elam [PUSH_1] vs. R2-D1 [Corleone] & Luther [Mmm] & Suicider [OASIS] & Profesorek [OASIS] ~ 86005.64% OBRONA

  • elam [PUSH_1] vs. R2-D1 [Corleone] & Luther [Mmm] & Suicider [OASIS] & Profesorek [OASIS] ~ 86005.64% OBRONA

    Witamy :)
    Dziekuję Sui za zaproszenie na taką akcje :thumbsup: Hell Riders przypomina ci to coś? :P
    Już miałem U załączać i śwętować swoje urodziny
    ale jak widać jeszcze czekało 1200 zyczeń wiec trzeba było zostać jeszcze chwile :P
    Było jeszcze chyba z 5 slotów po 500 GS ale no brakło sprzetu i ludzi do obstawy.
    Pozdrawiam sojusz Mmm Znajomych z Buddy i Risinga.
    Od Profesorka:
    Pozdrowienia dla sojuszu oraz buddy
    Pięknie siadło w sam raz na urodzinki.
    Wszystkiego najlepszego Luther !!!
    elam Szo
    Od Suiego tylko to:


    Dnia 16-11-2018 03:41:31 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor elam [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 1.200
    _________________________________________

    Obrońca R2-D1 [Corleone]
    ________________________________________________

    Mały transporter 145
    Lekki myśliwiec 165
    Ciężki myśliwiec 78
    Krążownik 1
    Sonda szpiegowska 566
    Satelita słoneczny 1.210
    Wyrzutnia rakiet 211.271
    Lekkie działo laserowe 10.062
    Ciężkie działo laserowe 60
    Działo Gaussa 100
    Działo jonowe 160
    Wyrzutnia plazmy 3.078
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________

    Obrońca Luther [Mmm]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 141.291
    Niszczyciel 21.194
    Pancernik 50.125
    Bombowiec 225
    Krążownik 67

    _________________________________________

    Obrońca Suicider [OASIS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 495.857
    Ciężki myśliwiec 540
    Niszczyciel 49.106
    Krążownik 1.997
    Okręt wojenny 8.058
    Pancernik 14.294

    _________________________________________

    Obrońca Profesorek [OASIS]
    ________________________________________________

    Krążownik 11.000
    Pancernik 44.808
    Lekki myśliwiec 57.657
    Ciężki myśliwiec 5
    Okręt wojenny 5.000
    Bombowiec 4.001
    Niszczyciel 20.002

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor elam [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca R2-D1 [Corleone]
    ________________________________________________

    Mały transporter 138 ( -7 )
    Lekki myśliwiec 152 ( -13 )
    Ciężki myśliwiec 70 ( -8 )
    Krążownik 1 ( -0 )
    Sonda szpiegowska 524 ( -42 )
    Satelita słoneczny 1.120 ( -90 )
    Wyrzutnia rakiet 196.790 ( -14.481 )
    Lekkie działo laserowe 9.359 ( -703 )
    Ciężkie działo laserowe 56 ( -4 )
    Działo Gaussa 94 ( -6 )
    Działo jonowe 152 ( -8 )
    Wyrzutnia plazmy 2.883 ( -195 )
    Mała powłoka ochronna 1 ( -0 )
    Duża powłoka ochronna 1 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca Luther [Mmm]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 131.827 ( -9.464 )
    Niszczyciel 19.799 ( -1.395 )
    Pancernik 46.720 ( -3.405 )
    Bombowiec 206 ( -19 )
    Krążownik 64 ( -3 )

    _________________________________________

    Obrońca Suicider [OASIS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 462.050 ( -33.807 )
    Ciężki myśliwiec 499 ( -41 )
    Niszczyciel 45.736 ( -3.370 )
    Krążownik 1.870 ( -127 )
    Okręt wojenny 7.464 ( -594 )
    Pancernik 13.288 ( -1.006 )

    _________________________________________

    Obrońca Profesorek [OASIS]
    ________________________________________________

    Krążownik 10.233 ( -767 )
    Pancernik 41.757 ( -3.051 )
    Lekki myśliwiec 53.757 ( -3.900 )
    Ciężki myśliwiec 5 ( -0 )
    Okręt wojenny 4.680 ( -320 )
    Bombowiec 3.709 ( -292 )
    Niszczyciel 18.655 ( -1.347 )

    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 12.000.000.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.752.670.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 4.764.942.000 metalu i 3.835.622.000 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -6.000.000.000
    Kryształ: -4.800.000.000
    Deuter: -1.200.000.000
    agresor stracił łącznie 12.000.000.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 3.917.955.500
    Kryształ: 3.145.914.500
    Deuter: -215.976.000
    obrońca zyskał łącznie 6.847.894.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7

    Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez Darrth Sidious ().

