!!! jeśli nie Selene !!! czekam na przeprosiny za twoją fantazje i herezje. Podburzanie na forum i wprowadzanie graczy w dezinformacje bo ty tak powiedziałaś nie jest świętością jakąś że byś tak kłamała bez dowodów. Czekam na dowody.
    Wasz Ban na waszym pushowym sojuszu jest tak oczywisty jak i wasze przyrosty z handlu deksem które każdy z was robi i głupkowato się pyta innych skąd ty masz przyrosty?.

    Tak że jutro loguje sie na forum i wiedzę Selene albo dowody że ja to panciorek albo przepraszaj za ciągłe kłamanie że ja to panciorek bo wisiało mi to do tej pory ale teraz chce dowody !!! byś pokryła je ze swoim cytatem w przeciwnym razie jak nie osiągniesz takowego dowodu nie próbuj nigdy przenigdy pytać się coś mnie bym ci wytłumaczył bo zasada jest jedna kłamcy sie nie wytłumaczy .

    i nie zamazuj mojego pytania teraz tym że zatniesz się jak stara płyta i w kółko będziesz pisać
    "skąd wiesz o banie ATM" pamiętaj nie odpowiedziałaś SKĄD TY WIESZ !!! przecież nie maci passów do tych kont ? a sojuszu nie znacie ATM a ktoś wam z tego sojuszu powiedział hmm prawdopodobnie mi też jakaś osoba z ATM powiedziała za co zostali zbanowani :D co nie możliwe że ktoś by mi powiedział z ATM ? bo może że te 12 kont to jedna i ta sama osoba ma i wtedy wydało by sie że jak wam powiedziała to mi by nie powiedziała wiec musiał bym kłamać że ktoś mi powiedział z ATM hmm ? a przecież nie znacie wszystkich w ATM czyli tamci mogą znać tez innych o których wy nie wiecie , czyż nie TAK !!!.

    nic pogrążacie sie dalej że zbyt dużo wiecie o ATM a przecież ja ma tam dwóch znajomych co mi deks po minimalu sprzedaj ? co nie możliwe !!! a jednak może ?
    Teraz Selene wytłumacz mi dlaczego niby nie mógł bym mieć kogoś znajomego w ATM i czy nie mógł by mi od czasu do czasu sprzedawać ATM x-kkk deksu ?hmm - udowodnij mi że nie znam nikogo z ATM, ze nikt z tego sojusza nie rozmawia ze mną !, ze nie mógł by mi powiedzieć za co maja bana ? - czekam tłumacz sie gęsto też i z tego ze zakładasz z góry ze nikt nie ma dostępu do ATM bo co ? bo to mały świat dla kilkoro z was.

    chciałaś mnie do ściany docisnąć skąd domysły że za multi a sama się teraz docisnęłaś i czekam na sprostowanie i wyjaśnienia bo nie masz pojęcia nic o mnie i z kim piszesz bo FILU się zmienił

    plus bonus zagadka, każdy może wziąć udział nawet najgorsza lama czy nowy user :
    - pewien sojusz powiedzmy 12 osobowy dostaje Bana powiedzmy na 12 kont i teraz pytanie nawet dla lamy czy nowego usera powinno być łatwe do odgadniecie ( without PN). za co mogł być Ban masowy?
    a)-wulgaryzmy
    b)-próby moonowe złe pozbieranie pz
    c)-multi

    mam nadzieje że pytanie nie sprawiło dużego kłopotu pozostałej uni
  • [ciach]
    na zakończenie, skoro mowisz o dowodach to daj chociaż jeden że to nasze konta i dlaczego my nie mamy banow? nie masz? kupujesz deuter ze swoich kont ze tak piszesz? jak nie masz to wiesz co możesz, sam sobie dokończ

    Moderator kruszynka:
    Upominam za obrazę

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Selene ().

