EncePence [MISIE] vs. krzychu [D o D] ~ 18668.67%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • EncePence [MISIE] vs. krzychu [D o D] ~ 18668.67%

    Znów z dumą i żalem wstawiam RW kolegi :)
    Ence, dlaczego Ty masz tyle tych zabawek!!!

    Gratuluję i polecam się na przyszłość :D


    Dnia 11-11-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor EncePence [MISIE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 50.000
    Niszczyciel 100.000
    _________________________________________

    Obrońca krzychu [D o D]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 1.000
    Niszczyciel 2.025
    Gwiazda Śmierci 432
    Lekkie działo laserowe 17
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor EncePence [MISIE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 46.813 ( -3.187 )
    Niszczyciel 95.603 ( -4.397 )
    _________________________________________

    Obrońca krzychu [D o D]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    1.214.195 Metalu, 127.344.517 Kryształu i 89.566.995 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 562.373.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 4.633.159.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.038.677.600 metalu i 828.189.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 218.125.707 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.038.677.600 Metalu i 828.235.600 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 769.697.795
    Kryształ: 729.356.117
    Deuter: 23.611.995
    agresor zyskał łącznie 1.522.665.907 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.327.739.695
    Kryształ: -1.971.603.017
    Deuter: -551.941.995
    obrońca stracił łącznie 4.851.284.707 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
  • 8o Weź sie Wilku uspokój - nie popłaczesz trochę że już tu nie możesz grać i lecisz na Nekkar?
    Staram sie unikać Waszych tematów - zostają mi kciuki w dół - taka karma


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Graty
    napisał bym znowu "encepence sie rozkręca" ale znowu jakiś peenowiec wpisze mi że piszę o sobie bo nie załapał że f4ust wstawił ST za Encepence :D co za wiocha i obciach :quasi:
    Do rzeczy Graty Encepence zysku i spawaj w :lm:
    F4ust on nie 'priestanie' :D bo tylko to może ci zrobić :D up wróć ! zapomniał jeszcze może cie razem z sojuszem zrakietować lub z multi moony ściągać :S
  • wilku86 napisał(a):

    Tak właśnie się popłakałem, tyle ze ze śmiechu :P , jeszcze trochę tu pogram wiec będziesz miał możliwość jak to napisałeś zrobić mi kuku :) . Swoją droga wtedy chyba naprawdę by mnie to zabolało, zostać zezłomowany przez rudego zakompleksionego faceta ;)

    Ostatni raz Wilku postaram Ci sie odpisać, bo brakuje mi trochę słow na te twoje argumenty?
    Ile Ty masz chłopie lat 5? Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile robisz mi krzywdy pisząc takie rzeczy, nie wiem skąd temat zakompleksionego, do rudego już sie przyzwyczaiłem, pewnie nawet miałbym dla Ciebie odpowiedz ale z takimi argumentami uderzali do mnie w przedszkolu....

    I też mnie trochę zastanawia ta Twoja nagła zmiana podejścia, jeszcze niedawno wypłakiwałeś mi się na PW odnośnie tego jak Ci się wpisujemy w Starcia
    Jaki to niedoceniony jesteś na 68? Co się zmieniło - kilka nowych osób klepie po plecach?
    Z mojej strony EOT - wobec niektórych argumentów nie jestem w stanie odpowiedzieć


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Co ty bredzisz Poziomka, może ty potrzebujesz być doceniany w tym wirtualnym świecie i nie pisz głupot ze ci się żaliłem bo teraz to wyssales sobie z palca. Fakt pisałem na pw żebyś nie prowokował, ale jak na pozera ( tak jesteś pozerem ) przystało ty dalej zaczepiasz w moich tematach, wiec i ja nie będę się temu przyglądał. Bez odbioru rudy :E
  • Pieknie Ence, wyborny locik i procent, nowe uni nowe steczki.
    gratki

    widze ze na u68 tez nie ma szans na normalne ST na forum tylko trzeba sie poszarpac za wlosy.
    Na kiego wala kolega z PN zaczepia, znamy sie ? nie lubimy sie ? o co chodzi ?
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • Graty starcia, chociaz znowu ktos sie ukrywa i inni za niego wstawiaja starcia :) . A f4ust widze, ze dobrze go ocenilem, ze pobieral nauki od Fila "Lecha Wałesy Ogame" i zostal jego padawanem i wsztsko musi skomentowac, zaden post nie zostanie bez odpowiedzi.
    Faust: "nie idz tą droga", drogą fila. Nie badz taki jak on. On jest 'porazka tego forum' (zreszta i gry tez, ale to szczegol z flota niedlugo top1 i nie obecnoscia w ST , co kazdy widzi. Czyny swiadcza wiecej niz slowa ;) ).

