dex [OLD] vs. piterrmerr9 & Easy bot ~ 95784.29%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • dex [OLD] vs. piterrmerr9 & Easy bot ~ 95784.29%

    No to troche Uni się zatrzęsło !

    Po mojej niedawnej wpadce zaczęła się nudna gra w zwożenie surowców i pakowanie w Eko. Nudna do czasu aż gracz dex zainteresował się bunkrem mojego sąsiada z układu, bunkier na ponad 7 mld skutecznie rozbunkrowywał swoimi 4200 GS. Latał bezkarnie aż do momentu jak sąsiad zapukał do mnie z prośba czy coś nie wykombinujemy bo denerwuje go ten dex. A że ja do pomocy jestem chętny to wymyśliłem akcje która kiedyś podpatrzyłem na innym uni. Flota na zatrzymaj i spadający moon :) Wiadomo było że dex ma falangę i dlatego nie boi sie podstawki, ale raz nie wiadomo czemu opuźnił atak, wiec żeby dograć wszystko na jedna godzinę to sąsiad puścił 40 GS na wabika , atak na nieaktywnego gracza, z innej gali, lot kilka godzin, po mało surki.... to już powinno być podejrzane dla dex, ale spoko :D Problemem był spory moona nad planetą obrońcy, wiec trzeba było najpierw ściągnąć tego dużego moona (z obrana i budynkami), i postawić małego, czyściutkiego moona. To się udało zrobić w nocy jak mniej osób siedzi na kontach. Udało się to szybko ogarnąć. Pozostało tylko dograć niszczenie i zatrzymanie moich 1000GS w odpowiednim czasie i tylko czekać na efekty. Trochę czajenia się było z podstawieniem GS bo sojusznicy dex cały czas szpiegowali i chowałem flotę żeby nic nie było podejrzane. O ok 15 uni się zatrzęsło ! Chciałbym wtedy zobaczyć reakcje dex-a :) Wiosłowanie reckami na kilka razy, trzeba było też dobudować "kilka" antyrecków :) Koniec końców udało się zebrać większą część złomu. To starcie z założenia ne było opłacalne, nie liczyłem na zysk, tylko na utarcie nosa top1, bo chyba za pewnie się czuje. Atakowany sąsiad top 100, ja top 70, i atakuje top1 i topi 900GS :D cos pieknego :)

    Co do lotów dex na bunkry to się mu nie dziwie że tak robi bo to samo robiłem na poprzednim uni. z nudów latałem po bunkrach i nawet nie sprawdzałem dolotu bo nie miał się kto nawet podstawić. Ale po fuzji rozkład sił się zmienił i trzeba było zmienić styl gry. Podejrzewam że jakby Oberon połączyli z Quantum to ex juz by był w reckach :D

    Po całej akcji spotkałem się ze słowami pochwały za akcje, chociaż dex pisał ze mam pograne i że bedzie latał po satelitach :) co już miałem przyjemnośc odczuć :)

    Pozdrowienia lecą do największego niedowiarka po prostu Szymon, który obserwował prawie całą akcje w robocie. I z niedowierzaniem mówił:
    -Seba ale to sie nie uda, przecież to jest top1 , ta flota nie wziełę się z przypadku, na pewno sprawdzi średnice moona,nie uda się , mówię ci :)

    PS. Jednak się udało !!

    Dezdemona i Browar nie poddajemy się i bijemy !! :D

    A teraz łapcie to na co czekaliście ! akcja typu bijemy mistrza :D



    Dnia 12-11-2018 14:57:54 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor dex [OLD]
    ________________________________________________


