YouNeverKnow [AyS] vs. rev2def [Cazador] ~ 549.67%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • YouNeverKnow [AyS] vs. rev2def [Cazador] ~ 549.67%

    Wstawiam na prośbę Nevera,
    Obrońca trafiony z nienacka, zalogował się kilka minut po starciu i przeklikał kilka recków :roll:



    no cóż takie mamy czasy ...
    Never plusik masz i wiesz co z tym zrobić :)



    Dnia 08-11-2018 22:34:06 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor YouNeverKnow [AyS]
    ________________________________________________

    Krążownik 6.471
    Okręt wojenny 988
    Pancernik 1.828
    _________________________________________

    Obrońca rev2def [Cazador]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.223
    Duży transporter 4.529
    Lekki myśliwiec 275
    Ciężki myśliwiec 376
    Krążownik 946
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 1.010
    Sonda szpiegowska 3.798
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor YouNeverKnow [AyS]
    ________________________________________________

    Krążownik 6.462 ( -9 )
    Okręt wojenny 988 ( -0 )
    Pancernik 1.828 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca rev2def [Cazador]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    2.674.200 Metalu, 2.674.200 Kryształu i 2.674.200 Deuteru
    23.293.700 Metalu, 15.322.240 Kryształu i 31.265.160 Deuteru
    3.351.850 Metalu, 3.080.560 Kryształu i 3.623.140 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 261.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 113.632.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 30.965.500 metalu i 24.001.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 87.959.250 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 29.139.750
    Kryształ: 21.014.000
    Deuter: 37.544.500
    agresor zyskał łącznie 87.698.250 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -60.105.250
    Kryształ: -45.015.000
    Deuter: -41.504.500
    obrońca stracił łącznie 146.624.750 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • gz zagralem sie wczoraj w inna giereczke za dlugo mnie wciagnela a ten dni kampil na tym urlopie i wykampil wlot w us XD

    co do recow nic mnie nie kosztowaly nie wiem po co te screeny w starciach jakby cie d miala mniej bolec po nich, pozatym bilans sie nie zgadza bo 2 dofarmy typu 1k dt rozbil o mnie agresor bo podrzucilem na czas krk w same trampki

    poklikam jeszcze eko bo nic mnie to nie kosztuje a ostatnio wbijalem raz dziennie jak mi sie marzylo w tym od poczatku uni 0 farmingow nie liczac 2 malych potyczek a ze bylem spizgany ostro to niechcacy pole wrakowe spalilem jak was to pocieszy XD pozdrawiam

    edit Agresor stracił łącznie 261.000 jednostek. to je sciema starcie podkolorowane
    cr-pl-156-3cdd2fa654740cd2c82bbda6552ba8131dc3b4bc
    cr-pl-156-f654c6a527344a0b782ed88259da8d27bf6e5799

    edit2 jednak nie spalilem XD

    edit3

    DUDEUSZ napisał(a):


    Ale o co Ci chodzi? Czy agresor gdzieś robi Ci jakieś wyrzuty, że zbierałeś złom? Płacze z tego powodu? Obiektywnie stwierdził to, co było faktem: zbierałeś złom. I nigdzie w poście OPa nie ma nawet słowa komentarze, że to dobrze albo źle. Czytanie ze zrozumieniem, polecam,fajna sprawa.
    Gz/SzO.
    o to ze w starciu juz jest obronca zebral caly zlom i nie rozumiem po co pokazywac zdjecia to mnie drazni bo przypomina napietnowanie wioslowania z innych starc

    tego sie czepiasz ale niedodane wtopione dofarmy sa ok xd gz

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez revoutz ().