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za obrażanie i prowokacje.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Calipso, ja Ciebie nie ogarniam.. Publicznie jesteś "poprawny politycznie z projektem swojego sojuszu", a na PW inaczej brzmisz..

    Nie idę drogą sugerowaną przez Ciebie - zwyczajnie nie dam sobie wejść na głowę ani też przekrzyczeć, a wy jak lubicie słuchać totalitarnego podejścia i brac udział w maskaradach "szefa", to życzę powodzenia :)

    Posty wstawiam kolegom, bo nie chcą i nie muszą mieć kont na forum, a mi to zwyczajnie nie przeszkadza ;)
  • Wszystko co napisałem jest apropo, a nie z niczego.
    Po prostu przyszedłeś z innego uni i chyba nie wiesz jakie były praktyki misi na forum: wstawianie przez fila przez kilka tygodni starć Wilka pod pseudonimem i tłumaczenie, że to nie on i że to ktoś inny, kto nie ma konta. To samo z tym, że filu odpisuje na każdy post, w którym sie cos o nim napisze, albo nawet jak sie nie napisze,to tez i na dodatek musi mieć ostatnie słowo we wszystkim (na forum ;) ). No, a ty to samo zrobiłeś komentujesz, że ktoś dał minusa, itp. Itd. Nawet nie wiesz jak sie tu wszyscy plusami i minusami przerzucaja. Taki folklor i tyle, a zresztą wiele mowi, a nawet cieszy.

    Co do naszego sojuszu, to jest nas tu tyle osób, że każdy ma swoje pole działania i akurat w, jak piszesz "maskarady", to najczęściej bawi sie jedna osoba.
    Ja wale kawę na ławę. Jak zresztą widać.
    Po twoich i wyżej kolegów wpisach wnioskuje, że macie i formacje jednostronne i przez to niepełne, czy wręcz nieprawdziwe :) .
    No, ale filu ma bana na forum nie bez przyczyny ;) .

    A ja proszę moda o nie wycinanie wszystkiego, bo po to jest forum, żebyśmy się z nowymi kolegami na uni poznali. :)

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Calipso jak Filu jest Wałęsą ?
    To ty człowieku wybijasz się na na największego Trola Forum bo widać ,że przez Ciebie najwięcej bałaganu się robi !
    Piszesz takie posty że nie da się przejść obojętnie widać zależy Ci na bałaganie i prowokacjach !
    Ja masz coś do człowieka to napisz do niego pw jak już stawiasz kawę na ławę !
    A nie piszesz w całości i Misiach, dobrze Ci radzę poluzuj te galoty i zejdź z talerza bo cie frytki [mniam]

    sorki za off

    Ale normalnie żyłka pęka!

    Graty wlotu !!!

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za pseudocenzure.
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Calipso, wypowiadam się bo do mnie pijesz.. nie muszę mieć ostatniego zdania ani też zawsze racji, bo nie znam się na wszystkim. Nie lubię też być porównywany do innych, bo zwyczajnie mnie nie znasz, może też nie znasz tych do których mnie porównujesz..

    Widzisz to, co pokazuje na forum.Cieszy mnie to, że się tego trzymacie i na tej podstawie kreujesz/cie o mnie opinię :)

    Dobrze mieć własne zdanie i że macie własne zdanie, choć nie widzę indywidualizmu (nie muszę :) ).

    Nie mam zamiaru odnosić się do bana mojego sojusznika, bo nie muszę i nie chce dyskutować na temat, który mnie personalnie nie dotyczy - nie prowadzę żadnego profilu sojuszu ani nie jestem osobą zajmująca się PR sojuszu.
    Napisze tylko, bys spojrzał na drugą stronę tego medalu, no chyba że wasz PRowiec nie pochwali się publicznie do tego co robi..
    Miłego dnia :)
  • Coraz ciekawiej :).
    Ja się chętnie dowiem jak KKS dopinguje w soju i co piszą po każdym złomie PN, jak coś to Filuś poproszę na pw na forum i kto co pisał i skąd info ( trzeba uwiarygodnić) ;).

    Już Cię chyba lofciam spowrotem <3 a Komornicy be :S .

    Encepence gratuluję jeszcze raz, pięknie się to st ogląda i czyta! Oby tak dalej :thumbup: .

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Selene ().

  • breakboy napisał(a):

    f4ust dostał bana a najwiecej sie udziela, zal pl pusherze
    Dobrze że akurat doskonale wiesz za co :)
    Ah tak.. przecież na tym uni wszystko kręci się tylko wokół push`u, no bo przecież ten wątek jest tak na prawdę o mnie.. tutaj się witamy i przedstawiamy :)

    Przepiękna paleta osobowości ;) Dziękuję!

    P.S. - to coś tak niespotykanego? ban? Mamy tutaj medalistę, więc chyba nic nadzwyczajnego dla was.. :)