    Gwiazda Śmierci 4.290
    _________________________________________


    Obrońca piterrmerr9
    ________________________________________________


    Mały transporter 4.005
    Duży transporter 608
    Ciężki myśliwiec 6
    Krążownik 521
    Okręt wojenny 2
    Recykler 1.025
    Sonda szpiegowska 169
    Bombowiec 319
    Satelita słoneczny 575
    Niszczyciel 4
    Gwiazda Śmierci 40
    Pancernik 2
    Wyrzutnia rakiet 573.338
    Lekkie działo laserowe 941.508
    Ciężkie działo laserowe 20.032
    Działo Gaussa 14.629
    Działo jonowe 19.067
    Wyrzutnia plazmy 7.315
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Obrońca Easy bot
    ________________________________________________


    Gwiazda Śmierci 1.070
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor dex [OLD]
    ________________________________________________


    Gwiazda Śmierci 3.431 ( -859 )
    _________________________________________


    Obrońca piterrmerr9
    ________________________________________________


    Mały transporter 49 ( -3.956 )
    Duży transporter 5 ( -603 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -6 )
    Krążownik 2 ( -519 )
    Okręt wojenny 0 ( -2 )
    Recykler 16 ( -1.009 )
    Sonda szpiegowska 4 ( -165 )
    Bombowiec 2 ( -317 )
    Satelita słoneczny 9 ( -566 )
    Niszczyciel 0 ( -4 )
    Gwiazda Śmierci 3 ( -37 )
    Pancernik 0 ( -2 )
    Wyrzutnia rakiet 6.668 ( -566.670 )
    Lekkie działo laserowe 11.048 ( -930.460 )
    Ciężkie działo laserowe 240 ( -19.792 )
    Działo Gaussa 179 ( -14.450 )
    Działo jonowe 216 ( -18.851 )
    Wyrzutnia plazmy 81 ( -7.234 )
    Mała powłoka ochronna 0 ( -1 )
    Duża powłoka ochronna 0 ( -1 )
    _________________________________________


    Obrońca Easy bot
    ________________________________________________


    Gwiazda Śmierci 201 ( -869 )
    _________________________________________



    Bitwa zakończyła się remisem.


    Agresor stracił łącznie 8.590.000.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 13.925.827.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 5.323.965.600 metalu i 4.254.463.800 kryształu.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    190.640.000 Metalu i 0 Kryształu
    94.330.000 Metalu i 94.330.000 Kryształu
    92.200.000 Metalu i 92.200.000 Kryształu
    19.000.000 Metalu i 19.000.000 Kryształu
    16.380.000 Metalu i 16.380.000 Kryształu
    13.910.000 Metalu i 13.910.000 Kryształu
    13.910.000 Metalu i 13.910.000 Kryształu
    4.470.000 Metalu i 4.470.000 Kryształu
    160.000 Metalu i 160.000 Kryształu
    4.470.000 Metalu i 4.470.000 Kryształu
    160.000 Metalu i 160.000 Kryształu
    1.136.000.000 Metalu i 1.136.000.000 Kryształu
    200.000.000 Metalu i 200.000.000 Kryształu
    200.000.000 Metalu i 200.000.000 Kryształu
    200.000.000 Metalu i 200.000.000 Kryształu
    200.000.000 Metalu i 200.000.000 Kryształu
    200.000.000 Metalu i 200.000.000 Kryształu
    136.000.000 Metalu i 136.000.000 Kryształu
    277.362.800 Metalu i 122.637.200 Kryształu
    399.940.000 Metalu i 0 Kryształu
    322.520.000 Metalu i 5.400 Kryształu


    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    3.721.452.800 Metalu i 2.653.632.600 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: -4.295.000.000
    Kryształ: -3.436.000.000
    Deuter: -859.000.000
    agresor stracił łącznie 8.590.000.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -4.193.067.200
    Kryształ: -2.197.570.400
    Deuter: -1.160.104.000
    obrońca stracił łącznie 7.550.741.600 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
  • Odemnie wielkie gratulacje za akcje Panowie :) zysk schodzi na drugi plan.. Szacunek ze po takim dzwonie byles w stanie jeszcze racjonalnie myslec... :D Coz moge wiecej dodac.. brakło floty Panowie pare gsow/niszczar wiecej i dex byl do wyzerowania :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ViZZioN ().

