Pinkie Pie [N C] vs. bosch [PRGN] ~ 445.68%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pinkie Pie [N C] vs. bosch [PRGN] ~ 445.68%

    Daleko mi od rzucania oskarżeń przeciw komukolwiek


    ale fakt jest faktem - wczoraj w nocy stało sobie ponad 26 baniek jak dobrze pamietam bez opieki w układzie z czołowym graczem. Pewnie nawet bym sie tym nei zainteresował gdyby ten gracz mnei nie zeskanował - oddałem więc skana a z rozpędu zeskanowałem mu sąsiada. "Oczkom" moim się te magiczne surowce pojawiły bez opieki ale coś mi tu śmierdziało więc starym zwyczajem dałem farmingi rozpoznawcze - najpierw jakieś 50 czy 100 mt potem kolejne w liczbie podwojonej i tak dalej i tak dalej. Skończyło się tym że zfarmiłem tylko ok 17-18 banieczek ale co mi tam - skoro wisiały raz bez opieki to pewnie to nie 1wszy i nie ostatni raz.

    Dziś coś mi odwaliło by zeskanować tą samą kolonie - Wczoraj miałem 6 ataków - reguła Bash nie pozwalała - ale dziś jest nowy dzień no to co mi szkodzi. Skan poszedł i co widzę - 67 bodajże banieczek - no to myślę są aktywki na koloniach ale pewnie to push dla kogoś - a co mi tam - lecę. Tm razem poleciałem większymi rozpoznawczymi flotami - 400 mt potem 1000 potem 2000 i tak dalej - czemu taki układ flot - jak padnie 1wsza bo ktoś siedzi i będzie bronił - mała strata - jak wleci to zarobi na ewentualne straty gdyby ktoś zbił mi 2gi farming i tak dalej i tak dalej :P

    Stare ale sie sprawdza

    Tuz przed dolotem aktywka na moonie - skan oczka moje zaświeciły bo Transy dowiozły ponad 300 baniek surki i zamiast 67 jest już 377 banieczek no i DeTki - na koloniach dalej aktywności w innych układach ale co mi tam - floty zawracam odczekałem kilka minut i na wszelki wypadek gdyby jednak ktoś chciał teleportem tego bronić dałem atak całością dostępnych mi pancerniczków - czemu - flota a przynajmniej punkty militarne obrońcy "mówiły" że może mieć ok 24000 pancy lub coś co ma taką wartość - po co ryzykować mniejsze floty - dałem tak by nie mógł się bronić a co najwyżej uciekł - poza tym te pance dawały mi zysk taki że mógł pokryć straty gdyby obrońca się lognął i zbił mi 1wszy farming :P

    No to lot na pewniaka - napędy dobre - jedynie sąsiada z układu obserwować i można lecieć bez opóźniania. Ale zaskoczenie lub nie - sąsiad aktywke zrobił 40 min przed dolotem - lot w ukłądzie - możliwa podstawka - daje skana na sąsiada i licze surke - nie widać ubytku - ale profilaktycznie jeszcze kilka skanów do maksymalnego czasu podsawki. Lotu miałem nie opóźniać bo sąsiadowi deuteru nie ubyło - no ale przecież na starych uniach ukrywało się deuter na fosach wiec kto wie - może sąsiad to jakiś stary wyjadacz który też tak robi - na zimne dmuchać. poszło małe opóźnienie - kilka skanów i rezultat niżej :)

    Oda do surowców

    Surka wisi gdzieś na moonie
    Kto potrafi niech zrozumie
    Czemu takie dzieła widać
    Wszak i mnie się może przydać

    Pance raźno posyłałem
    Później nieco opóźniałem
    I eMTeki raźno lecą
    Takich surek to ze świecą

    Lot był krótki lecz czas długi
    zatańczyłem ługi bugi
    A gdy już dolatywałem
    to ze śmiechu się spłakałem

    Push czy nie pusch, to mnie kręci
    Gość zostanie w mej pamięci
    Fajnie było go odwiedzić
    Trzeba częściej typa śledzić


    Wleciał atak i dofarmy
    Z 300 baniek zysk dość marny
    Bo całości nie zabrałem
    Chociaż bardzo się starałem

    Teraz płenta, bo czas goni
    Nikt Pusherów nie dogoni
    Ale frajda w grze jest taka
    By po kontach im poskakać.





    Dnia 08-11-2018 10:05:43 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Pinkie Pie [N C]
    ________________________________________________


    Pancernik 45.184
    Sonda szpiegowska 4

    _________________________________________


    Obrońca bosch [PRGN]
    ________________________________________________


    Duży transporter 12.380
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Pinkie Pie [N C]
    ________________________________________________


    Pancernik 45.184 ( -0 )
    Sonda szpiegowska 4 ( -0 )

    _________________________________________


    Obrońca bosch [PRGN]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    11.296.000 Metalu, 11.296.000 Kryształu i 11.296.000 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 148.560.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 22.284.000 metalu i 22.284.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 33.888.000 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 33.580.000
    Kryształ: 33.580.000
    Deuter: 11.296.000
    agresor zyskał łącznie 78.456.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -85.576.000
    Kryształ: -85.576.000
    Deuter: -11.296.000
    obrońca stracił łącznie 182.448.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.7





    kolejne dofarmy w składzie

    8000 mt
    Agresor (Pinkie Pie): 0
    Surowce: 40Mln, Łup: 50%
    Pole zniszczeń (nowo powstałe): 0

    8000 mt
    Agresor (Pinkie Pie): 0
    Surowce: 40Mln, Łup: 50%
    Pole zniszczeń (nowo powstałe): 0

    8000 mt
    Agresor (Pinkie Pie): 0
    Surowce: 40Mln, Łup: 50%
    Pole zniszczeń (nowo powstałe): 0

    8375 mt

    Agresor (Pinkie Pie): 0
    Surowce: 41,875Mln, Łup: 50%
    Pole zniszczeń (nowo powstałe): 0

    i 12500 mt

    Agresor (Pinkie Pie): 0
    Surowce: 62,5Mln, Łup: 50%
    Pole zniszczeń (nowo powstałe): 0


    w ten oto sposób zabrałem z moona łącznie z atakiem ok 258 banieczek surowców co ze złomikiem po odliczeniu kosztów lotu daje prawie 300 banieczek zysku :)

    To Był Dobry DZIEŃ :)


    Pozdrowionka dla Riphagena i całego sojuszu - mordo "nie nawidzę cię" za to że mnie "zmusiłeś - namówiłeś" do gry na tym uni :P
  • No wkoncu zacząłeś latać jeśli to moja zasługa to chyba jakaś nagroda mi się należy bo jak widać dzięki mnie odżyłeś i wracasz do sil aż strach pomyśleć co będzie jak się rozkręcisz i ciesze się ze jesteś w naszych skromnych progach może wkoncu polatamy:)
  • hahah Cedrik jak zwykle jak juz zacznie to nie konczy pieknie i gratki kara za puschowanie musi byc :) pilnuj dalej moze znw jakies 300 aniek siadzie i znow wierszyk napiszesz :)
    Jestem kroplą deszczu co spływa po Twoich włosach, obmywam zmęczone oczy pełne łez,
    tulę się do Twojej twarzy aby spocząć na Twoich ustach umierając na nich składam ostatni pocałunek pocałunek śmierci...