  • Luther idealny prezent dla flociarza na urodziny. Wielkie gratulacje. Jak w nocy czytałem co się dzieje, zasnąć nie moglem :popcorn: Bravo chłopaki! Maga mega bum. Elam- no coz latanie Gs na pale po koloniach lub po satkach jak było w moim przypadku może czasem poparzyć... Mała nauczka Ci się przyda. Mimo wszystko Sz/o.
    Luther Wszystkiego Najlepszego !!!!
    8) Top 1 Solo Virgo 8)
    8) Top 4 Solo Virgo 8)
    8) Top 2 Acs Virgo 8)
    8) Top 3 Acs Virgo 8)
  • Jestem w szoku ze elama widze w reckach i zycze bardzo SzO ale i musze pogratulowac akcji.
    Kazdemu z osobna gratuluje oczywiscie najwieksze Profesorkowi bo niejedno juz udowodnil. Przetapiaj co chcesz i zaskocz mnie kolejny raz przy tym uni 3 w 1 Profesorku. A wam chlopaki niech idzie w kopalnie
    DAJ MI ZAPALNIK A WYSADZE CALY SWIAT
  • Hy hy hy, od razu pierwsze skojarzenie - @hell riders :D Takie latanie miało sens tylko jak się leci tyloma gęsiami, że nie ma kto się podstawić, inaczej trzeba tego pilnować ;) Na szczęście Elamowi gęsi nie brakuje, więc szybko się odrobi :)

    Gratulacje ekipa, zawsze cieszy taki STejk kiedy gąski same wpadają na ścięcie :D


    Dzięki za pozdrowionka @Luther!


    Uni 21

    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879%/ST

    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.
  • Pościągał księżyce ,a sam w reckach się znalazł :D Radość przeogromna ! :)

    Właściwie podwójne święto , bo ich flota częściowo padła ,a moja przetrwała pomimo widoku na fali :D ;)



    PS. Szkoda że byłem tak daleko bo bym też się podłączył :D ale ważne że wpadło to do naszje kieszeni ;)

    Jednak 1,2k Gs troche pupkę musi boleć :) , A obrońców radować :D


    Tego dnia i wieczora zrobiliśmy po mistrzowsku te akcje ;)


    Agresorowi życzę wtopki ;)
    A obrońcą Rochanu SZO ;)

    Prof ale ci się micha cieszyła ja to już wiem :D



    Pozdrawiam SUPER OWCA 7D
  • Elam ja wiem, że Ty wiesz, że ja wiem, więc mówić nic nie muszę xD

    Hahahahaha no tak owieczko, śmiejesz się z kogoś, że moony ściągał i dostał LEKKIEGO złoma, a sam latasz po satkach :D Jakoś nie przypominam sobie, żadnego Twojego wielkiego ST na tym uni, pochwalić się nie masz czym, ale najgłośniej krzyczysz, typowe :D Mamy jeszcze dość zabawek także spokojnie jest czym latać, odrobi się :D Ciekawe czy ze swoich sojuszników też się tak śmiałeś jak ich pakowali w recki :D Czy mamy ból tylniej części ciała ? Nie, podokuczamy trochę elamowi i na tym temat się skończy :D

    Bardzo ładnie życzysz też agresorowi więc i ja nie omieszkam Tobie kiedyś czegoś pożyczyć :thumbsup: prawdziwku,podgrzybku...a nie, kozaczku :D

    Co do samej akcji...łał, podstawka pod GSy które ktoś puścił i niestety mu się usnęło, no łał :D Nie mam nic do samych agresorów, graty, ale nazywanie tego mistrzowską akcją gdzie flota leciała 3h...no wiem dla Ciebie to widać mistrzostwo sorry, że się czepiam :E

    Dobra, bo się rozpędziłem, agresorom przetopu, choć na urlopie będzie pewnie ciężko :E , czekamy na Was z utęsknieniem :D , a póki co zadowolimy się eko sąsiadów
  • Ulissess napisał(a):

    A co mają do tego ST inne wloty bo nie bardzo rozumiem ? :D

    To, że się poczuł pewnie ? Przecież on to miał pod falą człowieku :D A, że usnął - trudno zdarza się. A ja jako jego sojusznik i znajomy chyba lepiej wiem co się stało, no chyba, że jesteś alfą i omegą tak jak niektórzy na tym uni :D
    Za dużo gadasz :E
    najlepiej jak zrobisz rewanż i tyle w temacie :P
  • Panowie nie przekrzykujcie sie....wielkie starcie?Nie...zwyczajna podstawka i tyle.
    A to że gosciu nie przypilnował to jego sprawa my wykorzystalismy sytuacje.....
    Na zaczepki i grozby odpowiadać nie bede bo szkoda mi na to czasu.....
    I tak informacyjnie Pan Owca nie jest moim żadnym sojusznikiem wiec nie identyfikujcie mnie z jego wypowiedziami :)
    Póki co to zdróweczko Panowie i Panie i widzimy sie po weekendzie :bday: :piwko:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Darrth Sidious ().

  • Wow jakie zainteresowanie O_O

    Tak naprawdę Ulisses ma rację , akcja żadna wybitna i szczególnie mistrzowska.
    Zwykła podstawka która się po prostu udała.