  • @Selene [ciach]
    czyżby cię zamiotło?, zaskoczyła cie zmiana FILU podejścia?, Czekam na odpowiedzi ???
    1)- podaj powody i dowody na których oparłaś tezę kłamliwą i oczerniającą mnie że ja to panciorek ?
    2)- podaj dowody czemu ja nie mogę mieć znajomych w ATM i czemu ktoś nie mógł by mi napisać za co i w jakim procederze wpadły masowo konta na BAN ?
    3)- skąd ty wiesz za co ATM ma bany jak wpadło ich ponad dziesięć !!! a skoro to dziesięć innych graczy to jak z tymi graczami wszystkimi pisałaś by udowodnić mi ze mnie nikt nie zna i nie handluje ? czy po prostu te dziesięć kont to jedna i ta sama osoba zarządza gdzie po prostu wiesz na 100% że nie mam znajomego w ATM ?

    [ciach]
    chociaż nie trzeba mieć nobla w dziedzinie filozofii a można wydedukować że na ban poszły pushkonta a wy nie bo handel po minimalu nie jest zabroniony i dla tego nie macie banów. Ludzie z kim ja konwersuje i po co ta otoczka jak każdy wie jak było i to od 2014 roku jest ta wasza działalność.
    Kupuje deks od PN i ATM gdzie połowa graczy ma dość kilku z was do zmuszania ich na sprzedaż deksu po minimalu za niby parasol ochronny, gdzie ja deje większe przeliczniki, cytuje:
    " pięknie z nich wyciskasz energie na forum"
    nie którzy z PN biją mi brawo że ktoś wam przemówił inteligentnie a wasza nie moc ze FILU zmienił się 180 stopni a jego wiedza jest bezcenna teraz bo nie gra od wczoraj was załamuje. Nie potraficie ogarnąć co się stało że nawet waszych pseudo trolli którzy hejtowali moje posty wcześniejsze teraz z koparami opadniętymi na ziemie zostali zmiażdżeni na forum FILU.
    tak prosto było z wami zagrać w tani teatrzyk mojej perswazji gdzie ulegliście zwłaszcza ty bo nie odpowiedziałaś jeszcze na 3 pytania i jak nie masz sensownych dowodów to nie ściemniaj z algorytmami podstępnej ucieczki w odpowiedziach zadając kolejne .
    meritum:
    [ciach]
    BYJAKA :D FILU znowu miażdży
    papa i nie zaczepiajcie mnie do puki nie będzie wytłumaczeń i dowodów na powyższe 3 pytania i wyhamujcie swoje trolle z PN bo zaśmiecają Starkingiem tylko ten dział który jest poświęcony jak w temacie na spowiedź PN z pushkont

    Moderator kruszynka:
    Upominam za offtop i obrazę
  • @FILU
    Nadal nie umiesz czytać, cóż, chyba to już sie nie zmieni.
    Skoro dalej brniesz to proszę:
    ad1. Nigdzie nie napisałam że Ty to panciorek, daj dowody na to
    ad2. Nigdzie nie napisałam że nie masz znajomych w atm, grzecznie zapytałam tylko skąd masz info
    ad3. Napisałam przecież wyraźnie że nie wiem za co mają bany.

    No to tyle, jak potrafisz to wyciągnij wnioski.
  • Czytam i czytam i czytam :)
    Fajnie macie hehehe :ocb: :ocb: :ocb: :ocb: :ocb: :ocb: :ocb:
    Dlaczego Wy po prostu się nie zezłomujecie ??? Polujcie na siebie tak jak napisałem parę postów wyżej.

    Odchodzimy od tematu cały czas.