  • Gratki. Tak się kończy wysłanie floty i nie pilnowanie co się dzieje :D bo patrzyłem tylko z telefonu. Zabrakło paliwa obok - i byłoby ok.

    Straty się odrobi, pitermerrowi powodzenia poza ogame (pisał, że skończył). A sobie nic nie życzę - bo i tak miałem fuksa, że więcej wam zginęło niż mi (takie to już są walki gsów - mocno losowe)
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • Jakkolwiek dex wtopił, to akurat muszę przyznać, że w Ogame gram długo, ale tak amatorskiej, źle zaplanowanej akcji nie widziałem nigdy. :) Była możliwość ściągnięcia mu wszystkich gęsi, była możliwość pozbierania absolutnie całego złomu, było co najmniej kilka godzin na planowanie i dogrywanie szczegółów - nic z tego nie zostało zrobione, wszystko wygląda jak na kolanie i na ostatnią chwilę.
  • Pieknie Easy, gratki przede wszystkim za checi do dzialania! Jednak dusza wojownika nie do wyplenienia, tak trzymaj! :D
    UNI 1 - Top 2 flot '04-'07 [WRAITH] OFF
    po drodze jeszcze dluga historia...
    UNI Tarazed - Top 4 flot '18 [Reds] OFF
    UNI Dorado - Top 6 flot '18 [RiO] ON
    UNI Uriel (US) - eko :sleeping: [Skie] ON
    Ogame.us - Game Operator
  • Top1 był na wyjeździe i tylko patrzył z telefonu - dlatego nawet nie patrzylem na wielkość moona. Stratami się mocno nie przejmuję - odrobi się bez problemu.

    Co do latania - po pierwsze - nie będę wytykał kto poluje na moje satki :P
    Po drugie - jakoś tak się dzieje, że przyrosty floty mamy większe niż wy - więc może jednak te loty są na plus? :P
    Po trzecie - to, że czasem się uda podstawka - to ryzyko flociarza. Raz stracisz, trzy razy zyskasz - ważne, aby być na plus.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • dexPL napisał(a):

    Co do latania - po pierwsze - nie będę wytykał kto poluje na moje satki
    Po drugie - jakoś tak się dzieje, że przyrosty floty mamy większe niż wy - więc może jednak te loty są na plus?
    Po trzecie - to, że czasem się uda podstawka - to ryzyko flociarza. Raz stracisz, trzy razy zyskasz - ważne, aby być na plus.
    dex przecież pisałeś że grasz EKO, coś się zmieniło ? :)
  • Fenrir napisał(a):

    Jakkolwiek dex wtopił, to akurat muszę przyznać, że w Ogame gram długo, ale tak amatorskiej, źle zaplanowanej akcji nie widziałem nigdy. Była możliwość ściągnięcia mu wszystkich gęsi, była możliwość pozbierania absolutnie całego złomu, było co najmniej kilka godzin na planowanie i dogrywanie szczegółów - nic z tego nie zostało zrobione, wszystko wygląda jak na kolanie i na ostatnią chwilę.
    Może i masz troche racji ale postaw się w sytuacji ekonoma , fizja , nie wiadomo kto z kim i co miał pisać po topce i prosić i gs y ? pomyśl troche to raz a dwa co do złomu , kto by je dał ? popatrz na pz i jeszcze najlepiej z okolicy kogoś nie znając czasu , planowanko na przód ...
    Olać zysk , fajny finał , fajne wykonanie mimo że " z kolana" liczy się pomysł a ten całkiem spoko
    Co do top 1 , dramat , taka flota i taki brak szacunku z kąd taki wysoki top to nie wiem , a co do setek , no cóż po samych setkach latają tylko amatorzy więc co się dziwić nie mniej SzO żeby dał komuś nabić piękny % :D
  • Easy Bot napisał(a):

    dexPL napisał(a):