  • co do recow nic mnie nie kosztowaly nie wiem po co te screeny w starciach jakby cie d miala mniej bolec po nich, pozatym bilans sie nie zgadza bo 2 dofarmy typu 1k dt rozbil o mnie agresor bo podrzucilem na czas krk w same trampki
    Ale o co Ci chodzi? Czy agresor gdzieś robi Ci jakieś wyrzuty, że zbierałeś złom? Płacze z tego powodu? Obiektywnie stwierdził to, co było faktem: zbierałeś złom. I nigdzie w poście OPa nie ma nawet słowa komentarze, że to dobrze albo źle. Czytanie ze zrozumieniem, polecam,fajna sprawa.

    Gz/SzO.
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.
  • [ciach]

    Nawet jak weźmiemy pod uwagę zremisowane dofarmy za przeklikane na prędce za anty krążki to i tak Never jest na grubym plusie,

    1400 reków pojawiających się znikąd nic Cię nie kosztowało?? serio?? a w tej bajce żyły smoki??

    Tak czy owak Tobie szo i ogarnij się , Neverowi przetopu na co uważa.

    Administrator Forum Toadie:
    Obraza
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • @revoutz Ponownie. Pokaż dokładnie proszę, gdzie Cię ktoś "piętnuje". Idąc Twoim tokiem rozumowania, agresor nie powinien wstawiać nawet tego ST. No bo jak to tak, piętnuje Cię że dostałeś gonga.
    Skoro pokazując fakt, że zbierasz złom ( w ŻADEN sposób nie komentując tegoż zbierania , mówienia czy to coś dobrego czy złego,cokolwiek), piętnuje Cię za zbieranie; wstawieniem ST z Ciebie również szydzi.

    Meliski sobie zaparz.
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.
  • taak prowadzac dyskusje na tym poz z pewnoscia znizam sie do poziomu dziecka ale

    moja wypowiedz nie miala wywolac zadnej burzy tylko czy nie mam racji ze ten zestaw jest niepelny ? dodane 2 dofarmy a tamte wtopione ktore swoja droga tez zebralem to co nie braly udzialu w tym fescie ? braly
    [ciach]

    z mojej strony cofniete astro +3x 6h skrot i pozbieranie swoich srubek a chwile pozniej starczylo by znow odpalic astro lol i w czym problem gdzie tu ladowanie ja mam wyebondo nie wczuwam sie w uni na ktorym nie gram flotowo

    jeszcze ktos nazywa takiego starego konia jak ja dzieckiem i po co mialbym komus takiemu odpowiadac to tylko internet ;)

    [ciach]


    Administrator Forum Toadie:
    Offtop, obraza

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez revoutz ().

  • A ja mam w poważaniu, czy agresor wstawia wtopione dofarmy czy nie xD Nie znam typa, wali mnie to xD Wypowiadam się tylko na temat Twojego zachowania dotyczącego recków :E




    revoutz napisał(a):

    a chwile pozniej starczylo by znow odpalic astro lol i w czym problem
    No właśnie w tym problem, że nikt do pewnego czasu nie robił Ci w tym temacie wyrzutów z tego powodu.

    Sam wmawiałeś agresorowi, i innym wypowiadającym się w tym temacie, że z Ciebie "szydzą" , bo przeklikałeś (czy tam skróciłeś, jak zwał tak zwał) recki.
    Sam sobie ukręciłeś bata na własny tyłek.
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.
  • Z racji ze Toadie pociachal ogarniam ostatni wpis XD

    co do stejka bilans jest niefair bo agresor powinien miec wieksze straty a ja mniejsze niz jest wystawione , podkolorowane na sile starcie to dla mnie wstyd i szok ze nie jest poprawione i o nic wiecej mi nie chodzilo

    dudeusz ty cos o czytaniu ze zrozumieniem nawet cytujesz i probujesz cos po swojemu tlumaczyc ale nie sadze ze sie zrozumielismy tu nie bylo zadnego pickowania na wioslo ja tylko nawiazalem do innych starc na forum gdzie wioslowanie za wszelka cene jest pietnowane

    [ciach]


    Administrator Forum Toadie:
    Offtop