    A gracz Filu to co z nim, że tak cały czas ma żal do PN i do Komornic i do wszystkich ?? On jest dobry w tą grę i każdy mu tego zazdrości ?? czy o co chodzi ??
  • Selene napisał(a):

    ad1. Nigdzie nie napisałam że Ty to panciorek, daj dowody na to
    czemu się gubisz ? nie potrafisz przegrywać i wyjaśnić tylko mydlisz

    Selene napisał(a):

    osobie która była odpowiedzialna za rakietowanie nas i puszczanie dziwnych ataków - czyli tobie.
    kobito nie pisz już zemną bo to niema sensu jak sama sobie zaprzeczasz

    [ciach]
    Meritum zapadliście się w tym bagnie pushkont i przyrostów wspomnę świeże info prosto od was z soja :) ponoć taki macie zaufany skład w soju że jedna osoba napisała mi bym zapytał się Seleny na czym i dla czego tak szybko zrobiła astro 22 i 23 lvl. gdy była akcja że musi mieć lotkę bo ku rozpaczy lidera chciała wbić się do gali 7 pod nasz ul ?
    Więc Selene skąd miałaś na 2x astro ? pytanie od waszego sojusznika


    a dam jeszcze raz by za kumała co bredziła

    Selene napisał(a):

    osobie która była odpowiedzialna za rakietowanie nas i puszczanie dziwnych ataków - czyli tobie.

    Temat jest w rytmie rozprawki pushkont PN i ich dziwnych przyrostów tak jak dziś ku zazdrości że już 2 razy przeskoczyłem ja w statach ale co na jeden dzień :) bo na drugi dzień z kosmosu przyrost jak dziś 2kk pkt. prawdopodobnie z farmienia idlaków zarobiła.

    powiem tak czepianie się mnie to tak jak byście brzytwy się łapali, dajcie spokój po prostu utońcie w tym waszym bagienku pushkont. Wystarczająco wyszło kart jacy jesteście oszuści i wspomagacie się w tym temacie jakimiś nickami co nie są w temacie lub wasi trolle z soja by zamazać temat który dotyczy was a trollują - a o co chodzi :) żenada że tacy was wspierają

    po prostu dajcie się wyzłomować uni !!!
    oj najwięksi twardziele z nich na urlopach są no to fakt Dziob prawdę mówisz bo lepiej im wychodzi gra na kontach w avelonie i tworzenie nowych i pamiętaj że to oni zrobili ul obok nas jak on sie tam nazywa ? ten ul :D

    Moderator kruszynka:
    Usunięto offtop
  • @FILU - przeczytaj sobie jeszcze raz swoje posty to będziesz wiedział skąd się wzięły moje - sam mnie zaczepiłeś i sam próbujesz gmatwać temat, którego dla PN nie ma, bo nas te bany mało interesują, deuter mamy gdzie kupować. Radziłam Ci już raz zebyś nie zaczynał ale Ty ciągle swoje, pokaż w grze swoją rację, flotę już masz odpowiednią do topowych st, a recki zawsze możesz pożyczyć.

    ps. ja urlopu nie mam
  • Hahaha :) Ten troglodyta myśli że naprawdę wierzymy w te jego wtyczki 8o 8o 8o
    Tekstów o dzieciach nie bede komentował - to jest poniżej jakiegokolwiek poziomu


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Za ilością niezrozumiałego potoku słów od gracza @FILU , nie idzie nic.
    Ani odpowiedź na zadane pytania,ani chęć czytania ze zrozumienia swojego adwersarza.
    [ciach]
    Nie wytłumaczył,skąd ma takie przyrosty,i trzeba zadać pytanie.
    Czy GO/SGO nie widzi tego,czy gracz jest taki cwany. ;)
    Ale to już zupełnie inna historia....

    Moderator kruszynka:
    Upominam za flame
    "nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów"
  • Selene napisał(a):

    deuter mamy gdzie kupować
    więc po co pytasz się mnie i inni twoi poplecznicy jak ja, czemu ja, po co, w jakim celu, kupuje deks i buduje flotę jak robisz to samo i każdy inny który handluje i skupuje deks ? to takie żenujące jak gruby tego nie rozumie i się ciągle pyta - a skąd pkt. i liczy i wylicza a wy my przyklaskujecie i łapki w górę a sama piszesz że kupujesz deks i z tego wnioskuje masz te pkt. które nie zgadzają się z twoim eco i zyskami
    Dam jeszcze raz by każdy zrozumiał skąd każdy ma przyrosty a są to legalne interesy chociaż w waszym przypadku to interes prowadzony przez jedna chyba osobę i tu bany tylko dla zbieraczy nie dla kupujących bo póki co legalnym działaniem jest handel.