    Zatrzymaj siadało już na 10 minut przed wlotem więc jest to niedopilnowanie atakującego
    tego co puścił , nie ważne z jakich powodów,,popełnił błąd i tyle - szybko odbuduje ma moc.
    To że latał wiele razy bez konsekwencji być może go uśpiło ale tak akurat często jest w tej gierce.

    Już większym wyzwaniem było zebranie tego PZ po tych gąskach aniżeli sama podstawka ;D

    Nie ma co się zbytnio nad tym ST rozwodzić , co prawda wyszedł ładny procent
    ale nie była to jakoś bardzo skomplikowana akcja jeszcze raz powtarzam.

    Pozdrawiam i dziękuję za gratki wszystkim.
  • A co to się stało owieczko, że usunąłeś wiadomość ?

    Poświęciłem swój wolny czas żeby na nią odpisać a tu zniknęła, będziesz ją edytował ?

    No ale skoro już tu jestem to Ci na nią odpisze

    Ja sam farmię, mój zysk to nie tylko ST, które tak naprawdę są tylko ułamkiem surowców które zdobywam, wiesz wolę Ci to wyjaśnić, bo o tej grze masz tyle pojęcia co ja o odprawianiu mszy... :E Nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem czy ktoś wstawia ST na foum czy nie, ale takie krzykacze jak Ty , ktorzy tylko negują i krytykują innych, samemu nie mogąć się pochwalić niczym, ani wiedzą na temat samej gry ani żadnym ST są co.najmniej śmieszni
    Każdy swoje wie powiadasz ? Jak wyżej Ty masz takie pojęcie o lataniu jak...dałeś dowód tego oskarżając mnie o zastraszanie kogoś żeby zdobyć status czy ktoś jest online...napisalem to wcześniej napiszę jeszcze raz, idż się pacnij w głowę :E

    Lecimy dalej - napisałeś o akcjach mistrzowskich a ja się odniosłem do jednej tylko,do ST, czego tu nie rozumiesz ?Bo widzę, że to Ty NIE czytasz ze zrozumieniem. Każdy nawet obrońcy mówią że to zwykła podstawka, a Ty dalej swoje. Co do zapychania fali, to fakt, mitrzostwo...ogarniasz w ogóle to co się działo ? :E Bo ani w jednej akcji ani w drugiej miałeś jedno wielkie G do powiedzenia, a robisz z siebie kogoś kto pozjadał wszystkie rozumy i gra na niewiadomo jakim poziomie. Buduj flotę i pokaż na co Cię stać, a nie tylko pyskujesz na forum i na priv.Typowe jest coś u mnie powiadasz ? Typowe to jest u Ciebie to że hejtujesz innych a sam nic nie pokazujesz, bo to wygodne, stwierdzenie że Ci nie zależy,bo to bo tamto. Siejesz ferment gdzie tylko się pojawisz, albo celowo albo przez głupotę. I w jednym i w drugim wypadku szkoda czasu na słowne przepychanki z kimś takim jak Ty

    Co do mojego stwierdzenia, że to lekki złom, same recki elama są pewnie warte więcej niż cała Twoja flota więc o czym Ty w ogóle piszesz ? Widziałeś staytystyki, ogarniasz temat ? Bo chyba nie bardzo, ale to już wie każdy. A no tak zapomniałem...Wy tzn Ty wiesz wszystko :E
  • Posta nie usuwałem , bo po co miałbym usuwać moje cięzkie wypociny ? .. Odpisałem raz , więcej nie będę .
    Ale warto abyś zapoznał się z definicją hejter bo widzę że uzywasz słowa których nie znasz znaczeń , a jeśli założymy ze znasz to nie wiesz w jakim momencie je użyć ...


    PS. Nie tylko Ja tu mogę sam sobie sobie posty usuwać najwyraźniej( co jest oczywiście , oczywistością ... Ale pozostawię to ,,najwyższemu''. żałosne.


    Luther - owszem :)
  • Pff ta lama ruszyła gdziekolwiek flotę :P a to nowość, co to się wyrabia :]
    No ale tak d... pierwszego pushera RP wylizane to przygarnął pod skrzydełka, a że na Nusakanie przez pewne zaniedbanie nie było komu nabić rozumu do głowy, to latał z zamkniętymi oczami ^^ przyzwyczajenia mogą boleć.

    Elamowi SZO nie życzę bo to ciułacz i dupoliz :]

    A reszcie GRATY! zlamionej podstawy jak to przedstawia GURU OGAME który kotno postawił z PUSHU (11 kont przynajmniej przez pół roku, dostał tylko tydzień bana) i zzakupu kilkunastu flot pod złomowanie od Januszów i spółki, a bez Agenta i takiej przewagi którą uzyskał dzięki w/w pewnie nie ruszył by floty inaczej niż ze swojego na swojego moona :p
    Śmieszy mnie jak ta piii cokolwiek się tu wypowiada i wstawia te swoje zacne super starcia, majstersztyki gry ogame.
    s(p)ort to zdrowie