Ilość pól

  • Ilość pól

    Cześć
    Czy maksymalna ilość pól możliwa na Uni Europa (pozycja 3) to 207 (+25) ?
    Posłałem już 412 kolonizatorów i ani razu nie zbliżyłem się do granicy 200 pól. Jako, że uni jest nowe więc taka ilość kolonów równa się katastrofą ekonomiczną dla konta. Na starym uni rozumiem, 1000 kolonów w tą i czy w tamtą jest nieistotne. Zmniejszyłem wymagania do 195 ale to i tak 1 % całości. Większe prawdopodobieństwo ma to, że człowiek w końcu się wkurzy i usunie konto albo usunie dobrą kolonie.. Czy nie lepiej zmniejszyć tą ilość o 5 do 202 ale dać np 5 % szans trafienia 200 pól i więcej ? Ten kto kolonizuje tą pozycję na 90 % chce ustrzelić coś w okolicach 200 pól i przenieść ją za anty na 15 by mieć duże wydobycie deu.
    A może weszła jakaś aktualizacja i tabela jest nieaktualna ? Czy istnieją jakieś triki, które zwiększyły prawdopodobieństwo znalezienia planety w okolicach 200 pól na pozycji 3 ?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gethauz ().

  • Tak jak przedmówca napisał. Kolonizujesz do bólu.
    A wiek uni nie będzie miał znaczenia. Nawet, jeśli z racji wieku uni musimy wysłać kilkadziesiąt kolonków, co będzie stanowiło w przypadku takiego młodego uni np. całe dzienne wydobycie, to dzięki bonusowemu wydobyciu dexu po jakimś tam czasie się to i tak zwróci ;)
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.
  • Gethauz napisał(a):

    Cześć
    Czy maksymalna ilość pól możliwa na Uni Europa (pozycja 3) to 207 (+25) ?
    Posłałem już 412 kolonizatorów i ani razu nie zbliżyłem się do granicy 200 pól. Jako, że uni jest nowe więc taka ilość kolonów równa się katastrofą ekonomiczną dla konta. Na starym uni rozumiem, 1000 kolonów w tą i czy w tamtą jest nieistotne. Zmniejszyłem wymagania do 195 ale to i tak 1 % całości. Większe prawdopodobieństwo ma to, że człowiek w końcu się wkurzy i usunie konto albo usunie dobrą kolonie.. Czy nie lepiej zmniejszyć tą ilość o 5 do 202 ale dać np 5 % szans trafienia 200 pól i więcej ? Ten kto kolonizuje tą pozycję na 90 % chce ustrzelić coś w okolicach 200 pól i przenieść ją za anty na 15 by mieć duże wydobycie deu.
    A może weszła jakaś aktualizacja i tabela jest nieaktualna ? Czy istnieją jakieś triki, które zwiększyły prawdopodobieństwo znalezienia planety w okolicach 200 pól na pozycji 3 ?
    Zgodnie z informacją podaną przez @smoki Link
    na tym uni jest +25 pół <bonusFields>25</bonusFields>
    Teoretycznie możesz na pozycji 3 trafić maksymalnie planetę o 207 polach Link
    Mi się udało 2 planety o rozmiarze 203 pola trafić.
  • 2 tygodnie i kolonizowanie pozycji 3 stało się... bezsensowne... czy ktoś w tym ogame myśli ? czemu psujecie ludziom grę?


    dnia 13 grudnia 2018, około godziny 13 na nasze serwery trafi aktualizacja gry do wersji 6.8.3

    [Nowość] Planety z pozycji 4-12 będzie można przenosić na pozycje skrajne 1-3 i 13-15
    [Poprawka] Wiadomości e-mail dotyczące kasacji konta nie będą wysyłane do kont z Antymaterią

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gethauz ().

  • Mysleć myślą. Zauważyli, że jest garstka graczy która dla tego bonusowego dexu są skłonni do poświęceń w postaci kombinowania z polami, relokacjami, fuzyjnymi, energią i innymi duperelami. To postanowili zrobić na tym trochę hajsu.
    Szkoda, że Ci którzy poświęcili mnóstwo czasu na budowanie tego wszystkiego są teraz w dupie ;)
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.