    Selene napisał(a):

    deuter mamy gdzie kupować
    Bądź rozsądna bynajmniej ty i nie wnikaj kto ile czasu poświęca grze i czy dyba nad kompem dzień i w nocy w erze tel. można siedzieć non stop na grze ale skany czy loty są utrudnione

    Po prostu kończymy!!! nie wywołuj mnie bo jedynie to teraz powinnaś przeprosić jak jesteś honorowa za 1) pytanie bo wiem od was z soja że ty twierdziłaś że to ja jestem odpowiedzialny jak i wspomniałaś to w cytacie że za te ataki a z tego co wiem to był to rewanż za złomowanie..
    [ciach]
    Przeprosisz czy nie? nie ubędzie mnie przez to ale bynajmniej zdanie sobie wyrobiłem i z tego co widzę niektórzy też bo posypały mi się rw. o co chodziło.
    Na pewno znasz i znacie to uczucie: ktoś / reszta uni zachowuje się wobec was drwiąco, piszą ostre posty dopinając wam prawdę o oszustwach, a was to kompletnie zaskoczyło. Bo na u1 byliście na podium a tu niestety pojawił się opór i nie da rady 3x z podium ściągnąć . Rozpaczliwie szukacie jakiś odpowiedzi, które pozwolą zachować wam resztki godności, ale nic nie przychodzi. A czytający ten temat bawią się w najlepsze że zamieszaliście się i jeszcze te wasi trolle . Czy możesz lub możecie zrobić. Żeby następnym razem taka sytuacja się nie powtórzyła? - zróbcie TO!
    Proszę ponownie by nie wywoływać FILU do tablicy bo nie opłaca się wam zwłaszcza, że FILU jest odmieniony i nie znacie teraz go. Zabiorę głos ponownie tylko wtedy gdy ktoś z was znowu kupi ST lub spushuje konta które są już wasze a jeszcze są tam floty ale myślę że to kwestia tylko zostawienia i szykowania ich do SD ale pamiętajcie ja i my wiemy o nich.
    Druga rzecz to pamiętaj i pamiętajcie, że zawsze masz / macie możliwość wycofać się z sytuacji. Bo mi jest bez sensu wdawać się w wymianę argumentów z tobą bo to w kółko Macieju oraz z trollami z PN. Nie szukajcie jak dalej bez sensu prowokować mnie, po prostu powiedźcie pass i odejdźcie z planowania dalszego mnie wywoływania . A ja zdecydowanie i z klasą opuszczę ten temat tym ostatnim postem.

    Moderator kruszynka:
    Upominam za offtop
  • FILU napisał(a):

    więc po co pytasz się mnie i inni twoi poplecznicy jak ja, czemu ja, po co, w jakim celu, kupuje deks i buduje flotę jak robisz to samo i każdy inny który handluje i skupuje deks
    Gdzie się pytam? Pokaż mi posta.
    Już Ci się wszystko poplątało? Wydaje Ci się że to my piszemy to co Ty wypisujesz?
    Wyciągnij wnioski i nie zaczynaj tematów o których nic nie wiesz i nie masz nic do powiedzenia.

    Pozostałego steku bzdur nie mam zamiaru komentować :D .

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Selene ().