    Co do latania - po pierwsze - nie będę wytykał kto poluje na moje satki
    Po drugie - jakoś tak się dzieje, że przyrosty floty mamy większe niż wy - więc może jednak te loty są na plus?
    Po trzecie - to, że czasem się uda podstawka - to ryzyko flociarza. Raz stracisz, trzy razy zyskasz - ważne, aby być na plus.
    dex przecież pisałeś że grasz EKO, coś się zmieniło ? :)

    Uwaga dotyczyła tego, że Krystian ze dwa razy wtopił - i to on jest flociarz. Ja to full ekonom, flota to tylko przypadek, aby mi moona nikt nie zdjął :D czy zasobów nie ukradł bezkarnie.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • Ktoś całkiem niedawno na forum płakał że nie da się grać z taką przewagą graczy z oberonu, a tu proszę, top1 w reckach.

    Na pewno jest to ST to pstryczek w nos dla wszystkich graczy z flotą w top10, bo oznacza to że każdą flotę można zdjąć.

    Całe szczęście dla dex'a że zabrakło dopieszczenia szczegółów ze strony obrońców, bo mogło by się skończyć dużo większym %.

    A co do latania po satelitach to są sposoby na to żeby na takich atakach zarobić :P . Albo zawsze można grać bez satelit :)


    I dla wszystkich Panów będących w tym ST
    :gszo:
    "Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do Twojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"
  • Dobrygracz napisał(a):

    Easy Bot napisał(a):

    Po całej akcji spotkałem się ze słowami pochwały za akcje, chociaż dex pisał ze mam pograne i że bedzie latał po satelitach :) co już miałem przyjemnośc odczuć :)
    Nowy top1 z przebitką starego ponad x6 bawi się w latanie po satelitach :E dorzućmy do tego rakiety i pakiet amatora jak znalazł :E plus rozbijający się co trochę krystian. Wychodzi poziom oberonu :E Graty akcji i jednak mniej straciliście niż ploty mówiły ;) Pozdro.
    No tak, najprościej jest zarzucić nam niski poziom, lamerkę i jak to tam jeszcze nazwaliście, szkoda tylko że tuż przed UF całe Wasze uni trzęsło dupami co to będzie jak Oberon zawita, jak się okazało tak samo jak każdy gracz i ludzie z Oberonu popełniają błędy.

    Nie podlega wątpliwości że dex tutaj zlamił trochę tą akcję, ale amatorka po stronie obrońców woła o pomstę - ja rozumie że okazja, podniecenie i adrenalina ale żeby to tak spartolić?! to trzeba mieć talent :) mniejsza o to.

    Wiecie co różni graczy Oberonu od Wezn? zwykłe dogadanie, zgranie i zabawa, u nas różnie było, różne akcje były, różne tematy lepsze gorsze ale nie było takiego obrzucania się kupą jak Wy robicie, Wy możecie mieć swoją strategię, ale jak my użyjemy podobnej to już jest źle i jesteśmy Ci najgorsi.

    Gram od 2005 roku z przerwami, liznąłem wszystkiego łącznie z supportem ale tak zgranego sojuszu po UF nie widziałem jak w Obecnym składzie OLD!

    Daleko Wam jeszcze do poziomu grania takiego jak był na Oberonie i raczej go nie jesteście w stanie osiągnąć - pushe, kupna, zasiadania...

    Gratuluję odwagi obrońcom za akcję, patrząc na stracone GSy piterr stracił ich więcej :XP:
    Każdej ze stron SzO!
    OGame'owa emerytura
    _________________________
    *zezwalanie na przekręty przez GO/SGO/GA jest żałosne*
    *polski support to kółeczko wzajemnej adoracji*
    *Art do odwołania*
    *grę zabijają nieuczciwi gracze, leniwy support i czubulus*

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Sierstek ().