  • :popcorn: teraz jak w ST jakieś pusze beda to tylko na kilku kontach z Misków
    Kilka pewnie się tam znajdzie, jednego już ancymon wywiózł. :popcorn:
    Im wiecej piszesz waćpan - tym widać mniej wiesz 8o no ale dobrze dobrze
    Wszystko bedzie dobrze



    Wpada typas do did - rzuca oskarżeniami na lewo i prawo i pisze że to My zaczynamy, niezła komedia

    Pozdrów tam od Nas tych naszych hejterów wewnątrz sojuszu :thumbsup:


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Filu dawaj jeszcze do boju idzie ci coraz lepiej , dajcie mu więcej metanabolu , Filu a może ty te przyrosty robisz z mety co miesiąc , ty lepiej w końcu pokaż z skąd ty masz takie przyrosty , ciągle prawisz uciekając od tego żeby ktoś ciebie pytał skąd masz te przyrosty no dawaj pokaż chociaż jedno starcie , nie wiem czy ty wo gule kiedy kolwiek poza swój układ wyleciałeś tą flotą ,tyle kontr co mogłeś zrobić ale niestety sraczka galopka ,tylko się możesz przyglądać jak padają floty ,Filu ty nawet nie umiał byś skontrować dupeczki wychodzącej z kibla :popcorn: :papa:

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • priesten napisał(a):

    to My zaczynamy, niezła komedia
    nie poziom komediantem jesteś ty bo siedzisz na upie wiesz czemu bo boisz się złoma od 2 graczy na tym uni :) i miałeś plan jak mi go opisałeś to na drugi dzień połowa uni miało bekę . Ty naprawdę tak sie ich boisz że myślałeś że przejdą do PN a ty w końcu będziesz mógł zejść z upa i grać :) jesteś zwykłym wazeliniarzem tyle w temacie

    ">
  • Hahaha :D Ciemny lud to kupi co?
    Przecież przy mnie Ci gilbert tego screena wysyłał 8o :E :E
    Ty wiesz co to jest prowokacja?
    Faktycznie Kitram się opór :popcorn: :thumbsup:

    Boże czy Ty to widzisz ....


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Nie tłumacz się, ty zawsze się tłumaczysz i te emotki.
    Upada ci morale, łapiesz się że strachu wszystkiego ? Wciągasz graczy których się boisz w swój teatrzyk.
    Połowa soju ma cię dość mało tego dopingują mnie i podsyłają screeny z tego co piszesz robiąc z ciebie bekę .
    Połowa twojego sojuszu nie chcę cię bo nawet nie potrafisz zapanować nad swoimi trollami pisali ci nie raz " FILU prosił by go nie wywoływać to po co to robicie " wasz sojusz coraz bardziej narzeka na twoje pakty śmieszne z innymi gzie nikt ich nie przestrzega tylko zlomujacymi brawo Komornic .
    Człowieku ZAPAMIETAJ !! to ja robię sobie jaja z ciebie razem z twoimi sojusznikami z PN to ja robię prowokację a ty się tłumaczysz :) to ja jestem " muszczu" ty po prostu grasz tu komedianta który szuka wymówki za każdą swoją wtopę
  • No nie moge. Filu Ty jesteś naprawde jakims wynaturzeniem. Co Ty chlopie pierniczysz, ze polowa sojuszu ma Pozioma dosc itp. przeciez wszystkie te Twoje niby informacje, to jest nasza beka z Ciebie. Dostawales falszywe info i falszywe screeny, ku naszej uciesze. Nawet ten podany sklad osob obecnych na zlocie to jest totalna nie prawda. Polowy tam nie bylo - chociazby mnie:P

    Wymyslasz totalne bzdury w tym temacie, ktore nijak maja sie do rzeczywistosci, a do tego oczerniasz i mam wrazenie ze z premedytacja, bo chyba nie jestes az tak glupi by wierzyc sam w to co piszesz. To wyglada jak jakas zaslona dymna, w ktorej probojesz ukryc swoje grzechy - a nie sa one male. Pojawil sie taki drugi, troche biedniejszy ARO.... A te teksty o farmieniu - ile to Ty sie musisz napracowac... masakra :E bez komentarza

    Filu niby architekcie, dla wiekszosci to ty nie jestes mistrzem Joda, oswieconym medrcem, czy nawet Rocky Balboa, raczej wszyscy widza cie w kategori Jasia Fasoli tego uniwersum.

    bye bye Jasiu
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%