  • Graty bo czy akcja dograna czy nie pstryczek w noc jest :)

    Co do latania po satelitach.
    skoro dex pisze pw do KNR by robić układ nie latac po satelitach to widac kto komu w tyłek chce wejść
    a teraz się nagle dziwicie że My tak latamy skoro sami piszecie że zysk z tego jest, przeczycie sami Sobie, ja bym przeczyścił ten temat bo sami te burze wywołujecie

    Wtopione gsy ładnie wyglądają szkoda że taka mała ilość padła bo byłoby jeszcze ciekawiej

    Jeszcze raz graty
  • Niesamowite,jak wielu ekspertów od tej gry się tu wypowiada :) ,aż "strach" zabrać głos więc tylko pogratuluję obrońcom odwagi,pomysłu -ten jest mi znany z dawnej uni1-,może faktycznie można było ciut lepiej to zorganizować,ale i tak sam fakt strącenia tylu gwiazdek top :noob: jest super :brawo:
    atakującemu nic nie życzę
  • Akcji choc nie do konca dopieta pogratulowac trzeba. jak sie ma fantazje to nawet top 1 mozna troche zdenerwowac :))

    Dobrygracz napisał(a):

    Easy Bot napisał(a):

    Po całej akcji spotkałem się ze słowami pochwały za akcje, chociaż dex pisał ze mam pograne i że bedzie latał po satelitach :) co już miałem przyjemnośc odczuć :)
    Nowy top1 z przebitką starego ponad x6 bawi się w latanie po satelitach :E dorzućmy do tego rakiety i pakiet amatora jak znalazł :E plus rozbijający się co trochę krystian. Wychodzi poziom oberonu :E Graty akcji i jednak mniej straciliście niż ploty mówiły ;) Pozdro.
    Co do poziomu Oberonu to troche bym kontrolowal pisanie, Mialem z dexem swoje zaszłości jak jeszcze gralem na tym uni ale nigdy niemozna bylo mu zarzucic , ani poziomu kultury ani wysokiego poziomu gry. Trzeba przyznac ze jest uparta bestia z niego XD XD XD i w najmniej oczekiwanym momencie spodziewaj sie odwetu.
    Pozdrowienia dla wszystkich znajonych , stary oberon mial i bedzie mial klase/ D_Z wytrwalosci :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
  • Moze z tym trzesieniem bym nie przesadzala bo ani atak ani obrona nie wyszly chyba tak jak chcialy strony - obie strony poniosly straty , obie strony nie dopracowaly planow wiec obu stronom mozna najwyzej zyczyc odbudowy i spokojniejszego podejscia do gry - niepotrzebne ujadanie i zlosliwosci :lool:

    Bunkrowicze zawsze beda sie buntowac choc od tylu ilu lat gram zawsze bunkry byly w tej grze wyzwaniem dla flociarzy i nie rozumiem czego oczekuja - na kazdej jednej uni znajda sie flociarze ktorzy beda mieli ochote na rozbunkrowywanie - to jest bylo i bedzie wpisane w reguly tej gry :bicz:
    "największą głupotą jest zrobic sobie wroga w kobiecie, żądza zemsty przechodzi średnio po 7 pokoleniu "

    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
  • Hehe tak to czytam i dajcie juz spokój z tymi wypowiedziami.... Co do akcji trzeba przyznac ze obrona fajny pomysl dal z gs i naprawde szkoda ze nie dal znac komus o podst wam KNR nie dziwie ze nie chcial pisac po tym jak go capneliscie nawet jak wiedzial ze macie wojne z OLD... A co do dex miales naprawde duuuuzo fartu ze obronca tak sie zachowal bo bys nie mial juz tych gs... Co do latania na satki to jest gra strategia kazdy zysk na plus jest warty latania czy to mt, dt czy satki cos pewna osoba o tym wie :) jeszcze raz graty obroniebi agresorowi i zarazem szoo ^^
  • Nie do końca rozumiem skąd w temacie, gdzie walczyły ze sobą gwiazdy śmierci, nagle wzięła się trzydziestopostowa dyskusja o niszczeniu satelit... wycięto. Jak i pozostały offtop niezwiązany ze starciem.
    Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

    Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado